Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
8. jún 2010

marti servus...tak je dobre, že špinenie si to rýchlo rozmyslelo a nech ho ani nenapadne sa vracať 😉 😉 a veru, keď už sa budeš cítiť, tak sa vyberieme zas na nejakú tú návštevu 🙂 😉

práve mi začala šichta v práci a je to tu vyotávrané na všetky strany a prievan ako sviňa...tak neviem, či je lepšie sa tu potiť alebo v prievane tu sedieť 😒 😖 😒 😖

lusina
8. jún 2010

Ahojte šumienky,
aj ked nejdem na IVF ani už snž nie som, aj tak som vás prišla kuk, 😉
marti moc gratulujem, teším sa s tebou, prajem všetko len to najlepšie. 😉
vonku je super leto a ja musim sedieť v čiernej diere zvanej kancelária 😒
inak zdravím všetky

janicca
8. jún 2010

lusi ahooooj to neva že nejdeš na IVF a už možno nebude treba....ja viem jednoducho to netreba riešiť a hotov... 😉

Kamka tak to ozaj neviem čo je dobré či prievan či teplo v tvojom prípade ....moja len si dávaj na seba pozor 😉

kamka17
8. jún 2010

lusi...už to do fajrontu nemáš dlho, tak nejako vydrž a potom choď načerpať energiu niekam na slniečko... 😉 😉

wolfskinka
8. jún 2010

kamka ze nacerpat energiu na slniecko ... ty brdo tak keby sa dalo st niekde k vode tak ano ale toto hnusne dusno je na nervy

marta222
8. jún 2010

kamka - tebe to inak uteká, že už 17 tt- ty brďo. Neboj, hádam budem OK a na budúci týždeň môžeme dať stretko, kým je ešte aj wolfi 2 v 1. Čo vy na to?

cikyta
8. jún 2010

Počujte ZA:
-Ved ked vravíte,že by mi cesta trvala 20 minut,to by som do ZA zvládla so Sisou vláčikom 😉 No ešte som tam nikdy vláčikom nešla,tak budem trošku pokakaná...no kdyby neco-Sisa helfne plienkou aj mame.
čooo? 🙂

cikyta
8. jún 2010

A aby som nezabudla-Martuska mojko...........velký cmucik dvojkám!!! Ja mám taku radosť! No ešte väčšiu,že špinenie prešlo 😉 Rada by som aj teba videla veru 😉
Lusi-ahojky 🙂 Nech už su to akekolvek dôvody nebyť snž.,ver,že sme tu vždycky s tebou a máme ťa radi ! A vždy pomôžeme,ak bude treba.

kamka17
8. jún 2010

no tak toto sa mi páči, akú odvahu ciky nabrala...takže budúci týždeň to stretko istí, len dohodneme presne deň a počkáme sa na stanici... a Silvnika bude mať takú radosť z vláčika, že až...

cikyta
8. jún 2010

@kamka17 OK Kamka.Tak buduci týžden 😉 Možno vystupim v ZA len ja a Sisa pofrčí dalej. 😉

kamka17
8. jún 2010

no už ako povieš, možno ju vo vlaku niekto bude chcieť kúpiť 😉 😉

cikyta
8. jún 2010

🙂 🙂 🙂

kiara15
8. jún 2010

pekny vecer zelam!!

minka drzkam palcoky 🙂 🙂 🙂

janica super budeme zase spolu a mozno sa tam aj stretneme 😉 😉 😉 a dakujem za pozdrav 🙂

marti gratulujem k srdieckam 😉 😉 😉

janicca
8. jún 2010

Kiarka tak aj ja dufam že sa tam stretneme 😉mne to vychádza tak cca okolo 19 ešte uvidím ako budem mať mrchu posledné mesiace mi chodí ako hodinky asi je to dobré znamenie ... 🙂 🙂

Ciky wau to je super nápad tak to si ozaj dobre vymyslela a budeš to mať vrámci výletíku a malá princezná určite bude mať obrovský zážitok a ako píšeš možno sa jej to zapáči a bude sa voziť Blava Košice... 😀 😀 😀 😀...tešíííím 😵

kiara15
8. jún 2010

janica no mne ma prist okolo28.8.aj mne zacali chodit na cas tak hadam to bude vsetko ako ma byt 😉 potom sa spojime 🙂

cikyta
8. jún 2010

OK Jani suhlasím. 🙂

janicca
8. jún 2010

jeeee Kiarka tak to je super a chystáš sa na dovolenku ?? 😉

v rámci šetrenia a krízy som si kupila farbu na hlavu a nešla som sa farbiť ku kaderníčke že mahagon ....a cí boa chytá do červená !!! no neviem neviem či nepojdem na svadbu s igelitkou na hlave ... 😀 😀 😀

cikyta
8. jún 2010

Tak si daj inu na ňu.To chytí neboj 😀

janicca
8. jún 2010

a aku zelenu ??? 😀 😀 😀

cikyta
8. jún 2010

Celý den mi nechce velmi krpec jesť.Z jogurtov ju napína,aj banán mi vypluva,polievku do nej pchám nasilu....a teraz len na sekundu som odbehla a už mi zjedla zo stola kus pálivej párky 😠 Pomoc!

cikyta
8. jún 2010

No veru Jani,k pupavkám len taku-ak máš...inak tam šmrncni nejaku tmavu......alebo tak.....proste silnejšiu od červenej 😉

janicca
8. jún 2010

šak už som si dávala na hlavu mahagon ale takto to sa mi nezdá...no nevie neviem čo som urobila dobre no kým trafím tu správnu farbu tak som ozaj mohla ísť ku tej kaderníčke .... 😝 😅 🙄 ja som ale puk ...máš pravdu ku žltej ide najviac zelená že by som skusila??? 😀

to neva že malej chutia štiplavé párky šak jej daj nech len pekne ochutná ....šak ty stále jedz polievočky a jogurtíky 😝 😝 a uvidíš ako ti to bude chutiť jednoducho prišla na to že su aj chutnejšie veci ako napr pikant párky.. .... 😉

cikyta
8. jún 2010

Jani,hod foto a zhodnotíme.

janicca
8. jún 2010

Ciky zmyla som to a nie je to až také strašné veď uvidím zajtra na dennom svetle keby som to odfotila tak by to aj tak nebolo dobre vidno 😉 veď uvidíš keď prídeš do ZA 😉

kiara15
8. jún 2010

janica ano ideme do chorvatska do Orebicu a potom sup do toho 😉 😉 😉
ciky ahoj 🙂 🙂

kamka17
8. jún 2010

Silvinka je môj človek...štipľavé ja môžem nielen párky 😉 a šak ak jej chutí, tak ju nechaj, však maximálne ju bude štípať 2x 😅

kiari...už sa teším na leto, že budete stimulkovať s janicou a budú ďašie tehulky bambulky helíkové...potom tu už asi nikto neostane, všetky sa presunieme do druhej tehu témičky 😀 😅 😀

no jani, som veru na teba zvedavá s tými vlasmi, isto to ale nebude také strašné, ako nás tu strašíš 😕

kiara15
8. jún 2010

kamka dakujem si zlata 🙂 🙂 🙂

cikyta
8. jún 2010

@janicca Ale to si za 2 týždne vyzmývaš,kým prídem ☹ Či nejdeš si to umývať?
@kiara15 Máte to super vymyslené.Po dovolenke s nádherným telom,s nádhernou myslou, s nádhernou náladičkou šup ho do toho ! To už ani nemôže inak skončiť,len krásnym zdravým bábätkom ! 😉

@kamka17 Tá Silvinka mala byť chlap ! Lubi štiplavé ( ☹ ),stále sa bije ( ☹ ), našťastie len s dospelými...a s tými oškretými kolienkami+modrinkami po celej hlavičke sa stále tvári,ako veduca zájazdu... 😅
Nuž,je to moje "jemné" malé dievčatko.
Ale aj tak ju lubim a ked ju stískam od radosti,bojím sa,aby mi neurobila že PUK 😅 tak veeeelmi ju mám rada.

Kamka-som zvedavá,čo nosíš v brušku ty 😉 Chlapčeka,či dievčatko 😵

wolfskinka
8. jún 2010

zilincanky na stretko sa pridavam a tesim sa aj na silvinku a cikytku ... len mam jednu prosbu ... nie lavice ale pohodlne stolicky, na kolmo uz neobsedim, takze do rohana Vas poprosim nie niekde na marianskom namesti ak by ste suhlasili

marti az teraz som si vsimla, ze ty cakas dvojicky ... gratulujem , no teda to je sok, a bez IVF .... drzííííííííííííme palceky aj s matejom

orsulka
9. jún 2010

nooooooooooo...tak to už ani dobré ráno nejdem pisať.......rovno

DOBRY DEN - dievčata...... 😉 😉

kde sme ??????? všetky?????? čo toto jeee?????? 😕 😕

😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre