Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
3. jún 2009

inak mia - moj drahy mava casto migreny (a to vyskusal uz vsetko mozne, akupunkturu, silne lieky, atd....................a najviac sa mu osvedcili take bilinkove kvapy, vola sa to rimbaba obecna.........len neviem, ci sa to moze uzivat v tehotenstve 😉 ...........no jemu to rozhodne rychlo pomaha 🙂 🙂 🙂

tija28
3. jún 2009

pardon - kvapky 😀 😀 😀

mia1983
autor
3. jún 2009

tijus zatiaľ je všetko o.k. a v praci si aj nôžky môžem vyložiť mám od šéfina dovolené je zlatý, a do práce chodím autíčkom takže pohoda. Keby sa hocičo vyskytlo zostávam doma o tom by som ani nerozmýšľala, ale vieš tie dni rýchlejšie ubúdajú v práci a máme super koletív tak sa tu nasmejeme. Pri prvom IVF som bola mesiac doma a to ti poviem, že som na tom psychicky bola dosť zle, nič iné som nerobila len som sa sledovala. Myslím, že to bolo ešte horšie 😉

mia1983
autor
3. jún 2009

tija aha kvapky, inak pijem ten čajík a hlavne som začala raňajkovať nasilu lebo mi je dneska dáko špatne a sa mi zdá, že to možno troška bude prechádzať, inak ja lieky užívam minimálne, to iba fakt keď hrozí takáto migréna

tija28
3. jún 2009

mia - tak ja som na tom presne opacne..................ja som pri prvom ivf-ku len pracovala a pracovala............ale toto druhe si pekne vychutnavam domka......... 😀 no ale ved kazdemu ine vyhovuje najlepsie 😀 😀 😀 hlavne, ak budes citit vacsiu unavu v praci....nesil to a sup potom hned domov 😉

mia1983
autor
3. jún 2009

tija to je jasné 😎 , bábätko by som neohrozila veď je vytúžené 🙂

tija28
3. jún 2009

mia - to som rada 😀

mia1983
autor
3. jún 2009

tija a ty PN a už o 07:00 hore?? Teda to ja keby som mohla, vyspávam aj do 09:00 😀

tija28
3. jún 2009

mia - no ja vegetim uz skoro rok......................lebo sme chceli vyskusat ivf-ko skor, len nam zistili chlamydie, a styri mesiace sme sa ich nemohli zbavit..............a tak som uz zostala doteraz doma..........ale pracovat budem neskor, vlastne mozem kedykolvek.....ved pockam ako dopadne toto ivf-ko 😀 😀 😀 snad uspesne, ked trojku zakladala tehulka 😀 ......no a vstavam skor, lebo sa skoro kazde rano budim na bolesti chrbta.............tak to uz ani neriesim 😉 😉 😉

mia1983
autor
3. jún 2009

tija aha no inak chlamydie sme aj my s mužíkom mali mrchy sú to, nie a nie sa ich zbaviť to máš pravdu 😉 , tak ty už si domka zvyknutá to je super, a inak ja som 2 roky bojovala s bolesťami chrbta a potom som začla chodiť do posilky len tak trošku si zašportovať nič náročné a ono to funguje 😀

mia1983
autor
3. jún 2009

inak to IVF-ko sa ti blíži tešíš sa?

wolfskinka
3. jún 2009

mia mne na bolesti hlavy pomaha kava ...

mia1983
autor
3. jún 2009

wolfi veď asi dám po dlhej dobe, ja pijem skôr také mliečko s kávou ako kávu ale asi si dneska budem musieť dať

tija28
3. jún 2009

mia - no doma ma uz paradne mrle zeru......................uz mi je dlho 😀 no a s cvicenim to mas svatu pravdu, ja som chodila pravidelne cvicit pilates 4x tyzdenne, len teraz ked stimulujem som radsej prestala chodit cvicit........a chrbat boli a boli..............no ale ja to zvladnem aj s bolavym chrbtom aj s drobcom predsa......ved som predsa nejaka heliosacka 😀 😀 😀 😀 😀

tija28
3. jún 2009

mia - tesim sa na zajtrajsie OPU velmi................ale aj sa velmi bojim ako to dopadne cele 😉

wolfskinka
3. jún 2009

daj si mne kava pomaha ... ale ked nezaberie tak az potom si davam ibalgin ... ale snazim sa ho obmedzovat ... po tych vsetkych pokusoch pri kramoch ho uz ani nepotrebujem .... nebolieva ma brucho a predtym som nemohla vydrzat

ozaj dnes je pekny datum 369

mia1983
autor
3. jún 2009

tija inak toho pilatesa som chcela vyskúšať a nie je to nejaké náročné?

tija28
3. jún 2009

mia - no mne pilates vyhovuje ovela viac ako akekolvek ine cvicenie...............je to cvicenie na spevnenie vnutorneho svalstva, a velmi dobre sa potom clovek citi.......lebo ma precvicene vsetky svaly, kosti.........a je taky sviezi.......oddychnuty............no super relax 😀

mia1983
autor
3. jún 2009

wolfi ja už ibalgin nejem asi 3 roky raz mi niekto niečo narozprával a odvetedy som ho do úst už nedala, ale je pravda že niekomu napr. môjmu mužíkovi na hlávku bolenie po opici 😀 , zaberie iba ibalgin 😀

tijus jupi tak už zajra ideš neboj ani nebudeš vedieť ako a už sa zobudíš v postielke, mňa ani potom nič nebolelo a bola som o.k. 🙂

tija28
3. jún 2009

mia - no som zvedava na zajtrajsok 😀

..................inak uz na mna ide hlad..........tak odchadzam ranajkovat 😀 ......................a poobede musim ist este do PU....ale vynimocne nebudem soferovat ja, ale drahy........tak si vylet pekne vychutnam a gabika - kyvam Ti o dusu 😀 😀 😀

mia1983
autor
3. jún 2009

tak dobrú chuť tija ja už som po raňajkách a pekný výlet teda želám 🙂

wolfskinka
3. jún 2009

mia mne po opici zabera sackova slana polievka ... ibalgin po opici to by mi neurobilo dobre ... ja ho jem len vynimocne kedysi som to hltala ako lentilky ... ale teraz tak max 1 tabletku za mesiac ak mam bolesti hlavy alebo chrbta a to je vsetko

ja ak bude dnes poobede normalne pocasie tak vybehnem na korcule

mia1983
autor
3. jún 2009

No dobre žienky idem si pekne otovoriť účtovný program a ponahrávať faktúrky, dneska to ozaj vyzerá na celkom pekný dník tak zatiaľ 🙂

cikyta
3. jún 2009

Ahojte!
Joj baby,večer som tak v prítmí niesla Silviu cez izbu a potkla som sa o jej lekátko (je v albume).Zletela som celá aká som na zem,so zamotanou nohou v železách hojdačky.Silviu som stihla držať v lufte,aj ked doraz na zem cítila.
Môj muž vystrelil z postele,schytil malú,či jej nič nieje,potom schytil lehátko a lamentoval nad tým,že som ho ohla a musí ho opraviť.....Ja som to chvílu rozdýchavala na zemi s príšernou bolesťou "píšťaly" a až teraz mi dochádza,že lehátko je v našej domácnosti dôležitejšie ako ja! 😠 😀

wolfskinka
3. jún 2009

ciky to su chlapi .... na to kasli ja ked doma nieco pokazim tak si tiez sproste reci neodpusti aby nieco neokomentoval

maska1
3. jún 2009

Dobré ránečko 😉
takže nová témička?? 😀 takže vám všetkým prajem čo ste tu, aby sa táto téma stala pre vás oveľa plodnejšou ako tá pred ňou a vy, aby ste čo najrýchlejšie otehu 😵 😵 a posielam vám všetkým veľa ale veľa vírusov
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
a dúfam, že sa konečne každá jedna z nich nakazíte ako napr. domček 😉

ciky no pekne 😀, ja som myslela, že napíšeš, že keď malú zobral, že sa vrátil po teba, aby ťa pekne s boľavou nôžkou odniesol do postieľky ako takú princeznú 😀 a nie uvažovať nad hojdačkou 😀 😀

wolfskinka
3. jún 2009

maska dik ... len ja som akasi moc odolna proti tym virusom, chcelo by to asi nejako oslabit imunitu

cikyta
3. jún 2009

On ani nevedel,že som zletela.On si myslel,že som len vykydala malú z hojdačky von. 😀

cikyta
3. jún 2009

Maska,ty dávaš také pekné tehu výrusíky kočkám vždycky!

cikyta
3. jún 2009

Už som začala predávať na bazare tehot.oblečenie a vizerá to tak,že čoskoro začnem aj s kojeneckým obklečením,lebo už 7 vecí Silvia neoblečie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre