Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
27. máj 2010

Ciky rozkaz šefa depku som kopla do zadku ....... 😀 😀 😀 idem pracovať kopec roboty ale ja sem nakuknem bo som zvedavá na Orsulkuuuuuuuuuuuuu a malé Orsuliatka ................. 😵 😵 😵 😵 😵

tija28
27. máj 2010

ciky - tak to si ma potesila s tym.............bude a dost 🙂 🙂 🙂 uz sa neviem dockat 😉

...........baby mi tu chute robite s makom, mnammmmm 😝

cikyta
27. máj 2010

Muž mi tvrdil,že mu nič nebude,aj ked je 16 mesiacov po záruke..........a predsa mu niečo bolo 😠 A mám záhadu vyriešenu! 😠

tija28
27. máj 2010

ciky.............................ty takto trapis muzov ???? 😉

tija28
27. máj 2010

ci len jedneho ???? 🙂 🙂 🙂

marta222
27. máj 2010

... no 16 mesiacov po záruke 😀 😀 😀 , na vzhľad mu možno nebude nič, ale ako bude chutiť ktovie. A možno budú v ňom aj malé pohybujúce sa tvory 😀 😀 😀

cikyta
27. máj 2010

Jani,tak sa mi páčiš a pekne si to napísala o tých Orsuliatkach.
(Aj ja sa zdvíham už niečo robiť...)
Tijuš-pokial možno,všetko si foť a poprípade natačaj.Bude to krásna spomienka.(občas si pozriem,ako sa mi brucho pohybovalo na kamere,no to už ani neni pravda...) 😅 Alebo si rob denníček.Jeden taký predávaju.Každý týžden si napíšeš váhu,obvod,čo s tebou deje atd...je to krásne 😉 Aj ja mám taký.

cikyta
27. máj 2010

Tijuš-tie rezance jedol brat s 4 ročnou dcerkou (akože návšeta to bola)
Martus-no veru,bratovi sa možno aj hýbal (ten mak 😀 nie iné),lebo mal hned prázdny tanier.No neterka to nechcela jesť a ešte dostala skoro zato bitku,že vymýšla 😠 ( 😅 )
Chudiatko.... 😔

marta222
27. máj 2010

No vidíš, aspoň sa rýchlejšie pobrali domov, nie 😀 😀 😀 ? Veď si hovorila minulý týždeň, že už sú u Vás dlho a že už nevieš čo im máš vymyslieť - aký program a jedlo... A ešte k tomu ste aj zariaďovali byt 😉

kamka17
27. máj 2010

servuste púpavky 🙂 😉 🙂

ciky...čože sa sťažuješ na Silvinkine vlásky, aspoň nie je ako všetky ostatné, máš predsa výnimočné dieťa, tak nech to aj patrične vidno 😉 😉 vlásky narastú, neboj 🙂

jani...som rada, že si sa tu aspoň ukázala, lebo tiež mi bolo divnô že tu nie si...tak pekne pracuje a na depku sa vyserinkaj..alebo sa posťažuj, však to pomáha a nebudeš už potom na depku sama 😉

marti, ty si veru pekne oddcýhni...a ako dopadlo včera cvičenie evakuácie??? 😀

a stretli sme sa včera zas náhodou s TImurkom a survi...chlapčiatko zlaté, len zase spal
😅

marta222
27. máj 2010

kamka, tak to ti bola iná komédia 😀 😀 😀 , zahrali sme sa ako malé deti... Ja s 2 žienkami sme predstavovali akože zástupcov rodín, ktoré prevezmú evakuované osoby domov - tak nám každej pridelili po 3 detičky, zašli sme s nimi za roh budovy, postáli sme tam cca 15 minút a potom ich naložili do autobusu a odviezli naspäť odkiaľ prišli. Moja kolegyňa potom išla akože s kýblom na vodu z cisterny.... Za 1/2 hodiny bolo po cvičení 😀 😀 😀. No, kopec srandy....

marta222
27. máj 2010

A potom sme ešte do 16:00 trčali v kuchyni a ja ako obyčajne som zasa umývala riady, lebo tam bolo toľko národa a každý chcel jesť 😀 😀 😀

tija28
27. máj 2010

ciky - tak pri tebe sa musia mat navstevy na pozore............no pekne 🙂 🙂 🙂

kamka - vitaj.............no konecne si sa ukazala opat...........a ako pokracuje tehulkovanie ??? 😉

marta - tak to by som chcela vidiet.......................to muselo byt ako z nejakeho filmu,hihihihihi 😉 😉 😉

ludinka
27. máj 2010

ahojte baby chcem sa vas opytat ci ste boli v heliose na spg a preco trvaju vysledky tak dlho? mne povedali na recepcii ze az 2 tyzdne
v inych centrach to vraj maju za 2 hodiny !!
alebo v heliose robia v tych vysetreniach aj nieco ine?

tija28
27. máj 2010

ludinka - ahoj................................ja uz si ani nepamatam.........ale bambulky Ti tu urcite poradia 😉

....................tak ja frcim do prace, papa a pekny dnicek vsetkym prajem 🙂 🙂 🙂

marta222
27. máj 2010

Ahoj ludinka, my sme boli tiež na SPG v Heliose a trvalo to 2 týždne, ale či to inde majú za 2 hodiny, to ti neviem povedať. V iných centrách sme neboli 😉 . A urobili nám - koncentráciu, morfológiu a motilitu spermií.. Takže tak...

wolfskinka
27. máj 2010

no baby veru dosuchtam sa tam a ta krava sestricka ma tam necha cakat 2 hodiny ako minule, ale ot vam prisaham nech su vysledky akekolvek viackrat ma tam uz neuvidia ...

cikyta
27. máj 2010

Ludinka.
Nám dr.v heliose povedal,že inde,čo su vyšetrenia spermií do 2 hodín,tak tam robia len ten základný rozbor.....No a kedže v heliose su výsledky až do 2 týždnov,tak to len preto,že oni tam robia uplne kompletný rozbor a všetko,lebo ten rozbor do 2 hodín im v heliose nestačí.Musí byť obšírnejší.
Takto nejak nám to vraveli a píšem to tak "nelekársky" po lopate.Ale hádam chápeš 😉

minka051
27. máj 2010

Ahojte
Tak ja som už späť od doktorky sliznica je super má 8,5 mm a štruktúru triple line tak to je dobre. Vola som aj do Sanusu tak 1.6 idem na KET.

orsulka
27. máj 2010

ahojte moje.....

takže infošky......dr. nevidel vela, resp. skoro nic...povedal že hcg krasne, ale bol velmi opatrny vo vyjadreniach, pokukal vsetko čo bolo treba, a potom videl náznak, že tu by to mohlo a to na spravnom mieste....... 😉 ....dal mi vitamin E, klasika utroš a namiesto fraxiparinu clexanine...či tak nejak...takže pichat.....
kontrola dalsia o tyzden v piatok...... 🙂

cikyta
27. máj 2010

@minka051 Jéj 😅 Na den detí !!!! To je dobre znamenie! Gratulujem ku dobrým výsledočkom sliznice a moc držím palušky! 😉

@orsulka Juj moja zlatá.Dr.je opatrný,ale hlavne je,že náznak je tam,kde má byť a tak su to výborne správičky.....Do piatku sa ti to bude vliecť,ale bude to nádheré čakanie 😵
Takže pekne papaj vitamíniky a poctivo pekne pichaj 😉 Mamuláááááááááááá 🙂

marta222
27. máj 2010

minka... držím palce 😉 .
Orsulik, to som rada, že ťa vidím, tak verím, že je všetko OK... Jasné, je to ešte zavčasu a maličké, takže moc toho nemohol vidieť. Neboj, o týždeň bude už možno aj srdiečko.
A pichať si to budeš tiež do bruška? A sama?

orsulka
27. máj 2010

ciky.....šak to bude na trafenie....aj na šlaktrafenie......ale vydtrimeme.,..ta ne??????? verim, že je vsetko tak ako ma byt.....a bol spokojny, že som mu to pichanie pripomenula....
akurat doplatok za vsetko co mi predpisal, bol taky ako za lieky na celu stimulku !!!! 😀 😀 😀

orsulka
27. máj 2010

martulka...jasne......že sama......ja už dosť upraxovana na teketo pichačky 😉 😀 😀
este som sa mu aj pochvalila, že ako mi ukazal ako pichnut pregnyl do nohy, tak som to pekne zvladla .-)))))))

minka051
27. máj 2010

cikyta Ďakujem traz už len to dotiahúť do konca. Ale ja to zvládnem.

orsulka super neboj mimi je tam kde má byť a od takej dobrej maminky už neujde. 🙂

marta222
27. máj 2010

Hej, ty si takáto zručná? Tak to by si ma mala prísť zaškoliť.... Lebo ako sa poznám, mne sa budú ruky triasť ako psovi chvost 😀 😀 😀 , aspoň prvý raz určite. A pichnem si to do ucha 😀 😀 😀 .
A čo ti všetko napredpisoval? Veď si hovorila, že len Utrogestan, Vit. E a ten Clexanine? To je také drahé? Či to máš už na celých 9 mesiacov? Pokiaľ viem, tak Utroš a Vit. E nie sú nejaké drahé, či?

orsulka
27. máj 2010

Minka...tak už nebojím 😉 😉 a tebe tfuj-tfuj-tfuj !!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 ja viem, že vieš, že je viem, že zvládnes!!!!!!!! 😵

orsulka
27. máj 2010

marti...len to co si vypisla.....a to stalo 18 evri !!!!! ani som nepozerala na ten papier, že za co sa najviac doplacalo...možno zatie injekcie....... tych vitaminov je akože dost, to mám 1x denne.....ale ten utros a injekcie mam tak na 15-20 dni

minka051
27. máj 2010

Tak ja sa lúčim idem pracovať dnes len kuchyňa rada by som vám poslala dobroty keby to bolo možné 🙂 🙂 🙂

Orsul Vit E je super je beriem denne 400mg.

marta222
27. máj 2010

😅 😅 😅 to som teda vyvalená, to je teda dosť... A tie injekcie máš 1 x denne a do bruška? A ako sa to pichá? Pred jedlom, po jedle, počas jedla, nalačno, zapíjať vodou, ráno, či večer 😀 😀 😀 😀 , či je to úplne jedno?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre