Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
12. máj 2010

ahojteee helinky, ja len na skok, precitala som par pismeniek tak zbezne a len k tijus - niekedy je proste makat a zaoberat sa inym, lepsie ako oddychovat. ak to tak citis, tak by ti to uskodit nemalo. ja som tiez rada, ze som isla hned do roboty, lebo doma by som sa len pozorovala, myslela stale na malych a pod a to v mojom pripade by bolo vacsie zlo ako robota. tam som sa odreagovala, pokecala, myslela uplne na nieco ine a to mi pomohlo. kazdy je iny, niekto potrebuje polutovat, niekto polubit, niekto lezat, niekto riesit....... ked sa to podarilo v plnom nasadeni, tak to zvladnes aj ked budes chodit do prace a polavis, ked to budes citit. nemusis mat ziadne vycitky. ja ked som mala pocit ze som v pohode, tak som robila celu noc, a ked som mala pocit, ze sa svisti hnevaju, tak som sa zasila a spala. ale cele tehu byt doma a lezat, to nie je na moju povahu.

orsul - 13 teho to istiiiiiii. zajtra som myslienkami len s tebou. talizman do podprdy a je to tutovka 🙂
my ideme zajtra na 3mesacnu prehliadku a plus kontrolu srdiecok pred letom, pre moj klud duse. hlavne kvoli markovi. na piatok som trocha nervozna, ale na druhej strane, nech uz to mam za sebou a nech viem na com som 😒

wolfi zober si podsedak a hotovo 😉

orsulka
12. máj 2010

,zuzka...v IP som sa omylila.......držim plec na 14-teho !!!!!! ale už od zajtra ... 😀 😀 😀

orsulka
12. máj 2010

mzuzka....nosim ho stale u seba....zajtra pojde so mnou aj na salu .-)))))

a inak po prvykrat za 6 rokov co sa snažime, zajtra bude moja polovicka pri mne, ked bude ET 🙂)))) celkom sa na to teším .-))))

wolfskinka
12. máj 2010

mzuzka no dobry napad, ale musela by som si zobrat aj stolicku s operadlom, lebo to mame na ihrisku a tam su take kolme drevene lavice a na tom sa zle sedi normalne a nie este tehotnej v 8mom mesiaci

orsulka dalsi dovod ze to vyjde

wolfskinka
12. máj 2010

no idem ja na tu diabetologiu pre vysledky ...d rzte palce

mzuzka
12. máj 2010

orsulik, tak zajtra budes mat zo sebou talizmany 2 😅

orsulka
12. máj 2010

wolfi...držim palec....!!!

mzuzka...veru veru 😉 😉 😉 jeden krajsi ako druhy 😀 😀 😀

mzuzka
12. máj 2010

wolfi sadnete si smm obkrocmo a opres sa o jeho chrbat a hotovo 😀 aj tak ti uz v tomto stadiu je lesie z rozkrocenymi nohami nie? a mm ti pri tom moze zanotit ''opri sa omna, bude ti dobre...'' 😀

tija28
12. máj 2010

ahoj - ahoj.........................tak som dala trochu na vase slova a som si odskocila na 2hodinky domov - trochu zrelaxovat, xixi 😝

orsulka
12. máj 2010

tija...no super...takže daj si dobry obedik....a vylož nohy 😉 🙂 😉

marta222
12. máj 2010

Tija, no veď preto 😉 ... keď chceš robiť za dvoch, musíš predsa aj odpočívať za dvoch, nie 🙂 😉 ?

wolfskinka
12. máj 2010

no bola som na tej diabetologii, tak vysledky som mala dobre ... hranica bola 8,6 a ja som mala 4,6 takze v strede a zakazala mi jest vsetko sladke, aj ovocie a o 2 tzydne na kontrolu .. nechapem naco, ked som mala vysledky ddobre ... tak som si pre istotu na dietu dala cokoladu a zapila ju spritom ,... co som bola taka nasrata som tam cakala 2 hodiny vo vydychanom vzduchu, teplo tam bolo, co mi tiekol pot po chrbte a vedla mna sedel chlap co strasne smrdel cesnakom az ma natahovalo ale nemala som na vyber, bud som chcela sediet alebo stat ... no horor co vam budem hovorit

tija28
12. máj 2010

ahoj, tak ja mam na dnes uz - konecne - nutene - padla...........................zase ma reze to podbrusko ☹ takze nohy vylozene, a snazim sa odpocivat za dvoch 🙂 🙂 😀 🙂 🙂

wolfi - som Ti vravela, ze budes mat dobre vysledky 😉 😉 😉

tija28
12. máj 2010

mzuzi - Tebe zelam prijemny let.......a hlavne podaj potom infosky, ako to zvladali deticky 🙂 ......a inak krasne si to napisala, o tom, ze kto sa ako citi s tempom v tehulkovani, velmi pekne 🙂

wolfskinka
12. máj 2010

tija no ved hej, ale aj tak tam musim ist o 2 tyzdne znova

tija28
12. máj 2010

wolfi - no ale ak bude dazdive pocasie, tak bude tam aspon lepsi vzduch a nebude taky vydychany...............takze teraz uz len aby prsalo, a prsalo, ked pojdes na kontrolu 😉

wolfskinka
12. máj 2010

aj dnes prsalo a bolo hnusne a bolo tam strasne dusno ....

tija28
13. máj 2010

tija - dobre ranko 😉 ...........................wolfi - tak potom uz neviem, ako Ti poradit, snad nejaku tu plynovu masku a ides 😉

tija28
13. máj 2010

som dneska nejaka zmatena.................................sebe si davam dobre ranko 😉 ...........tak este raz: dobre ranko bambulky 😉

orsulik - dnes je Tvoj velky den a my tu v TN vsetci na Teba myslime a velmi drzime palceky 🙂 🙂 🙂 vela stastia

marta222
13. máj 2010

dobré ránko dievčence... Orsulik - aj ja sa pripájam s držaním prstov - ako som sľúbila - 40 ks 😀 😀 😀 , takže dnes od 12:00 hod. nič nerobím a držím pevne 😀 😀 😀 😉

wolfskinka
13. máj 2010

dobre ranko .. no nejako to este raz vydrzim ale na dalsiu kontrolu uz nepojdem

orsulka drzim vsetkyk palceky

lucula73
13. máj 2010

dobré ránko

aj my držíme orsulke všetkých 40 prstov 😀 /s Matúškom 🙂 /

kamka17
13. máj 2010

pekný deň prajem aj ja všetkým a vieme, na koho máme dnes najviac myslieť a komu posielať pozitívnu energiu..orsul...všetkých 40 palcov a prštekov držíme 😉 😉 😉 🙂

lucul...sa mi čosi s tebou snívalo...ale nespomeniem si čo, len viem, že si sa mi vo sne mihla... 😅

no a my sme po NT sone vraj v poriadku, krásne 3D foto nám asi omylom urobil 😀 😀 , tak hodím hádam aj do albumu
jo a v poriadku je aj dunda a jej svištík, ale hádam sa príde pochváliť 🙂

tijuš...tiež som sa na tom tvojom rannom pozdrave pobavila 😀 😀

marta222
13. máj 2010

kamka, to je super, teším sa s vami - s tebou aj Dundou a vašimi chrobáčikmi a rýchlo sem s fotom 😉 .
Dnes všetky myslíme hlavne na orsulku - ja som sa už ráno pri varení kávy pristihla pri tom, že zvieram päste - takže ja držím palce minimálne o 1006 😀 😀 😀

marta222
13. máj 2010

kamka - to asi všetky tehule zo ZA a okolia chodia na meranie NT ku Babjakovi, však? Kedysi dávno som počula, že on jediný tu široko-ďaleko má na to špecializáciu aj nejakú akreditáciu a vraj na Slovensku to má iba 5 lekárov.

domcek
13. máj 2010

Orsulik moja drzkaj sa. A hôlavne nech sa ta drobce drzkaju.. 😉 🙂

elizao
13. máj 2010

ahojte zienky, vidim ze ste tu uz velka rodinka,
tym Heliosom mate na mysli ten v MT? Mozno by som sa k vam rada pripojila a trochu sa naladila ze hadam to aj nam raz vyjde

domcek
13. máj 2010

elizao, ano Helios v MT. Pridaj sa budeme sa tesit. 😉

marta222
13. máj 2010

Elizao - jasné, pridaj sa, tešíme sa na teba 😉 . Už si navštívila Helios, či sa ešte len chystáte?

kamka17
13. máj 2010

elizao ahoj...super, že sa nám to tu zas rozrastá a verím, že ak chodíte do helíka, tak sa s nimi rýchlo dopracujete do úspešného konca 😉

marti...jj babjak je jeden z tých asi 5, čo to na slovensku robia,na strednom slovensku sú vraj len dvaja, takže on robí žilinu a široké-ďaleké okolie...inak som čakala, že to bude nejaký pán v rokoch...a je to pán tak v mojich rokoch, takže max 36-37 ak má

domcek...servus, tiež si sa tu dlhšie neukázala...máte sa dúfam dobre??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre