Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
2. jún 2010

slnko... 😎 😎 😎 😎

marta222
2. jún 2010

Orsulík, myslíš??? Veď uvidíme... A ty ako sa cítiš? Nebýva ti zle? Ty ideš v piatok na sono, však?

orsulka
2. jún 2010

marti......citim sa celkom dobre...a v piatok mam kontrolu... 😉

kamka17
2. jún 2010

marti...tak sa potichúčky tešíme a držíme palce, neboj, všetko musí byť už ok 😉 však už na to nie si sama, sme tu s tebou 😉 😉 😉

janicca
2. jún 2010

aj ja už chcem grcáááť z tehu mňa sa nikto neopýta ako mi je fňuk fňuk fňuk......... ☹ ☹ no dufam že matu nikto nezjazdí že tu fňukám 😀 😝 😀 😀 😀

jerryjanka
2. jún 2010

@janicca ved si potom spomen na to že si chcela grckať - ja to mam už 3 tyždne a je to už otravne unavne - otraaaaaaaas.
ale vydržime no

jerryjanka
2. jún 2010

@janicca samozrejme myslim to v dobrom
tiež som si hovorila že budem aj vracať s usmevom - doteraz si na to spomeniem ked mam hlavu v mise 😀 😀 😀

janicca
2. jún 2010

jery ahoj moja veď ja si trošku z toho strieľam ja verím že aj ja raz budem mať tehu nevolnost ale mám takého ciťáka že to zvládnem ľavou zadnou jak sa povie .... 😵 😵 a už vieš či to bude jedno dve tri ???nejako som neposterhla aj ke´d v pase máš jedno ...viem že si spomínala že môžu byť aj dve....a či sa mýlim ??? 😵

jerryjanka
2. jún 2010

mohli byť až 4 ale zatial to vyzera na jedno - v piatok ideme na srdiečko tak to už bude jasne - len dufam že to jedno srdiečko tam bude ☹

marta222
2. jún 2010

kamka, ja viem, že na mňa myslíte a že ste so mnou, veď aj ja s vami 🙂 . A mali by sme dať asi nejaké stretko, na budúci či na ten ďalší týždeň, či?

kamka17
2. jún 2010

marti...no budúci týždeń ja mám pobednú, tak potom na ten ďalší, to už hádam aj leto konečne bude...a prišla by na terasku aj survi s Timurkom 😉 však dohodneme, hlavne aby ty si bola ok, bez problémov a tak...

kamka17
2. jún 2010

a lúčim sa s vami...fajront...tak si ešte užite zvyšok dňa...hádam už bez dažďa 😉 😉 😉

marta222
2. jún 2010

No veď to kamka, aj ja dúfam, že budem OK. Tak aj ja sa s vami na dnes lúčim, zajtra hádam nazriem zasa... Hádam sa už aj počasko konečne umúdri, u nás už začína svietiť slniečko 😉 . Majte sa krásne

janicca
2. jún 2010

pá pá dievčence aj ja sa s vami lúčim a prajem fajn deň ...... 🙂

tija28
2. jún 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉

marta - ty si same prekvapko..................no super, ze dvojky - velmi ti to prajem a verim, ze na najblizsom sone budu byt srdiecka jedna radost 🙂 🙂 🙂

dnes nam tu krasne svieti slniecko - hned je krajsi dnicek, ale aj tak sa mi chce stale spat 😀 😀 😀

kiara15
2. jún 2010

@orsulka ja som bola len na skok lebo som potom cupitala do prace 😉

marti gratulujem 🙂 🙂

cikyta
2. jún 2010

@janicca Ako ti je??? A "nefnukaj"ved už na teba čakaju tvoje noooooo..........mminimálne 4 krásne pupavky! Ešte si uži letko a šup ho bábätká do bruška! (tiež som si tak užívala letko a v auguste šup ho Sisku do bruška!

cikyta
2. jún 2010

Ako sa to volaju tie lieky ,čo sa uživaju pred IVF?

cikyta
2. jún 2010

Zabudla som.V ten 20DC sa začínaju brať a beru sa 10 dní.(niekde mám zapatrošené lajstra v 78 komnate a tak neviem) ☹

cikyta
2. jún 2010

Viem! Provera.
No tak
@janicca asi dve provery som zapila pivkom na stanovačke 😀 A to bola moja posledná dovolenka a rozlučka z letom 😉

maw
2. jún 2010

Kocku vdaga za gratulacie, dufam ze toto bude taka brnkacka ako statnice. 🙂 😉 😠 😎 😖 😀

katy7
2. jún 2010

ahojte pupatka, tak mi na zajtra drzte paste, idem na glukozu, snad to dopadne dobre
marti - super takze dvojky 🙂 opatrojte sa pekne, nech to spolu vydrzite nasledujucich 40 tyzdnov, teda uz o par menej 🙂

cikyta
2. jún 2010

@maw uvidíš,že to bude ešte väčšia brnkačka,ako štátnice 😉

@katy7 držíme palce 😉 a samozrejme,že to bude dobre,ako inak? 😉

kamka17
3. jún 2010

dobré ránko prajem všetkým slniečkam, púpavkám a ostatným kvietkam 😎 😎

ciky...a ža z čoho je Silvinka taká divoká...zapíjať proveru pivom...no aspoň vieme, po kom to dieťa je 😀 😀

minka051
3. jún 2010

dobré ránko a konečne so slniečkom 🙂 🙂

brmbolcek
3. jún 2010

pekne ranko, idem si prestudovat co je noveho , vcera som akosi nestihala boli sme na domceku , ale terazky to idem dobehnut 😀 😀 😀

janicca
3. jún 2010

ahojte kočeny... 😉)))prajem fajn deň zajtra máme piatočeeeeeeek ...... 😵 😵

@cikyta je mi fajn a beriem si z teba príklad pivo,provera to ozaj ide do kopy veď vidíš čo z toho vzniklo.... 😀 😀Sisinke velký cmuuuuuuk ..... 😵 😵

orsulka
3. jún 2010

aj ja prajem slniečkove ranecko...... 😵 😵

janicca.....tako ti je???????? mas sa dobre??? nebyva ti zle ????? 😕 😕 😀 😀

Kamka.....no tak vidiš, po roku sa Ciky konečne priznala 😀 😀 😀

janicca
3. jún 2010

Orsulik ráno mám také malé nevolnosti ale hádam to prejde čím skôr ........ 😀 😀 😝 ale ináč sa mám fajn 😵

orsulka
3. jún 2010

janicca.... 😉 no ved ja ked vidim tvoj usmev s pupavkami na fotečke, aj mne je hned lepsie na dušičke 🙂)))))

jerry......no ahoj 🙂))))) tak držim na zajtra palceky, nech to srdiečko - srdiečka už pocut 😉 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre