Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
8. mar 2010

moni- tak to ti schvalujem ..... 🙂 🙂 🙂 pridem ta skontrolovat 😉 🙂 🙂 🙂 ci dodrziavas Zahradkara , pravda ciky aj vy ste ho maly a co z neho vznikolo nasa SISI Labudova 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
8. mar 2010

no super, tu už sa záhradkuje...sa pamatám na tiju, oni si dali namiesto záhradky zámkovú dlažbu, aby nemusela okopávať a starať sa o trávnik 😀 🙂 ...a vlani v lete aj lucul vysedávala s babami na záhradke...no mne to istí aspoň balkón 😀 😎 ale taký kúsok trávnika by som veru brala na relax...

monita81
8. mar 2010

ano ano sľubujem,budem všetko dodržiavať podľa návodu,aj ja chcem takú slečnu Labudovú! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no a myslím že ma dnes môj mm pre mna prekvapko,mám ho ísťčakať o 17hod aj s kľúčami od auta pred vchod,že pôjdeme natankovať!tak načo berie mna?ciky asi pôjdeme aj my do toho zlatníctva 😉tak sa idem pre istotu pripraviť.papa

brmbolcek
8. mar 2010

kamka- ahoj ako sa mas ? kedy ides na kontrolu ???

Moni- potom nam daj vediet , ahojcek 😎 😎 😎

kamka17
8. mar 2010

na kontrolu do helíka idem v pondelok...a akurát som sa vrátila z vychádzky, maminu som bola pozrieť...a idem sa asik vyvaliť ma gauč

monita...tak si uži prekvapko 😉

brmbolcek
8. mar 2010

Kamka- treba , mas dost narocnu vychadzku za sebou 🙂 🙂 🙂 ja si idem urobit chlebicky vo vajicku kto ma chut nech sa paci mozte prist , podavam aj s kecupom ci s horcicou alebo platkom syra 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kamka17
8. mar 2010

ci páni, tu robíš riadne chute...a ja som taká plná, že...by som možno aj jeden-dva chlebíky vajíčkové zjedla 😕 😕 ja to mám rada aj s cibuľou navrch, ale to by si potom drahému asi nevoňala 😅

cikyta
8. mar 2010

Veru taký časopis Záhradkár nieje zlý 😉

Baby,máme 100% kupcu a my sme si vyhliadli byt vo vedlajšom vchode.Zajtra si ho ideme kuknuť 😀

kamka17
8. mar 2010

ciky...parááááááááááááááááááádaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...tak držíme všetkých 20 palcov, aby to vyšlo 😉

cikyta
8. mar 2010

Jupí,budeme mať bližšie ku dr.a do potravín!


(o 20m) 😀

kamka17
8. mar 2010

hlavne budete mať stále blízko do Silvinkinej kancelárie a k SS v BBT 😀 😀 😉
tak potom daj vedieť, kedy bude kolaudácia...vieš, aby sme mohli prísť 😎

cikyta
8. mar 2010

Kamka-fakt! Veru aj by mi SS čo maju handry z BBT chýbali 😢 😀
A kolaudáciu včas oznámim 😉

cikyta
8. mar 2010

Ozaj.K MDŽ som dostala ružičku a dva pikniky 😀 (To v tej tube,že mnam 😝 )

wolfskinka
8. mar 2010

marti super dobre ste sa rozhodli, drzim palce

lusina
8. mar 2010

super ciky, vidiš ja som to hovorila... 😉

kiara15
8. mar 2010

ahojte bambulky 😉 ja len tak co mate noveho??

kamka kedy testujes//????

orsul co tak buduci pondelok??mam rannu??

janula pekne lezka len odychuj nech sa drobci uchytia!!!!

inak vsetkym zienkam krasne MDZ zelam!!!

monita81
8. mar 2010

takže babenky,mohla som skočiť brmbolčekovi na ten chlebíček vo vajíčku 😉 ,večera sa nekonala ale na kytičku nezabudol. 😀
ciky no super s bytíkom to vyšlo,teraz si budete vyberať už len vy. 😉
pekný večer a dobrú nocku 🙂

domika9
8. mar 2010

kamka kedy ? kedy? kedy?
už som zvedava

ciky supiš aspon budeš mať stale cukraren pri ruke 🙂

wolfskinka
8. mar 2010

ja som dostala od kolegov ruzicku a od muza 3 ruze, ale oddnes poobedia mi je stale zle od zaludka, hrozne ani pohnut sa nemozem poriadne .... dufam, ze s tym nema nic do cinenia gulko a ze mu to neublizi

janicca
9. mar 2010

dobré ránko dievčence prajem........... 😉 ))))))))))

včera som sa s drahým rozprávala že keď sa nezadaria tri cykli čo sa týky snažilkovania tak v júli ideme na to IVF už to mám všetko pekne premyslené ......... 🙂 🙂))))

tak samé dobré správičky čítam Ciky supeeeeeeeeer tak konečne to vyšlo tešííííííííííím sa s tebou..... 😵 😵

brmbolcek
9. mar 2010

halooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , dnes sa pracuje ved neni sobota, to akoze este pijete kavicku ??? zienky stavat dobre ranecko ale dost studeneeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ciky..- mnam piknik, ja mam velmi rada jesenku 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 a tesim sa s tebou k novej kolaudacii , super som to vedela 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Moni- no parada zivy darcek v tvare vonaveho kvietocka 😉 😉 😉

janka- tak super, vidim ze si si to nechala dobre rozlozit v hlavicke a dnes uz mas jasno, tak drzim silno palceky 🙂

janicca
9. mar 2010

HALLOOOOOOOOOOO ORSULIK,MARTULIK MOJE SPOLUPRACANTKY UŽ STE TU MALI BYť NASTUPENÉ !!!!!............. 😀 😀 😀

kamka17
9. mar 2010

dobré ránko...prajeme...//...ale psssssssssssssssssst, lebo drahý to ešte nevie, príde z porady až večer 😅 😉

orsulka
9. mar 2010

dobre anko prajem....

som tu nastupena...ale papiere ma od rana nejak pohltili !!!! 😀 😀 😀 😀

drahy včera šťatne odcestoval, kolacik sa podaril......a hlavne už sa ozval, že v pohode dorazili na miesto určenia...a tak mi fakt teraz už odlahlo 🙂

všetkym pekny den 😉

kamka17
9. mar 2010

orsul...DIK 😉

janicca
9. mar 2010

Kamkaaaaaaaaaaaaaa ta mne už sa slzičky kotuľaju ,normálne mám zimomriavky gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem babula tak že si nesklamala a to je super ......... 😵 😵 😵 😵

kamka17
9. mar 2010

jani... 🙂 dikes a neplač 😉 pojdeme osláviť...

cikyta
9. mar 2010

Ahojte.No to ten piknik musim mať denne minimálne dva.Takže včera som zjedla 4! 😀
Jani-výborne! Letne IVF-ka su zväčša 100% uspešne,takže výborne rozhodnutie kočka! 😅 Aj ked,prajem,nech si v lete už skôr bruškatá z normálneho pokusu 😉
Inak zdravim všetky!!!! Bre ranko helinky 😉

kamka17
9. mar 2010

Silvinke posielam velikú pusinu...a odhalené tajomstvo, na čom ciky fičí...na pikniku... 😀 😎

cikyta
9. mar 2010

Kamka-jupííííííííí..............Posielam pusku aj so Sisou!!!!!!!!!!!!!!!!To je nádhera!!!Bože môj!!!!!!!!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre