Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
29. jan 2010

dobré ránko sa praje všetkým...piatoooookkkk...orsul, marti, nejako to už vydržíme a hurá víkend 😎 😎 🙂 🙂

no tak mám včera prvú injekciu za sebou, teda máme, lebo drahý pichal...no a keďže žijem, tak sme to zvládli, ale povedal, že sama sa to mám naučiť 😅 😅 neviem prečo... 😕

janicca
29. jan 2010

dobré ránko babulky ja len pozdravím a valím na hory ... 😉 prajem pekný zasnežený deň

kamka hor sa do ďalších injekcii už si zas o krôčik bližšie len tak dalej dievčatko .... 😉

Orsulka Martulík .... 😉 😉

kamka17
29. jan 2010

jani, tak si už a nenechaj sa zasypať 😎 😎

kamka17
29. jan 2010

malo byť...tak si UŽI....

wolfskinka
29. jan 2010

jani uzi si hory, my ideme zajtra tiez

kamka17
29. jan 2010

wolfi...ty čo dnes tak skoro??
a napadlo ma meno Eman...

marta222
29. jan 2010

Ahojte dievčatá, tak sa hlásim z práce - včera som tu zasa trčala do 21:15, ale už chválabohu uzávierku mám, idem to odoslať..
Jani, ty ideš lyžovať, ty sa máš.. tak pekný deň, uži si a nedolám sa 😉 .
U nás dnes krásne sneží (síce už druhý deň), najskôr sa mi zdalo, že je málo snehu a teraz sa mi zdá, že ho je aj moc 😉 . No, čo - počasie nevyhovie každému... len dúfam, že nás tu nezasype 😀 😀 😀 .
kamka17, tak ty už sa pripravuješ vo veľkom.. No, mala by si sa naučiť pichať, čo keď to ten tvoj nezvládne a odpadne ti pri tom 😀 😀 😀 ? (To sú tí silní chlapi, však?)

wolfskinka
29. jan 2010

uz sme vybrali bude asi na 90 percent Patrik

kamka idem do roboty pozriet tak som si privstala

marta222
29. jan 2010

wolfi - pekné meno, tak sa volá aj môj synovec... Ale, veď predsa tam je R, nevadí?
A čo sa ti cnie za kolegami?

wolfskinka
29. jan 2010

to je v strede to mi nevadi, ale nesmie byt na zaciatku alebo na konci

ale mozno sa este zmeni

wolfskinka
29. jan 2010

mne sa najviac paci samko

mzuzka
29. jan 2010

dobre ranko, alebo skvor dnik 😅

kamkaaaa suuuper, tak uz sme sa dockali aj u teba. ja som si za cely cas sama nepichla jedinu injekciu. kym som bola tu, pichal mm, na SR jeho brat a poslednu do zadku svagrina. jednoducho som nato nemala. tak som obdivovala tie co ste si pichali same. aaa kamka Eman je pekne ,vsaaak 😀 😀 len ak sa hovori ze podla mena predurcujes istym sposobom ake dieta bude, a je to nahodou pravda, upozornujem vsetkyych, radsej 1000 deti ako ten jeden moj vagabund. uzila som si s nim a este uzivam vsetko, co moze dat mame zabrat. 😉

wolfi, nech bude ake bude, pre vas bude aj tak navzdy najkrajsie 😅

kamka17
29. jan 2010

zuzi čavo...no eman je náhodou pekné meno...iného ako tvojho nepoznám, takže mi toto meno nevadí, ale presne ako hovoríš, keď poznám človeka s konkrétnym menom a je to nejaký magor, tak aj to meno sa mi sprotiví...proste si ho spojím s tým človekom a koniec...
a neboj nič, aj ten tvoj vagabund z toho vyrastie a bude dobre 😉

cikyta
29. jan 2010

Ahojte.
Kamka tak hor sa do pichačiek 😉
Mne pri prvom IVF pichal muž FSH injekcie.Decapaptyl som zvládla.
A pri druhom IVF som si to odpichala sama,lebo bol muž pracovne preč.
No a ked mi zistili trombozy a nariadili pichať cele tehu,už som bola profesionál pichač 😉

Juj Sisina dr.robila do 10 a Sisa má už zelene soplíky a vela.Zrejme pôjdeme ešte na pohotovosť 🙄

minka051
29. jan 2010

zdravím
Ta po včerajšej katasrofálnej ceste do Brna a späť hlásim dve pekné bublinky a zostal aj jeden mrazáčik.

cikyta
29. jan 2010

No super Minka-tak už len čakať,dufať,modliť sa a hlavne veriť 😉

mzuzka
29. jan 2010

jej minka, ak som to spravne pochopila, tak predsa len nie darovane, ale aj tvoje vajecniky sa dali prehovorit?

minka051
29. jan 2010

mzuzka nie moje vaječníky už nič nevyprodukujú.. Mám darované vajíčka 🙂 V tom Brne som mala darkyňu hneď až som sa čudovala. A čo mi dali včera správu tak má 25 rokov. Tak bojovníci sú mladučkí tak musia bojovať.Máme aj mrazáčika ale verím že ho nebudem už potrebovať a potom ho chcem dáť na darovanie 🙂 Pozerám že sa ti to už pekne blíži. Bruško je pekne gulatučké. 🙂

wolfskinka
29. jan 2010

mzuzka no jasne ... som hovorila s touo kamaratkou vesticou a zase jej vyslo v kartach dievcatko

wolfskinka
29. jan 2010

no kde ste baby ? tu sedim cely den od rana a vas nikde ☹

marta222
29. jan 2010

wolfi, tu sme neboj... teda aspoň ja 😉 . A kde si? Ešte v práci? Dúfam, že už nie...

kamka17
29. jan 2010

aj ja som tu, len sa mi ničoho nechceeeeee...a dá sa mi spať a som hladná, ale idem akurát obedovať, tak aj vám prajem dobrú chuť 🙂

surviver
29. jan 2010

ahojte ,ja len na skok 😉 Maly nam už kaka,tak sa vytešujeme,len mame malo mliečka, tak asi budeme musiet dokrmovat,lebo je furt na cecku a aj tak malo spi a plače...takže okrem brušnych kolik je aj hladny... ale nejako sa už len potrapime,aj ked už nespime vyše tyždna,lebo dlhšie ako 2hodiny nepospi...

nestiham čitat,len tak do rychla som "posnorila" 😎 tak Kamka mužiček nech pekne picha,budete mat obaja zasluhu na drobčekovi 😉 drž sa 😵

brmbolček a minka051 tak len pekne ležkajte a nech je všetko OK....

wolfi,tak dalši chalan....len dufam,že bude pokojnejši ako ten naš...

janica,marta, orsulka a ostatne pekny vikend prajem 😵

domika9
29. jan 2010

minka gratulujem a teraz im pekne dohovarajte aby sa riadne zakusli 😀
ciky injekcie do brucha ? malina -no nie momentalne som taka zmodreta že keby ma videl niekto cudzí tak povie tehotna a taka zbita 😀 😀 😀 😀 začínam realne uvažovať nad pichanim do noch ale bojim bojim

minka051
29. jan 2010

domika myslím že do nôch je to lepšie ..neboj skús Nech sa aspoň dajú modrinky trochu do poriadku.

domika9
29. jan 2010

ked do noh ma ta predstava boli viac ako do brucha ale teraz mam aj dosť hrče a už par dni musím hladať miesto kde by som sa dobla tak asi by som sa mala preorientovať na nožky uvidíme či to zvladnem 😅

cikyta
29. jan 2010

Domika.V 28tt je už na čase pichať do stehien a pliec! Teda,ja som už do brucha nepichala.Ešte to tak! Do takeho balona! 😉

brmbolcek
29. jan 2010

ahojte dievcatka... 😉 😉 🙂 🙂 🙂

ZUZKA- ano presne je to tak , ze podla mena predurcujes istym sposobom ake to dieta bude a je to pravda, meno velmi vela prezradi, 😉 inak krasna fotecka 😉 nadherne brusko 🙂

WOLFI-mne sa Samko paci 😉 ale aj Sebastian je pekne Sebko, Matej, Šimonko, Matúsko,Denis, Jakub-Kubko,Michal, a Patrik bol moj spoluziak na ZŠ 😀 😀 ale ved casu je este dost a ty to este zmenis nejedenkrat 😉

KAMKA- priklanam sa k tvojmu nazoru i mne sa protivia niektore mena niekt.ludi kt.nemusim..... 😉 viem o com pises . Ako zvladas inekcie ? Ty nie si macko ty si zive stvorenie tak jemne 😉 🙂 Kamka tak ty uz dnes posledny den v praci , ci ? sa mi zda ze od pondelka si uz na PN ???

CIKY...- vysavaj Sisinke sopliky viem ze je to zaberacka ale vies ona ti to odplati ked ty budes velka a budes potrebovat 😉 😉 a nezaberaju ani detske kvapky ????

MINKA051- uz si rada ze to mas za sebou, moja uz je teraz fajn, ze si domka, min.tyzden si si v praci porobila tak aby si nemusela tento tyzd. a teraz je dolezite pokoj a klud ! 😉 a vysledok budes mat zaruceny 😉 drzim palce

SURVI- ani ja by som pri takom krasnom obraze ako je Timurko nespala aj ked je to uz unavne ze ste stale na nozkach ale stoji to zato 😉

DOMIKA- nevahaj a hned sa daj na nohy pich pich, urob hned a mas pokoj, zvladla si aj horsie tak do nohy uz by to mala byt malina 😉

ORSULKA- a co je s tebou nemas ty dnes dovolenku ? a nestaras sa o maroda ? je tu ako tichucko od teba ?

Dievcence zelam vam pekny a nicim neruseny vikend aj ked Janicca ho uz ma davno na lyzovacke 😀 😀

krivka5
29. jan 2010

ahojte dievcata,
bombrlcek...ako sa citis?testik este nic?kedy ides na krv,alebo si uz bola?tolko otazok 😖

brmbolcek
29. jan 2010

ahoj Krivkaaaaaaaa- este nie testik , dnes mi mm z prace sa zastavi v lekarni a kupi ale sa bojim tak este neviem ci testnem, no citim sa normalne ... a ty si ako na tom ?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre