Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
13. sep 2010

@janicca dobru...

aj vsetkym prajem----- 😉 😉

cikyta
13. sep 2010

@kamka17 že heavy metanie 😀 😀 😀 😀 moje nervy! 😀 😀 😀 😀

@janicca Přiměřene...tak akurát...krásne učebnicovo!!!!! Ideš na to krásne dievča zlate! 8 je pekne!
A so synovcom nacvičuj často...nech máš cvik-zíde sa ti čochvílu ! 🙂 (či čochvíla?) 😅

Dobru nocku všetkím...

orsulka
14. sep 2010

a vsetkym aj pekne dobre ranko 🙂)))))

Janicca....aj ja som mala naposledy 8 .-))))))

surviver
14. sep 2010

pekne ranko všetkym 🙂

@katy7 blahoželam k Mariankovi a prajem vam hlavne vela zdravička a snad ste si už všetko zle odskakali a teraz vam bude už len dobre 🙂

surviver
14. sep 2010

Jani a Kiari vam držime stale palčeky a vidim,že pekne napredujete,takže len tak dalej 😉

Orsulik a Ty ako? čitam ,že si už začala nakupovat 😉 ,tak to je super,ked budeš vidiet ako sa Ti skrine plnia,to bude dobry pocit 🙂

orsulka
14. sep 2010

@surviver no ahoj......ako sa mavate ???? davno si veru nebola pozriet 😉 😉 😉
planujem nehcat staru skrinu, kde je vela policiek....len najst peknu detsku tapetu a asi to oblepim, aby to krajsie vyzeralo ... este uvidim.... 😉 😉 teraz je uplne, že prázdna !!!! 😀 😀 😀

Kiarka...ako ide pich pich pich???????

surviver
14. sep 2010

ja vas čitam,ale niekedy nestiham pisat,drobec je už velky,tak sa mu už nechce tolko spinkat,ale je zlaty,včera som normalne povysavala cely byt a on sa pozeral z kočiara a vykrikoval,asi chcel prekričat vysavač,skoro sa mu to podarilo,lebo hlas ma teda neurečny 😉.....a ak možem tak bonznem,že sme sa v sobotu stretli s domčekovou Stellinkou,no je to fešanda 🙂,drži si liniu... nie ako naš jedak 😀...bolo super,drobci pospomynali na stare časy v porodnici 😀 😉

@orsulka tak to s tou tapetou je super napad,poličky sa zidu,lebo tych veci je vela a nahadzat to len tak, to by nebolo ono 😉 a v akej farbe budete mat detsku?

cikyta
14. sep 2010

Ahojte.

@orsulka Dobre vymyslene s tou tapetou a skrina s vela poličkami je na nezaplatenie pri malých detských vecičkách.Máš to dobre prešpekulované kočka. 🙂
@surviver Servus !!! Tak máte doma meho speváka??? Ked trenuje pri vysávači 😀 Je zlate,ked sa ho nebojí.To sa mi páči 😉

orsulka
14. sep 2010

@surviver
@cikyta dakujem za povzbudenie..do tapetovania 😀 😀 moj sa doma netravril nadsene, ked som mu to znamila, si myslel, že komodu nejaku bude kupovať, ale zas si myslim, že naco....ked je ta skrina...a ved bude potom pekna...

survi...ja neviem ake bude farby detska...zatial je pekna - biela ...ako cely byt 😀 😀

cikyta
14. sep 2010

@orsulka ked kupiš novu komodu do detskej,tak vám bude ešte velmi dlho smrdieť novotou a táto chemikália nieje dobrá pre malinké bábätká.Aj do veci sa to dostane.Jedine,ak si ju dáte robiť...no ak tejto staršej skrini nič nechýba,tak prečo ju vyhadzovať? Ved Ferino uvidí,ked sa bambulky narodia,kolko dokážu zhltnuť peniažkov a nebude vedieť ani kam a kde poriadne išli ☹
A taká otapetovaná skrina-je vlastná výroba,ktorá vždy zohreje pri srdiečku,ked sa na pozrieš 😉

surviver
14. sep 2010

@cikyta no čauko ciky 🙂 ,on sa ho niekedy bal,ked sme mu vysavali sopliky,ale sme mu to "vysvetlili",tak teraz je to už ok 😀 ,no učim maleho k poriadkumilovnosti a nech sa pekne zauča domacim pracam 😀 a mala nezbednička ako?? noci su stale rovnake?

orsulka
14. sep 2010

@cikyta presne...ako z duše keby si mi vravela moja !!!! 😉 😉 😉

cikyta
14. sep 2010

@surviver Noci rovnake 😔

Co sa mi práve stálo? Padol mi štuplík z radiatora pod velku skrinu a skušala som ho vybrať kadejak:
vareškou,hrebenom,skušala som ju odtlačiť,no nešla ☹ tak reku....počká to do večera a odsunie ju muž.....
No a odrazu pozerám na Sisu a tá sa zohla,vopchala ručičku pod skrinu,vybrala štuplík a išla preč..... 😀 😀 😀 😀
Teraz ho tlači na radiator a keca:
-Sakua práce...Sakua práce... 😝 😀

orsulka
14. sep 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

komarik
14. sep 2010

@cikyta, úžasná 😀 😀 😀

cikyta
14. sep 2010

@surviver Dnes v noci plakala,dala som jej cicu a ona že:
-Jéj ! Mňám !
A zahryzla mi donho s takou chuťou,akoby som jej dala čerstvo upečenu buchtu starej matere 😀
Aj muž sa zobudil na to,ako hovorí jéj mnám....a rehotal sa aj on 😅

surviver
14. sep 2010

@cikyta ciky,to je fakt kráásne 😵 ,viem,že Ta to isto v noci dost zatažuje,ale myslim ,že to stoji za to....

cikyta
14. sep 2010

@surviver 😉 to hej....nie každá maminka má tu možnosť kojiť dovtedy,kým jej nezačne bábo rozprávať.A tie dialogy bábo-cica su niečo neskutočné 😅 a krásne 😉
Normálne som si vždy myslela,či dokážem kojiť aspon do 3 mesiaca.To bol môj záväzok...a kebyže mi niekto povie,že sa dožijem s mojimi fakt "lentilkami" tohto veku.......tak neverím. 🙂
Zivot je ozaj zvlášny a stane sa v nom vela neuveritelních veci... 😕

brmbolcek
14. sep 2010

pekne zdravim, tak ja uz konecne domkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 😉 😉

... hlasim, ze mam vsetko pripravene, vsetky papiere...... k nastupu na pondelok a mozno to bude aj skor... , no uz lenn vydrzat do pondelka 😉 😉 😉 Na dnesnom monitore mi nasli dve kontrakcie.......

@janicca- super spreavicky, len nech peknepomalicky rastuuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@cikyta- mala je uzasna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀

@orsulka- tak uz sa teraz tesim na foto tapetovej komody 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@surviver- servus moja , tak doma mas nad sebou kontrolu ked upratujes 😉 😉 😉 😉 uz len mu dat bielu rukavicku ci je vsetkom ok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
14. sep 2010

tak drahy dens konečne siel do ZA po ten opraveny foták, tak verim, že u ž bude aj s cim vsetko pofotiť 🙂)))

@cikyta mna šibne..že mnáááám 😀 😀 😀 😀 aj tak mate vy dve uuužasny vzťah... 😵 😵 😵

orsulka
14. sep 2010

@brmbolcek vsetkulinko pripravene, tak pohoda...pekne do toho pondelku vydržať......tie dve kontrakcie nie su až take vážne, ci ano?????

brmbolcek
14. sep 2010

@orsulka- uz len pekne vydrzat do pondelka 🙂 🙂 🙂

a ci tie dve kontrakcie su vazne hm... ako prvorodicka to neviem posudit, a ani neviem kedy som ich mala a ako som ich citila.....

orsulka
14. sep 2010

@brmbolcek no ved ani ja to neviem posudiť preto som sa pytala......ale myslim, že vydržite tak ako ste sa dohodli 😉 😉 😉

brmbolcek
14. sep 2010

@orsulka- tomu verim aj ja, ja uz len lezim a oddychujem 😉 😉 😉

tak u vas bude dnes fotenie domka, 😉 😉 😉 ako dlho ste cakali na opravu fotaka ???

orsulka
14. sep 2010

@brmbolcek akurat som sa sla opytať ci más kludový režim....ale už viem 😀 😀 😀
ten fotak sme tam mali skoro mesiac.....oni tvrdia , že tam velka porucha nie je, že im to tam funguje.....tak dufam, že to bude OK a bude to fungovat aj u nas , lebo drahy povedal, že ak nie, tak ho zahodi a kupi novy 😀 😀 😀

brmbolcek
14. sep 2010

@orsulka- a tak kludovy rezim z vlastnej iniciativy, nebehat a skliudnit sa, lebo ja som taka ortut 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak radsej nech nic nepokazim , vydrzime oddychovat 🙂 🙂 🙂

ty brdo 1 mesiac a nakoniec im tam aj funguje.. hmmmmm , to je teda system reklamacie...... ach jaj dnesne obchody

a ako si dnes stravila den ??? uz si sa dohodla s tou druh.firmou kedy im budes robit podklady pre vyplaty ??? a co tvoje orsuliatka papaju ???

domcek
14. sep 2010

Caveste,
@cikyta - ze pozdravuje Sisku je 100 bodova... 😀 😀 😀
NAsa slecna spinka. Dnes si grcla v ohradke na decku a potom si to miesala lyzickou.... 😅 😅
Pozdravujem vas vsetky uz sa naspala. Idem snou trosku vonku.

orsulka
14. sep 2010

@brmbolcek dnes som urobila a dokoncila v jedenj firme, druhu firmu budem robit zajtra doma a vo stvrtok dokocim v praci...potom si vybavim to interne a hadam s a pojdem objednat do tej nemocnice 😉
dnes som urobila ryzu s pecenými kur.stehienkami na cibulke a or. slaninke...mnamiii 😉 😉
@domcek caf moja.....nejake nove stelinkine fotečky????? 😉

domcek
14. sep 2010

@orsulka hodim sem zajtra nieco co sme boli na oslave. 😉

cikyta
14. sep 2010

Ahojte.
@brmbolcek Takže sa to kráti..........jupiky..........sa tešakujem na nove bábätko 😉 Držkaj sa holka! 🙂
Inak mne namerali na pásoch kontrakciu a tiež,že hrrr...znova....no a rodiť som utekala Až o 2 týždne po tom a dokonca tak,že som hrýzla vankuš,škriabala nechtami stenu od bolesti a ten blbý prístroj mi nenameral ŽIADNU kontrakciu..........No na porazenie 😀 Vyzeralo to,že si vymýšlam,že klamem a vážne sa tak na mna pozerali.Každý veril prístroju a nie mne 😠

@domcek dakujeme za pozdrav a rovnako zdravíme Stellku.Zrejme to bude kuchárka-miešať už vie 😀 😝

@orsulka To iste sme jedli aj my dnes 😅

Dobru nôcku................................................................................................................................ 😔

(kurňa,jak ma bolí zub.A to mi ho maju trhať za 10 dní,ak mi bude mať kto malú povarovať ovšem) 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre