Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
6. aug 2009

lucka dik ze si mi to takto objasnila 😀 inak ten duphaston mi staci ked pridem, dnes mi moja predpisala jedno balenie utrogestanu, sa na domnou zlutovala 😀 😀 jej urcite pripadam ako zavoslak na liekoch 😀

lucula73
6. aug 2009

ok,ty si tam teda iný prípad.. 🙂

mzuzka
6. aug 2009

to ano. prave som citala temu o tehu v UK , ked tam citam, ze za cele tehu maju niektore za sebou 2 sona a par navstev midwife, ani neviem ako sa mne uz v 8tt podarilo mat 4sona, a odborne vysetrenia v nemocke. tej mojej GP sa musi o mne aj snivat chuderke.

lucula73
6. aug 2009

ale keď sa chce,tak to ide...nie?GP to je ako všeobecná?

mzuzka
6. aug 2009

ano, to je vlastne nieco ako obvodny lekar u nas. ale nepriestrelny velakrat.proste pokial nemas od neho papier, inemu lekarovi sa nedostanes a dostat ten papier, je obcas riadna fuska. 99percent obv. ti da na vsetko paracetamol, povie ze sa mas setrit a si vybavena.musis byt fakt vynaliezava a vytrvala, aby si odisla s papierom niekomu inemu. akurat dnes mi vravel mm, kolega v robote spadol zo stola, ked preskakoval z jedneho na druhy (utieral vrchne lampy) a riadne si udrel koleno. mal ho napuchnute ako loptu. isiel k GP. ten mu dal nas stary dobry paracetamol, poslal ho domov, ze sa ma setrit, pytal si aspon niaku mast,alebo coo, ked uz ho neposlal na chirurgiu a on ze netreba , klb je funkcny, je len spuchnuty, lebo sa buchol, to je normalne. tak si pytal PNku, ze ked sa ma setrit, tak mu povedal, ze ved chodit moze, nech skusi ist do roboty, ukazat ze je obmedzeny a ak to neprejde, potom nech sa pride este ukazat 😵
tak som vravela, ze ho mal doviest k nam, ja by som mu dala aspon mast na opuchy a brufen od bolesti. a za poharik slivovicee, a som lepsi doki 😀

maska1
6. aug 2009

ahojte heliosáčky 😉 prišla som vás kuknúť a pozdraviť 🙂 dnes som sa vrátila z chaty, bolo super 😎

zapnem koníka a čo nečítam 😨 zuzka veľká gratulácia k dvom babulkám, som veľmi rada, že injekcie splnili svoj účel 😎 😵

inak všetky vás zdravím a posielam vám tehuvírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

lucula73
6. aug 2009

ahoj maska 😉
a ty si stále PN?

maska1
6. aug 2009

ahoj lucul 😉 jasné až do materskej budem pn 😉 ako sa máš, tehuľka a ako máš aj nejaké tehunevoľnosti? 😎

lucula73
6. aug 2009

maska napíšem ti IP

maska1
6. aug 2009

ok, len skočím do kuchyne dovariť perkelt a hneď prídem 😉

cikyta
6. aug 2009

Ahoj Maska.Máš Ipečko "mamina".Teda Mzuzka-to je sila u vás v zdravotníctve.Aj mužovi som to hovorila... 😒

lucula73
6. aug 2009

ciky ahoj - aj ja vravím,naše zlaté slovenské zdravotníctvo 😀

cikyta
6. aug 2009

Veru Lucul.A ešte nadávame!!!! 😀

lucula73
6. aug 2009

a tá tvoja malá okaňa už spinka? 😉

cikyta
6. aug 2009

Nooooooooo....Chvílu myslím,že spí,chvílu už zase nie............Muž ju kolíše už 1,5 hod.v lehátku.
Dnes sme sa spolu s malou kupali vo velkej vani.No to bolo! Sodoma Gomora! Oči mala vypulené,uplný šok a hlavička jej lietala na všetky strany,ako sa obzerala,kde to je?! 😅

lucula73
6. aug 2009

ciky noooooo,veď je nestresuj 😀

cikyta
6. aug 2009

A ona ma môže stresovať? To som jej vrátila! 😀

lucula73
6. aug 2009

ciky 😀 😀

dobrú nocku,idem už het. 😔

viktoria77
7. aug 2009

Dobré ráno prajem všetkým ... a ďakujem za včerajšie informácie ohľadom cien za IVF, som aspoň trochu v obraze, čo ma čaká.

gabika24
7. aug 2009

ahojte, bola som preč, takže som sem ani nekukla.
mzuzka, predovšetkým veľká gratulácia k dvom bobáčikom 😉
idem si vás prečítať - ak mi to moji chlapi dovolia 😉

wolfskinka
7. aug 2009

gabika ahoj

tak baby tato strana vyzera uzasne same tt v profile ...

viki a my to vytrhneme coskoro ....

viktoria77
7. aug 2009

Dúfam že máš pravdu, prajem nám to obom a aj všetkým ostatným snažilkám 😉

wolfskinka
7. aug 2009

viki no ja verim ze ano ...

idem si dat kavu a idem na nemcinu ... budem tu az okolo 9.00

orsulka
7. aug 2009

dobre ranko helinky 🙂)))))))

maska...ahoooooooooooooooj .-)))))

lucul..... 😀 😀 😀 si ma pobavila, že mzuzku to v podstate vyslo 35 tis...na jedno babo .... 😀 😀 😀 krásny sumár

wolfskinka
7. aug 2009

orsulik ahojki

orsulka
7. aug 2009

wolfi...ahoj moja..................takže dnes mame piatok... 🙂 🙂 nejaka tura na plane wolfi?????? 😀 😀

wolfskinka
7. aug 2009

ano na zajtra ... diery - velky rozsutec - diery

orsulka
7. aug 2009

wolfi.... 😀 😀 😀 takže z diery do diery????? 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
7. aug 2009

orsulik presne tak ... najskor male diery potom horne diery ... medzirozsutce potom velky rozsutec a naspat novymi dierami dole

orsulka
7. aug 2009

kuuurna.............sama diera......tak pekne pozor aby ste do daktorých nepopadali 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre