Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
14. apr 2010

marti nazdravie ...

lusina
14. apr 2010

čau wolfi,
maw a čo vám nevyšlo? nejako mi to ušlo. 😅 , ale presne ako baby píšu, nevešaj hlavu, je nás tu veľa takých , čo nám toho veľa nevyšlo a pozri-nevzdavame to, nádej umiera až posledna.držím palec 😉

maw
14. apr 2010

ahoj lusi nezadarilo sa IUI, ale bol to len medzipokus pocas cakania na schvalenie ziadosti o IVF. ale hlavu zatial nevesiame berieme to s humorom 😀 😠 😎 (zatial)

maw
14. apr 2010

inak dakujeme vsetkym za podporu. 🙂 😉 😠 😎

lusina
14. apr 2010

maw,máš skvelý prístup, to je dobrý začiatok. 🙂 IUI ? to sme mali 2x a potom som si nadavala, že som si radšej mohla odložiť vtedy ešte 6000sk terazky 200€ na lieky na IVF, lebo uspešnosť IUI je naozaj mizerná.ale česť výnimkam, ktorých je ako šafranu.ale jasne, skusili ste, teraz už ta trošku náročnejšia cesta za mimčom ale oveľa uspešnejšia, držím palce 😉

wolfskinka
14. apr 2010

lusi cau

maw .. no s humorom to treba brat, netreba sa vzdavat ste len na zaciatku a coskoro sa to podari neboj, v heliose su machri , teraz robia jedneho heliosacika za druhym .. 😵

kiara15
14. apr 2010

luci nabuduce ta prepadneme doma aby si bola aj ty snami 😉 😉 😉 ???

lucula73
14. apr 2010

kiari ahoj,ja som na to myslela,ale včera som vás nemohla zavolať,lebo malá nemala úlohy,mm mi ju doniesol o piatej domov,potom zdrhol do roboty a mama staraj sa...a navyše mám takú nádchu,no dnes už lepšie... 🙂

kiara15
14. apr 2010

lucul neboj raz bude take stretko este pride aj mzuzka a posedime niekde vonku 😉 😉 😉

lucula73
14. apr 2010

len či príde v máji?

mzuzka kdesi???????????........................... 😕

lucula73
14. apr 2010

kiari a kde ste boli?

kiara15
14. apr 2010

lucul slubila mi ze pride 😉 vsak zuzi?????

ja neviem kde to bolo ale viem ze pred tym tam bola cinska a robili tam super miesane napoje 🙂

cikyta
14. apr 2010

Marti-gumáčky žužovučké s červenými srdiečkami 😵

MAW-Otriasť sa,zdvihnuť hlavku,utrieť slzy a ísť dalej bojovať...tentokrát viac vyzbrojený a pripravený další boj už len VYHRAT.

orsulka
15. apr 2010

dobre ranko dievčatka........aj nas chlapec 😉 😉

idem vas pozdravit aby ste videli, že denno denne na vas myslim.....a idem pracovať........moc sa mi nechce v tomto počasi, lepsie by bolo v posteli.......ale.......ved topoznate..... 🙂 faktury mi sice neuteču, ale peniažky potom stoja.....

a neviete co je s brmbolcekom????????????? asi makaju na tom domceku......ale jej slniečkove príspevky by teraz velmi bodli !!!!!!! 😀 😀 tak brmbi...ozvi sa.......a usmej sa..... 🙂 🙂

minka051
15. apr 2010

ahojte

orsulka no vidím nová fotečka 🙂 🙂 tuším sa s teba stáva modelka. 🙂 🙂
Ja som dnes doma. Včera som sa konečne vyplakala, lebo sme od toho neúspechu s drahým otom nehovorili až včera, a vyzerá to tak že ideme do toho zas. Teda on pristúpil aj na darované embryjká. Je to môj úžasný chlap.. Len teraz neviem kam mám ísť a potrebujem poradiť.

orsulka
15. apr 2010

MINKAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak toto je nádherna sprava........máte moj velikansky obdiv.....že idete zas do toho, a že sa nevzdávate !!!!!! a potuchučky to prosim ťa napis´aj v druhej teme, lebo tam je dnes nejaka "upršana" náladička.... 😉
a čo takto ten Reprofit Brno ??????

marta222
15. apr 2010

Dobré ránko, dievčence, tak dnes zasa leje ☹ , už ma to vôbec nebaví...
minka051, to som rada, že si bojovníčka, že sa len tak nevzdáš..... Budem ti veľmi držať palce a ukáž sa tu aj častejšie 😉 .
orsulik, tak ako? Už je lepšie?

minka051
15. apr 2010

orsulka ved práve nad tým rozmýšlam len potrebujem vééééla vééla informácí.Včera som si svoje odrevala potrebovala som to.Dnes som si musela zobrať volno som doma. Musím si reprofit pozrieť či tam mám zavolať alebo sa dá napísať.
orsul do ktorej mám napísať?.. Naíšem

orsulka
15. apr 2010

minka....pre nie bezdradne pokr. snažilky....... 😵

orsulka
15. apr 2010

martulka......ahoj.....v podstate ano...vcera som sa vyplakala, odprevadila som ju, a verim, že už jej je dobre......
toto počasie ma trosku tlači k zemi, ale ja nedám !!! 😀 😀 😀

marta222
15. apr 2010

Určite už jej je dobre, už ju nič netrápi...
Ani nehovor, to počasie aj na mňa strašne blbo vplýva, najradšej by som zaliezla kdesi do "nory" a vyliezla až keď vyjde slniečko 😀 😀 😀 . A včera ku večeru to vyzeralo, že už bude pekne....
A kde máme ostatné pracantky? Janiccu, Kamku? Máš pravdu, ani brmbolcek sa tu dávno nevyskytla, dúfam, že je OK 😉 .

orsulka
15. apr 2010

asi si vzali dovolenku a este doma spia...... 😀

marta222
15. apr 2010

Orsulík, myslíš.... 😀 ? A možno si nevzali dovolenku, ale spia v robote 😀 😀 😀 ....

lusina
15. apr 2010

ahojte 😉 , prajem krásny dník, aj ked upršany, ale čo už, aj to musí byť, aby bolo zacvhiľu všetko pekne zelene😉
oršulka, sme s tebou 🙂
taka dovča, to by bolo, by som ešte doma fuňala do vankúša 😀

kamka17
15. apr 2010

hihi, no ja som práve vyliezla z postele veru 😎 a keby som neumierala od hladu, tak si tam veru ešte poležím...ale zas ani vás som sa nemohla dočkať, tak ma tu máte 😉 🙂
ale pri niektorých riadkoch mi tu už aj slzičky sa tlačia, tak radšej poďme na nejakú slniečkovú tému...kam sa chystáte na dovolenku v lete??

a marti...včera posedenie ako dopadlo??

janica má asi svalovicu z tej utorkovej zumby, tak asi nevládze písmenkovať 😀

minka...aj teba aj drahému drýím silno palce, nech už sa rohodnete pre akékoľvek centrum, tak aby vám konečne pomohli a aby tu pribudla dalšia tehulka...nevadí, že nebudeš helíková 😉

brmbolcek
15. apr 2010

ola ola , viete kto vas po dlhej dobe vola ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vsetkych srdecne zdravim a zelam krasny dnik ci je uprsany to neva 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale kazdu kvapocku dazdika vam zasielam aby vam vycarovala nadherny usmev a chmurne myslinky prec 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

...dlho som tu nebola , tak neviem co je tu nove ale vidim, ze mate nove krasne umelecke fotecky, moc moc vam to pristane dievcatka 🙂 🙂 🙂

..ako sa ma maly labuda ? uz mal oslavu ci kolaudaciu noveho bytika ? 😀 😀 😀 😀 😀 to budu mat inu zurku 😀 😀 😀

dievcatka na mensiu zmenu pracovneho tyzdna posielam otazocku aby sme si trosku zmenili temicku ... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

...keby ste mali 1 moznost v zivote zmenit , co by to bolo ?

a cez vikendik uz hlasi aj slniecko ze bude , tak sa tesime na slnecne paprsky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marta222
15. apr 2010

Ahojte kamka a brmbolceky...
kamka, posedenie dopadlo OK - posedeli a popili sme teda statočne, ale v medziach normy... Dnes mi nie nie je - ani zle, ani hlava ma nebolí - až na to počasie, ale s tým nič nenarobím 😒 .
brmbolcek, to ma teší, že ťa vidí, čo také dôležité porábaš, že nás takto zanedbávaš 😉 ??? A prečo také filozofické otázočky? Myslíš nejakú vec z minulosti? No, to sa nedá... A prítomnosť a budúcnosť môžeme meniť stále, či nie?

brmbolcek
15. apr 2010

Martulik- tak ty si mala chut na iny druh pitivka ? ale ved ty vies co je norma 😀 😀 😀 hlavne ide o to aby mal clovek fajn naladu a vsetko ide lepsie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 krcmarik malicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Martulik- otazocka je vsestranna 😉 😉 😉 😉 niekto by rad zmenil a prekonal strach a dal by sa na bandidzambing..... 😀 😀 😀

Kamka- ahoj tehulka ako sa mas ? ako sa citis ?

a inak som videla krajka bez fuzikou , mal mensie strnisko ale ja nemam rada fuzy tak to mal lepsie 😀 😀 😀 😀 , vyzera byt taky mladsi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , tak budme radi, ze nam nerastu fuzyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀

orsulka
15. apr 2010

no cafte spachtošky aj opozdilky 😀 😀 😀 som rada, že Vas vidim 🙂)))))))))

kamka....ty si stale v pracovnom procese?????????? akko sa ti v praci vodi????? dufam, že ťa moc nehnevaju , lebo im tam pridem naplácať!!! 😀 😀 😀

orsulka
15. apr 2010

brmbi......ho ho ho....!!!!! ked len 1 možnosť...tak to ťažke........ ale ja by som si možno zmenila moje nohy !!!!!!! ja by som rada take ako Sklenarikova .-)))))))))))) s ostatnými zmenami by som pasovala, ako sa pasujem aj teraz.....ved na to som tu, aby som ich riesila 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre