Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
8. dec 2009

ahojte,

veru,ten šatník sa orsulke veľmi zíde,aby mala kde dávať vecičky pre bambuliatka 😉

domi a kde asi je ten koláčik napísaný?v sobotu by som možno skúsila,budeme mať oslavu...

kuspitka
8. dec 2009

ahojte.

orsulka tak si mala super den ,ked si stavala satnik.

ako sa mate dievcata?

surviver
8. dec 2009

kuspi,čo my...Ty sa pochvaľ 🙂

lucula73
8. dec 2009

kuspitka ahoj...príď 😉 nás kuknúť aj do temičky Tehulky a mamičky zo sanatoria Helios...vo fore Tehotenstvo.

domika9
8. dec 2009

lucul v tejto teme par stranok dozadu zakusok z dzusu

kuspitka
8. dec 2009

surviver mam sa ako podla moznosti.uz takto na konci je to troslu horsie.

lucula pridem neboj.

surviver
8. dec 2009

kuspi to Ti verim,ja sa tiež už gulam a to mam ešte par tyždnov pred sebou a ked ma kdesi silnejšie pichne,tak uplne,že paniaka ma chyta 😠

domika9
8. dec 2009

zakusok z džusu
medove platy (kupiš ), 3zlate klasy, 1,5l pomarančoveho džusu , 9PL kryštaloveho cukru, 1 balík detskych piškot, 2-3 šlahačka (ja kupujem v prašku do nej šuchnem stužovač vždy sa porari ), ovocie(,amdarinky , čučoriedky, jahody -jadavam z konzerv)
pripravíš si plnku zo zlatých klasov a pomarančoveho džusu ( do hrnaca daj zohriať 1liter do neho kr.cukor a v ostatnom 0,5l dobre rozmiešaj ten puding a až ked je ten džus v hrnci dosť dobre teply tak to tam daj)
medove platy poukladaj na plech, ked ti ten,,puding vychladne tak polovicu vylej na tie platy, na to poukladaj piškoty tesne vedla seba na to poukdaj ovocie a zalej druhou polovicou ,, pudingu,, daj stuhnuť do druheho dna najlepšie alebo aspon na par hodín a na to daj potom šlahačku ked chceš postruhaj na vrch ešte čokoladu a kolač tip-top

lucul tady to máš

kuspitka
8. dec 2009

surviver tak ja mam teraz bolesti ako pred mms.
a stale mam pocit ,ako keby som bola docikana 😀

surviver
8. dec 2009

kuspi ja som začala znižovat davku toho magnezka,zo 4tbl na 3tbl a mam pocit akoby ma všetko viac bolelo,brucho akoby som mala svalovku,neviem či je to z toho zniženeho magnezka...a som zvedava ked to magnezko vysadim uplne,že čo bude....

kuspitka
8. dec 2009

surviver aj ja som mala to iste ako ty
a ked vysadis ho tak budes citit kazdu bolest vsetko.
ja som ho uz 36 nemohla brat lakar mi to zakazal

surviver
8. dec 2009

ja idem v piatok na poradnu,tak uvidim čo mi Dr. povie...ja som teraz presne 34tt+5dni,to len v niku pise 36tt

kuspitka
8. dec 2009

aha tak to mas este cas .takl to ti zavidim,ze ho este mozes brat

surviver
8. dec 2009

a ja Tebe ,že už o malu chvilku budeš mat babenko doma,pod stromčekom 😉 😵 😉

wolfskinka
8. dec 2009

orsulka .... drzim palceky ale to ty vies .. tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵

mzuzka
8. dec 2009

ahojte, pozeram ze ku hviezdicke silvinke, pomalya isto zacnu pribudat novy obyvatelia helikovskeho neba. celkom to rychlo ubieha.

z par stalic, je tu plno novych buducich maminiek, tak stiham byt v obraze max 3 stranky dozadu 😉

lucka, ahoooj 🙂

wolfskinka
8. dec 2009

mzuzka aj tebe to uteka a poriadne ze 27tt

kuspitka
8. dec 2009

Ahoj mzuzka.juj zavidim ti,ze cakate dvojicky ,ale dobrom.

wolfi ako si natom?

janicca
8. dec 2009

ahojte moje krásne prišla som vás kuknuť 😉

vidím že sa to tu pekne rozrastá...... kuspitka teraz si ty na rade moja už sa ti to veru kráti .... 😉

orsuuuuuuuuuuul veď ty vieš .... 😵 😵

kamka ,wolfi kde sa flákate ..... 😀 😀 raz za sto rokov sa tu ukážem a vás nikde !!!

domika dobrý recept skúsim aj ja.....ináč tá tvoja bábovka sa u nás osvedčila iná sa ani nepečie každému veľmi chutí 😉

kuspitka
8. dec 2009

janica hej krati.

a ty co ako sa mas?

mzuzka
8. dec 2009

kuspitka, nemas mi vobec co zavidiet. keby som sa este raz rozhodovala, tak urcite len jedno. mala by som o vela menej zdravotnych tazkosti ,ako teraz. nemam stavane telo na dvojicky a podcenila som to. teraz len trpnem, z tyzdna na tyzden a hovorim si , este par tyzdnov vydrz a tak. ale zvladnem, co uz, len si to tak neuzivam ☹ ty mas krasne cisielko, ze 39, to sa ja urcite nedockam.

wolfi, neboj, ani si to nevsimnes a tebe tam zacnu naskakovat rvnake cisielka 🙂

marta222
8. dec 2009

Ahojte dievčatá, pozorne Vás sledujem - vidím, že je tu kopec nových tehuliek. Gratulujem a držím palce 😉 - samozrejme aj tým, ktoré už každú chvíľku porodia. Chcem sa spýtať - chystá sa niekto z Vás do Heliosu 21.12.?
A ako sa mám pripraviť na prvú návštevu? Poradí mi niekto 🙂 ?

kuspitka
8. dec 2009

mzuzka ver si moja.dockas sa.
to verim moja su tam aj proti veci ,ked cakas dve.
moja drzim ti palce velmi,aby si to zvladla pekne

janicca
8. dec 2009

a ešt som zabudla pozdraviť princeznú Silvinku božtek na líčko posielam 😵 😵

aaaa wolfi veď ty si tu som ťa prehliadla prepáč ospravedlňujem sam 😝

kuspitka - mám sa fajn len trošku rýchlo ale taká je doba ináč je všetko ok 😉

kuspitka
8. dec 2009

ahoj marta
tak tam su vsetci ok a super ludia.
lekar sa bude pytat co mate za problem a tak.
vy mu vsetko poviete.
a ked budete mat vy otazky ohladom toho co vam povie tak sa budete pytat.

kuspitka
8. dec 2009

janica to hej aj mne to tak rychlo ubehlo,ze neviem ako sa to mohlo stat

domika9
8. dec 2009

som rada že sa vam mojerecepty osvedčili -nemyslite si ja som tiež čo to vyhodila do koša alebo do zachoda , tiežmi treba taky recept kt. je napísany podrobne čo ma s čím spraviť a ako a nikdy si svojvolne nepremienam suroviny -skusene pekarky to robievajuže si recept vylepšia no na to odvahu zatial nemam a tiež kedsa mi niečo osvedči tak potom nevyhladavam nejake ine špecialneraz za čas niečo nove zaradím ale inač plmaličky radšej 😀 😀 😉

marta 222 - ked idete na prvy pohovor , tak to ti spravia sono cez bruško ak nebudeš mať v tom čase ms tak aj zo spodu , porozpravate sa čo ste doteraz vyskušali alebo čím ste prešli povypytuju sa vas na -pre nich doležite otazky , manžela zrejme vyšlu na spermiogram ale to ste sa asi dohadovali už telefonicky aby ste tam nemuseli chodiť zase len koli tomu , atebe zoberu krv na HP na ten pojdeš ešte 2x počas cyklu a potom sa porozpravate čoby oni u vas navrhli aky postup a kym tam pojdete znovu tak už budete mať vysledky vyšetreni a dohodnete sa na presnejšom postupe - je to tam super nemusite sa bať ani sa na to nijako špecialne pripravovať 🙂 maximalna príprava spočíva v tom že musite mať sexualnu abs. cca 3-5dni aby boli spermošky tak akurat 😉 🙂

janicca
8. dec 2009

martula ahoj netreba sa vôbec pripravovať tam ti všetko pekne vysvetlia porobia vyšetrenia ak bude treba atď ....netreba sa ničoho báť.už si tam bola alebo ideš prvý krát do helíku ?

mzuzka
8. dec 2009

no , ved zvladnem, vravievala som si, chvalabohu, uz som za prvou rizikovou tretinou, potom som si vravela, super uz som za polovicou a ked si opar tyzdnov poviem hura uz som za vodou, tak bude pohoda 🙂
ty uz kazdu chvilu rozbalis najkrajsi vianocny darcek v zivote a to bude supeeer, ja asi valentina.tam mam planovany cisarsky.

kuspitka
8. dec 2009

mzuzka podla mna si silny zena tak zvladnes vsetko.
neboj bude to ok .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre