Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
29. dec 2009

luculka,no so zohynanim mam aj ja problem,ked sa idem obut,tak si pripadam,jak take sloniča....mne to až teraz začalo tlačit,lebo donedavna bol inak otočeny...

surviver
29. dec 2009

ja som rada,že budeme na silvestra doma,lebo ja som taky domased 😀 a muž by ma tahal kdesi von..ale teraz ma necha pekne v teplučku.... 🙂

ivva
29. dec 2009

čaute dievčatá prvý krat ideme do Heliosu . Prosim poradte mi na čo sa mám pripraviť.Čo sa ma budú pytať, čo budú chcieť.

wolfskinka
29. dec 2009

orsulik ty pecies take mnamky ze dzusovy kolacik, hned by som si dala

lucula73
29. dec 2009

ivva - budú sa vás pýtať,kolko sa snažíte,či už máte za sebou nejaké vyšetrenia,no oni si aj tak nakoniec spravia svoje,partner by mal ísť na spermiogram,tebe zoberú krvičku,podľa dňa cyklu hneď alebo ťa objednajú a možno aj sono...potom tie výsledky dajú dopkopy a poveida vám,čo je pre vás najvhodnejšie.sú tam zlatí ľudia,naozaj sa nemusíš báť a určite vás to posunie dopredu... 😉

ivva
29. dec 2009

dakujem velmi pekne, ideme až koncom januara ale už mam z toho nervy,

marta222
29. dec 2009

Ahojte dievčatá, chcem Vám len popriať veselého Silvestra, asi sa mi tu už dovtedy nepodarí dostať - zajtra doobeda odchádzame na chatu 😀 😀 😀. A v pondelok 4.1. ráno - na 16 DC ideme do Heliosu, tak mi držte palce, hádam už budú výsledky aj z odberov a spermiogramu.

jonnie
29. dec 2009

nemaj boja, su tam fakt zlati. Ked som to pocula od inych,tak som si myslela,ze kazdy ma inu latku spravania u ludi - ale skutocne... a lekar mi s takym nadsenim rozpraval, ze ideme cim skor otehotniet-ze mi dodal tolko nadeje - co som potrebovala. Viem,ze to potrva - teraz - uz trosku vytriezvena bez energie - mozno to nikdy nevyjde - ale nebudem si na dôchodku hlavu buchat o stenu,ze som vsetko pre to neurobila.
Naordinuju ti, kedy mas chodit na krv- ktore dni cyklu, vysetria manz. spg. a pozvu si na pohovor, kde vam povedia,ako ste na tom a navrhnu dalsie kroky. Je to tam vsjo take miniaturne a rodinne, takze nemam absolutne pocit,ze som v nejakom zdravotnickom zariadeni - ako, niekde v nemocnici - kde je obrovskaaaa chodba a nedovidis na koniec. Pohoda... mne pomohlo, ze vsetky sme tam pre to jedno.

surviver
29. dec 2009

ivva fakt nemusiš mat žiadne obavy 😉 Ved uvidiš,ked to budeš mat za sebou...

marta aj Tebe pekneho silvestra a v pondelok držime palce ,nech je všetko OK 🙂

orsulka
29. dec 2009

marti...tak si uži na chate....nech je pekne veselo .-)))))

wolfi...ahojček...teba som už davno nepozravila...aspon mám taký pocit....mas sa dobre?????? citala som, že budeš pekne dalej na PN-ke.....tak pekne posluchaj doktora, ked povedal klud - tak klud 🙂)))

ivva.....tak ako piseu dievcata.....teraz sa vobec nemusiš bát stretka v heliose......tak budem držať palce, nech vam vsetko vyjde....

kamka?kiara?domi? vy ste kde babulky?????
cikytka?????

kiara15
29. dec 2009

pekny vecer vsetkym!!!

orsulik tu som ale nestiham teraz chodim na pc malo musim sa aj manzelovi venovat 😀 😀

inak vsetkym do noveho roku velaaaa stastia a zdravicka a nech sa splnia nase sny 😉 😉 😉 !!!!!

cikyta
29. dec 2009

Orsulík-ja sa nestíham už ani manželovi venovať 😝 Celé noci mi Sisa buntoší 😒
Má teploty 😒 Hnačky 😒 Revy 😒 Kopec sliniek 😒 ....Všetky príznaky rastucich zubkov-po ktorých ale neni ani chýru,ani slychu 😀

lucetta
29. dec 2009

ahojte kocky, chcela by som vas poprosit o info, hoci som z ba a mame tu za sebou jedno ivf/neuspesne, pomyslam vazne o tom, ze by som isla skusit do heliosu..vselico som vyskusala ale aj tak mam pocit , ze sa stale tocime dokola a viac menej moj dr.sa ani velmi nesnazi a ja uz by som sa rada pohla z miesta. potrebujem svoju situaciu prekonzultovat aj s niekym inym a hlavne s dr., ktory by mal na vec komplexny nazor...neviem ako to na takej 1.konzultacii v heliose vyzera a neviem ako sa davaju terminy...chcem sa zajtra skusit objednat...
pomoze mi akekolvek vase nasmerovanie...vdaka 😉

domika9
30. dec 2009

lucetta termín ti daju ako kedy niekedy o dva týždne niekedy cca o mesiac podla toho ako maju plne a na prvom pohovore ti spravia sono z von ak nemaš prave menzes tak aj z vnutra , zoberu ti krv na hormonalny profil a aj na ine veci porozpravate sa čo ste doteraz podstupili a oni vam povedia aky bude u vas cca postup a dohodnete si další termin je to velmi prijemne budeš milo prekvapena 😉

surviver
30. dec 2009

Pekne ranko...a v Žiline pekne zasnežene 😵

surviver
30. dec 2009

kiari aj Tebe všetko naj v novom roku 🙂

lucetta a v akom centre si bola v Blave? suhlasim s tym ,čo Ti napisala domika...

katy7
30. dec 2009

ahojte vsetci, prajem krasny zasnezeny den 🙂
dnes sme boli na utz, uz mame fotecku bublinky 😎
babulky,viete mi niektora poradit, ako si mam vypocitat tt, zabudla som sa na to spytat a pri IVF sa to vraj pocita nejako inak, nie od poslednej mrsky, dakujem 😉

surviver
30. dec 2009

katy blahoželam 😵 a tt sa počitaju normalne aj pri ivf. od prveho dna poslednej menštruacie...

katy7
30. dec 2009

survi dakujem, tak by to malo sediet 🙂

surviver
30. dec 2009

no mne to na konikovi vypočitalo,že 10.01....Krajko podla utz určil termin 12.01 ... a moj gynekolog to určil na 14.01....tak som zvedava 😀

cikyta
30. dec 2009

Survi-drž sa Krajka 😉 Tiež som mala termín podla MK a menzesu na 28.4.a Krajkova predpoved bola 25.4.a to bolo PRESNE 🙂 Myslím,že mi to povedal v 12tt.Vtedy je to najpresnejšie.

katy7
30. dec 2009

tak to sa ti blizi,zachvilocku budes drzat drobca v naruci 😉 , moc ti prajem hladky priebeh

surviver
30. dec 2009

ciky,no hej zlata stredna cesta 😉

katy ďakujem 🙂

domcek
30. dec 2009

Caute, uz ste mali rannu kavcu ja nad nou uvazujem..

surviver
30. dec 2009

domček,že rannu??? ved už je pomaly obed 😀

katy7
30. dec 2009

domcek,ty pijes kavicku? ja mam na nu velku chut,ale vraj by sa nemala, ci?

surviver
30. dec 2009

katy ja som pila vždy dve ,ked som nebola tehu,ja mam dost nizky tlak a ked som otehulkovala,tak som ju prestala pit uplne...tlak mi klesol na 85/55 a bolo mi hrozne 😒 A Dr. mi povedal,že jedna nesca s mliekom mi určite ubliži menej ako keby som ju nepila a trapila sa bolestami hlavy...takže toť moja skusenost

domcek
30. dec 2009

Katy kludne mozes jednu denne. A ja pijem len nesku aj to je tam viac mlieka ako kavy. A mne ju vrele odporucaju lebo mam velmi nizky tlak.
Ale asi do 14tt som kavu nemohla ani citit.

katy7
30. dec 2009

to je super, tak sia si uvarim, tlak mam sice OK, ale mam na nu velku chut...

domcek
30. dec 2009

Len si daj.
survi nazdar este drzis.?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre