Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
2. jún 2010

kami...melon...!!!!!! aj ja by som si dala......ale tiež taký dobry...... mnááááááám.....ale som este pekny nevidela nikde......

inak ja pracujem po trosicke...aj sem tam nakuknem, ale ked nikto nič nepise...tak aj ja som potichučky ...ppppsssssst 😉

orsulka
2. jún 2010

dnes veru ani Janicca nedosla kuk urobit a pozdravit.......... ani Martila...ani wolfi.......no sak nikto skoro tu nebol 😕 😕 dufam, že su vsetky mimo povodnových aktivit!!!!!!!

lucula73
2. jún 2010

ja somtu na skok 🙂

sme chorí,teda deti,aj malý,celú noc sme nespali.,tak sme boli u dr.,dostali lieky obaja....a malý spí už 4 hodiny v autosedačke,ako sme ho vyložili z auta,tak spí,naobliekaný,pri otvorenom okne... 😠

kamka17
2. jún 2010

no melón mali u nás v kauflande a aj fajné jahody, len tie som zožrala ešte v nedeľu 😀 😀
a doma mám urobený šalát že jablko a grep...mŇaaaaaaam...a chystám sa ešte urobiť zeleninový, len treba trochu vyprázdniť chladničku, nech to mám kde skladovať... 😅

inak medzi žilinou a rajackými sa klasicky vyliala rajčanka, že až policajti tam ráno boli regulovať dopravu...no proste radosť toľko vody 😒 ☹

tinkaza
2. jún 2010

@kamka17 - ahoj Jani, vieš už, kedy ideš na sono v tom 20 tt? asi k Babjakovi, nie? vieš už termín?

orsulka
2. jún 2010

kami....ja som si vcera kupila jahody, boli úplne, že užasne.....s cukrom...mňááááám 🙂))))) a taky salat že jablko grepp ???? to može byt dobre.....ta vyskušam.....
a inak sledujem moja, že 16 tt...!!!!!!!!! ty kokso to to letiiiiiiiiii 😵 😵

orsulka
2. jún 2010

@lucula73 tak skore uzdravenie moja.......aj malý aj mala.....a ty sa opatruj, nech to nechytiš tiež..... 😉

lucula73
2. jún 2010

@orsulka ,veď to,ja to vždy dostanem,tak sa teším.... ☹ ...ale možno tentokrát nie 🙂

orsulka
2. jún 2010

@lucula73 tak hned nasad prevenciu........ 😉 😀 ovocie...veeeeela........pripadne cibula a cesnak .-))))))))

šak vieš, nie????? 😀 😀 😀

janicca
2. jún 2010

kuk kuk moje krásne zdravím vás ...... 😉 ))))nemám ja kedy na klebetenie s vami ....... 😀 😝 😀 ale vidím že sa vám darí a také ovocné misy by som si dala hocikedy mňam to môžem ....akurát som dotlačila ľadové gaštany to ja ľúbim i ke´d na moju figuru by som nemala!!! 😝

Matúškovi prajem skore uzdravenie... 😵 😵

Orsulka tebe sa to už kráti ešte dva dni... 😵 😵 😵

Martula neviem čo je s ňou skusim jej sms len nechcem moc otravovať .... 😉

lucula73
2. jún 2010

orsul 😀 ...budem sa snažiť 😉

orsulka
2. jún 2010

lucul...sak potom ako dojdes na dalsie stretko ????????? 😕 😕

lucula73
2. jún 2010

@orsulka ,doplazím sa..... 😀

orsulka
2. jún 2010

hihihihihihihihihi...lucul....... no ale potom s malym nedojdes...... 😔 šak by sme ho rady videli ešce!!!!! 😉

lucula73
2. jún 2010

@orsulka ,veď do stretka ešte ďaleko......a hádam mu liečiky zaberú,však von možme chodiť,pokiaľ nebude teplota.. 😉

lucula73
2. jún 2010

bože,on stále spí..a ja neviem čo robiť 😀

orsulka
2. jún 2010

lucul....no sak co, ved ho zober a zacni pomalicky vyzliekat.......možno sa preberie....a možno vobec nie.....ale ak by spal dalej tak v postielke mu bude asi lepsie ako v autosedačke....... ci ?????

lucula73
2. jún 2010

veď to že je tam taký dokrčený,ale zase v postielke sa zobudí za pol hodinu.... 😉 ešte počkám chvílkua vyberiem ho..

orsulka
2. jún 2010

😉 😉 😉 šak mamča si vždy poradi.... 😉 😉 😉

janicca
2. jún 2010

ja si myslím keby mu bolo zle tak už je dávno hore.....pampušik krásny ... 😵 😵 😵

orsulka
2. jún 2010

@janicca ...a ty si bola de...pampusik krasny tiež???????? 😕 😉 😉 😉 😉

janicca
2. jún 2010

orsulík ja pracujem ee teda aspoň sa snažím 😉 😉 😉 nooo a ďaleko od pamucha nemám xixixixi ....... 😀 😝

orsulka
2. jún 2010

janicca.....aký pamuch ????? ja som napisala pampusik!!!!! a hotovo!!!!!!howk !!!! 😉 😉

janicca
2. jún 2010

Orsulka a to je jedno či pampuch či pampúšik hlavné je zdravie a tvoje dve fazuľky ....... 😵 😵 😵 howk dohovorila som !!! 😀 a u nás už konečne vidno aj modru oblohu a hádam aj slnko bude dnes svietiť ..... 😎

marta222
2. jún 2010

Ahojte dievčatá, chcem Vás len pozdraviť, od pondelka som na PN-ke, takže tu nebudem tak často. Vo štvrtok sme boli v tom Helíku a Krajko zahlásil, že to vyzerá, že budú 2 😉 a predpísal mi Fraxiparine... V pondelok som bola u svojho gyndoša, ale ten mi už sono nerobil, takže zatiaľ neviem, či už je (sú) srdiečko(-a). Objednal ma znova na pondelok 7.6. a vraj mi spraví aj všetky odbery. Tak potom budem múdrejšia. Inak som celkom v pohode, odpočívam a začína mi byť troška nevoľno (asi musím stále jesť - vtedy je na chvíľu dobre). Zatiaľ nevraciam, takže dá sa... A čo tu máte nové? Kým Vás prečítam, to mi potrvá....
Idem trošku pracovať....

orsulka
2. jún 2010

Martulik....no ahoj 🙂))))) no takže možno dve????? tak to je parada 🙂 🙂 🙂 tak len pekne oddychuj a opartuj sa .-)))))

😵 😵 😵

janicca......tak po dalsej prehánke sa aj tu objavil kusoček modreho nebička...... 🙂

cikyta
2. jún 2010

Martus-jéjda,že dve!!! 😀 Ja odpadnem,aké prekvapko,ale milé prekvapko.Ja som taká rada.
(A konečne niekto,komu bude v tehu zle 😝 aby som nebola sama.Ale myslím to v dobrom)
GRATULUJEM Martuska! To tá prvosienka priniesla šťastíčko! 😉

marta222
2. jún 2010

Ďakujem dievčatá, ale ešte nič nie je isté 😒 . A popravde Vám poviem, že sa dosť bojím. S tou mojou "vadnou" maternicou, keď mám problém donosiť jedno 😒.... No uvidíme, čo bude ďalej...

janicca
2. jún 2010

kurňa Ciky no podĺa tých púpavok ja ich musím mať aspoň štyri ....... 😀 😀 😀

Martula tešííííííím sa s tebou veď ty vieš ..... 😵 😵 😵

orsulka
2. jún 2010

@marta222 no ved prave možno tam bol problem moja , že doteraz bolo len jedno...a tej maternici to bolo malo 😀 😀 😀 hlavnku hore..... bude dobre .-)))))) cmuky cmuk 😉 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre