Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
23. jún 2010

@surviver - ja hravo zvladnem aj hyperaktivne dieta, lebo som sa s mm dohodla, ze on bude na materskej a ja budem pekne pracovat, lebo ja potrebujem stale nieco robit - ja som taky workoholik 😀 😀 😀 a jemu to nezaskodi, aspon trocha konecne schudne, hihiihihiih 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................ale samozrejme, ze sa mi moze stat aj opak, ze ked to male zbadam nazivo - tak mi bude ukradnuta cela robota - a to bude potom musiet makat zase on - takze on schudne aspon tak-ci tak 😝

cikyta
23. jún 2010

Vzdávam to. 🙄 Spali sme presne 10 minut.Že som ja vôbec šla.Len čo zadriemem,tak ma zobudí a to je horšie,ako nespať vôbec.
Inak ahojte......

tija28
23. jún 2010

@cikyta - tak k tomu nemam slov.............................podla mna treba sisku maximalne vyblaznit, vysantit a potom sa aj ty dockas vytuzeneho spanku - len jej musis dat poriadne zabrat - skus jej vymysliet nejake preteky alebo nieco podobne, ved vonku ma byt dneska krasne - teda aspon u nas je 😉 😉 😉

surviver
23. jún 2010

@tija28 😀 😉 no ako povieš 😀

surviver
23. jún 2010

@cikyta 😢

surviver
23. jún 2010

@tija28 ale malu Sisi len tak niečo neodrovna 😉

tak ja sa lučim pekny den 🙂 ...večer nakuknem 😎

kamka17
23. jún 2010

pekné ránko prajem...slniečko nám konečne zasvietilo, len ešte toho vetra by sme sa mali nejako zbaviť...ale šak aj ten hádam raz utíchne 😎 😎

ciky...je síce pekné, že sa chceš pochváliť, aké má Silvinka pekné nové veci, ale asi nabudúce budú fakt lepšie tie montérky, alebo ozaj nejaké tie maskáče, na tom tak to blato potom nevidno 🙂 😀 🙂

survi...no ale ak Timurka pochváliš dopredu, tak potom ti to vráti, že bude dobručký...vidíš, ako to včera účinkovalo 😉 😉

maw...nám po odbere 10 vajok ostali nakoniec dve použiteľné, to čo sme vložili nebolo na 100% jednotkové a na to druhé ešte čakali do ďalšieho dňa, či sa bude vobec mraziť, takže veríme aj vašim trom bojovníčkom, že sa prebojujú do šťastného konca v maminkinom brušku 😉 😉 🙂

cikyta
23. jún 2010

@tija28 Už aj to sme skušali.Nedali sme ju cez den 2 krát spať,iba raz...lietala okolo potoku,skákala po tramplolíne a ešte doma šantila.
Spánok bol taký istý !!!!!

cikyta
23. jún 2010

Pápá Survi....

tija28
23. jún 2010

@cikyta - tak to ta uz potom asi nezachrani nic 😉 .......................ozaj a co je s tvojim psikom - som o cikytke uz velmi dlho nepocula ? 😉

maw
23. jún 2010

Ahojte kocky. ☹ Tak som sa prave dozvedel ze sa nezadarilo!!! Z 3 ani jedno, momentalne som trocha mimo 🙄 . Poobede bude manzelka volat s doktorom co dalej ale zatial nieje naklonena dalsim cyklom. Dost zle znasala uz tento prvy a ja ju do toho dalej tlacit nebudem! Samoska ze ma moju plnu podporu, som stale pri nej a budem samo respektovat jej rozhodnutie. Dakujem Vám tu vsetkym za vyadrenu podporu a budem dalej priebezne informovat co dalej.

cikyta
23. jún 2010

@tija28 psíka má švagriná.

@maw ale nie.Je mi to ukrutánsky luto ☹ Tak moc som vám držala palce. ☹ Teraz musíte byť jeden druhemu oporou...a ked najhoršia bolesť zo sklamania prejde...uvažovať o dalšom postupe.Budem rada,ak ešte medzi nás zavítaš a povieš,ako ste sa rozhodli dalej...Pozdravujem aj manželku.Viem,čo prežíva...Zažila som to podobne. 😔

maw
23. jún 2010

Zatial ďakujem, ozvem sa!! ☹ ☹ ☹

tija28
23. jún 2010

@maw - aj mne je to luto, ale verim, ze s odstupom casu to preboli a budete bojovat dalej 😉 viem presne, co teraz citite, a je tazke to slovami opisat 😉 drzte sa a hlavne to nevzdavajte 😉

@cikyta - no to je skoda, mozno by cikytka vysantila poriadne silvinku a bolo by 😀 😀 😀 ........inak aj my mame psika, od silvestra - niekto ho vyhodil do snehu takeho maleho dvojtyzdnoveho, tak sme sa ho ujali - a robi nam obrovsku radost 😉 😉 😉

kiara15
23. jún 2010

@maw tiez mi je to velmi luto velmi som vam fandila .Drzkajte sa a daj vediet ako ste sa rozhodli 😒
@tija28 ja som si myslela ze hovoris ze si nikoho nevidela?? 🙂
@surviver dufam ze aj mne sa tehu vlna este ujde 😉

inak prajem pekny den vsetkym dnes u nas svieti slniecko 🙂 🙂 🙂

tija28
23. jún 2010

@kiara15 - no dobre ranko...............inak aj u nas je zatial krasne - sice veterno, ale krasne slnieckovo, ze sa mi ani do roboty nechce - asi pojdem az poobede 🙂 🙂 🙂 .............................a tehu vlnu pekne potiahnes aj ty, a inak vsetky bambulky, co som nazivo videla, tak su uz tehotne, alebo niektore uz aj mamickami, ako napr. mzuzka, domika,........a kedze som aj teba stretla, tak isto budes cochvila tehula aj ty - ja mam magicku moccccccc - pomoooooc 😀 😀 😀

cikyta
23. jún 2010

@tija28 psík by sa poprehánal so 6 ročnými deťmi vyššie.Mladšie začal napádať a hrýzť,tak mám strach ho nechávať pri Silvinke.
Aj sme ju (psa) dali vykastrovať,no škoda prachov ☹ Je to to iste ak nie aj horšie ☹

maw
23. jún 2010

Kocky vdaka za podporu, sice tu u nas svieti slnko ale mne je momentalne na dve veci a ani to slnko ma netesi. Sedim v praci a nemozem sa vobec na nic sustredit, asi toho dnes vela nespravim. No co idem si dat kavu ved si stale hovorim ze zivot ide dalej som optymista ale ze ma to tak zoberie (asi viac ako moje zlaticko) som netusil. Dost bola tazka sama stimulka, pre zlatko tym ze absolutne vobec neznasa inekcie a pre mna ze som jej vlaste musel robit zle tym ze som jej ich musel pichat ja lebo sama by to nezvladla vobec. Bolo to fakt pre nas dost tazke a myslel som si ze to k niecomu bude. Najviac ma serie to ze mame v podstate super podmienky, byt obaja pracu, obaja sme uplne zdravy (teda az na tuto jednu vec) a vobec nam zatial nebola dopriana ta radost z pocitu byt rodicmi!!! Sorry ze sa tu tak trocha viacej rozpisujem ale potrebujem to niekde dostat zo seba von. Jasne ze to preberame i doma ale toto je predsa ine! Mam trocha pocit ze v tom niesme sami. Takze este raz velke diky za podporu.

domcek
23. jún 2010

cikytka boze uplne ta chapem, ze mas dost. Mi sme na tom skoro rovnako.
Nasa od stvrtku chodila spavat o 23,45 kazdu chvylu cicu pytala.
Teraz od pondelka sice ide spat okolo 21,00 ale kazde 2 tuto noc kazdu hodinu hore na cicu ...cicia 20min. A kym sa ja ako tak ulozim a zavriem oko je znovu hore.
Uvazujem kedy to skonci ale ked sledujem tvoju sisu tak asi tak skoro nie.
Idem sa asi vystahovat..

cikyta
23. jún 2010

@maw Kludne sa vysťažuj,napíš čo cítiš !!!! Nieje to nič zlé! Je to uplne prirodzené.... ☹

Tiež som mala paniku z injekcií a tiež mi ich prvý raz pichal muž.Bože ja som bola uplne premočená,ako som sa potila pri tom od strachu ☹ A tiež to bolo prvý raz všetko zbytočné... 😔 Z 10 zostalo jedno a neuchytilo sa.
Druhý krát vôbec netuším,kde sa to vomne vzalo,ale asi som dostala taký hrozný hnev na celý svet,že som si sama vrazila ihlu do brucha.Jednu,druhu,tretiu.....s vedomím,že to nemusí výjsť a nesmiem sa velmi tešiť ☹ No a zo 17 vajok bolo napokon jedno embrijko a to mi tu už ročné pobehuje............................Nik neveril,zázraky sa občas deju....

A ver,že tí najlepší ludia dostanu tie najlepšie veci ako poslední....takže zrejme preto musíte ešte čakať.Je to totálne nespravodlive.A zvlášť ak má deti niekto každý rok a nemá čo do huby a kde bývať atd..ved to poznáme 🙄 ako to je...

@domcek Fakt neviem,ako to skončí.Zrejme niekedy v 17-ke,ked mi zahlási: Mami,idem s partiou na chatu spať,ale cecok mi nemusíš nosiť 😀

maw
23. jún 2010

No ved tie vajka, podla vysledkov hormonov ma zlatko "asi" skoro pred prechodom a to ma 33r. Preto aj skrateny protokol.

cikyta
23. jún 2010

@maw Hm.No aj to sa stáva veru ☹ Je to zrejme tou dobou...uponáhlanou...so zničených živ.prostredím atd.Ktovie 😒

janicca
23. jún 2010

ahojte zdravím vás... 😉 ja len tak mrk kuknnem bo nemám kedy.... 😉 budem sa snažiť vás poprečítať ale asi až doma....lebo ozaj to mám v práci husté ... 😠

tija28
23. jún 2010

@maw - ja som mala pri prvom ivf-ku len 4 vajka a to vsetky nafigu, pri druhom ivf-ku 8 vajok a nakoniec prezilo len jedno a aj to sa neuchytilo ...............a nakoniec sa nam to podarilo prirodzene - a to doktori u nas uplne vylucili klasicke oplodnenie - takze zazraky sa fakt deju, len treba verit 😉 a skusat 😉

@cikyta - tak to potom chapem s tym psikom.............no musis nieco na tu silvinku vymysliet, nech sa uz aj ty konecne vyspis poriadne 😉

@domcek - uz aj ty nespavas ? no pekne ! .....zeby aj stellka zacula o silvinke na nete a teraz ta skusa ???? 😀

maw
23. jún 2010

No ved zazraky! Poslite daky!!! 😠 😠 😠 No uvidime co a ako dalej. Ja by som samo pokracoval ale nezalezi to len na mne.

tija28
23. jún 2010

@maw - daj cas tvojej polovicke a zachvilu ste v tom znova a to uz bude isto uspesne 😉

cikyta
23. jún 2010

@maw Teraz je to čerstvé,ale uvidíš za pár dní,alebo mesiacov.......Možno sa predsa len manželka odhodlá-posilnená práve týmto neuspechom 😉
@janicca Servus.Nerob tolko.Od roboty aj kone dochnu!

tija28
23. jún 2010

@cikyta - a co sa chystate robit dneska ? 😀 vidim, ze slnecne CECE bryle ste uz vytiahli, takze asi nejaka ta prechadzka bude, co ??? 😎 😎 😎

cikyta
23. jún 2010

@tija28 Cece máme len k jedlu 😀 Chvílu sa s nimi hrá a zje,čo jej dávam,inak neni šanca niečo zjesť..................teda také akože tyčinky ok aj bez brílov,ale normálne jedlo musím tlačiť nasilu 😠
Von pôjdeme,len ak ma niekde zloží na chodníku,už ma nič nezobudí 😀

cikyta
23. jún 2010

Inak tie zrkadlofky pamätaju... 😀 ešte moje mládí...a to je už hlboká historia 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre