Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lusina
29. apr 2010

ovocne gule , najlepšie slivkove, to je milujééééééééééém, mnaaaaaam. aj parene buchty mám rada a čučuriedkove, joooj.
ja teraz jem francuzáky.

maska1
29. apr 2010

ahojte heliosáčky 😉 prišla som vás na skok pozdraviť 😉
ako sa mi tu máte, dúfam, že ok 🙂
my sme opäť chorí, Kubko má zasa zápal hrdielka a vysoké teploty, ale zvládneme to nejako 😎 pridala som aj nové fotky, tak kuk 😵
tehuľkám prajem, aby im to utieklo rýchlo ako voda a hlavne aby si užívali tieto kráásne chvíľky a snažilkám prajem, aby rýchlo otekotneli 😀 a mali rýchlo bábätko v náručí 😵
držkajte sa mi

marta222
29. apr 2010

Ahoj maska1 - Kubko je krásny 😉 .
lusina - "začem bukvy? - vsjo jasno" znamená - Načo písmená? - Všetko je jasné.
Uže panimaješ 😀 😀 😀 ???

wolfskinka
29. apr 2010

lusina hej presne a romy taktiez mala len 1 a chytilo sa, a dalsi priklad alicka, tinkaza a aj dunda a aj kamka ...

inac to sladke by som si aj ja dala 😵

wolfskinka
29. apr 2010

ahoj maska no dost ze sa ukazes, jakubko je krasny ....

lusina
29. apr 2010

jemindááááán, to je krááááááááááááásne babatko, a ten úsmev, náááááááádherny chlapček.
maska gratulujem ku krásnemu synčekovi 🙂

orsulka
29. apr 2010

martulka........ten ftipek je tiež dobry 🙂)))))))
inak ja som citala začnem bukvy......ako že začnes pisat z ruskej abecedy pismenka 🙂))))))))) až teraz ked si vysvetlila som to správne precitala .-))))))))))

maska.....no Vy ste aký krásny !!!!!!! smejko to je 🙂 🙂 🙂 🙂 a rýchle uzdravenie prajeme .-))))

orsulka
29. apr 2010

otekontnieť.....hahahahahhaahhaha....dnes su dobre preklepy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa bavim .-)))))))))

marta222
29. apr 2010

Orsulik, to neva .... hlavne, že si rozumieme 😀 😀 😀 , mne tiež niektoré veci dochádzajú neskoršie 😉 .
lusi - jemidááááán - to je kto 😅 😅 😅 ?

domcek
29. apr 2010

Cafte babule, tak ja sa hlasim zasa po sto rokoch. Lebo moja krasavica este nechodi ale je jej plny dom. Nespi to cez den skoro vobec tak sa venujeme a venujeme lebo inac je zle nedobre, nieze by sme plakali, ale pisti asko najata len aby uputala pozornost. Noa neviem ci si mysli, ze ma o par mesiacov viac ale od 10t sa nam chce za kazdu cenu posadit. Dnes a to ma pres ne 14t sa o to pokusila teda skoro uspesne ma ide snej porazit. 😀 Neviem ako jej mam vysvetlit, ze na sedenie je este veeelmi malicka. Kocik sa nam paci len ked sa hybe a chceme spat inac ani pocut. Cez den dokaze byt hore v kuse aj 5-6hod. a potom pospi 20min. Takze veselo ale zato prespime celu noc. Pozdravujem vasidem sa venovat lebo pistadlo vola. 😵

lusina
29. apr 2010

oršul, ale maska za to dala smejka, tak asi to tak chcela napísať, či?
marti, nevieš? prekladam význam slova jemindáán: jééééj, jeminkote 😀 😀

marta222
29. apr 2010

Ahoj domcek... tak to máte veselé 🙂 🙂 ... Tak je to pravda, že heliosácke detičky sú veľmi šikovné - viď Cikytkina Sisa a teraz to potvrdzuješ aj ty - keď Stellka chce už silou-mocou sedieť 😀 😀 .

maska1
29. apr 2010

orsulka to nie je preklep, to je napísané schválne 😀 to sú dve slová dokopy tehotná a kotná je tekotná 😀 😀

wolfi aj mne ostalo jedno jediné embryjko, ktoré sa chytilo a teraz sa tu na mňa pekne usmieva 😉

marta222
29. apr 2010

😀 😀 😀 , lusi - tak "jeminkote" je ešte lepšie ako "jemindán", len mi to niečo nepekné pripomína 😀 😀 😀 . Kde ty chodíš na také výrazy 😅 ?

marta222
29. apr 2010

maska1 - to je dobré. To "kotná" u nás ľudí vyznieva tak hrozne, tak "tekotná" - no super 😉 ...

orsulka
29. apr 2010

lusi...co ja viem...ci kcela.....mala by sa pekne vratiť a napisať nám ako to myslela 😀 😀 aci to bol alebo nebol preklep..... 😀 😀

podravudejm DOMCEK .-)))))) pistadlo Vás dava pekne do poriadku...to sa mi luuubi 😀 😀 len sa pekne starajte , aby bola spokojnucka 😵 posielam boštek .-)))

cikyta
29. apr 2010

Ahojte...
Domcek-takáto presne bola aj Sisa.Všetko popredu.Od sedia,chodenia (nenávidenia kočíka 😠)...
A od 6 mesiaca už nespí ani v noci.Co hodina,to je hore 🙄

lusina
29. apr 2010

umarti, u nás sa tieto výrazy používaju ked vidime niečo milé, pekne, takže su to pekne slova, jovan? 😀

orsulka
29. apr 2010

maska...dik za vysvetlenie 🙂)))) inak by som ostala nepochopená 😀 😀 😀

domcek.....ty nam malu ani na fotečkých neukážeš????? 😔 😔 😔

wolfskinka
29. apr 2010

zazraky sa deju ...

obeeeeeeeeeeeeeeeeeeedddddddddddddddddddd, dobru chut vsetkym

cikyta
29. apr 2010

Všetky vás pozdravujem!!!!
Mám kopec roboty a problémov ohladne noveho bytu,tak už neviem čia som a prestávam veci stíhať 😖

orsulka
29. apr 2010

lusi...jovan Mariška????? hahahahahahahahahaha

orsulka
29. apr 2010

ciky......ked nestihas, tak sa zastav, poriadne predychaj a oddychni...a hned budes vladat dalej....alebo si vezmi kusok od princezničky...myslím energie 🙂)))))

inak si to pekne domceku napisala.....myslím, že sa má na čo tesit 😀 😀

marta222
29. apr 2010

OK, lusi, beriem na vedomie 😉

cikyta
29. apr 2010

Nie 😀 Nechcela som ju strašiť,ale ... ale 😉

cikyta
29. apr 2010

No pa moje zlate.....idem dýchať........... 😅

orsulka
29. apr 2010

ciky...tak pa pa pa........... 😵 😵

domcek
29. apr 2010

orsuliiik ukazem ukazem uz na tom precujem slubujem coskoro 🙂

lusina
29. apr 2010

baby, ja som sa tak najedla, že až mi natiahlo brucho a teraz mi ťaha očne rolety dole......tááák by som si ľahla a pospala.
oršulik, ciky ju nestrašila, aj moja neterka je taka ista, taky malý čertík. 🙂

orsulka
29. apr 2010

domcek...no ved !!!! 😠 😀 😀 😀 😀 už sa tesim 🙂))

lusi.....ja som na tom podobne...žgraňa sa mi otvára na pol kanclu !!! 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre