Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
15. sep 2010

@cikyta jasné na štukyno prianie a cikyno prikázanie vykonám!!!! šak budem tehu a mohla by mi byť zima .... 😉 a to ešte stále nemáš ten zubok vonku preboha na čo čaka ten tvoj zubník ked stále bolí tak treba ist von !!! a či?

janicca
15. sep 2010

@cikyta aj jebu !!!! 😀

cikyta
15. sep 2010

@janicca Zubník čaká na mna 😀 Ešte som tam nebola 😀
(Teda bola,ale toto je už zase iný zub.Nemože mi ich naraz vydriapať,ale po jednom... 😉 )
No a kedže som osamotená slobodná matka s ťažko pracujucim otcom,nemám kde dať mojho diablika,ked by som chcela isť ku zubnikovi.Hádam štvrtok na drhuhýýýýýýýýýýýý týžden z toho niečo bude 😖

Ano.Pod to ponco sa ti zmetí aj jeba,aj slipák 😀

janicca
15. sep 2010

@cikyta spokojná ??????? 😀 😀 😀 zatial zostanem pri šatke bo je ešte teplo na čepičky.......... 😀 😀 😀 pod pončo slipák a jeba tak to už potom áno a k tomu ešte taká riadna udica ........ 😀 😀 😀 😀 hmmm tak takto to je s tým tvojím zubníkom no moja už len vydržať musíš ty to zvládneš ty si šikulica.... 😉

cikyta
15. sep 2010

@janicca ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá ty vole,jak som sa zlakla..................že kto to na mna "mluví"??????????????????
UF! 😔
Tu si kočica so šatkou! Aj sa viac smeješ a (dráždiš bezchybným chrupom-vrrrrrr) 😠
( 😅 )

cikyta
15. sep 2010

@janicca Už teraz sa teším,ked nahodíš v decembry baranicu ! 😀

janicca
15. sep 2010

@cikyta ááááááááááááááááá ty vole šak to som predsa ja !!!..... 😉 ten chrup to je asi po tatovi ten mal donedávna krásne zubadla ale teraz mu vypadavaju jeden po druhom pradentoza 😠 ....ale to nie je tým že ako sa o ne staráš je to aj genetikou ...šak si pamatám ked som bola malá zuby by som si najradšej umývala len v sobotu a teraz od rána do večera ..... 😀 jednu stoličku mám už fuč a druhá pojde asi taky tak tak že až taký bezchybný nie je .... 😉

janicca
15. sep 2010

@cikyta idem urobiť ešte cviklový šalát bo už sa mi drahý hlási že ide dom tak mu pekne naservirujem a potom by sme mohli ísť hádam aj tu šatku kupiť .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak zatial pá pá pá ... 😉

cikyta
15. sep 2010

@janicca a vybaraj ružovu šatku! Tá ti náramne sekne ! 😉

cikyta
15. sep 2010

@janicca a inak k zubom....
ja ich mám totálne katastrofálne.......a muž ich má totálne bezchybne..........
takže som zvedavá,po kom zdedí zubky Sisa...... 😅

orsulka
15. sep 2010

@cikyta
@janicca sak ako pekne ste si pokecali babule 🙂))
@janicca ja chvalim fotečku ......si zlatá 😉 😉 😉

@cikyta robila som vechťovu polievku 😀 😀 😀 drahy si povedal.....prvýkrát v živote...to je ta rascova s vajcom 😀 😀 sak len tolko co on poje...ja tuto vobec nemusim 😝 ale okoštovala som tak trochen 😉

kiara15
15. sep 2010

@lucula73 veru picham sama vsak som sa to pri druhom ivf naucila tak co budem chodit kade tade 😉 😉
@janicca a ty ako kedy este do kedy?? 😉 😉

lucula73
15. sep 2010

@kiara15 ahoj,som nakukla.....nič sa mi nechce,som ako zdochnutý pes 😠
@janicca krásna fotočka..... 🙂

kiara15
15. sep 2010

@lucula73 ved ani mne bola som sa s manzelom a malym krsnatkom prejst a teraz som u nasich a som sem urobila kuk 😉

lucula73
15. sep 2010

@kiara15 no mne spí malý na terase ,mňa bolí už aj hrdlo,aj sople mám..no paráda....už leen čakám na mm,kedy príde domov,nech ma vymení 😒
ty sa pekne opatruj....a na kontrolu v piatok budem na teba veeeeľmi myslieť.papa moja 🙂

orsulka
15. sep 2010

@kiara15 tak sa to fakt bliži...prvá kontrola......nabera to grááády 😀 😀 hlavne sa opatruj, moc na to nemysli a bud v pohodke... 😉

orsulka
15. sep 2010

@lucula73 choroba ťa obchádza....tak med, citrony, cesnak, cibula.... 🙂 🙂 🙂

janicca
15. sep 2010

dievčence ďakujem za pochvalu šak nove foto,nový začiatok nového života tak idem pekne postupne..... 😵 😵 😵 😵
@orsulka a tu vajcovku že vechťová 😀 😀 😀 tak tu ozaj nemusím....ked nás naši volaju na obed tak oco mi už do predu kričí že bude vajcovka to akože naschvál lebo vie že to nemám rada to je asi jediné čo nezjem ináč zjem to čo mňa nie.... 😀
@kiara15 podľa mojich múdrych výpočtov by mohlo byť OPU asi tak v utorok alebo vo štvrtok aspoň si myslím stále pichám rovnako 200 a zajtra idem na krv a sono tak že zatial sa obchádzame možno sa zadarí a stretneme sa tam ... 😉
dnes je ozaj taký deň len na spanie a mlsanie 😝 boli sme trošku u segry a teraz kukáme Bethovena taká pohodička 🙂 )))
@cikyta aj baranica bude len musím nejaku trendy kúpiť 😉 ale to máme ešte čas ....

orsulka
15. sep 2010

@janicca ja kukám nejaku princeznu...... 🙂 🙂 😉 😉

cikyta
15. sep 2010

@orsulka aj moj muž má rad vechťovku 😀 😀 😀 😀 vraj je to dobrá polievočka,ked kojíš...tak si trenuj 😀

@kiara15 tak to máš teraz tretie IVF? Ja som myslela,že druhe... 😅
@lucula73 aj ja čakám,kedy ma vymení muž... 😀 boli sme vonku,no Sisa vyvádza,mna bolí zub a tak sme išli už domov..a muža niet 😢 😠

@janicca treba nejakého ruského báťušku poprosiť o baranicu...tí maju najtrendovejšie 😀

orsulka
15. sep 2010

@cikyta no ved aj ten moj...a presne o tej polievke mi vravela aj mama...takže sa ju naučim jesť 😉 😉 nech si drobci pekne prdkaju z nej 😀 😀 😀

cikyta
15. sep 2010

dnes som našla pekné zimne kombinezy na nete pre Sisu a či mi ju pred nosom nepredali? 😠
Poobede som si vyhliadla tretiu a teraz mi odpísala predavajuca,že má záujemcov viac a nevie,či sa mi tá kombineza ujde. 😠 Dnes mi obchody nejdu.............ach jo.............. 😠

cikyta
15. sep 2010

(viem,že to tu nesuvisí z ničím,ale musela som sa vyžalovať.Šak komu ak nie najbližším? 😅 )

brmbolcek
15. sep 2010

zelam vsetkym pohodovy podvecer a nikym a nicim neruseny 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

brmbolcek
15. sep 2010

tak zajtra mam poslednu poradnu podla vsetkeho ak vsetko pojde ako ma a v pondelok teda nastup do nemocky .

este raz oddychujte , bo zajtra sa clovek nezastavi ako kazdy pracovny dnik 🙂 🙂 🙂 ved vy ste rozumne viete co robkate 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 mne muzik obklada kamenom krb tak ho slovne podporujem ako mu to ide bajecne, a veru ze ide ja by som to mala uz davno pokazene 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ved ja som sikovna na nieco ine 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
15. sep 2010

@brmbolcek 😀

orsulka
15. sep 2010

@brmbolcek 😀 😀 😀 😀 aj slovna podpora je potrebna...a u chlapov to plati 100-násobne...treba prehánať až odpadávať 😀 😀 😀 😀

@cikyta pokracuj v nakupoch teda radsej zajtra...možno bude aj lepsi matros 😉 😉 🙂

wolfskinka
15. sep 2010

@cikyta silvinka je aka je taky certik ale hlavne je ze je
@janicca no to ponco sa ti hodi, lebo brucho pod vetrovku neschovas ... 😀 drzime palce aj s matejkom, ale to je tutovka, ze to vyjde, uz si posledna zo zilinaheliosfanclub ...

domcek
15. sep 2010

@cikyta auuu zuby mna tiez jeden pobolieva, len neviem kedy pojdem k zubari kedze ani mne dako nema kto postrazit malu. No zoberiem ju zo sebou mozno nebudem ani tolko cakat... 😀 😝

fopardi
16. sep 2010

baby dajte najaky recept na dobry šalat ktory sa hodi na obloženu misu dik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre