Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
1. jún 2010

@wolfi- tie krce som dostala spred 2 tyzdnoch aj ja , taka bolest ze ma to zobudilo, som si normalne chytila nohu ze ci ju mam , tak viem o com hovoris.... skusim pridat aj ja tej vody co ciky spomenula....

&cikyta - ako sa ma nas labudko ?

Maska- boze ale to bezi , Jakubko uz ma polrocka za sebou, cochvilka ho budes odprevadzat do prveho rocnika s aktovkou a kvietkom, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
1. jún 2010

janicca....tak tomu ver moja...........aj ja som uplne za to, že tento rok to mas iste!!!!! 🙂 😉 😉 tak kedy si sa rozhodla že začnete???? v juli ?????? 😕

janicca
1. jún 2010

orsulik no už si pomyslíte že mi šibe že to stále presúvam ale ešte si chcem užiť leto a potom sa do toho vrhneme...tak že cca august ,september asi ozaj počkám na Kiarku ..... 😉 )))neviem momentálne som v takom štádiu že na to vôbec nemyslím a nerieším že kedy.....veď uvidíme čo bude ....... 😵

cikyta
1. jún 2010

Pa Maska 🙂
Orsul-na PC viem len naladiť kona a užaj na nom "cválať"-inak ništ ☹ Noooo a sem tam frknuť foto (pridala som aj teraz)
Jani-Budeš mať jedno a potom druhe.Pekne po sebe.Nejako mi to tak ladí k tebe... 😅
No a pri Orsulke mám silný citák na 2 naraz 😀
Brmbolcek-Labudko vyvádza...kukaj do albumu.

orsulka
1. jún 2010

janicca.....ale ja s tebou plne suhlasim.......ak by som mala ist do toho, tak po dovolenke............a možno po tej dovci ani nebude treba.... 😉 😉 😉 a ak by, že nič.......tak budete dve spolubojovnicky 😉 🙂

orsulka
1. jún 2010

ciky.....Sisi je herčka jak hovado!!!!!!! 🙂))))) a este aj tanečníčka.........
a tie tvoje komentáre k fotkám ... NO1 !!!! 😀 😀 😀 😀

lusina
1. jún 2010

Ahojte bambulky,
prišla som Vás len na chviľu pozdraviť. zdravím všetky, janicu, martu, oršulku, ciky,kiaru, tiju, brmbolček, survuver a proste všetky babulky.
som rada, že sa Vám dari, oršul-segro myslim na teba, drž sa moja. 😉
moja novinka je, že som definitívne zrušila IVF. tak jani je to na tebe 😉

cikyta
1. jún 2010

Jani-ano.Z dovolenky budeš plná energie a budeš mať prichystane super telo! Také oddýchnute a to je uplný základ 😉
Orsulka-Trištvrte dna mi tancuje.Ci pred TV,či vonku ked počuje hudnu.No furt 😀 A tie kreacie! Ja som ju neučila nič a sama sa začala pohupovať,vlniť,jazyk vyplazovať a najnovšie točiť zápestím ako brušná tanečnica 😀 A tie poctive drepy až ku zemi ! Mna by už odpálilo po troch a ona aj pol pesničky drepuje 😀

cikyta
1. jún 2010

@lusina prečo si ho zrušila? ☹

lusina
1. jún 2010

ciky, rodinne dovody

cikyta
1. jún 2010

@lusina chápem.

orsulka
1. jún 2010

lusi....segrička........to ako vážne??????? tak verim, že to až také vážne nebude......a že pride čas, kedy.....
ved vieš.....
dakujem, že na nás myslis..... 😉

lucula73
1. jún 2010

no už som tu,baby,ja som spala aj s malým dve hodiny!!! normálne som sa dva razy pozrela,kolko to je hodín..nechápem,ale asi počasie....

orsulka
1. jún 2010

a martula má stale dovolenku ????????

a naša kamka ??????? čo je stále v práci ??????? nejako na nas nemaju cas...abo čo.... 😔 😔 hlavne,že su OK......teda si myslim.....a verim..... 😉

orsulka
1. jún 2010

lucul.....no super.....!!! 😀 😀 až ti tísko závidim .....-)))) nám to tu v práci tak krásne klopka na strechu, že mi až oči zatláča 😀 😀 😀

cikyta
1. jún 2010

že oči zatláča 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
1. jún 2010

ciky....to akože naozaj....... 😨 😨 asi takto na silu dviham obočko, aby sa mi mihalnice nespájali 🙂))))))))))

cikyta
1. jún 2010

Viem si to predstaviť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A keby sisi schrupla,bolo by to moc vidieť?

orsulka
1. jún 2010

no kym by niekto neprisiel do kanclu možno ani nie.......ale ja neviem spat len tak na sposob: "čitaj obrus" 😀 😀 😀

cikyta
1. jún 2010

orsul 😀
A čo spôsob "na supermana"-ruka cez stôl vpred 😀 ?

orsulka
1. jún 2010

superman...e-e.......velmi mi stŕpa ruka........ 😉

to potom skor ako : " u zubára" .-))))) kresielko mám celkom pohodlne...... 😀 😀 😀

lucula73
1. jún 2010

orsul.. 😀 ..ja som tam zabudla dopísať,že prečo som bola taká prekvapená,ani nie zo mňa 😀 ,ale z toho,že Matúško v postielke ešte nikdy nespal dlhšie ako pol hodinu,max.trištvrte.....a teraz skoro 2,5...

cikyta
1. jún 2010

Orsul tak super,len ked zaspíš,nieže si budeš myslieť,že si u zubára a zaspíš s otvorenou pusou 😀

janicca
1. jún 2010

@lusina myslíme na teba a úplne chápem tvoje dôvody tak babula hlávku hore a drž sa ....... 😉

ciky tak to tvoje zlato je neuveriteľné asi po mamine síce ťa ešte nepoznám osobne ale podľa písmenok už trošku áno ... 🙂 😀 😝

Orsulka Martula má dnes ešte dovču ale zajtra by sa už mala ukázať ...pracovná morálka je nulová !! 😀 😀 😀 😝 no šak kto by robil v takom nečase to len ozaj hlávku niekde skloniť... 😉 idem variť kafe bo tu aj ja driemem 🙄

orsulka
1. jún 2010

lucul...tak vidiš ako ťa lubi.....videl ako sa maminke pekne buva...tak si aj chlapček potiahol 😉 😀

Ciky....no ked na zubára, tak jedine s otvorenou pusou 🙂)))) a ja ked otvrená pusa, tak chrápem ....🙂))))))))
j´hned som v praci odhalená 😀

janicca......ved nejako dlho ma tu dovcu...... 😀 😀 sak ja nic, nech si dievča oddychne.....len tu potom aj pochybuje trosicku .-))))))))

cikyta
1. jún 2010

Jani 😉 ä
Orsul,no dokial nemáš nejakých neprajníkov kolegov,že ti nehodia do otvorenej pusy nejaký natrhaný asparát 😀

orsulka
1. jún 2010

ciky..... 😀 😀 😀 😀 😀 asprát........mna šibne 😀 😀 😀 ani by si neverila, že vo vedlajšej kancelárii rasite taky aspratát??????? 😀 😀 😀 a určite aj takí y sa tu nasli......takže radsej sem popísem, ako hodit šlofika .-)))))))

wolfskinka
1. jún 2010

lusina a neni to skoda ? jannica to v juli dotiahne do stastneho konca a v dvojke sa to taha lepsie, nerozmyslis si to este ?

no trosku som sa prespala, zjedla obed dala kavicku a idem znova do postele ved co sa da v takomto necase robit, od rana leje a leje a leje, mne by stacil taky maly intenzivny zlievacik 20 minutovy, aby mi auto umyl od blata a potom by mohlo prestat prsat, ale toto nekonecne prsanie je o nicom, ani poriadny dazd, auto mi neumyje len co sa neda ani nos vonku vytiahnut ☹

maw
1. jún 2010

Ahojte kocky, tak som tu zasa po dlhej dobe. Jeden stres odpadol (uspesne statnice 🙂 ) a asi od buduceho tyzdna nabiehame na kratky stim. protokol, tak drzte vsetky palce dufam ze to zvladneme. 😠

kamka17
1. jún 2010

no čafte krásky,...tak sa mi podarilo na fajront sa tu aj dostať...ste toho zasek popísali 😨 😨

odovzdávam pozdrav od survi...asi sa tu dlhšie neukáže, lebo má odpálený notebook a nevie, kedy sa zpojazdní, tak aby ste sa nezľakli..všetko je inak ok

asparát...to už ani neviem, že ako vyzerá...ale predstavujem si kyticu že tri karafiáty a opadajúci asparát zelenožltý 😀 😀 😀 to je iné retro 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre