Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
5. aug 2009

a to ti jonas neurcil presny dden? lebo vsak 3 dni je pre spermose dost. ten treti ich bude malo a lenive a co ak ten je ten spravny? ja ked som mala od jonasa, mala som presne urcene dni. 😨

wolfskinka
5. aug 2009

ja som si stiahla z viacerych portalov ten jonasov vypoccet ... a vo vsetkych mi vysli priblizne terminy od dnes rano do piatku 15.45 ... tak sme uz aj vcera vecer, aj dnes rano skusali

lusina
5. aug 2009

Ahojte babule 🙂
mzuzka, obrovská gratulácia, držím palce naďalej. 😉
tak ja baby pokračujem ďalej, nestopli ma, je to ok, dávku mam o polovicu menšiu iba 75IU, dnes som bola v helíku na kontrole a mám folíkov neúúúúrekom, na pravo 16ks a na ľavo 8ks a povedala, že ešte je tam veľa malinkých, že to rátať ani nejde. len dúfam, že to nebude na úkro kvality. 😒 tak som taka továreň na folíky 😀 .v piatok mám poslednú kontrolu a aj emryolog. pohovor a v pondelok na 95% OPU.

lusina
5. aug 2009

..to úkro- je úrok kvality-OPRAVA 😀

marcelkatt
5. aug 2009

Ľúbim Ťa ZUZKA!!!!!!

wolfskinka
5. aug 2009

lusina no si ma potesila ... ty kokso to je riadna uroda .. to mozes aj rozdavat .... co budes s tolkymi detmi ???? 😀 😀 😀
drzim palceky a nech su vsetky kvalitne

kiara15
5. aug 2009

lusina co hovorim ze ma aj predbehnes takze v piatok sa stretame aj ja mam pohovor s embrio. 🙂 🙂 🙂

lusina
5. aug 2009

no wolfi, ja myslím aj na vás, ak ostane darujem ti jednoho anjelika.berieš? 😀
no to dúfam, že niečo z toho vyberu.

wolfskinka
5. aug 2009

lusina a kiara a to vy dve takto spolu embryopohovor a aj OPU .. vy sa nezdate baby jak ste si to pekne naplanovali ... sikulky

mzuzka
5. aug 2009

ty bosorka, a preco nie si prihlasena nikde? ja ze si s erkom vonku

no vidis lusi co som ti vravela, ja som bola takto isto a vidis dva svisti klopocu

wolfi len pozor nato ,z aj casty sex nie je vyhra, potom idete akoby naprazdno. kazdym sexom sa v nasledujucom ejakujate nachadza mensie mnozstvo spermiii

lusina
5. aug 2009

kiari, neboj sa, my bojujeme spolu. 🙂 aj ja mám emryolog. pohovor v piatok. máme to ako cez kopír. 😀

kiara15
5. aug 2009

lusinka veru ano uvidim co mne v piatok povie kedy bude opv? ale uz som nafuknuta a ma pobolievaju vajka tak asi rastu 🙂

wolfskinka
5. aug 2009

lusi beriem ale iba kucerave blondatucke dievcatko ....mzuzka dnes asi z toho uz nic nebude, lebo moj manzel ide kdesi chlastat

tak az zajtra a do zajtra vecera sa stihne nieco vyprodukovat

kiara15
5. aug 2009

mzuzi som rada ze je vsetko ok ale riadny valibuci.budes mat co nosit 😉

wolfskinka
5. aug 2009

kiari to je dobre ze rastu

kiara15
5. aug 2009

wolfi aj ja som rada len nech rastu 😉

wolfskinka
5. aug 2009

kiara no presne ... len aby si potom nemala nejakych golemov 😀 😀

mzuzka
5. aug 2009

no len nech to tym chlastom neprezenie, lebo co vyprodukuje, to chlast zabije. natlc mu na rit, nech sedi doma a pije mrkvovu stavu, nie chlastat

kiarka, to veru ano. ak to takto pojde dalej, tak neviem neviem, kde ich pomestim 😀 asi dam ozaj tie panvy na skripec a vraj dvojicky byvaju mensie, ja musim byt vo vsetkom extra 😀 😀

kiara15
5. aug 2009

mzuzi ale coby extra bude to dobre oni sa pekne podelia ved su suredenci 😉

wolfi ale hadam nie golemovia to budu moji maznacikovia 🙂 🙂

marcelkatt
5. aug 2009

umývam chladničkuuu moja, mám len kona zapnutého

wolfskinka
5. aug 2009

ale maznacikovia ano .. ale tych golemov som myslela ako ze to budu riadne silne baculate foliky

mzuzka
5. aug 2009

tak to dufam kiari, nic ine im ani nezostava,len sa pekne potiskat. a vsak dobrych deti sa aj do jeneho bruska vela zmesti 😅

kiara15
5. aug 2009

wolfi tie baculiatka budu po maminke 😀 😀 😀 😉

mzuzi presne ako si povedala dobrych deti sa pomesti 🙂

wolfskinka
5. aug 2009

kiarr hej no super ... som ja teda zvedava na ten pocet embryjok 😵 dufam, ze co najviac

kiara15
5. aug 2009

wolfi vsak aj ja dufam vsak nech ich je aj menej ale nech su kvalitne 🙂 🙂 🙂 a ty si odychuj hore nohy aby sa drobcek uchytili 😉 😉 😉

wolfskinka
5. aug 2009

kiara no ja ziadneho drobceka nemam ... ja nemam ani ovulku ja len testujem tie jonasove vypocty ... ovulku som mala minuly tyzden

kiara15
5. aug 2009

wolfi ja viem ale pocula som ze je dobry dost ludom pomohol tak preto ti to hovorim 😉

wolfskinka
5. aug 2009

kiara uvidime .... ci pomoze mozno ano mozno nie, ale nejake nadeje si moc nerobim, skor verim ze sa stane zazrak a aj na mna sa konecne usmeje stastena a ked nie no tak co uz ide sa dalej

cikyta
5. aug 2009

Zuzka Gratulujeme k dvom bambulkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CMUK! 😵

kiara15
5. aug 2009

wolfi presne tak tak pa idem nieco robit 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre