Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

meli3
7. sep 2009

Ahojte kočandy pekný deň som vám došla popriať všetkým 😵 😵
Romy-tak gratulujem moja, si šikulka, len tak ďalej, to pichanie zvládneš ľavou zadnou 🙂 Neviem síce či má dlhý alebo krtátky protokol, ale pomali sa ktebe pridám moja, lebo ako náhle dostanem menzes (brúško už asi kus cítim) tak začínam aj ja pichať (ja mám tentokrát krátky prot.) Však veď ja ťa dobehnem 😀 😀 Držkaj sa!!
Ahóójte snažilky+tehulky!

romy01
7. sep 2009

ďakujem baby , ale poviem Vám bola to fuška, sa mi klepali ruky ešte pol hodinu po tom a som mala srdce v krku - a na tu injekciu som sa kukala pol hodinu - 15 min na stole 5 min v ruke a 10 min nad bruchom 😀 😀 😀

romy01
7. sep 2009

Inak som bola v meste sa prejst, komarik orsulka ako sa máte ?

orsulka
7. sep 2009

romy......no super dievčatko!!!!!!!!!!!!!! gratulujem, že sito takto zvládla.....o chvilu si profik, neboj.... 🙂 🙂

kuspi...no ahoj.....som rada, že sa mate dobre .-))))))))) ja idem na svadbu tento piatok, ale len gratulovat....tiež neviem čo na seba, ale ani zatial nestresujem...v piatok niečo na seba hodim...

romy...ja mám tu kontrolorku zo Sociálnej positovne a robi kontrolu v tejto spoločnosti...takže momentálne mám žaludok ako na vode, a čakám, kedy sa dopocita k nejakemu vysledku...kontroluje vsetko od roku 2005 až doteraz......ani neviem, či to dnes vsetko stihne...asi ani nie, a bude pokracovat aj zajtra.....
poviem a napisem pravdu, že som z toho fakt na nervy.....
každa jedna kontrola ma tak trochu položi....... už aj viem, že nasla nejake nezrovnalosti....
☹ ☹ ale musim pockat na koniec.....

orsulka
7. sep 2009

kuspi...mas pekne fotecky v albume.....brusko pekne rastie .-)))))))

kuspitka
7. sep 2009

Ahoj orsulka,ideme ba dalsi piatok.durko je starejsi tak ideme riadne na svadbu.
skus sa aspon trosku rozveselit moja.

romy01
7. sep 2009

orsulka nestresuj - oni furt niečo nájdu aj keby to tam nebolo, no čo. Auditori a kontrolori predsa musia nejak obhajiť svoju existenciu. Urobi nejaky zápis na zdrap papiera, opravite to a bude po všetkom. Vieš čo je sranda? že ked sa niecoho fest bojis nakoniec to dopadne lepsie ako očakávaš a o par dní sa tomu budes smiať a o par rokov si budes hovorit " bože ako to že som sa bala takych blbosti, veď to nie je v živote vobec podstatné" 😀 😀 😀
komarik, ti poviem, o chvílu mozem dávať kurzy pichania 😀 😀 😀 injekcii samozrejme

minka051
7. sep 2009

Ahojte baby

Chcem sa spýtať či ste mali niektorá dlhý protokol.Ak ano tak mi prosím povedzte kedy sa začína a čo ste brali aké lieky, Dík všetkým

kiara15
7. sep 2009

pekny den vsetkym zelam 🙂 🙂 🙂

minka51 ja som mala dlhy protokol a na 16dc som brala proveru 10dni ale na 25dc som zacala pichat decpeptyl a potom od menzesu som uz pichala aj decapeptyl+menopur.asi tak zhruba

komarik
7. sep 2009

romy, viem si ťa živo predstaviť ako dávaš kurz pichania a pri tom pred sebou máš svoje veľké tehotenské bruško 😵 . Pekná predstava, nie?

meli3, takže budete s romy spolupichateľky 😀

kuspi, aj ja kcem ísť na svadbu. U nás sa teraz nikto nechce brať. A keď muž robí starejšieho má čas sa venovať aj tebe?

orsul, a tete kontrolórke si aj pekne kávičku urobila? Aj keksíček alebo koláčik treba dať. Možno to pomôže. 😀 Neboj sa, dáko bolo, dáko bude.

kuspitka
7. sep 2009

komarik on si najde aj na nas cas...
radsej by som nesla nemam si co obliect a som ako gula uz mi zacali nohy puchnut.

minka051
7. sep 2009

Kiara15

Dakujem Ja som mala krátky ale stopli ma lebo mi hormóny klesali ☹ Tak teraz chcem vyskúšať ešte raz a uvidím aký mi dajú.

cikyta
7. sep 2009

Ahojte.
Monka-tak isto ,ako mala Kiara som mala aj ja.
Kuspit,servus.Ved teraz sme vyhrali (teda ja už nie),ale tehulky...taku modu,že mašla pod prsia,a volná látka cez brucho a je! V každom obchode máš takú bluzku.
Orsul.Nebud smutná a nervná.....mojko viem,že mne sa to lahko povie,ale aj tá najprísnejšia kontrola su tiež len ludia a ked sa usmeješ,v mnohom to pomôže 😉

romy01
7. sep 2009

baby ked už o tom hovoríte, kedy sa dáva krátky a kedy dlhý protokol. Ja beriem proveru a picham dekac takže mam asi ten dlhý že ? A čo je lepšie?

minka051
7. sep 2009

Romy01

To záleží od výsledkov hormonálneho profilu a aký je vlastne problém nemať mimi normálnou cestou.

kiara15
7. sep 2009

minka051 ja som uz mala aj taky aj taky ale koordinatorka mi povedala ze lepsie s jej pozdava kratky je agresivnejsi a mne aj pomohol mala som viac folicul ale vies kazda sme ina 😉

kuspi neboj nieco najdes aj tak budes kul stakym peknxym bruskom 😉 😉 😉

kuspitka
7. sep 2009

cikyta ved mam take saty ,ale som vnich ako slon. 😅
kiara ako sa mas???
romy ja som mala dlhy protokol a tiez som barala co ty a aj gonal.
kratky sa dava aj v tedy ked uz mas aj po 3IVF a nic,alebo ked mas zly asi hormonalny frofil

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kuspitka
7. sep 2009

ahoj katarinka super male je velmi pekne .kolko ma cm??

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kuspitka
7. sep 2009

katarinka aj my mame tak prve fotky s heliosu na chladnicke.este si odfotin dalsie sona a dam si to vyvolat ,aby sme mali v albume pamiatku

kiara15
7. sep 2009

kuspi ale da sa co uz ked neni lepsie 😀

ja som si pytala kratky protokol a nepovedal nic len ze neni problem 😉

katarinka ahoj idem urobit kuk 🙂

kuspitka
7. sep 2009

mne nechceli dat kratky,ze mne je lepsie dlhy.
neboj bude aj lepsie.a teraz co vas caka??

kiara15
7. sep 2009

kuspi ideme na KET hned ako dostanem mrchu uz mam aj lieky. 🙂

kuspitka
7. sep 2009

kiara a kolko mate zm,razenich embrii

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mzuzka
7. sep 2009

ahjte, my sme dnes boli na sone tiez, takze sviste uz konecne rastu tak normalne , primerane veku. jeden ma rovnych 7cm, druhy 6,7cm, cize na 12tt 4dni. uz mi tak nebudu trapit maternicu, ako ked sa rozbehli na zaciatku.

a su presne taki,ako na sone u krajka, jeden sa mrvil, predvadzal, kyval vsetkym co mohol, vrtel sa, keby mal vacsie uska, tak aj timi zamva a druheho stuchal, asi 5min, kym sa mu uracilo zobudit, a pootocit,aby ho mohol vobec pomerat a hlavne tu bublinku na down s.
podla sona je to OK, este musim pockat na vyhodnotenie krvy , ale malo by to byt OK.

mam aj fotocky, jeden krasne napozoval, vidno celu tvaricku, vecer hodim do albumu.

vsetky sa krasne drzte, domi super, zadarilo sa fakt krasne, som rada. este ostatne cakatelky a sme komplet tehu team.

uz aj domcek by mala byt dost velika, ta uz mozno aj vie co to bude.

kiari ahoooj, tak ides do toho na novo, tak uz ma prestan stresovat a sup nech posledny raz moja.ako spravis, das oboch naraz, ci predsa len nechas ranu istoty?

kiara15
7. sep 2009

kuspi mam 2nanucikov 🙂 🙂

katarinka dakujem budem potrebovat 😉 😉

mzuzi tebe to tam riadne rastie len nech pekne pozuju na to su tam ved su teraz dolezity 🙂 🙂 ja si dam asi 2vlozit no moj muz chce aby dvoch naraz tak uvidim ako sa rozmrazia 😉 😉

mzuzka
7. sep 2009

normalne, dobre, do tepluckej maminkinej postielky 😉

boze kiari, keby si vedela ako mne sa nechce chodit do roboty, ja som taka unavena, ja cele dni spim

domika9
7. sep 2009

ahojte dnes som bola u mojho doktora ale ako som tam dlho čakala tak som začala špiniť takym ružovym vytokom dnu som už vchadzala zo slzami v očiach našťastie je to ok a drobec sa drží tak nakazany prísny kludovy režim tak ja idem na gauč -nohy hore tak sa zatial majte

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre