Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
25. jún 2010

@zuzanka7834 Ahoj.
No ked tam začneš chodiť,tak vás s partnerom max.mesiac vyšetruju,a na další mesiac môžeš byť tehulka 🙂

My sme museli mať IVF,tak to by bolo do 3 mesiacov 😉 A kedže nám prve nevyšlo a vyšlo až druhé,tak som otehotnela do 7 mesiacov so všetkými procedurami...

cikyta
25. jún 2010

@tija28 Presne tak...je to taká menštruačná bolesť....+krč jako svinka a potom to povolí....

marta222
25. jún 2010

Ahoj brmbolcek, aj ja som rada, že ťa vidím. No mne sa veľmi nezdá, že by mi to utekalo 🙂 😀 . Mám sa dobre, len to počasie ma už rozčuľuje, ale čo už, s tým nič nenarobíme, však?

wolfskinka
25. jún 2010

@brmbolcek tak veru pravdu mas , zbuchala som 8 palaciniek s cokoladou, cukrom a dzemom

@zuzanka7834 no nam to trvalo trosku dlhsie ako cikytke .. asi 3,5 roka a az na 3tí pokus

cikyta
25. jún 2010

@wolfskinka 3,5 roka si chodila do heliosu?

brmbolcek
25. jún 2010

juuuuuuuuuuj @wolfskinka- to si si inac musela pomlsat , az tu citim tu slast sladkej palacinky 😀 😀 😀 len si daj , moja 🙂 🙂 🙂

@marta222- nebojkaj ani sa nenazdas a uz budes citit kopanceky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

..... a mne sa urobila na brusku stredova ciara ,.... od pupceka dole a hore co to znamena ?????

surviver
25. jún 2010

ahojte,ja dnes až teraz lebo my sme nespali ako Luculkin Matuško...no niekto sa ma 😉

@zuzanka7834 vitaj v temičke...na prvom pohovore sa dohodne,že ake vyšetrenia vam budu robit,aby zistili,že kde je problem a ak budete chciet to urychlit..tak Tri dni pred navštevou heliosu ťuťu-muťu abstinencia, aby mohli spravit manželovi spermiogram..ostatne sa už dozvieš v Heliku,ale nemusiš mat obavy su tam velmi zlati všetci,cely personal.....my sme tam boli prvy krat 9.1.2009 a 12.1.2010 sa nam narodil naš drobček 😵 ..absolvovali sme jedno ivf a zadarilo sa 🙂 ---prajem nech aj vam to vyjde tak skoro,aby ste sa mohli radovat z babatka 😵

a cikytka,tak blahoželam k spanku,ved si si už zaslužila po tolkom nespani 🙂

wolfi vitaj doma 😉

tija,tak Ty sa už fakt musiš krotiť s tou Tvojou aktivitou.....ved sama vieš že babatko je to najdoležitejšie,tak sa oplati zvolnit zo svojej akčnosti...viem,že Ti už možno ideme na nervy ako Ti stale vravime,aby si viac oddychovala,ale ver,že Ti chceme len dobre 🙂 ...tak nas už posluchni,lebo Ta priviažeme o postel 😀

a pekny vikend všetkym 😵

surviver
25. jún 2010

@brmbolcek to nevadi aj mne sa urobil taky pasik,a už je slabši,ale ešte stale tam je....no čo už ---to je mini dan za mimi 😅 ...to sa Ti roztahuju svaly brušnej steny...ale si vravim,že furt lepšie ako strie...tie ma naštastie minuli 😎

brmbolcek
25. jún 2010

@surviver- dakujem , zatial je ta ciarocka velmi slabunka 🙂 🙂 🙂 a strie, chvalabohu tie su neni 😉 😉 😉 ale aj tak dakujem ze vysvetlenie....

boli ste dnes vonku s Timurkom ???

cikyta
25. jún 2010

@brmbolcek Pásik ti po čase po pôrode zmizne.Je uplne normálne ho mať.Tiež som ho mala.Ešte ho tuším mám v albume 😅

@surviver Dakujem,no vonku nám začalo pršať-akurát sme sa vychystali von.A to ma už rozbolel aj môj demižon...no fasa.A to som bola do ružova vyspatá.
Sisa len ranajkovala a nemôžem do nej narvať kusok obedu 😠

brmbolcek
25. jún 2010

@cikyta- dakujem , uz som o nieco mudrejsia 😉 😉 😉 som rada ze je to normalne ....

ako sa ma maly martinsky mafianko ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
25. jún 2010

@brmbolcek Má sa fajn,len drží hladovku 😠

brmbolcek
25. jún 2010

HLADOVKU ??? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 preco ?

cikyta
25. jún 2010

@cikyta A ja vím ??? Proste chce byť štíhlounká aťaby laň na stretku....
ASI 😠

cikyta
25. jún 2010

sťaby

cikyta
25. jún 2010

Idem jej uvariť polievku...

cikyta
25. jún 2010

Kokos ja píšem sama sebe 😀

brmbolcek
25. jún 2010

@cikyta- to je asi z nadmerneho spanku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
25. jún 2010

...lucim sa a zelam pekny vikendik pa pa 🙂 🙂 🙂

cikyta
25. jún 2010

@brmbolcek papa 😎

surviver
25. jún 2010

@brmbolcek no jasne,boli sme ,nas nič neodradi 😀

surviver
25. jún 2010

@cikyta to fakt nechce jest? si mi pripomenula setričku od naše detskej doktorky,ktora,ked sme konštatovali,že naš maly je nejaky velky, a že vela papa,tak povedala,že lepšie tak akoby som ho mala s lyžičkou nahanat 😀 ,no ked Ty začneš Sisi nahanat,tak už budeš asi priesvitna, 😎 ..tak ked nechce tak ju nenut,šak ked bude hladna ona si určite niečo da,,možno aj tu špongiu,čo minule 😅

zuzanka7834
25. jún 2010

@cikyta
@wolfskinka Dakujem za povzbudenie, v oboch pripadoch sa to nastastie podarilo🙂 aj ked u Teba wolfskinka trosku neskor. Cely ten cas si bola v Heliose? Aky ste mali problem? To ze 3 dni pred navstevou mame abstinovat mi povedali rovno do telefonu. Mne akurat vtedy bude asi vychadzat MS (nie som si ista, lebo mam nepravidelny cyklus), ale povedali, ze to nevadi. A ze si mam doniest kartu poistenca a 20€. Ako casto sa potom chodi?

zuzanka7834
25. jún 2010

@surviver diky Surviver, ste to mali superrychle, dufam, ze Vas budeme nasledovat. Hoci stale verim, ze sa nam to podari prirodzene. Boze keby sa to tak dalo niekde objednat 🙂

Baby a co Vasi muzi? Ako sa tvarili ked ich poslali na SPG? 😕

maw
25. jún 2010

@zuzanka7834 no ja sam som ho absolvoval niekolko krat a uplne v pohode aj ked vysledky meboli nic moc. 😎
Inak kocky vsetkym prajem pekny vykend, zatial vas jediny zastupca silnejsieho pohlavia 😀 😀 😀 v tomto fore!!! 🙂 😉 😠 😎 😀

surviver
25. jún 2010

@zuzanka7834 no rychle v Heliku,ale pred tym sme boli v inom centre a absolvovali sme dve neuspešne IUI... no jasne,že najlepšie by bolo ak by sa vam to podarilo prirodzene,ale ved zazraky sa deju stale tak len veriť 🙂
no a čo sa manžela tyka,tak ten s absolvovanim spermiogramu problem nemal,myslim ,že každy aspon troška inteligentny chlap chape,že načo to vyšetrenie služi a že bez toho sa dalej nepohne....žena musi podstupit omnoho naročnejšie vykony,tak si myslim,že ten spermiogram je to najmenej čo može chlap spravit 😉 ...a prečo sa vlastne pitaš? Tvoj manžel ma z toho nejake divne pocity či?

surviver
25. jún 2010

@maw tak pekny vikend aj Tebe..Ty silnejšie pohlavie 😉 😀

surviver
25. jún 2010

pitaš---pytaš som už total osprostela 😀 idem ja radšej mliečko varit,to mi ide asi lepšie 😉 paaa

zuzanka7834
25. jún 2010

@maw jej, maw, chalan v snazilkovskom fore, to je parada!!! dakujem aj za chlapsky nazor, dufam, ze mojmu drahemu nebude robit problem rozdavat spermie kade tade do flasticiek🙂 A doniesol si si ich z domu, alebo si siel na vec rovno v heliose? Intimco otazky, ja viem, ale som strasne zvedava... 🙂 dakujem

zuzanka7834
25. jún 2010

@surviver no, ma. Lebo naozaj intenzivne na babatku pracujeme iba nejake 3-4 mesiace a on to chce prirodzene, najradsej bez lekarov. Ale ja si chcem byt ista, ze je vsetko ok (aj ked asi tam nieco predsa len bude, lebo ja mam uplne nepravidelny cyklus, tak, ze nepravidelnejsi uz asi ani nemoze byt, 2x mi tekutym dusikom osetrovali ranku na krcku, raz som tam mala polypy...). A v podstate bez ochrany fungujeme uz treti rok a stale nic. Teda, samozrejme ze bola prerusovana suloz, ale neverim, ze to moze byt az taka spolahliva metoda neotehotnenia... No neviem, dufam, ze sa len zbytocne strachujem a prehanam. Ked ja po dietatku tuzim uz od 20-tky, len sme vzdy na nieco cakali (skola, praca, svadba...). Teda, moj drahy cakal, lebo ja by som sa dala nahovorit uz aj vtedy🙂 Takze si chcem dat urobit komplet vysetrenia (a u mojho lekara by som sa musela prosit za kazdy odber krvi, s tym, ze info zbieram len na nete a od kamaratiek) a bez toho, aby vysetrili aj jeho ma v heliose nezoberu. Ale on tam pojde. Ja ho poznam a viem, ze to len teraz somrosi, somrosko moj🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre