Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
1. feb 2010

Ahoj Wolfi.To nič.Všetko má svoje výhody.Aspon ti zostane garderoba a nebudeš ju velmi po pôrode obmienať a každý týžden kupovať nove nohavice!

kamka17
1. feb 2010

wolfi...a veľa vecí je o tom, že keď ich neriešiš, tak sa poriešia samé...keď si sa veľmi snažila chudnúť, tak ti to nešlo...keď už si bola psychicky "pripravená" že ivf nemusí vyjsť, tak vyšlo...takže je to asi o tom, že sa netreba na veci veľmi sústrediť a všetko príde vtedy, kedy má 😉
a teraz ide hlevne o bábo, pokiaľ je v poriadku, tak kilo hore dole je predsa fuk, či nie?? 😅 😕

wolfskinka
1. feb 2010

ciky no ja zatial nemam ziadne tehu nohavice, lebo sa v pohode zmestim do mojich, co je na jednej strane dobre,

kamka no presne, len to su vsetko obavy o guľka, ze preco nepriberam ked nejem ale zerem s prepacenim za vyraz a este aj v noci, vcera na obed 4 rezne a kolac jablkovy , no hrozne co ja teraz zjem ten maly to asi vyskace za mna 😀

lusina
1. feb 2010

Ahojte všetky
Brmbolček, gratulujem k najkrajšej a najviac vytúženej super správe 😉
mne sa zda, že to tu naberá rýchly dvoj-paličkový spád. 🙂

brmbolcek
1. feb 2010

ahojte slnieckaaaaaaaaaaaaaaaaa, tak ja uz som doma s heliosu, nechali sme im tam krvicku a teta doktorka nam urobila ultrazvuk a co zbadala? maleho brmbolca, sama radost z nej isla velmi sa tomu tesila, pomerala co bolo treba dali na fotecku, zagratulovali aj sestricka aj pani doktorka ta ma objala az je slzy vyhrkli, bolo to dojimaveeee, kazali nam vela vody pit a v pondelok opet kontrola a potom, ze ma uz poslu k svojmu gynekologovi

lusi- dakujem velmi pekne 😉

brmbolcek
1. feb 2010

moc som nevnimala lebo som bola ocarena ultrazvukom: asi som to dobre nenapisala ale cosi pravdy na tom je 🙂 teta doktorka mi pomerala vsetko co mala sliznicu mam cca 19... vajecniky ze su zvacsene, u mna uz bolo vidno na ultrazvuku malu bodku aj mi vysvetlila, co je gestacny vacok... vsetko mi popisala a vsetko je zatial ok.... no prvy krat som ju videla plakat mala slzy v ockach a manzel toho to tiez dojalo
a povedala mi ze keby som dala dve vlozit tak by sa chytili obe v takom stadiu co ma videla z vnutra ale ja vdacim za to jedno len nech to stastlivo donosim a porodim

marta222
1. feb 2010

Ahojte, pekný deň, všetkým...
brmbolček, tak ti veeeeeeeeľmiiiiii gratulujem, držím ti palce a teším sa s tebou 😉 .
Tak to je super, že tu máme ďalšiu tehulku - pekne sa nám to tu od začiatku roka rozbieha. Len tak ďalej, dúfam, že onedlho pribudnú ďalšie tehuľky 😉 ...

wolfskinka
1. feb 2010

brmbolcek no super tesim sa s tebou len pekne oddychuj a uzivaj si tehotenstva a dufam, ze zostavas PN

cikyta
1. feb 2010

Brmbolček,takže oficialny CMUK aj odomna!!!!!!!Jupííííííí

brmbolcek
1. feb 2010

martula- dakujem 😉

Wolfi- no zatial somna PN, a myslis ze by som ako dlho este mala byt ??? to este neovladam

Ciky - dakujem dostala som velky CMUK az tak pleskol 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minka051
1. feb 2010

brbolček tak to je úžasné 🙂 Na PN ak sa ti dá môžeš byť až do pôrodu.

brmbolcek
1. feb 2010

MINKA - IP 😉

cikyta
1. feb 2010

Brmbolcek-už minule sme ti písali,že až do MD! Takže klídek a už si to len užívaj a dávaj na seba a drobčeka pozor!

brmbolcek
1. feb 2010

jj, len som potrebovala poradit z financneho hladiska... tak som pisala Minke ona je uctovnicka 😉

orsulka
1. feb 2010

BRmbolček.....tak je to tak ako som vravela.....že si vas tam pekne pomerali aj ukazali aj fotečku dali...tak to museli byť fajt nádherne pocity..... 😵 😵 😵

wolfi....a že ty nam este furt takto chudnes????? no toto???? ved ty budes pri porode stihlajsia ako pred 🙂))))))) davas anejaky novy trend 😀 😀 😀

martulka...aj tebe pekny dniček anieliček .-)))))

Cikytka...takže už ste hore ??? 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
1. feb 2010

ORSULKA- pravdu mas moja 😉 presne to tak urobili ako si pisala 😉 aspon som vedela co ma caka 😉

Wolfi- neblazni s chudnutim chces mat dieta podvizivene ? 😉 vies ze ono sa velmi rado napapa ako ty 😀 😀

janicca
1. feb 2010

ahojte dievčence tak idem vás trošku počítať ak to zvládnem bo dnes tu driemem a koň pred krčmou... 🙄

marta222
1. feb 2010

Ahoj jani, ty sa máš, že môžeš driemať. Ja práve hľadám nejaký na nete nejaký účinný prostriedok na vyčistenie fľakov od nafty na zimnej bunde a zatiaľ som na nič také nenarazila. Neporadíte mi niekto nejaký zaručený prostriedok?

orsulka
1. feb 2010

janicaa..... 😀 😀 😀 len púočitkaj a hned ti bude hádam veselsie 🙂))))) sa mi vidi,že po vikende, by si potrebovala par dni volna 😀 😀

cikyta
1. feb 2010

Orsul do ružova s dvoma čiernymi flakmi pod očami 🙄 ( 😅 )
Jani-vstávať!!!!!!!
Marti-netuším ☹

orsulka
1. feb 2010

MARTI....tak neviem ako ostatne dievčata.....ale mne zaručene na akekolvek flaky pomaha normalna JAR, alebo prostriedok na umyvanie riadu, aky mam doma!!!!!! priamo ho nalejem na flak a hubkou vvydrhnem a hodim take do pracky, ani neoplachuj nic, len hned do pracky.....zatial mi vsetky zišli....kam sa hrabe ten ružovy zasran!!! 😀 😀 😀

wolfskinka
1. feb 2010

brmbolcek no aspon do 10tt zostan, neoplati sa riskovat ked uz ste sa po IVF k tomu dopracovali

orsulka no ved to, zase ma sestricka na poradni zdupe, ze som nepribrala, ale keby ste videli co vsetko ja zjem piate cez deviate a aj v noci, stale, ja to nechapem, vcera na obed 4 kuracie rezne, bodaj by mi to zostalo aj po tehotenstve 😀 😀 😀 😀

brmbolcek ak 4 reznom , pol plechu kolaca a v kuse kadejake hovadiny je, ze drzim hladovku tak to ani nahodou, poctivo jem teply obed, tepla vecera a studena vecera okolo 22,00 a este aj o 2,00 v noci a samozrejme ranajky ako pre drevorubaca 3 chleby so sunkou a s paprikou tresku a kadeco mozne

brmbolcek
1. feb 2010

Marti - tak na to je najlepsi cistic brzd na auto ... odmastni to aj flak a hlavne tu naftu, to je pliaga 😠 ale treba to este nastriekat pred pranim aby sa to nezapralo 😉

wolfskinka
1. feb 2010

marti ja pouzivam LOC to vycisti vsetko

marta222
1. feb 2010

Ďakujem dievčatá za rady, s tou jarou ma to napadlo, skúsim najskôr asi to...
brmbolcek aj nejaký čistič na auto, myslím, že sa to volá servošampon som tu na nete našla, vraj by to s tým mohlo ísť, tak som drahému nakázala, nech to kúpi. Len dúfam, že sa to úplne nezničí.
Veď s tým bol aj v čistiarni a nevyčistili mu to tam, takže uvidíme...

orsulka
1. feb 2010

WOLFI...Tak potom ide malinkemu vsetko......ti poviem, to bude Valibuk ked sa narodi.....budeš mať co robit 😉 😉 😉

takže mal by to Valentin.....to je take podobne Valibukovi 😀 😀 😀 😀

janicca
1. feb 2010

noooooooo už som skor prebratáááááá ....... 🙄 🙄 stačí kuknúť foto Sisinky a hneď je FUNKY nálada 😀 😀 😀

zuzka ty máš riadny balónik no viem si to živo predstaviť ako sa pasujete s manželom v tej vani no to musí byť kopec srandy alebo skôr námahy 🙂 🙂 ...ešte chvíločku a máš to za sebou 😉

orsul že ružový zasran to si myslela ten požierarač škvrn Vanish ...... 😀 😀 ináč ja to robím tak ako ty najprv jar a potom práčka ten zasran sa môže dať akurát tak vypchať

kamka tak ten tvoj drahý to zvláda úplne perfektne mne pichal akurát pero na injekcie ho nie a nie natiahnúť vlastne dnes si už PN normálne ti závidim samozrejme v dobrom .... 😉

martulik ahoj moja ako bolo na bežkách boli ste ???

wolfi veď to si schudla len 3 kg (a to bolo určite kopec hormónov ) hádam to nie je až taká veľká tragédia ak sa cítiš dobre a guľko je v poriadku tak nie je sa čoho báť jednoducho telo si pýta jesť tak mu daj a zvyšok si zoberie tvoj guľko a na ukladanie tukových vankúšikov...... 😉

brmbolček ešte raz veľká gratulácia tfuj tfuj tfuj to muselo byť radosti ..... 😵 😵 😵

janicca
1. feb 2010

že Valentín je úplne rovnaké ako Valibuk ....... 😀 😀 no už len RAŤAFAK PLACHTA chýba a bude to OK.....ORSUL kde ty na to chodíš ????.... 😀 😀 😀

marta222
1. feb 2010

Janička moja, nakoniec som na tých bežkách nebola... Mali ísť aj tí čo chodia s nami, ale boli v sobotu na plese - vraj do 6:30 a tak včera nevládali... Takže, keďže nešla žiadna baba, tak som nechcela ísť sama s 3 chlapmi... Akože, nie že by som sa bála... ale oni strašne valia a nechcela som ich zdržiavať, lebo by museli na mňa čakať... Takže drahý šiel a ja som si hovela doma... Možno, nabudúce...
wolfi, ja si tiež myslím, že to bude OK s tou tvojou váhou, veď predsa nehladuješ 😉 .

cikyta
1. feb 2010

Jani 😀 Orsul 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre