Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
31. máj 2010

brmbolcek tak to si predstavujem kazdy den ... ale to tak skoro nebude .... 😀 ☹ 😠

brmbolcek
31. máj 2010

ved ja ratam , ze takto rok buduci 2011 uz budete vianocovat v novom, ci ? stihate ?

wolfskinka
31. máj 2010

brmbolcek no to dufam

brmbolcek
31. máj 2010

tak pevne verim aj ja...... 🙂 🙂 🙂

cikyta
31. máj 2010

@janicca

@orsulka
No herečky,svieti vám??? 😀 😀 😀

brmbolcek
31. máj 2010

.... ☹ ☹ ☹ a mne nic n e s v i e t i ☹ ☹ ☹ , na mna sa zabudlo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cikyta
31. máj 2010
brmbolcek
31. máj 2010

@ciky, 😀 😀 😀 😀 , odpustene 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
31. máj 2010

Prečo mi to nesvieti?(klikla si mi na to odpovedať)?

majkaa
31. máj 2010

ahojte, tak co orsulke sa to podarilo?????

cikyta
31. máj 2010

Majka ahoj.Podarilo,no v piatok bude mať UTZ a hádam už aj niečo uvidíme.Hcg je zatial krásne,OK,tehulka ako má byť 😉

cikyta
31. máj 2010

@majkaa A ty sa máš ako,aj s drobčekom?

zuzanka.h
31. máj 2010

ORSUL , TIJA nepreháňajte to !!!! Aj ja som bola frajerka- veď tehotenstvo nie choroba a potom šup ho začala som v 9tt krvácať a som to dofrajerila až do nemocnice ☹ Takže bacha ! Potom som si myslela, že už je to v pohode a 27.tt som umyla podlahty miesto manžela a šup ho zase nemocnica na 3 týždne plné strachu o malého. Takže dávajte si pozor ježibabky na vaše šťastíčka!!!!

cikyta
31. máj 2010

Zuzanka a v tom 9tt si krvácala z čoho?

domcek
31. máj 2010

Cafte rychlo pozdravim ked uz som tu. Lebo som mala ideu, ze idem svami pokecat, ale moje dieta ma super nespaci den.
Dnes rano 1h a teraz 25min. To asi na dnes staci.
Vcera mala celodenny vykon 1x 30min, 1x45 min, 1x8min. a zaspala vecer o 23,00..
Tak bezim pozdravujem vas vsetky.
Tijus teba zvlast a aj orsulku paaaaaaaaa

zuzanka.h
31. máj 2010

cikytka dodnes neviem umývala som riady naraz strašná bolesť v podbrušku a krvi akoby z pohára vyliali..... ☹ Lekári si mysleli, že som mala nejakú cystu...

cikyta
31. máj 2010

No vidíš Zuzka,takže to nebolo z namáhania ! Riady nemáš nad hlavou hodinu a ťažke...
No keby sa mi to stalo v 9tt,tak v 27tt by som asi podlahu neumývala.Už by tam tá ostražitosť bola.
Orsulka neurobila s tým jedným oknom nič zlé 😠 Zvlášť,ked je to tanečníčka,športovkina a jej telo je ZVYKNUTE v pohybe.Keby nebola zvyknutá sa hýbať,tak ok...no...

zuzanka.h
31. máj 2010

Ale to je jasné. Každý je inak stavaný a vie ako sa cíti... Ja som si vždy myslela, že tehotenstvo zvládnem ľavou zadnou a tu ho máš. Proste ja som mala problémy od začiatku tehu a mala som byť opatrnejšia, ale našťastie to dopadlo ok. Niekto prefrčí tehotenstvom bez ujmy 😀 ako moja kolegynka, ktorá pribrala 7kg za celé tehu a 2tt pred pôrodom jazdila na bicykli. 😀 😀 😀

zuzanka.h
31. máj 2010

Veď ja som to nemyslela v zlom. Len by som chcela, aby si dávali tehuľky na seba pozor.... 🙂

majkaa
31. máj 2010

@cikyta my sa mame vyborne, pekne rastieme a veselime sa :D

komarik
31. máj 2010

ahojte, na kontrolu pôjdeme do Heliosu ale až na budúci týždeň. Potom dám vedieť ako sme dopadli. Dúfam že vám oznámim dobré správy. Je skvelé vedieť že to môžem aspoň niekde dať zo seba von - ste skvelé ženské. Doma to zatiaľ nikto nevie len môj muž.

cikyta
31. máj 2010

Ved to Zuzka,každý vie,ako sa cíti.
Ja som išla velice plávať v tehotenstve a prvé plávanie-bum bolesti brucha ako čert 😠 Tak som s tým aj prestala.Načo niečo siliť,ked som to predtým nerobila.Telo ma varovalo a ukázalo výstražný prst 😉
A to som sa pôvodne bála toho,že sa v bazene pobliju 😝lebo som vracala do 4 mesiaca aj 5 krát za den 😖

@majkaa To je super,že je všetko tak,ako má byť a ste zdravučkí !!!!

cikyta
31. máj 2010

Komarik-teším sa s tebou !!!! Juj. Budeme mať dovolenkove bábätko 😉

wolfskinka
31. máj 2010

komarik super tesim sa s tebou a verim ze tentokrat to uz bude tak ako ma byt

brmbolcek
31. máj 2010

@cikyta - svieti ? 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
31. máj 2010

@komarik- juj nech to potiahnes do uspesneho 4Ott , tfuj tfuj tfuj

cikyta
31. máj 2010

Brmbolcek-nesvieti.
Dokonca mi svietilo,ale tam že pred 4 dnami vás spomínala tá a tá....Chápeš? Dnes mi svietilo,čo ma pred 4 dnami spomínali.No to je pekná chobotina 😠

cikyta
31. máj 2010

Takže od teba mi zasvieti piatok 😠 Zrejme mám dlhe vedenie 😖

zuzanka.h
31. máj 2010

cikyta že aké svietenie?????? 😲

cikyta
31. máj 2010

Zuzanka takéto:
@zuzanka.h

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre