Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

dana10
11. nov 2009

Janicca IP

janicca
11. nov 2009

kamka že dobré ránko a je 10.00 .... jáááááj ty máš dovču ty to máš dovolené... 😉kde chodíte do sauny do afrodity alebo hotel diplomat alebo???daj vedieť ak je nejaká akcia...my sme chodili do hotela diplomat cez leto tam bola akcia aj na bazén aj Welnes,sauna...

wolfi kamka ti dobré vraví že žiadne utešovanie nebude tak ty si doneš šampáňo rýchle špunty buble gum (detské šampanské )..... 😀

denkap
11. nov 2009

aj v afrodite bola cez leto akcia, pozerala som to pred chvilou na nete, tak akcia este trva - vodny svet pondelok za 7eur, saunovy svet pondelok az stvrtok za 15 eur, boli sme sa tam raz zrekreovat a nebolo ani vela ludi, ale bolo super...

janicca
11. nov 2009

idem kuknúť net...... my sme chodili do diplomatu odporučám tam je tiež super ... 😉

dani - už vieš .... 😉

romy01
11. nov 2009

jeeeej baby vy si viete uzivat, to my s mm sa furt len chystame no nikdy nejdeme - len raz za rok ideme to teplic do toho liecebneho centra - Milujem modry bazen v zime ked je vonkuj sneh a tam je taka fajna horuca pramenita voda a potom je clovek zabaleny v plachte a relaxuje - proste super

domika9
11. nov 2009

ahojte tak dne s ste toho vela nepopísali som myslela že vas ani nedočítam 🙂

lusina
11. nov 2009

čaute, čaute 🙂
baby, moc to nepreháňajte s tými termalnými bazénmi, aby ste nedopadli ako ja, vyše roka som behala po gynekologoch, čo mi nevedeli čo mi je, ja som niečo chytila v tom bazene a nemohla som sa u toho zbaviť.mala som tam dole taky zápal ako sviňa, a pekne dlho, ved z neho sa mi urobila ranka na krčku maternice, takže je od vtedy bazeny nemožem ani vidieť- ani bohovi tam nevlezem.
neviete ako sa má Kiarka?
wolfi ako?

romy01
11. nov 2009

lusina no toto , by som nepovedala ze v termalnych kupeloch nieco hrozi - ok nepoviem na kupalisku ale ja obcas zajdem s mm do takeho co priamo do bazena voda vyviera zo zeme - ale to fakt len raz za rok- vzdy si urobime vylet v januari ked je kopa snehu a mame vyrocie svadby a po bazene potom chodime do restiky PANDA v teplociach - je to moc prijemne

lusina
11. nov 2009

áno romy, je to tak, mne moja gynekologička povedala, že v termálnych bazénoch maju bakterie a mikroby a neviem čo ešte ráj, že je im v tej vode viac ako výborne. že tam maju výbrone podmienky na rýchle rozmnožovanie.
ved ja som tiež bola len raz a už nikdy viac. ja som bola v turč. tepliciach, tiež cez zimu, bolo to super, teplučka voda a vonku sneh, ale za tie problemy mi to nestálo.

romy01
11. nov 2009

fuha, to som netusila a k tomu tam kde chodiebame, to ozaj za to nestoji

minka051
11. nov 2009

Ahojte

Tak ja som už dorazila z Martina.. Doki ma pozrel povedal že nechápe prečo ešte nemám menzes lebo sliznica má 12mm a všetko je ako má byť. tak mi pichli Agolutín dvojitú dávku a povedal že mrcha určite do 7 dní dorazí. tak musím len počkať.. Potom nám dal všetky papiere s vyšetreniami čo nám robili a už som ich poslal do Brna. Teraz čakám čo odpíšu. Ešte sa čudoval načo nám terba genetické testy ked už máme darkyňu vraj aj tak skôr ako za 3 mesiace sa na ne nedostaneme a nie všade to aj robia. Pre neho to bolo zbytočné. Dal by to robiť keby sme mali nejaký vážny dôvod. Tak teraz neviem všade chú všetko inak. Som zvedavá čo mi odpíšu

romy01
11. nov 2009

minka, tak to bohuzial vsade bezi inak, ak to budu vyzadovat skus sa ich na to opytat, ved je to jedna firma a ked si v MT myslia ze to nie je tak nutne opytaj sa na to aby si to zase kvoli tomu nemusela odkladat

minka051
11. nov 2009

romy ja som im už o tom dnes napísala a poslala mail aj z vysledkami všetky čo máme už urobené tak čakám čo napíšu, No V helíku sa to dokimu videlo zbytočné to dať robiť tak nechápem.

romy01
11. nov 2009

no nestresuj sa, uvidis co ti odpisu, mozno to maju nejak v protokole alebo len mozno chcu vylucit nejake mozne rizika, neviem sice ci mozu nejake byt ked to vlastne bude darovane vajicko. No ale v kazdom pripade sa vytesuj ze je to na dobrej ceste.

minka051
11. nov 2009

Neboj nestresujem len musia vedieť že to nejde tie genetické tak rýchlo . Lenten rozpis na tie vyšetrenia je tak šalamúnsky napísaný že jedny vyšetrenia vyvracajú druhé..

romy01
11. nov 2009

minka neboj oni ta tam urcite ponaviguju tak aby to bolo vsetko nacas a ok

orsulka
11. nov 2009

minka...ved aj ja verim, že vas hadam nebudu dlho naťahovat......lebo ked je to velmi dlho, človek už straca trpezlivost, nervy, aj odhodlanie........

domika9
11. nov 2009

halooooooooooooooooooooooooooooooooooo 🙂

romy01
11. nov 2009

ahoj domka, ako sa mas?

domika9
11. nov 2009

🙂 dobre zajtra idme na potulky svetom čo je pre mna niečo 🙂 , momentalne ked som doma a idem aj ku kaderničke konečne po dlhej dobe tak sa celkom teším 😉

denis19
12. nov 2009

dobré ránko holky, no už jsemsfoukla více devčat a budu v tom pokračovat...co vypukly erupce na slunci, že komunikační nite ustávají na intenzite?????? dyť jsou krásné jesenné dny, tak je treba neco delat 😀 😀 😀

Minka a klid, každé centrum má jiný systém a jdou si podle nej a možná chtejí mít jistotu ve výsledcích 😀

orsulka
12. nov 2009

tak dobre ranko prajem......ja tak trosku nestiham v praci....a tak možno menej prispievam......
a potom...tak zatial nemám nič noveho a preborneho u mna, takže sem ani nejak neviem prispievat na tieto temy.......
sak ale teda rozmyslali sme spolocne doma nad tym IUI.....asi teda zavolam Krajkovi, čo on na to...ako odbornik.....možno už dalsieho cyklu by som mohla zacat brat tie lieky nejake....hmmmm?????
Domika, baby co ste na tom boli......ako sa pri IUI stimuluje a kontroluje?????

zuzanka.h
12. nov 2009

orsul ja som brala clostil potom mi dali pregnyl a na druhý deň spermie... muž dal vzorku ráno a ja som prišla asi o 2 hodinky na "vklad"

zuzanka.h
12. nov 2009

inak potom utrogestan 🙂

orsulka
12. nov 2009

a od kedy si ho uživala ten clostil????? od 1 DC?????? alebo aj skor????
a inak ahoj moja krasna......🙂)))))

denis19
12. nov 2009

orsulka
a vyjste pred IVF IUI vubec nezkoušeli???
a já to nemyslela zle s tím narknutám komunikační nite, jen mi je tu u PC samé otupno 😀 😀 už abych šla do práce!

zuzanka.h
12. nov 2009

juj zdá sa mi že od 1. alebo až 3. dňa.... to je asi individuálne 😒 na 11. - 12. deň kontrola a podľa toho pregnyl.

zuzanka.h
12. nov 2009

orsul my sme boli na IUI 3x, ale aj keby ideme 100x nám by to asi nevyšlo.... lebo sa spermie nedokázali dostať do môjho "agresívneho" vajíčka obaleného v pancieri 😀

zuzanka.h
12. nov 2009

to zistili až pri IVF, že sa spermie nedokážu do vajíčok dostať. museli nám robiť ICSI...

denis19
12. nov 2009

zuzanka.h
tak takto presne na tom byla i má švagrová 😀
jak se cítíš????? vidím, že jsi už tesne tesne pred 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre