Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
26. jan 2010

Brmbolcek-Dicinke(neviem,či poznáš)ukázalo už 5 den po ET a to mala jedneho.

brmbolcek
26. jan 2010

ciky ty ma potichucky navadzas ? 😀

zlatanka30
26. jan 2010

ahojte.moze mi niekto povedat aky je rozdiel medzi dlhym a kratkym protokolom.???

lusina
26. jan 2010

brmolček aj ja som mala ducha na teste už na 5 den po ET. 😒
síce sa to neskončilo ako by som chcela, ale da sa už niečo vidieť aj na 5 den po ET. 🙂

kiara15
26. jan 2010

pekny vecer nie a nie sa sem dostat co je stym konikom?? 😒

cikyta
26. jan 2010

Brmbolček-ANO! 😀
Zlatanka-uplne presne neviem.Mala som vždy dlhý.V dlhom stimuluješ mesiac a dlhšie picháš FSH injekcie.V krátkom menej,ale uplne presne to nenapíšem.
Toto by vedela (čo viem)asi Orsulka.

brmbolcek
26. jan 2010

ciky .. ja uz normalne pochybujem sama o sebe ze ci je vsetko tak ako ma....... od 19.1 mi to meska do dnes.... ET som mala 16.1 a ja neviem , ja normalne pochybujem , ty brdo no ja som taky dilino 😠 😠 😠 no este par dni a uvidime...

janicca
26. jan 2010

brbmbolček tak testni veď už nás toľko nenatahuj ... 😀

clostilka
26. jan 2010

zlatanka30 dlhý protokol sa začína v predchádzajúcom cykle pred plnovaným IVF, a krátky protokol začína prvým dňom menzes v tom konkrétnom cykle, kedy má byť plánované IVF, myslím že je to tak..

kiara15
26. jan 2010

konecne spom vas aj docitalaako tak 😀 brmbolcek nenatahuj 😉 😉 😉

janica ake foto???super!!

orsul ako sa mas co mas nove??

kamka17
27. jan 2010

babulky čafte, pekné ráno prajem a aj pekný deň 🙂
ja som sa s tou krvou asi nesprávne vyjadrila, lebo to som ešte nebola v helíku, ale len na predoperačné u svojho gyndoša...a sfúkol ma ako malé decko, že čo tam robím, keď mám operáciu až skoro o mesiac...že vraj v helíku berú výsledky najviac 2 týždne staré...a reku interné si mám kedy vybaviť, keď tam objednávajú pomaly mesiac dopredu a tam potrebujem výsledky krvi od neho...tak som bola trochen vytočená, ale čo už...

cikz...u ktorého doktora si nakoniec bola?? a ako si dopadla?? a vôbec, už si aspoň trošku zdravšia ??

brmbolcek...skús testnúť, nech je nejaké vzrúšo 😎

brmbolcek
27. jan 2010

dobre ranko

kamka a co si nesla do martina k tomu internistovi co som ti pisala ??? by si to mala bez problemov .....

krivka5
27. jan 2010

dobre ranko,
brmbolcek ahojky! tak ty si este netestla?ja som dnes uz druhy krat a je silnejsia 🙂 kuk album a ber si priklad...
posielam ti // virusiky 😉 // // // // // // // // // // // //

cikyta
27. jan 2010

Kamka-v helíku beru tie predoperačne aj staršie ako 2 týždne!!!!!!!!!Na toto som sa tam pýtala a povedali,že tá 10min.narkoza nieje žiadna hrozná operácia,kde treba neviem aké interne predop.urobiť!A beru aj staršie vyšetrenia!!!Takže tvoj gyndoš sa uplne MYLI.A pozdravujem ho zato! To čo má byť,aby niekto nadával Kamke a pritom sa mýli!
Joj ale som sa rozčertila 😠
No ideme dalej...
Inak AHOJTE 😅
Brmbolček tak??? 😅
Krivka-srdečne gratulujem a posielam pusu na líčka za // To je uplne užastne!!! 😉

cikyta
27. jan 2010

Bola som robiť "hele hele"
Takže na gynde 😉
Vraj sa mi všetko zrasto OK,napriek mojmu zlemu šitiu 😒 Len kedže kojim,nemožem mať dalšie vyšetrenia 😅 ešte.A mám nejaké čipky na vklad,lebo som vlhkejšia,ako sa patrí 😀

minka051
27. jan 2010

Ahojte pekné ránko prajem 🙂
Tak ja idem na to zajtra. Čudujem sa sama sebe ale vôbec nie som nervózna. Teraz neviem či je to dobre alebo zle.

cikyta
27. jan 2010

Minka-tak zajtra máš den D.A je super,že niesi nervozna.Tak by to malo byť 😉

kamka17
27. jan 2010

ciky, nečerti sa, radšej za mňa vystískaj a vybozkávaj toho malého čertíka, čo máš doma 😉 😉

minka, tebe držím palce a tiež si myslím, že je ok, že nie si nervózna, tak len aby ti to vydržalo 😉 😉

cikyta
27. jan 2010

Kamka-dnes by som jej skôr po riti dala.Je hrozná baba jedna! ☹

kamka17
27. jan 2010

ciky...vieš ako sa hovorí...nemôžu byť každý deň vianoce...aj ona je len človek, ja keď zatiaľ malinký...a neboj, ešte ti to jej vystrájanie bude chýbať, keď vyrastie, lebo potom to vystrájanie už bude vyzerať inak 😉

cikyta
27. jan 2010

No len dnes sa hádže o zem od jedu.Stále chce byť na rukách a ked ju to po 1 minute nebaví,začne sa puchoriť,zvýjať a celá spotená reve tak maznavo 😠 Dám ju sadnuť-rev.Lahnuť-rev.Spievame-rev.Tancujeme-rev.
Hilfeeee 😅 🙄 😎 😠 A tak stále dokolaaa

cikyta
27. jan 2010

A kde su všetky helinky? 🙂
Brmbolček testuje,Orsulka pracuje a nejde jej kôň... a zbytok???

kamka17
27. jan 2010

oj moje malé, takto ťa týra ten malý zázrak ☹ ☹ až mi ťa je ľúto...ale to asi zato, že včera si sa na ňu vykašľala, tak ti to chce vynahradiť 😅

cikyta
27. jan 2010

Ze vykašlala 😀 Zato v noci som pochodovala izba kuchyna ako klokan s malou na rukách.Mala asi zlé sny,kedy už ani cica nepomáhala 😝

minka051
27. jan 2010

cikyta no u mňa to bolo také isté ale, k tomu ešte nechcel byť ani na rukách 🙂 A celé noci hore tak 10-20X. a to mu vydržalo do 3 rokov. Potom pprišiel na rad druhý no ten bol zas maznáčik 🙂

kamka17
27. jan 2010

no veru neviem, kde sa tárajú 😕 ...ale šak ja som tu tiež včera nebola, tak to dnes ostatné kompenzujú... 😅
ciky, neboj, fakt si to všetko asi treba užívať, lebo keď nám tie deťúšiky vyrastú, tak aby bolo na čo spomínať...a potom sa už veru na nás vykašlú

cikyta
27. jan 2010

fuha Minka a po tom všetkom ti neostal Robko jedináčik? Sa čudujem 😀
No zaspala na dlhých 15 minut,tak idem urobiť rannu hygienu a možno stihnem naložiť aj pranie. 😉 Zatial pa kočky.

minka051
27. jan 2010

ciky 15 inút cez deň tak to bol u nás rekord.. Od radosti som nevedela či ísť prať, žehliť, variť... No ja som nechcela aby bol sám vždy som chcela aspoň dve deti. Tak dúfam že teraz sa mi podarí aj tretie. Už som pripravená na všetko.

kamka17
27. jan 2010

ciky pa a hádam jej tých pár minút spánku pomôže a nebude ťa už viac ničiť 😉 a dá ti vydýchnuť

marta222
27. jan 2010

Ahojte dievčatá, hlásim sa ... boli sme včera v Heliose pre výsledky kvôli tej genetike, tak: vraj mám hraničné hodnoty štítnej žľazy - bude treba urobiť kontrolný odber, trombofilné stavy sú OK, protilátky proti spermiám a placente - negatívne a vraj som prekonala chlamýdie!!!
Ale, najviac ma prekvapil priateľov spermiogram - diagnóza: Astenhoteratozoospermia - koncenrácia v norme, znížená pohyblivosť a morfológia - 98,5 % patologických... to je sila..
Dr. Krajkovič mi síce k tomu nepovedal nič - myslím, že až na pohovore sa budeme tým zaoberať. Myslíte, že som mohla pri takomto spermiograme prirodzene otehotnieť?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre