Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
7. apr 2010

marti mnaaaaaaaaaaammmmm ja som taku kavu pila uz ... bolo to uzasne

marta222
7. apr 2010

Hej wolfi? tak to teda dnes vyskúšam 😉 , potom vám poviem aká bola 😀 😀 😀

wolfskinka
7. apr 2010

nemas tu misku ci ten slahac nahodou z zeptera, kamoska je dilerka tak ona ma vselijake teakto hovadiny .. a ta kava bola fakt super spica

marta222
7. apr 2010

Nie, wolfi - mám to z Tupperware...

wolfskinka
7. apr 2010

aj to som uz pocula ... z toho su tie misky rychlokysky ....

marta222
7. apr 2010

áno, aj tú rýchlokysku som si objednala cca pred mesiacom a pol 😉 , akurát v marci bola za dobrú akciovú cenu, ale samozrejme ja šikovnica som si ju kúpila ešte vo februári 😒 ...

wolfskinka
7. apr 2010

no sikovna ... 😀 za hodinku pojdem do mesta .... danovy urad, hypertesco cistiaren, potraviny, amazonka na bulvari ... no akosi toho je vela

marta222
7. apr 2010

No, to som celá ja - šikovnica.... Keď sa splaším a zmyslím si niečo, tak to chcem mať hneď. No, čo už, každý sme nejaký, však? No, to máš dnes riadne nabitý program, dúfam, že ideš autom? Pešo by to bola náročná trasa aj pre netehulu 😉

wolfskinka
7. apr 2010

hej jasne ze autom, pesi by som nedosla ani na danovy 😀

marta222
7. apr 2010

No, veď preto 😉 .

wolfskinka
7. apr 2010

prosim ta som minule vysla farskymi schodami hore a som skoro skolabovala ... co mi chybal kyslik 😀 kde ja uz mozem pesi chodit ja som rada ze sa presmatlam po tescu na nakup

marta222
7. apr 2010

Tak to ti verím, akurát pred chvíľkou tu u nás v práci bola jedna mladá tehulka asi v 8 mesiaci a ledva fučala a to vyšla len cca 20 schodov k nám do kancla - to je samozrejmé, že sa ti ťažko lapá po dychu... My by sme nemohli robiť na poliach ako kedysi naše babičky - kopali zemiaky a porodili aj v poli 😉 .

wolfskinka
7. apr 2010

no to teda nie

kamka17
7. apr 2010

ja som sa práve rozhodla, že idem na zmrzlinový pohár po robote 😎 😎 😅

janicca
7. apr 2010

aaa trošku som bola prácou zavalená .... 😉 😉 už sa vám môžem venovať

wolfi a to keď budeš už v 8 mesiaci tak ta budu gulať po zemi aby si moc nefučala ......... 😀 😀 😀

martula tak potom musíš sledovať teleshopingh keď tak rada nakupuješ ....... 😉 😉

janicca
7. apr 2010

aaa tak taky požiju jedna pralinkovu káva +koláče,druhá zmrzlinový pohár ,tretia tony sladkosti a ja sa môže akurát tak pozerať a slintať .... 😀 😀 😀

marta222
7. apr 2010

janicca, teleshoping nesledujem vôbec - to zasa také všelijaké hovadiny ma neoslovujú. Tieto vecičky z Tupperwaru som videla na vlastné oči ako fungujú na prezentáciách, tak si sem-tam niečo objednám.
Hmmm, kamka - tak taký dobrý zmrzlinový pohár nie je zlý... A kde robia dobré? Hoď sem nejaký tip, nech môžeme aj my ísť vyskúšať, ak máš nejaký osvedčený 😉 .

marta222
7. apr 2010

jani, nemusíš len slintať - čo tak zájsť na horúcu čokoládu do Pluska? Dala by som si povedať 😉 ...

kamka17
7. apr 2010

marti...tip nemám, len idem s kamoškou si sadnúť a alkohol nemôžem, tak mi z toho vyšlo, že zmrzlina mi uškodiť nemôže 😉
a už ma aj drahý stihol zjazdiť, že čo sa mám čo flákať, keď on nemá doma navarené...no ma zas raz dojal 😠

janicca
7. apr 2010

martula neprovokuj vieš že teraz nemôžem xixixixi..... 😀 😀 a od velkej noci ladujem všetko do seba čo vidím 😀 😀 😀 ozaj a čo máš ten hrniec si s ním spokojná??

janicca
7. apr 2010

Kamka len ty si choď dať zmrzku a dryhý vydrží od hladu ešte nikto neumrel 😉 to priam z boźňujem keď mi polovička zavolá že čo budeme doma jesť no mna ide vtedy do slova z toho ebnúť ... 😠 😀 a hneď je funky nálada

janicca
7. apr 2010

ups preklep nie dryhy ale drahy .. 😉

janicca
7. apr 2010

babule pááááááááá majte sa krásne prajem pekný zvyšok dňa ...... 😉

wolfskinka
7. apr 2010

kamka mnam aj ja by som si dala

janni ved pockaj ked budes ty v 8mom mesiaci akos a ti budem posmievat ... no ked pojdeme veru za mesiac na namestie tak ma tam asi budete museit vykotulat

marta222
7. apr 2010

Tí chlapi, to je banda, však? Netreba ich príliš rozmaznávať, lebo potom si zvyknú a nič si nevážia.... Kamka, tvoj drahý si zvykol, keď si bola na PN-ke, že je vždy navarené a teraz sa mu to nepáči. Len ty pekne choď s kamoškou na zmrzku, veď hádam neumrie od hladu a ruky a nohy má, nie? Tak sa majte krásne, idem domov na tú pralinkovú kávu 😝. Pekný zvyšok dňa všetkým.

wolfskinka
7. apr 2010

no lenivost zvitazila nejdem nikde, nechce sa mi, idem zalahnut do postele

maryah
7. apr 2010

čaute, tak sa nám embryjko krásne rozmrazilo a už ho mám aj v brušku 😵 ... ešte nám zostalo aj pre súrodenca 😵 😵 😵
inak, krajko vyzerá super aj bez fúzov... má také menšie strnisko, ale stále vyzerá dobre 🙂

wolfskinka
7. apr 2010

maryah super ... gratulujem a teraz pekne do postele nohy hore ..... TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

krajko a nedbala elegancia miesto fuzikov strnisko .... moze byt

wolfskinka
7. apr 2010

no miesto vychadzky idem zalahnut do postele, je mi akasi zima, ... lenivost zvitazila, obchody pockaju 😀

maryah
7. apr 2010

ďakujem wolfi 😵 už ležím a odpočívam.. a vírusíky si beriem...
veru, nrdbslá elegancia mu pristane, má to super... nič tým nepokazil 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre