Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
18. sep 2009

komarik...... 😀 😀 😀 tanecnik bude po mamci 😀D

domika...konci nekonci, aj tak ti to povie 😀 😀

lusina
18. sep 2009

Ahojte,
ako sa máte? ako Kiari? ako ms? blíži sa blíži??? 🙂
ja idem dnes na ket-pohovor, mala som ísť v stredu, ale kedže cítim ms každou chviľou, tak ma vezmu ešte dnes, aby som stihla ketko na oktober. 🙂

orsulka
18. sep 2009

komarik...ja toto sice nevarim......ale moja mamca najskor uvarila polievku z hovadzinky......potom samostatne omacku a to masko len do nej nakrajala......hmmmmmm...pomohla som????? 😉

orsulka
18. sep 2009

lusina....no tak super......trosku si ma predbehla, ale navdi....len nech to vsetko vyjde....... 😉

lusina
18. sep 2009

oršul, v pohovore som ťa predbehla ale s // budeme narovnako. 😉

orsulka
18. sep 2009

lusina....tak verim...verim...verim 😉 😉 😉

komarik
18. sep 2009

dík orsul, ja to tiež často nerobím ale známa si mäso nakrája ešte surové a vraj ho potom nemusí tak dlho variť. A našla som celkom dobrý recept, asi to urobím takto (teraz keď som doma tak sa začínam venovať vareniu a varím aj také jedlá čo som pred tým nerobila):

http://www.roberttkac.sk/2009/05/26/hovadzie-va...

kiara15
18. sep 2009

lusi ahoooj normalne si ma potesila ze uz ides teraz do toho zase spolu ale teraz aj spolu// 🙂 🙂 aj ja uz citim krize a vajecniky ale este je otazne kedy sa to spusti tak mi potom napis co a ako jasneee!!!! 😉

orsulka
18. sep 2009

KOMARIK...to vyzera vyborne....inak, už som si aj vytlacila tento recept...dikees 🙂)))))))

romy01
18. sep 2009

komarik toto poznam, ja som zacala tiež variť - a zajtra idem robiť masko na zelenom korení - mnamka

komarik
18. sep 2009

tak potom dobrú chuť, ja sa už neviem dočkať. 🙂

lusina
18. sep 2009

Ahoj Kiarinka, jasan, my sme spolu- bojovnice, ale zoberieme k sebe aj ďalšie babule. 😉
tak, kto sa k nám pridá? viem o orsulke, romy a??.........
jasne, Kiari ked sa vrátim, podám hlásenie.ja už tiež ms cítim na každom rohu, ale presne, bohvie kedy sa pusti.ale ked už budem mať lieky, tak už mi to nebude vadiť.budeme už len čakať. 😉

orsulka
18. sep 2009

no to je jasne, že aspon do päťky sa to lepsie tahá...!!!!!!!!!! este s IVF sa k nam pripojila wolfi........joooj, už sa tesim ako sa postupne do torho vrháme 😉 😉

orsulka
18. sep 2009

wolfi...zase niekam zmizla....alebo im už oznamuju výsledky z testov z cudzích jazykov!! 😀 😀 čooooo wolfi??????????????????

domika9
18. sep 2009

komarik aj ja sa chystam robiť paradakovu omačku ale chcem plnenu papriku ku nej -mnamky
dnes budu lasagne a zajtra no orsul čo myslíš čo bude zajtra u nas naobed? 😀 😀 😀 pečene zemiačky a vypražany syyyyyyr 😉 mam ti jeden rezervovať?

orsulka
18. sep 2009

ani kamka dnes nechodííííí.....

......nechodíííííí....stále nechodíííí....čo je sňou, s ňouuuuu............. 🙂

romy01
18. sep 2009

wolfka sla na nemčinu

komarik
18. sep 2009

domika, aj k nám prihoď zajtra zo 2 syrčeky 😀

domika9
18. sep 2009

ak komarik 😉


inač neviem s ktorou som to minule rozoberala ten fajny programček v albume tak som na to prišla ako sa to robí -ale som šikulka stačilo oči otvoriť 😀 😀 😀 😀

domika9
18. sep 2009

a komarik ten recept vyzera fajny tiež si ho idem vytlačiť

domika9
18. sep 2009

inač mne ku paradajkovej omačke vobec mäsko nechyba stačí mi omačka a zemiačky a tak fajne si ju pocukrujem mnam

orsulka
18. sep 2009

domika......samozrejme že rezevacka musi byt!!!!!!!!!! na syr kedykolvek!!!!! 🙂 ja sice idem na vinobranie, ale už sa vidim v restike. ako si miesto pecenej kačky objednávam vypražaný syr!!! 😀 😀 😀 aj u nas bol minuly týžden ........

domika9
18. sep 2009

😀 a tiež vždy ked idem do reštiky tak ine si ani nedavam len syr 🙂 doma ho tak často nerobím

orsulka
18. sep 2009

a viete baby, že ani tehulka domček sa dávno neukázala????? prave ma to napadlo, tak vam to pisem.....

mne sa totižto ani pracovat nechce....... najradsej by som bola doma

domika9
18. sep 2009

ktovie ako ciky ?

domika9
18. sep 2009

orsul ja som dnes myslela vieš na koho ked som sem začala chdiť tak sem písala aj jedna kočka ale neviem teraz si spomenuť na jej nick ale tiež otehotnela pred ivf myslím ella alebo tak nejako ved ta už bude mať aj narodene babo možno

orsulka
18. sep 2009

ano...bola to elka..... tiež maly zazrak bola....ako medzi prvymi hádam tu.... 🙂 🙂 🙂 a veru to možno už maju aj za sebou...ktovie..... 😉

wolfskinka
18. sep 2009

orsulka som ti chybala ... nemcina horor a testy este nemam vyhodnotene az buduci tyzden

ja zacinam 30.9. a alicka hned po mne 3.10. ...zilincanky idu do boja
😀

baby dal mi zastupca sefa 30 stranovu dokumentaciu k programu v nemcine a ze si to mam precitat a napisat testovaci protokol samozrejme v nemcine ... hrozne, ale nastastie mam zlateho kolegu tak mi slubil ze mi to pomoze

ako je lepsie pichat ... dekac aj puregon naraz vecer alebo dekac rano a puregon vecer

orsulka
18. sep 2009

wolfi...ale alicka sem nechodi........ale ty ano.....🙂

ja neviem co je lepsie, vzdy som pichala obe injekcie vecer.......

wolfskinka
18. sep 2009

ja tiez vzdy vecer o 21.00 obidve za sebou .. som rozmyslala ze ci nebude lepsie dekac pichat rano a puregon vecer ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre