Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
12. aug 2009

no vidis ... ja sedim doma ako knedla

tija28
12. aug 2009

neboj - zachvilu budes tehula a potom porodis a potom to rozchodis a schudnes ani sa nenazdas 😀 😀 😀

wolfskinka
12. aug 2009

tija no len aby .... len aby mi tie kila nezostalli

tija28
12. aug 2009

wolfi - a ved co Tvoja turistika - ved tam tie kila musis nechavat za sebou jedna radost 😀

wolfskinka
12. aug 2009

ale prd zhodis, ked vyleziem na kopec a slahnem si pivo ... tak co zhodim

meli3
12. aug 2009

Ahojte kočky, tak sa hlásim, že dnes začínam pichať decapeptyl 😉
Kiara-Lusina gratulujem vám, super úrodička 😉 🙂 😉 🙂 Len tak ďalej!!

wolfskinka
12. aug 2009

meli no gratulujem ..... tfuj tfuj tfuj ...

hodinu predtym ako ho budes pichat ho vyloz z chladnicky, nebude tak stipat

tija28
12. aug 2009

meli - tak sup do uspesneho tehulkovania............a nech mame aj z Teba cochvila obrovsku radost 🙂 🙂 🙂

wolfi - ved aj ja si slaham pivo skoro kazdy vecer - sak vitaminy treba...................... 😀 😀 😀

wolfskinka
12. aug 2009

tija no presne sak vitaminy treba ... mas pravdu

baby co je dobre na vypadavanie vlasov ... p[o tych antibiotikach mi strasne zacalli vypadavat

a po tom calibrum babyplna strasne tlstnem uz ho douzivam a idem si kupit kyselinu listovu samotnu

tija28
12. aug 2009

wolfi - tak ja myslim, ze najlepsie nato je to pivo 😀 😀 😀 ine neviem poradit 😀

wolfskinka
12. aug 2009

no ten babyplan douzivam a uz ho viac krat nekupim .... humus jeden priberacny 😠 s kyselinou listovou sa lubim viac 😵

wolfskinka
12. aug 2009

odvoz mi uz ide tak sa tu pekne majte

zajtra papa

domika9
12. aug 2009

všetkym Zuzkam dodatočne všetko naj naj naj k meninam

🙂

wolfskinka
12. aug 2009

domika ahojki ....

domika9
12. aug 2009

čauko wolfi 🙂

lusina
12. aug 2009

Ahojte, až teraz som sa zapla na PC.
oršul, áno, ráno volám, že ako sa maju naše bobuliatka. 🙂 beriem len dobre správy.zlé nech si teta nechá 😀
babule, poraďte, aj vy ste mali niektora nafuknute bruško po OPU? ja som ho teda mala už na konci stimulky, no ved pri toľkých vajkách, niet sa čo divit, ale mám ho akosi stále nafuknuté.už som myslela, že mi spľasne.možno je to vaječníkmi, dr. mi hovorila, že ich mám riadne veľke....tak neviem, ak niektora viete poradte, budem vám vďačná.
kiari, ako sa cítiš? brušinko bolí? mna ani tak bruško nebolí, ako skor žaludok, a mám ako keby svalovku na brušku,je to divne,že? 😀

chorale
12. aug 2009

ahojte,

kiarka super urodička, určite budú silní bojovníci 😉
lusina ja som mala po 1IVF nafúknuté bruško lebo som mala tiež bohatú úrodu, možno ho ešte chvíľu budeš mať a možno ho budeš mať ešte aj pri ET, ale to je v pohode nebojkaj sa 🙂
tijka nemám v proile ešte tt lebo nechcem nič unáhliť, ale zajtra končím 7tt 😉
držte sa babule

surviver
12. aug 2009

Pekny večer tym čo ešte nešli spinkat 🙂

Lusina,to ,že maš to brusko nafuknute je normalne,aj ked nie velmi prijemne 😒 Ja som ho mala tiež dost velke,zda sa mi,že teraz ho mam menšie ako ked som bola po OPU...ale ono sa časom splasne samo,tie vaječniky sa zmenšuju dost pomaly,takže to chce len vydržat,ale kedže už o chvilu budeš tehu 😉 tak toho plocheho bruška sa asi tak skoro nedočkaš.... a tie bolesti akoby svalovka to som mala aj ja a ešte ma dost pichalo aj v oblasti vaječnikov,takže možno Ta to trocha ukludni,že nemaš tie pocity len Ty a že je to asi normalne...

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
larati
12. aug 2009

ahojky kocky,

Domika- dik za odpoved, nechodievam sem uz moc casto, ale niekedy predsa🙂))
a ako vzdy mam aj otazocku🙂 Ako dlho trva po trial wash, nez sa zacne zo samotnym ivf kom? vravela mi kocka na recepcii, ze si mam doniest peniaze aj na tabletky, ziadost je schvalena..Doki vravel len o injekciach. Mysleli obaja to iste?
Tijka ahoj, uz aj ja mam milion otaziek pred ivf, ale vzdy je lepsie vediet vo co go🙂))

mzuzka
12. aug 2009

katka pudincek, mnam. si mi narobila chute. 😒

domika, vy ako pokracujete? co nove u teba?

lusi, potvrdzujem to co pisala surviver, ja som na tom bola takisto. a vajecniky ma pichaju dodnes sem tam. tiez som mala strach,ale je to tym, ze sa velmi pomaly stahuju. zvacsia 2 u niekoho 3nasobne svoju velkost len za par dni, tak potom zostanu chvilu aj spuchnute, absorbuju vodu a pod a len pomaly sa stahuju nazad.a niekedy to boli ako pri zapale.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minka051
12. aug 2009

hojte
Vidím že tu sa robia samé dobrotky 🙂 🙂

mzuzka
12. aug 2009

ahoj minka, veru len sa tu drazdia zmysli 😀 ja za chvilu do roboty, este 2 sichty a dovolenkaaaaaaaaaa

lusina
12. aug 2009

ďakujem , ste zlaté 😉

tija28
12. aug 2009

no cavecte bambulky 😀 ..........je tu teraz este niekto, ci len ja sama 😉

tija28
12. aug 2009

chorale - diky za vysvetlenie 😉 drz sa 😉 😉 😉

mzuzka - no uz aby si mala tu dovolenku co najskor, nech svistici pekne vegetuju.......lebo taki mali a uz pracuju, no v tom anglicku ich teda vobec nesetria 😀 😀 😀

larati - no hlavne, aby bolo to Tvoje ivf-ko uspesne .........na ostatnom nezalezi 😉

lusina - budem na Teba zajtra velmo mysliet, tak nas nesklam 😉

katarina - takto na vecer mi chute robis..................to sa nerobi 😀 😀 😀

wolfskinka
13. aug 2009

chorale gratulujem .... a drzim palceky a tesim sa na tie tvoje ttcka v profile

orsulka
13. aug 2009

dobre ranko prajem....u nas zatiahnute, že v kacli musim svietiť 😉 😉

mzuzka...ani som nevedela, že už zas pracuješ..... 😕 😕 ale ved dovča sa bliži 🙂))))

domika...ahoj kuriatko...tak sme zas zas minuli, ked ja niekedy poobede fakt nestiham....

tijus...tak som si vcera konečne bola zacvičiť aj ja......a viete aj s kym???? s Janulou 🙂))))) pozriem v pravo a tam ona, prisla prvykrat, a tak sme sa spoločne potili 🙂))))) má zas novu farbu na vlasoch, skoro som ju nespoznala..🙂))))

wolfskinka
13. aug 2009

orsulik ahoj, u nas poprcha ...

tak prievidza to ponala sportovo,

hlasim dnes mrcha nikde .... nafuknute brucho mam ako keby som zjedla cele prasa a prsia min o 1 cislo vacsie ... no som teda zvedava na toho jonasa ci dobre ratal 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre