Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lusina
30. okt 2009

Ahojte bambulky 😉
ahoj survi 🙂
wolfi, neboj sa už toľko, ved predsa všeto je v úplnom poriadku, vajká rastu, OPU-deň sa chystá tak čo, všetko ide podľa plánu.jovan??? 🙂
kiari ako? ešte špiníš?
orsul, som moc rada, že už ti je lepšie
mňa akosi bolí brucho aj mám take pocity na mrchu, do kelu, snaď nedôjde 😨

kiara15
30. okt 2009

janic tak je dobre aj j som zo vcerajsieho konika mala depku 😒

wolfskinka
30. okt 2009

lusi ja ti karle nevim, preco som z toho tentokrat akasi mimo sama neviem , ale verim ze to dobre dopadne a ze tie // budu 😵

domika9
30. okt 2009

ahojte helinky
lusina a nechcešuž testnuť?
kiari ved pupok som mala aj ja aj predtým 😉 😀

maska1
30. okt 2009

ahojte, prišla som vás na rýchlo pozdraviť 😉 a pozrieť čo je tu nové 😵

no orsulka, veľmi mi je to ľúto, presne viem ako sa cítiš, toto isté som aj ja zažila minulý rok v septembri, keď sa nám naše jediné embryjko nerozmrazilo a tak som si bola istá, že je to to pravé pre nás, ale verím aj to, že sa z toho s mangelom rýchlo dostanete a začnete znovu bojovať ako ja s mangelom a tak presne aj dopadnete, držím všetky štyri pästičky 😵

lusi však testni, aby si sa zbytočne nenerváčila a uvidíš tam pekné diaľnice, neboj 😉

wolfi držím päste na opu, nech všetko prebehne hladko ako má, a hlavne kľud 😉

domi pekné bruško aj tie modrinky ti pristanú 😎

survi, kiari ahojte tehuľky 😉

wolfskinka
30. okt 2009

maska dakujem moc

baby co by som bez vas robila ????????????????????

domika9
30. okt 2009

ahoj maska že - odtiene žltej modrej a fialovej mi idu 🙂 😀
maska ešte dva týždne a budeš mať Jakubka v naručí 😉

maska1
30. okt 2009

wolfi verím, že to výjde, jednoducho musí 🙂

domi a k čomu ti idú tie odtiene, k očiam? 😀 no veru ešte nejakých 18 dní a je medzi nami, len ako sa blíži ten dátum, tak mám väčší strach a zároveň sa aj teším 😒 ale aj tak si myslím, že sa bude pýtať skôr na svet, len mu dohováram, nech počká na ocinka, pokiaľ sa nevráti z týždňovky a potom má už všetko povolené 😀

maska1
30. okt 2009

no dobre idem od vás, lebo musím aj zemiaky dať piecť do rúry a potom sa idem flákať a niečo pripraviť pre mangela, keď sa vráti, lebo máme dnes 10-te výročie svadby 😅 , to by bol darček, keby išiel dnes Kubko von 😀
tak zatiaľ pa a držkajte sa a posielam všetkým, ktoré to najviac potrebujú také riadne silné tehuvírusy
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

domika9
30. okt 2009

no maška tak to malemu povedz čo je vo veci a večer to maš za sebou 😉
no a samozrejme k očiam mi idu tie farby 😀

wolfskinka
30. okt 2009

maska dik ... jasne ze to musi vyjst a pamatam si tu na teba ked si bola 5tt a uz 38tt .. ako to uteka

maska drzte sa obidvaja

kiara15
30. okt 2009

lusi ahoj mojko no este spinim som stoho na nervy ale ked doky povedal ze vsetko je ok??tak hadam je neviem sice co to sposobuje 😒

maska ahoj ja som uz rodila v tvojom tyzdni tehu dcera sa pytala skor na svet 🙂 🙂

domi aj ja mam novu fotoo mimi 😉 kuk??

domika9
30. okt 2009

kiari super rastie , rastie
a čo sati stalo asi som to nejako nepostrehla stale špiníš?

domika9
30. okt 2009

ako vobec sa to nezmenilo alebo ako?

kiara15
30. okt 2009

domi ano stale spinim ale ved som bola aj v heliku v stredu a doky povedal vsetko ze je ok a niekedy to byva ked spinim tk uz len cakam zase na piatok ako dopadnem 😉 ale aj mzuzka ze dlho spinila takze asi je to aj vekom alebo co??

wolfskinka
30. okt 2009

kiara hlavne klud vsetko je ok

domika9
30. okt 2009

no mzuzka spomínala že pokial to nieje krv tak že je to ok a ona naozaj dlho špinila
a ako nevolnosti zatial nemaš?

wolfskinka
30. okt 2009

este hodinu a obed .. aspon sa nachvilu vyluftujem ...

domika9
30. okt 2009

kiara a srdiečko ste počuli alebo ešte nie?

domika9
30. okt 2009

ja vobec netuším čo mam dnes variť 😒
ja idem ku st. mame na obed ale čo navarím mm tak to zatial neviem

wolfskinka
30. okt 2009

domika ja mam chut na plnenu papriku

kiara15
30. okt 2009

domi mam to raz ruzove potom hnedkaste a niekedy ruzovo hnede tak hadam to je ok?Nevolnosti tak nieco mi vonia a z niecoho ma zatrase ale este som nevracala len ma naplo ale celkom to dobre znasam.A srdiecko idem v piatok tak budem cakat??

wolfi vsk mam klud neboj 😉

wolfskinka
30. okt 2009

kiari no to som rada len pekne oddychuj , kedy ides na kontrolu do heliku ?

denis19
30. okt 2009

zdravím helios, jsem zpet, okrášlená 😀 kosmetikou a spokojená na duši!

domika9
30. okt 2009

hm to by bolo celkom fajn ale robila som ju nedavno zajtra sa chystam spraviť segedínsky aby sme mali už aj na nedelu a v nedelu upečiem 2 kolače mm bude mať narodky
kiara no treba čakať -to je to najhoršie ale uvidíš všetko bude ok to sa drobec asi ešet zavrtava 😀
to keby si videla aky mam vytok ja po tych tabletach no strach a hroza ale hlavne aby pomohli ešte 4 mi treba dať a v pondelok idem do poradne ale nie teraz ale až o týžden

kiara15
30. okt 2009

domi ja ako vlozku nepotrebujem ale vzdy ked sa vycikam tak to neni ciste ale furt s nejakym nadychom 😒 a rano to byva asi najviac 😒
denis aj ja chodim od kadernicky vzdy spokojna 🙂
wolfi v piatok 😉

wolfskinka
30. okt 2009

kiari tak to uz budes mat 7tt ... ti to riadne ubieha 😀

kiara15
30. okt 2009

wolfi uz zajtra mi nebehne 7tt 😉

wolfskinka
30. okt 2009

no super tak to ti gratulujem 😀 😀 😀 mne by zajtra nabehlo 3tt 😀 😀 ... ako sme si s alickou nastavili, lenze ked jej stopli stimulku tak som to dala prec aj ja

domika9
30. okt 2009

dnes mi prišlo nove číslo mama a ja tak už som bola zahlbena do neho 😀 😀
hi a mne zajtra nabehne 16tt -donedavna to bolo pre mna nerealne číslo až sa tomu ťažko verí ked to vidím pri mojom nicku že to patrí mne som si vždy myslela že už ake budem mať brucho a zatial sa mi nezda až take 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre