Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
8. mar 2010

brmolcek....no tak tvoja kontrola super....a brmbolko maly nech si v klude spinka a neneacha sa nejakym sonom vyrusovat 😀 😀 😀 dobre mu tam je .-)))))))))

ja neviem co este budem robit......vela veci by sa mi zišlo, aj kozmetika prip. masaž......len neviem že kedy si to mam dat.... 😀 😀 dnes aj zajtra už program mam.....tak možno stvrtok by niečo z toho slo 🙂)))))

no ja idem pomalicky zbalit svoje pakšamentíčky zo stola a sup ho domov !!!

pekny slniečkový zvyšok dna.... 🙂 😉 😉 🙂 🙂 😉 😉 🙂

wolfskinka
8. mar 2010

maryah ma boleli prsia od OPU a bolia ma doteraz a to v kuse skoro stale a to som uz 21tt ... vsetko je dobre znamenie a co netestnes ?

maryah
8. mar 2010

wolfskinka, este som len 7. den od ET, este sa bojim a asi ani testovat nebudem, pockam si az na krv, strasne sa bojim negativneho vysledku 😅

wolfskinka
8. mar 2010

maryah neboj sa .... ak sa budes nervovat este par dni babetku to uskodi a ak si mala PK tak by ti to uz malo ukazat

maryah
8. mar 2010

zatial si este nic neuvedomujem, ze by sa to podarilo alebo, ze by som mala testnut, teraz ste ma trosku potesili tak snad to este vydrzim, ale ci to vydrzim do toho 14 dna po ET tak o tom velice pochybujem 😀

marta222
8. mar 2010

maryah - držím ti všetky palce, nech to vyjde. Ako píšu ostatné kočky - len sa nestresuj 😉 . Dobre sa mi hovorí, však? Ja by som bola asi rovnaká...

wolfskinka
8. mar 2010

maryah TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

marti ja viem sama z vlastnej skusenosti ze sa to lahko hovori, presla som si tym vela krat
😀 😀 😀 😀 ale stalo to zato ... xixi

brmbolcek
8. mar 2010

... mozem aj ja potvrdit, vytuzene // 🙂 🙂 🙂

marta222
8. mar 2010

wolfi, to ti verím 😉 ...

wolfskinka
8. mar 2010

marti tak ako ste sa rozhodli pokracovat ?

marta222
8. mar 2010

No - ideme skúsiť 1 - 2 cykly normálne a ak sa nezadarí - tak začneme s Clostilbegytom, akurát mi končí menzes - takže cez víkend - hor sa do snažilkovania 😉 .

maryah
8. mar 2010

dakujem baby velmi pekne za povzbudenie 😵 😵 😵 a virusiky si beriem vsetkyyyyyyyyyyyyyy 😀
marta, vy ste neboli v care?

brmbolcek
8. mar 2010

Marti- a nechces preskocit a ist hned na clost....?

marta222
8. mar 2010

maryah, áno boli sme v Heliose... Ale, ja som trošku iný prípad - ja nemám problém otehotnieť, ale mám za sebou 3 x potrat. Brmbolcek, nie, skúsime zatiaľ normálne, ja mám ovulku OK... Čo myslíte, nenaruší mi potom Clostil cyklus a ovulku?

brmbolcek
8. mar 2010

Clostyl... ti bude sluzit na rast folikov, teda vacsia sanca k otehotneniu..... 😉 😉 😉 Moze sa stat ze ti moze po nom prist kratka menstruacia aj dvojdnova tak sa potom nezlakni je to tymi liekmi 😉 😉 😉

maryah
8. mar 2010

marta, to som nevedela... drzim ti palce 🙂

marta222
8. mar 2010

brmbolcek, to mi je jasné, že Clostil je na rast folikov... No, ako píšem - možno sa zadarí aj prirodzene ako doteraz - ja mám ovulku OK.

brmbolcek
8. mar 2010

Martulik- ved staci verit a mat psych.v pohode, a nejist na to ze musi sa to teraz ..... treba to brat nestresovo a vasnivo 😉 😉 😉 ved moc dobre vies ako, nasa Janka rodacka od vas, pisala ze jej vlasy dupkom staly z toho 😀 😀 😀 , zlata bola ked to pisala 🙂 🙂 🙂

marta222
8. mar 2010

brmbolcek, ja viem... Len, keďže ja už mám všeličo za sebou, tak ten strach asi nijako neovplyvním 😉

brmbolcek
8. mar 2010

martulik- a to moze byt ta zabrana ktora brani v hlavnej ceste, tak ju skus ignorovat a vasnivo zit bez nej 🙂 🙂 🙂

monita81
8. mar 2010

ahojte cicky,všetky vás zdravým a prajem k MDŽ aspon púčik,ak by boli náhodou kvietky vypredané 😀 😀 😀
tak ja od dnes začínam s clostilom a 16. ideme na UTZ,Marti tak nám to vychádza tak narovnako aj mne krámy končia.
ciky to čo si spáchala na Sisinej hlavičke,teraz jej ju musíš pekne zalievať aby na nej do leta čosi narástlo! 😉a potichúčky gratulujem k bytíku,to asi z tých emocií si taká preklepováááááááááá?!hihihi
Kamka s Daškou dajte nám už nejaké info o //,lebo som spätne jedným dychom všetko čítala od piatka a furt ništ?

marta222
8. mar 2010

monita a ty ideš na IUI, či idete mať plánovaný styk?

brmbolcek
8. mar 2010

ahoj moni- tak ako moja ? ako doma oddychujes ? je to zmena pravda ? aspon si oddychnes 😉 😉 😉 ake davky clostyl... ides brat ???

Marta - tak huraaaaa na vikendik 🙂 🙂 🙂

monita81
8. mar 2010

marti my ideme na IUI,skúsime to 2krát a potom by sme išli na 2.IVF.
brmbolček,tak už som od 3.3 nezamestnaná,nič moc,ale teraz sa nám to hodí.clostyl beriem ráno a večer po 1 tabletke,tak som zvedavá ako sa vajíčka zachovajú.odkedy chodíme do CAR tak sa mi zdá všetko nekonečné,stále na niečo čakám...ms,výsledky,krv,ms,výsledky,krv...................................atď.ale dúfam ža sa raz dočkám.....

brmbolcek
8. mar 2010

Moni- tak to ta chapem, ze sa ti to vlecie, ale skus sa niecim doma zamestnat a nemysliet na to , bude to tazke ale ty to zvladnes 😉 😉 😉 a uz si niekedy uzivala clost... ci teraz po prvy krat ?

cikyta
8. mar 2010

Monita-no už teraz necháme Sise dlhe vlásky.Všade tvrdím,že po členky 😀 no priznajme si to...v Siskinom prípade po plafon 😀 Takže uvidíme,kam porastieme...

A byt...no dnes nám mali volať a zatial je ticho "pred burkou"...

monita81
8. mar 2010

teraz ho beriem 1.krát,my sme predtým išli hned na IVF,tak nebolo treba.je tam síce maličké % ale aspon si telo oddýchne po tých hormonoch a môžeme skúšať aspon takto. 😵teraz ked už bude jar tak ma zamestná záhradka,takže nudiť sa doma isto nebudem.brmbolček dakujem za povzbudenie,ty si také naše slniečko,samozrejme že aj so Sisou. 😀 😀 😀 cmuk

cikyta
8. mar 2010

Monita-juj mať taku jarnu záhradku.Táto vec je ten najlepší relax a "čistič"hlávky na svete.Bodaj by vám to IUI vyšlo!!!!!!A

brmbolcek
8. mar 2010

moni- IUI JE LAHSIA METODA NA SPLODENIE VYTUZENEHO DROBCEKA A VERU UZ SA TO PAR KOCKAM PODARILO , NO ALE TO ZAVISI VSETKO OD ZDRAVOTNEHO stavu..... ale verme ze vam ta lahsia metoda pomoze 😉 😉 😉 ono treba skusit aj taku variantuna aku idete teraz lebo potom si clovek vycita ze neurobil preto vsetko 🙂 🙂 🙂 moni a zahradka ta osviezi , len moc nekopkaj lebo uz v tom case budes mat bobulka v brusku 🙂 🙂 🙂 🙂

Ciky--- ajooooooooooooj co poraba nas maly Labuda ? 🙂 🙂 🙂

monita81
8. mar 2010

ciky díky!veru záhradka je super,to by bolo pre Sisu 😀 xixixi
brmbolček kopkať nebudem,len tak sa šprtak v zemi a siať semiečka a vyvalovať sa na slniečku a grilovať a Aaaaaaaaaaaaamerikaaaaaaaaaa. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre