Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
6. apr 2010

Ciky že adrenalín no ja zvädnem z tej malej babule ......... 😀 😀 😀

no a Krajka si bez fuzov neviem ani predstaviť ... 😅 😕

Wolfi ,Lucul ahojte ..... 😉 😉

wolfskinka
6. apr 2010

janni ahoj ... ani ja veru nie,

dunda tam dnes bola na srdieckoa povedala, ze mal oholene fuziky

cikyta
6. apr 2010

Je normálne,že sa smejem , ako taký TLK na tom,ked si predstavím Krajka bez fuziku? 😅 ved to je niečo také,ako keby ste ostrihali vrkôčiky Jánošíkovi! Tiež sa tým vyznačoval,ako Krajko fuzikom 😉

cikyta
6. apr 2010

No dobre,končím na tu temu,lebo ma príde zbiť 😅 A už mi kuká moj Labudko z postielky.Dobre ránkoooooooooooo

lusina
6. apr 2010

ahojte baby, prišla som vás kuk a pozdraviť.
Krajko je bez fuzov??? 😀 , ved musi vyzerať ako tínedžer. 😀
ja teda neviem, ale mne sa on ako chlap vôbec nepáči, 100ľudi-100chutí, nie?
bože wolfi, ako to strašne beži, ty si už 25tt, pamatam si toť nedávno, že si stimulovala a že aha, 25tt........ja mám pocit, že okolo mna cely svet tehotnie, len ja nie, ale čo už.....čo má byť to bude, nie?

lusina
6. apr 2010

a dunda čaka dvojičky?

wolfskinka
6. apr 2010

lusi nie iba jedno , dunda nechcela 2
no veru 25tt, leti to rychlo,aj ked mne sa zda ze sa to vlecie, pomalicky sa chystam na allinclusive do porodnice 😀

lusi krajko sa Ti nepaci ... boze ten chlap vyzera uzasne, moj muz hovoril ze baby do heliosu chodia len kvoli nemu, ze kazda ide od neho vysmiata ... on je uzasny, ja ho poznam 4 roky a nedam na neho dopustit jedine krive slovo a ten jeho zazracny usmev popod fuziky, nech bolo akokolvek zle, vzdy vedel zdvihnut naladu a povzbudit a podporit ........... skoda ze takych uzasnych doktorov neni viac

lusina
6. apr 2010

vidiš wolfi, ja som asi výnimka 😀 , mne nie je ani len sympaticky, tak povedz mužovi ,že jedna sa našla čo nechodi do heliku kvoli nemu 😀 ja som bola u neho všeho-všudy 2x /ked mala dr. dovču/ a teda vysmiata som od neho nešla, nepotešil ma.ale si myslim, že ako odbornik je dobry, to áno. 🙂

lusina
6. apr 2010

a už vieš kde ideš rodiť?

janicca
6. apr 2010

lusina sto ludí sto chutí ani ja ho vôbec nemusím čo sa týka fyzicke priťažlivosti......a u mudr som bola u neho len raz na sono hneď po neuspešnom IVF tak že vysmiatá som určite nebola keď som od neho odchádzala .... 🙄

janicca
6. apr 2010

wolfi tak už sme dve čo sa nám nepáči .... 😝 ideš rodiť do Egypta keď all inclusive ???.... 😀 😀 😀

wolfskinka
6. apr 2010

lusi do ziliny ... zvazovala som martin, ale nakoniec som sa rozhodla pre zilinu

wolfskinka
6. apr 2010

inac lezala som raz v dolnom kubine v porodnici ked som isla na laproskopiu a tam sa mi velmi pacilo, bolo to cistucke, personal ochotny, strava dobra, starostlivost,s estricky stale chodili ci nieco netreba ... len je to daleko

janicca
6. apr 2010

wolfi ja si myslím že hádam tá starostlivosť o mamičky je už trošku na inej úrovni a ešte keď si priplatíš tak to budeš mať ozaj all inclusive ..... 😉

wolfskinka
6. apr 2010

janni no neviem, na zilinsku porodnicu dost andavaju preto vela bab zilincaniek chodi rodit do martina ale pri mojom porode bude kamoska takze ja do ziliny aj kvoli nej

wolfskinka
6. apr 2010

mam kamosku co rodila prve dieta v ziline a druhe v martine a povedala, ze to sa nedalo porovnat a zase druha kamoska si v ziline pochvalovala .. tak si vyber, pokial sama nezazijes tak nebudes vediet posudit, manzelka mojho kolegu si chvalila a druheho kolegu bola nespokojna a mala este priplatenu nadstandard izbu ... tazko posudzovat, mozno aj to aku smenu vymaknes ... dam vediet ked sa vratim z allinclusive z porodnice 😀

lusina
6. apr 2010

diki jani, som rada, že nie som sama v antipatii ku Krajkovi 😀
no ja neviem, ale ked moja švagrova rodila,/v žiline/, pred dvoma rokmi,tak sa nejako milo nevyjadrovala.a pochybujem, že sa to zmenilo. žilina bola vždy v tomto nafigu 🙄

wolfskinka
6. apr 2010

lusi tazko povedat, dam potom vediet ... mozno to zavisi aj od toho ci tam mas znameho dr. a ci mas nadstandard izbu .. neviem to posudit ale stretla som sa so vselijakymi nazormi

a tiez mi jedna kamoska radila priplatit si nadstandard, a zase druha hovorila, ze ked budem na normalnej izbe tak ked pojdem aj do sprchy alebo na wc, tak maleho budem moct nechat na izbe, bude tam aj druha mamicka a keby mrnkal tak mu cumlik do pusinky da, alebo ho utisi ... a zase ta druha hovorila, ze jej lepsie vyhovoval pokoj a ked chcela ist na wc, tak musela zakazdym volat sestricku ... milion ludi milion chuti

a co sa tyka krajka tak tiez, my sme pochodili kopec dr. ale aj moj muz povedal, ze prijemnesjieho dr. v zivote nezazil s takym prijemnym vystupovanim a pochopenim ... zase tiez zalezi od situacie, niekomu lepsie vyhovuje taky dr. a inemu iny dr.

janicca
6. apr 2010

no ja neviem ja som ešte nerodila tak nemôžem posúdiť .... ☹ 😀 ☹ 😀 čo ženská to iný názor ale šak ja pôjdem niekedy rodiť tak sa vyjadrím a poviem vám moje pocity a odporučania ...... 😀 😀

wolfskinka
6. apr 2010

janni presne tak, hovorim ja som lezala v porodnici v kubine a mozem len doporucit, akurat je to trosku do ruky od ziliny

wolfskinka
6. apr 2010

ozaj neviete co je s kamkou ? sa cele sviatky neozvala

lusina
6. apr 2010

wolfi, ja ked som začínala chodiť do helíka, tak tu na koniku bol Krajko opísany ako keby bol boh, tak som si, že pojdem k nemu, ale akosi ma zavialo ku Gáťovej a z nej mám pocit, že sa vie vžiť do problemu viac už len tým, že je žena, že to vie tak žensky pochopiť a precítiť, tak som ostala u nej, A presne ako píšeš,každemu vyhovuje niečo ine a že je príjemny tomu verím, kiežby bolo viac lekárov čo maju taky ľudsky prístup ako v heliku.
švagrova ležala aj nejaku dobu v nemocke kým porodila a mala tam známeho-Babjaka, tak ju kontroloval, ale nehovorila, že by boli ku nej milší. ved uvidiš......

janicca
6. apr 2010

za tie prachy čo tam nechávame tak si hádam zaslužíme taký prístup !!!! a či sa mýlim ??? ... 😝 😝 😝

Kamka veru neviem šak mala nastúpiť už do práce do 1 tak asi nestíha ... 😉

lusina
6. apr 2010

nemýliš sa jani, teraz si to povedala presne, tak ako hovori moj muž........ 🙂

janicca
6. apr 2010

myslím že takých názorov je veeeeeeeeeľa .... 😉 ja už ružové okuliare dávno nenosím.... 😀 😀 😀

lusina
6. apr 2010

tak ružove okuliare som mala ked sme s začali snažiť, som si naivne myslela, že budem tehu hned a aha ajhľa...... 😀

janicca
6. apr 2010

ajhľa skoro 3,5 roka a stále nič .... 😀 no čo už neurobíme nič!!! nikoho za to neobviňujem bude,bude ,nebude ,nebude len treba myslieť pozitívne a sem tam si nahodiť tie ružové okuliare a hneď bude svet krajší....... 😀 😀 😀 eeeeej ha aká náladička ma chytila to asi preto že už sa blíži 15:00 hod. a valím dom lebo dnes tu máme taku zimu až šľak.... 😠

janicca
6. apr 2010

ajhľa skoro 3,5 roka a stále nič .... 😀 no čo už neurobíme nič!!! nikoho za to neobviňujem bude,bude ,nebude ,nebude len treba myslieť pozitívne a sem tam si nahodiť tie ružové okuliare a hneď bude svet krajší....... 😀 😀 😀 eeeeej ha aká náladička ma chytila to asi preto že už sa blíži 15:00 hod. a valím dom lebo dnes tu máme taku zimu až šľak.... 😠

janicca
6. apr 2010

a hneď dva krát aj to sa stáva ... 😉

lusina
6. apr 2010

jani, aj my sa snažime okolo 3,5 roka. kedysi som to cítila ako krivdu, ale už mi je to niekedy jedno. už to neriešim.
presne, ak bude-bude, ak nie-tak nie, život ide ďalej...... 🙂
ty sa máš, ja tu budem trčať do 16,00 🙄

janicca
6. apr 2010

samozrejme mám také slabé chvílky ale si poviem že su na tom horšie a môžem by rada tam kde som,mám super chlapa to je moja najväčšia psychická podpora ...... 😵 😵 😵 tak toto mu dam doma prečítať a bude na rukách nosiť do večera .... 😀 😀 😀 😀 alebo zapne TV hodí plohu ležiaceho strelca,začne píliť drevo a je po super chlapovi.... 😀 😀 😀 ešte keby som tu mala hodinu na vyše trčať tak na nose by som mala cencule.... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre