Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
21. dec 2009

orsulik ........... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

orsulka
21. dec 2009

wolfi....a aj ostatne.........dakujem už vopred.......... som v pohode...... 😉

lucula73
21. dec 2009

orsulka máš moj veľký obdiv...naozaj,ale ja verím,že nový rok bude úspešnejší 😉

kamka17
21. dec 2009

wolfi...veď kapusta je zdravá a je to najvačší zdroj vitamínu c...takže papaj, keď vám chutí 😉
a žiadosť sme vypisovali 3.11. ale už vtedy krajko hovoril, že posielať to budú asi až na ďalší týždeň, takže rátam, že teraz niekedy by to mohol byť mesiac...

jani...som rada, že ma chápeš a že nie som sama, kto zdieľa tento názor, lebo je to podľa mňa úplne choré, že ja ako žena som v poriadku, problém má chlap a prepláca mi zákrok moja poisťovňa...na hlavu...ale to asi mezmeníme, asi to na celom svete takto funguje 😒 🙄

orsulka
21. dec 2009

luculka..... 🙂

kamka........ano mas pravdu aj ja suhlasim..... a este to 3x a dosť....!!!!! jak u kriminálnikov!!!!!!!!

janicca
21. dec 2009

joooooj kamka to takto nemôžeš hádzať na chlapa .... 😉 presne viem o čom píšeš mám na to strašne jedy keď to takto je a nepomôžeš si !!!!

kamka17
21. dec 2009

mali by sme ísť do parlamentu meniť zákony 😀 😀 🙂

inak dobrú chuť... ja práve papám fantastičný cuketový prívarok...

janicca
21. dec 2009

baby viete ako by to malo byť 3 krát a dosť !!! aby viac netrt....odťat.... 😀 😀 ako sa to spieva v tej pesničke od elánu aby viac nekradol......som ale hnusná

kamka17
21. dec 2009

a ďalšia vec...na jednej strane v kuse rozprávajú, ako klesá porodnosť, ale nikto sa nezamyslí nad tým, že okrem iného to može byť aj kvoli tomuto a že bežný smrteľník nemá milióny, aby mohol investovať do x ivfiek...ale nemá význam sa nad tým zamýšľať, lebo ...

stromčeky už máte postavené?? ja som sa nedokopala ešte ani k vianočnej výzdobe... 😅 😅 sa hanbím..ale v stredu už mám voľno, tak to hádam napravím

janicca
21. dec 2009

kamka dobrú chuť tak to som už sto rokov nejedla no hneď by som si dala.... 😉

kamka17
21. dec 2009

jani...ja sa viem toho vždy tak s prepáčením dožrať, že potom ledva fučím...mňam...
inak v piatok sme boli na tej medovine, celkom fajn bolo aj keď kosa...dala som si aj za teba 😀 😉

lusina
21. dec 2009

Ahojte šéééécky 😉
Kamka, podľa mňa máš už žiadosť schválenu, ale kedže idu sviatky, labak v helíku cez vianoce nerobí, tak to nechávaju na január.stejne by už moc toho tento rok nestihli. 😉

kamka17
21. dec 2009

lusi...servus...šak ja si to tiež myslím, že by bolo zbytočné ich teraz naháňať, nech si trochu oddýchnu a aj ja sa na to musím psychicky pripraviť 😀 😎 🙂

lusina
21. dec 2009

a s tým 3x a dosť mate baby svatu pravdu. prečo to nedaju dokým sa ti nepodari otehu, tak to budu cvakať.
to 3x za život je take diskriminačne, ved niektorým sa poradí otehu na 8 ivf....

janicca
21. dec 2009

kamka my sme boli včera s drahým ja som sa naobliekala ako cibula a nakoniec sme chodili po obchodních centrách no tam som sa išla roztopiť...ináč ani my ešte nemáme vianočnú výzdobu ale tu má na starosti moj drahý že vraj zajtra povedal tak som zvedavá .........klasický chlap stále ma čas...

kamka17
21. dec 2009

ci pani, keby som mala nechať výzdobu na mojho drahého, tak by sme nemali nič..aj keď ja nie som o nič lepšia, na dverách (zvnútra) mám ešte veľkonočné vajíčko a zajaca na lampe..hihi...ale však k nám nikto nechodí a nám to nevadí...
v tých obchoďákoch to musela byť zábava...myslím tie davy ľudí 😅

orsulka
21. dec 2009

kamka..... 😀 😀 😀 😀 😀

lusina
21. dec 2009

kamka, to si dobra 😀 😀 😀 , tak len toho zajaca prekry čečinou a máš . 😀
ja už mám doma aj stromček, aj vianočnu výzdobu, aj napečene, aj všetko nakupene,som šikovna, že??? 😀

orsulka
21. dec 2009

lusina......tak teda to si sikovnica, šikovná .-))))))))
ja mám akurat venček na dverách.....a ten prosim pekne od prvej adventenj nedele 🙂)))) takto skoto tam veru este nebol...... 😀 😀 ale inak doma nič.....akurat upratane.....v kuchyni mam skrine namiesto stola, takže vyzdoba odpadá.....a v obyvke bude stat stromcek....o chvilku....... ale my máme taky zvyk, že sa zdobi vždy na stedry den......tak neviem ako toho roku .-))))))))

cikyta
21. dec 2009

Zdravím vás Helinky. 🙂
Orsulka- 😢 Ty nie 😢 Ja ti tie // tak prajem! Budu budu budu!!!!Musia musia musia.
Dnes som konečne po týždni meškania dostala MS a už fičím na druhom ibalgine.Kojenie,nekojenie,bolesť je silnejšia.Celé doobeda som sa nemohla vystrieť dýchala som nejak tak,ako pri pôrode.Celý čas zimnica,chlpy v pozore dobre 3 hodinky-no kastrofa stav.A to musím ešte urobiť stromček-aj ked malý,ale aj tak.Upratať.Zbaliť ešte nejaký darček.Pobaliť veci na zajtra k našim,ísť ešte do obchodu na plienky a Sise papanie.To ešte nevravím o mojej tajnej tužbe-prefarbiť si vlasy 😅 , či žehliť 🙄
No dobre.Vykecaná som minimálne do Vianoc.Potom som tu zas.Pa kočky.......

A ty Orsul-Ešte tento rok ti odpušťam,ale hned na druhý rok chcem vidieť //,lebo dostaneš po riti aj s mužíkom! A nesmej sa! Mám posilu a tá posila aj štípe,aj ked má len 80cm a 8kg 😀
Takže sme dohodnute aj pred svetkami 😀

orsulka
21. dec 2009

CIKYTKA.....ty sa hlavne vylieč, a potom hreš!!! 😀 😀

cikyta
21. dec 2009

Orsulík.Niesom chorá,iba krvavá 😝 Ženský boží trest 😠

cikyta
21. dec 2009

A nehreším,iba sa vyhrážam bitkou 😀

orsulka
21. dec 2009

ciky......... 😀 😀 tak take "štipance" znesiem .-))))))))

kamka17
21. dec 2009

ciky...vianočný kapor...pomaly väčší ako Silvinka 🙂 nemá chybu malá... 😎

janicca
21. dec 2009

kamka vieš čo ani nie ja som už len také drobnosti kúpila ako sú napr stužky na darčeky ináč už mám aj zabalené všetko tip top ... 😉

janicca
21. dec 2009

čo ešte vymýslí ta Cikytka s tou princeznou ???je to podarené .... 😵

kamka17
21. dec 2009

ja si to nechávam na stredu a dnes ešte drahý zahlásil, že by sa mu zišiel šál...srandista, 😨 mne už sa nechce behať po obchodoch... 😅

wolfskinka
21. dec 2009

kamka kapusta je zdrava ale je ju dost citit .... predtym aj potom 😀 😀 😀 😀 no som zvedava kedy ju budes mat schvalenu a ked ti ju schvalia chces hned ist do toho ?

lusina no ty si to zobrala hupom, ja som doma na PN, napecene nemam, stromcek sme este nekupili, ozdoby uz mam aj darceky ale nie vsetky ...

my zdobime stromcek 23.12. a pritom popijame varene vinko .. no tento rok asi bude nakrivo, ked bude pit iba manzel 😀 😀 😀

orsulka
21. dec 2009

wolfi... 😀 😀 😀
😀 😀
kamka, ja som drahemu kupila sal, ale nebol moc z neho nadseny, hoci tiež nema...žeby som ti ho poslala?????? nemusíš behat po obchodoch 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre