Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
30. júl 2009

luculveru bude? 😉 aspon nebudem sama komarik mala ist somnou ty si mala a obe ste otehotneli tak ja musim ties 🙂

kiara15
30. júl 2009

larity veru ja neviem kolko sa caka z apola lebo ja mm vseobecku a bola schvalena do mesiaca.Ale bat sa nemusis neni to nic hrozne 🙂

mzuzka
30. júl 2009

ahojte, tak vidim ze som nespinkala sama 😉 😉
samopichacky gratulujem, az mi je luto, ze som to neskusila 😒
lucul ako? uz ti je lepsie? nebyva ti uz tak hrozne? na mna to prichadza teraz ☹ ☹

mzuzka
30. júl 2009

vidim, ze si mozem pokecat so samomluvkom,aspon sa nepohadame 😅

orsulka
30. júl 2009

tak rezne som urobila, luculka..🙂)) znasilnenie sa nekonalo wolfinka, bol u nas synovec.....to jak by vyzeralo???? a este k tomu mám mrchu..!!!!!!! takže....pohoda....
prisla som z cvicenia, stlacila som nejake kur. prsia........a vegetim si momentálne už uplne sama 🙂

lusina
30. júl 2009

Ahojte, larati ja mám VšZP a trvalo to cca 3 týždne.
oršul, si šikovnica, dala by som si taký dobrý rezník.som akasi hladná,žeby už tie hormony???? 😀
kiari, idem na prve a dufam, že posledne IVF. 😉
aaaaa babyyy???? 😕 mám mať bobky z narkozy? ja som ju totižto chvalabohu ešte nezažila, neviem či sa mám bať. 😅

meli3
30. júl 2009

Ahoj Lusina, z narkózy vobec nemusíš mať strach moja 🙂 ja som po 1 IVF, ktoré som mala vo febr. a tiež som sa toto bála a vobec nič to nie je, hi..však len zabúvaš a potom ťa zobudia, ani báť sa dokonca nebudeš, lebo ti dajú náladovku (tabletku), od ktorej budeš úplne kľudnučká a vysmiata, naozaj, možeš mi veriť lebo ja som fakt riadny posero 😒 😀 😀 Ja idem na svoje 2 IVF, tento mesiac, presnejšie o 5 dni začínam stimulkovať, pichať si budem sama, mám decapept. a menopur = dlhý protokol a už sa neviem dočkať.. 😀 😀
Prajem ti aby váš prvý pokus bol už ten posledný a veeeeľmi úspešný 😉

domika9
30. júl 2009

kiara tak zajtra ťa budem pozerať 😉
ak ma spoznaš určite sprav na mna bu-bu 🙂

domika9
30. júl 2009

larati akurat dnes som na teba myslela že ako asi pokračuješ tak super že ste o velky krok vpred

mzuzka
30. júl 2009

zajtra idete kuknut krajka?

mzuzka
30. júl 2009

🙄 🙄 tak zas hodim samomluvka 😕 😕

orsulka
31. júl 2009

dobre rano......wolfiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! be-be-be-be-be...........hihihihihihihihihih

domika, kiara..........som zvedava na vysledky....... 😉 😉 a že pozdravujeeeeeeeeem 🙂)))))

kamka17
31. júl 2009

bré ránko prajem všetkým... 😎 😎 😎 slniečkové...

no čo orsul užívaš si prázdny bytík ?? aj ja mám rada ten pocit, že mi nikto nerobí neporiadok a mám sama pre seba celý priestor...tak si to veru riadne uži 😉 😉

mzuzka...tak dúfam, že tie nevoľnosti rýchlo pominú a že bude dobre...a hlavne aby si čím skôr už mala fotečky svištíkov, nech si vieš zmeniť snž na tt 🙂 🙂

wolfskinka
31. júl 2009

dobre ranko ...

orsul tak dnes nezvladam ... som po tych antibiotikach v noci grcala tak som dnes ako vypluvnuty rezanec ... tak som prisla neskor do roboty .. TY MAS VOLNY BYT TAK NEDAME ZURKU ???

kamka ahoj ....

orsulka
31. júl 2009

wolfi.....tak to teda nic moc.....sranda, že ti doteraz nebolo z nich zle...????????? alebo to más aj nejaké= nove antibiotika??????? dufam, že to bude OK.....

kamka,,,uživam si...sak ja ani neviem.....
dnes ma naserinkal ujo z uhorkami.......neprisiel.... 😠 😠 ja som si vcera doma vyumyvala 55 poharov a vicok, aby som mohla fachcať....a ništ....... takže ma to pocka asi do utorku, akurat, že mám s nimi obloženu kuchynsku linku....hihihihihihih

wolfskinka
31. júl 2009

orsul bolo uz som raz utekala na zachod ale som to potom rozdychala ale vcera som to nerozdychala ... no to bola noc ... uz je to ok, mam o 1 tabletku antibiotik menej lebo tu jednu som vygrcala tak som si dala za hodinu dalsiu so suchou zemlou a uz bolo dobre

volala som na genetiku, tak mi predsa robili hematologicke vysetrenie a mam ho dobre chvalabohu, dalsia vec z krku

😀 😀 😀 HAHAHAHA orsul uhorky .. no chvalabohu mam pokoj uz s nimi , ty si si nasla zabavu miesto zurovania ked mas volny byt

orsulka
31. júl 2009

WOLFI............mala som naplanovanu a spojenu pracu aj s relaxom......v sobotu večer ideme s kamoskamina "Kubánsku noc" do Bojnic....hihihihih...už len nejaké SALSA šaty zohnať a možem ist krutit prdelú.......🙂))))))))))

wolfskinka
31. júl 2009

orsul no teda .. my ideme zajtra do tych tatier dufam, ze bude pekne

orsulka
31. júl 2009

dnes by mali byt nejake mini burky......ale inak krasne pocasko.....vyjde vam to 😉

lusina
31. júl 2009

Ahojte baby, v inej téme som čítala, že to snečke nevyšlo, že to bolo negatívne. 😔

wolfskinka
31. júl 2009

no to dufam .. na kazdej stranke pocasia ina predpoved

lusi ahoj .. to mi je luto .. snad nabuduce

wolfskinka
31. júl 2009

kamka sup icq ...

orsulka
31. júl 2009

to je skoda.......... ☹ ☹

wolfskinka
31. júl 2009

orsul IP

orsulka
31. júl 2009

haloooooooooooooo!!!!!!! HELINKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobre rano!!!!! vstavat...dnes je piatok a ide vííííííííkend!!!! juchúúúúúúúúúú 😀 😀

kamka17
31. júl 2009

no veď ja som tu, len som písala dlhýýýýýý mail kamoške do japonska, nech vie, ako sa tu mám 😀 😀

a zajtra idem na chatu, máme z roboty výročie oddelenia, tak sa ide chatovať, grilovať, súťažiť...mdd... a podobné srandy... 😎 😎

orsul že mexická noc...no to by som brala...môj chlop je lenivý a tancuje len keď je veľmi opitý, tak jeho by som na takéto nenahovorila...len zas pri tvojej tanečnej profesionalite by som sa asi hanbila 😅 😕

wolfskinka
31. júl 2009

orsulik ved ja som tu co tu robis rambajz

komarik
31. júl 2009

dobré ránko,

wolfi, tak teraz vieš ako sa cítime my čo grckáme. To máš zácvik aby si o mesiac nebola zaskočená 😀

lusina
31. júl 2009

ja som tu tiež, len zaspávam 😔

wolfskinka
31. júl 2009

komarik no dik ... to si ma potesila keby som grckala kvoli tehu tak by som grcala s radostou ... ale toto ... to nemusim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre