Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
13. nov 2009

Ahojte Helinky 🙂

Kiarka 😔 😔 😔 ,ale prajem Ti ,aby si čo najskor nabrala novu silu a energiu na dalšie ivf,ved to,že sa to uchytilo Ti hadam dalo nadej,že to funguje a do tretice sa to musi podarit 😉 Drž sa,oddychni a potom sa spravne rozhodni....

ja som bola včera na poradni,krčok je ok,tak som rada,ale drobček ma stale nejaku priečnu polohu,tak zatial to vyzera na sekciu...

orsulka,je fajn,že sa nevzdavaš a ideš dalej 🙂 velmi ,velmi držim palce...

ostatne čaute 😵

orsulka
13. nov 2009

survi.....ahojcek dievčatko..... 😉

tak drobček ma este chvilku cas,aby sa správne dotocil, nie??????? tak to este nehádž do kosa..... 😵

romy01
13. nov 2009

ahoj surviver - snad sa male este otoci, ci nie ?

denis kuspit - to by bolo asi najlepsie keby sme sa stretli v europe, lebo tam chceme ist

romy01
13. nov 2009

baby tu vykuklo slniecko - jupiii- to uz som nevidela ani nepamatam

surviver
13. nov 2009

orsulka,romy no snad sa este otoči,aj ked Dr.tomu nedava velku šancu,no ja ani velmi nie som proti sekcii,ale uvidime...

orsulka,až teraz som si všimla ,že maš v pase nove motto,velmi pekne si to napisala,je to take vystižne na Teba 😉

romy,no aj v Za sa troška ukazalo a hned je krajšie 🙂

romy01
13. nov 2009

survi som kukla tvoje albumiky a teda mas poriadnu vybavicku - to sa zmesti do skrine ? 😀

orsulka
13. nov 2009

survi.....už sa mi zunovalo tam vypisane, kolko IVF a KET, a co ...... tak som to takto zhrnula.....a vyhrnula zo seba 😉

surviver
13. nov 2009

romy,ale to sa Ti iba zda,ja ked som pozerala vybavičku,čo maju niektore kočky na konikovi,tak som sa normalne zamyšlala,že asi nejako šetrim na drobčekovi,lebo že toho moc nema 😀 A čo sa tej skrine tyka,tak sa to pomestilo,v utorok nam konečne spravili detsku,tak je to v skrini a miesta ešte neurekom 😉

orsulka,ale pekne si to "vyhrnula zo seba"...len už by Ti osud mohol aj niečo pozitivnejšie priniest,nech je to lalšie "vyhrnutie" veselšie 😵

surviver
13. nov 2009

lalšie--ďalšie

orsulka
13. nov 2009

survi...tak tak moja..... 🙂

romy01
13. nov 2009

survi ti povem, ze o tomto nema vobec predstavu. Svagrina ked cakala na jar malu tak mi sice ukazovala ze co pokupila a aj ja som jej cosi kupila, no vtedy som bola sama zo seba tak nestastna, ze som pri tom myslela bohvie na co a ani neviem kolko toho mala. Ja si nieco urcite nakupim dopredu a potom si podla potreby asi budem dokupovat, fakt neviem co a kolko bude treba

wolfskinka
13. nov 2009

baby ozaj zabudla som .... mam menopur 7 davok, kto by potreboval ..

kamka17
13. nov 2009

wolfi...zatiaľ odlož, neviem teda, či sa k tomu ja dopracujem a čo mi predpíšu, ale odlož moja...dik 😉 teda ak sa nikto neozve...

a prajem krásny večer...ja som mala dnes super dník, tak ešte idem skúsiť aj super večer 😎

wolfskinka
13. nov 2009

kamka dobre podrzim ti to

no a asi vas nepotesim .... objavilo sa trosku ruzovej krvicky a brucho boli ako sproste takze dnes max zajtra sa to spusti, takze asi tak ....

janicca
13. nov 2009

wolfi ja som pichala puregon ešte nemám recept ak tam budem mať menopur tak sa ozvem ak ich ešte budeš mať ak nie tak nevadí...neviem aké injekcie mi predpíšu....

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
13. nov 2009

dobre baby podrzim ich je to 7 davok ak by mal niekto zaujem potom sa ozvite
ja uz na dalsie umele nepojdem, rozhodli sme sa tak s muzom

janicca
13. nov 2009

wolfi ešte nevieš tak nehadž flintu.....myslím,držím posielam energiu držkaj sa ... 😵

kamka tak super večer no závidím 😉 ja drahého nemám doma ale veď on príde tak bude super ráno 😝

wolfskinka
13. nov 2009

kati ja viem ze tam chcu baby ale viem ze aj v tejto temicke baby nahanaju tak radsej niekomu koho poznam .. ved maju expiraciu 10/2010 tak casu dost

janni nehadzem flintu do zita, iba realne rozmyslam

janicca
13. nov 2009

wolfi to mi je jasné ....ja ťa len povzbudzujem ty sama najlepšie vieš .....

wolfskinka
13. nov 2009

jani viem ... ale zial carovat neviem

janicca
13. nov 2009

do rici to keby sme vedeli tak sa nemusíme takto trápiť.......šibneš čarovným prútikom a je to tam....

wolfskinka
13. nov 2009

no ved to sibnes a je to tam ... len to plati len pre niektore bohuzial

janicca
14. nov 2009

dobré ránko vám všetkým prajem.... 😉 dnes to vyzerá na pekný deň síce je ešte poriadna mlha určite sa aj slunečko úkáže 😎
wolfi - držím,myslím ,posielam.....píš a myslí čo chceš toť môj názor!!!.... 😉

wolfskinka
14. nov 2009

jani dik ze drzis palce, no zatial je to len par kvapiek spinenie, ale brucho boli dost ... uvidime co sa z toho vykluje

meli3
14. nov 2009

Wolfi- držím ti palce moja, ja ti len chcem napísať, že ja som špinila cca. 5 dní a stále to silnelo, volala som vtedy Gátovej predpísala mi duphaston 3xdenne a ešte stále som špinila cca. 3 dni. A čo sa týka bolenia brucha tak, mňa boleleo brucho dosť silno ako keď som mávala silný menzes. Drž sa! Ja viem, že je to ťažké... 😵

wolfskinka
14. nov 2009

meli a ty si si vkladala aj utrogestan ? a bola si tehotna ?

lucula73
14. nov 2009

ahojte
wolfi,ak máš doma duphaston,tak si daj 3x1,tým nič nepokazíš,aj utroš možeš vkladať...a kedy máš termín mrchy?drž sa,meli to dobre napísala...

meli3
14. nov 2009

Wolfi- áno utrogestan som si mala dávať pôvodne 2x2ks, ale keď som volala, že špiním a dali mi aj duphaston, tak som mala ZMENIŤ aj dávkovanie utrogestanu a to 3x1ks t.j. ráno, na obed aj večer. Takže wolfi 3xduphaston a 3xutrogestan som si musela dávať a áno moja bola som tehotná, vkladali mi 2 embr. a tým špinením mi odišlo jedno bábo a teraz čakáme jedno 😵

wolfskinka
14. nov 2009

lucula mam doma duphaston ... 2 balenia,

meli gratulujem ... ak to bude len spinenie tak zavolam do heliku a som zvedava co mi povie doktorka a ak to schvali tak zacnem aj s duphastonom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre