Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wodanka
24. aug 2009

ahoj dahra.. dakujem .. chcem sa este spytat preco si tam musela na zaciatku chodit tie dni cyklu? to budem musiet aj ja? Vobec si to neviem predstavit ako to spravim v praci.. dovolenku nemam skoro uz ziadnu a aj navstevy lekara mam vycerpane kvoli tej laparoskopii ☹

jajulaa
24. aug 2009

Čaute baby, len aby ste vedeli, že som operáciu prežila 😵 , už som aj doma od soboty.
No vôbec to nebolo ako si predstavovala, ale o dosť horšie, ale hlavné je, že to mám za sebou.
Tu čo nové???
Domika, gratulujem 😀 😀 .

wolfskinka
24. aug 2009

ahojte

domika gratulujem 😵 😵 😵 😵dalsia uspesna heliosacka 😵 😵 😵 😵 s tym vytokom zavolaj do heliosu nech ti povedia co a ako ....

jajulaa no super ze to uz mas za sebou ..

domika9
24. aug 2009

meli, wolfi , jajula dakujem 🙂

wolfskinka
24. aug 2009

meli a ty ako ????

kto teraz momentalne stiimuluje ?

kuspitka
24. aug 2009

Ahojte.dominika gratulujem.
ako sa mi tu mate dievcata??

wodanka
24. aug 2009

ahojte..chcela by som sa spytat, ako dlho chodite uz do Heliosu? Ako dlho to trva kym sa dostanem od prvej navstevy k IVF? Som v tomto uplny novacik.. moja prva navsteva nas s mm caka este len v spetembri 😒

afrika
24. aug 2009

wodanka to závisí od toho aký máte problém. ak to nieje nič vážne, tak najprv skúsia plánov.pohl. styk, potom insemináciu a až potom IVF. ale závisí to aj od toho, či chcete ísť hneď do IVF

wodanka
24. aug 2009

dakujem afrika.. problem je, ze mm ma zly spermiogram.. ma oligoasthenoteratozoospermiu a bolo nam odporucene CAR.. tak sme si vybrali Helios a teraz by som rada vedela, ze co nas caka..

afrika
24. aug 2009

teba hormonálny profil+UTZ, manžela nový spermiogram. potom konzultácia kde Vám povedia výsledky a postup. ideš ku Krajkovičovi alebo Gaťovej? tiež tam chodím

wodanka
24. aug 2009

tie vysetrenia sa daju spravit hned na tom prvom stretnuti alebo budem musiet prist znova?
vobec neviem ku komu ideme, to sa dozviem az v septembri.. a Ty tam uz ako dlho chodis?

afrika
24. aug 2009

tebe budú robiť horm. profil v priebehu 1 celého menštruač.cyklu. budeš tam chodiť v dni, ktoré ti povedia-nepamätám si presne v ktoré, ale myslím, že odbery krvy boli 3x. UTZ mi robil hneď pri prvom sedení a na spermiogram sa tiež treba objednať. ja tam chodím od augusta min.roku, v októbri som otehotnela-MA a v marci sme opäť začali chodiť. neboj všetko sa dá

wodanka
24. aug 2009

to si ma nie veľmi potešila ☹ takže ma čaká kopec dochádzania.. toho som sa trocha obávala, ale zasa na druhej strane čo by človek nepspravil pre bábo, však? 😉
v tom oktobri si otehotnela po IVF?

afrika
24. aug 2009

nie, mali sme prirodzený pohl. styk s liekmi-clostilb.3x1, pregnyl a potom duphastom. podarilo sa nám to u nich na prvý krát. teraz to nejako nejde. asi psychika a zhoršil sa aj spermiogram. na IVF by som mala ísť asi teraz v októbri prvý krát. čakáme na schválenie žiadosti

wodanka
24. aug 2009

no o tej psychike viem tiez sovje.. robi to strasne vela.. a kvoli comu ste tam prvy krat isli?

alicao
24. aug 2009

ahojte kocky.
Afrika som na tom podobne ako ty. Ja som mala MA minuly tyzden po inseminacii, a cakam na schvalenie ziadosti, takze mozno budeme bojovat spolu🙂

meli3
24. aug 2009

Wolfskinka- ďakujem za opýtanie 😵 Tak ja som krvácala, keď ma stopli a cca. o týždeň vraveli že dostanem menzes po vysadení inj. no ale ja som kus iná, pretože ja som dostala menzes silný tak, že to krvácanie povodné mi ešte neprestalo a už došiel menzes, kde mi už odchádzajú tie folikuly a kedže som nemala pauzu medzi menzesmi, tak musím počkať na ďalší, takže teraz čakám kým prestane menz. a potom budem čakať, aby zase došiel, aby som mohla začať krát.protokol. Takže čakám a čakám.. 😅 Ale ináč sa mám dobre, som v pohode, len to vyčkávanie ma mrzí kus.. 😔

afrika
24. aug 2009

alicao kedy sa chystáš najbližšie do heliosu? akú máš poisťovňu?kedy si mala insemin.? ja 15.8. bola to tvoja prvá?
wodanka ja som mala nejaké problémy, u svojho gynek. som brala clostil bez sledovania UTZ, vedela som, že bude problém a tak sme išli. ☹

wodanka
24. aug 2009

dakujem afrika.. ked si teraz spomenula tu poistovnu.. a aj nieco preplacaju alebo ani moc nie?

alicao
24. aug 2009

afrika 26.7 nemyslela som ze to moze vyjsti, lebom mame 100% patologiu spermii, ale v den ked sme vypisali ziadost na ivf mi gatova volala, ze mam pozitivnu krv, ale mala som velmi male hcg, len 17.5 a tak to aj dopadlo o tyzden tam uz nebolo nic...teraz mam MS co je vlastne dobre, ze to odislo samo...
Bola to moja prva inseminacia ale viac krat to ani skusat nejdem, lebo pri nasom spermiograme....no comment, radsej pouzijem tie peniazky na icsi a predlzenu kultivaciu
Mam vseobecnu zdravotnu, dnes som tam volala, a ze ju poslali 20.8 takze tiez cakam, cakam, cakam🙂

afrika
24. aug 2009

ale áno, nás bude stáť IVF keď to doki rátal aj s liekmi bez zmrazovania embrií, lebo nevieme či nejaké budú cca 15 000 SK

wolfskinka
24. aug 2009

meli .. no to teda nie je bohvieco ... ale dockas sa neboj

afrika
24. aug 2009

alicao 100%patológia znamená, že? čo je s ními? my máme zlú morfológiu-1%

alicao
24. aug 2009

afrika presne tak, mali sme najpre taku ako vy 1% dobrych, ale po troch mesiacoch 0% a vidis, nejaka sa trafila, ale asi bola skulava ci co🙂 tak mozno aj tebe sa trafila a dopadne to mozno lepsie nez u nas🙂

alicao
24. aug 2009

wolfi ak strucna dneska🙂

afrika
24. aug 2009

akú ti dávajú šancu na IVF? v percentách pri takom spermiograme?

wolfskinka
24. aug 2009

alic .... 😀 😀 😀 😀

afrika pri ICSI velku

afrika
24. aug 2009

wolfi ICSI? ja som ešte není taký znalec? čo to je? -moja obľúbená veta 😀

alicao
24. aug 2009

afrika nepytala som sa, tam su sance rozne, normalne sa uvadza ze je sanca 25%, minuly rok mal helios uspesnost ivf 46%, zalezi od spermiji v den odberu, to ti nikto nepovie ak je sanca, podla mna 50 na 50 bud to vyjde alebo nie..
keby mi aj povedali, ze je tam len 1%tna sanca aj tak do toho idem, nebudem len tak sediet a cakat

afrika
24. aug 2009

alicao berie manžel nejaké vitamíny?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre