Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

fopardi
4. okt 2010

@janicca ☹ už som našla je mi to velmi luto 😢

katy7
4. okt 2010

@orsulka mame sa fajn, cvicime vojtovku, tento mesiac nas opat caka sono hlavicky, snad sa krvacanie nepotvrdi a drobec nebude mat ziadne trvale nasledky. Je zlaty moc neplakava, jedine strasne pri kupani, ale to sa snad zmeni ked bude trosku vacsi 🙂

bojim sa opytat, co je s martulou

fopardi
5. okt 2010

@katy7 prišla o obe babätka ja som to tiež nevedela až včera som to našla ☹

a vy prečo cvičite vojtovku ja neviem či nestiham či už mam mišung z toho kolko nas tu je ale fakt nemožem mať prehlad o každom 🙂

kiara15
5. okt 2010

@janicca ahoj dala som si este 2zamrazit 😉 😉 😉
@orsulka ty si toho postihala??a ja ze co si sa neukazala??

brmbolcek
5. okt 2010

pekne ranecko 😵 😵 😵

@kiara15- takze dve mas zamrazene 😉 😉 😉 a v brusku mas kolko ? tfujtfuj, dr. Gatova je zlata 🙂 🙂 🙂

kiara15
5. okt 2010

@brmbolcek v brusku mam tiez 2fazulky 🙂 🙂

brmbolcek
5. okt 2010

@kiara15- tak to je super, si viem predstavit DR. Gatovu ked ti ich vkladala 🙂 🙂 🙂 tak nech sa uz iba uspesne chmatnu a dokonale zahryznu a cochvilka o 11 dni budes testikovat 😵 😵 😵 juj uz sa tesim nech je to len uspesne 😉 😉 😉 a teraz si momentale na PN ?

speranza1
5. okt 2010

dobre rano vsetkym....ja sice nie som este tak daleko ako vy, pretoze este len toho 11.10 ideme do MT... ale napriek tomu ..
@kiara15 velmi silno drzim palce nech sa tam fazulky udrzia
@brmbolcek tebe gratulujem k cucoriedke...

kiara15
5. okt 2010

@brmbolcek ano som na PN.A doktorka ta ma aj poplula aj sa jej naradie v mojej po.....pokazilo tak sme sa smialy ze to sa jej este nestalo 😀 😀 😀 ze to je asi znamenie 😉

kiara15
5. okt 2010

@speranza1 ahoj a vitaj medzi nami 🙂 🙂 🙂 a dakujem za drzanie palcekov 😉 este ides prvy krat do heliku??

speranza1
5. okt 2010

@kiara15 ano my tam ideme s mm po 3 rokoch snazenia prvy krat.. sama neviem co nas caka..a pravdupovediac.. mam aj strach ci je to dobre rozhodnutie... avsak ak si vas tu tak citam, ako sa krasne vytesujete, tak ma to velmi upokojuje... viete, ze ste tu v tejto teme vsetky velmi mile? 🙂

brmbolcek
5. okt 2010

@spenzara- super datum, same 11111 mas v nich , tak to bude uspesne nebojkaj , 😉 😉 😉 drzim moc moc palce a ku komu idete ?
srdene vdaka za cucoriedku 😉 😉 😉

@kiara15- i u mna sa tie zrkadla , .... popadali na zem a pozri kde sme dnes ..... tfuj, tfuj, moja 🙂 🙂 🙂

speranza1
5. okt 2010

@brmbolcek 🙂 dakujem... avsak neviem ku komu ideme..myslim, ze k nejakej pani doktorke.. ale ako sa vola, tak to neviem... ak sa smiem opytat.. vy ste boli na IVF alebo na iui?

brmbolcek
5. okt 2010

@spenzara- vola sa dr. Gatova a je super, velmi mila , zlata zistis sama ked pojdes k nej , to idete asi na prvy pohovor , pravda
a mas IP 😉 😉 😉

kiara15
5. okt 2010

@speranza1 Urobili ste dobre oni vam zistia co sa deje a urcite vam aj pomozu su tam velmi mili ludia a pani doktorka Gatova je super zena urcite idete k nej 😉 a dakujeme za kompliment sme tu baby ktore mame problem mozno ako ty 😉
@brmbolcek mne sa tie zeleza v nutry rozpadly 😀 😀 😀

brmbolcek
5. okt 2010

@kiara15- tak je to viac nez jasne, ze je to viac nez znamenie 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😵 😵 😵

oddychuj, relaxuj, a uzivaj si klud a pokoj, pusti telku , ved ten zaklad mas uz v sebe a teraz uz len si ho pekne hladit aby sa udomacnili v tvojom brusinku 🙂 🙂 🙂

speranza1
5. okt 2010

@brmbolcek ano brmbolcek..na prvy pohovor.. ja uz mam za sebou aj LPK mm ma aj vysledky smpg.... ale vsetky vysetrenia nam budu zrejme robit este tam... aspon myslim, ze krv a spmg.. sono a ine urcite..len neviem, ze ked som bola len v marci na laparke, ci ju budu znova po mne vyzadovat..

brmbolcek
5. okt 2010

@spenzara- tak si vezmi vsetky tie papiere zo sebou ked tam pojdes ,oni si nahlaidnu a kuknu cim si uz vsetkym presla 🙂 🙂 🙂

kiara15
5. okt 2010

@brmbolcek vsak sa snazim lezkat a odycjhovat a nebehat uz mam pomaly aj prelezaniny 😉 ale ked stoja zato tak budem len lezat 😉

speranza1
5. okt 2010

@brmbolcek hej tak to planujem urobit... 🙂 ..a dakujem za rady 😉 ... som taka rada , ked vidim, ze vysledky v Heliose su take pozitivne...
@kiara15 .. a ty si na PN..alebo ako to je... musite byt na PN alebo normalne fungujete ako keby sa nechumelilo ... prepacte za take otazky..ale ja skutocne vobec neviem do coho ideme 😉 🙂

brmbolcek
5. okt 2010

@kiara15- ono sa to oplati iba lezat, viem ze clovek ma v zadku vrtulu a porobil by hento-tamto ci by upiekol, navaril povysaval atd..... ale nestoji to za to tolko usilia a namahy si do toho dala, ze si teraz prikladom ako krasne lezkas a pestujes si drobcekov v brusku , doplnujes to utrosom tak co by sme chceli viac, ze 😀 😀 😀 momentalne robis maximum pre nich 🙂 🙂 🙂 a to sa mi paci, ze si taka vzorna mamina 😉 😉 😉

@spenzara- niet za co . 🙂 🙂 🙂 a este ak to neni tajomstvo, prezrdis odkial si ?

speranza1
5. okt 2010

@brmbolcek vsetko uz mas v IP 🙂 ...

kiara15
5. okt 2010

@speranza1 ja som PN lebo mam taku robotu kde sa dopst nabeham a natahujem tak som zvolila klud ale ked nechces byt PN nemusis to je tvoja vec oni ta do nicoho nenutia 😉 ale aj mna by zaujmalo odkade si??

@brmbolcek vsak sa snazim moja aj kamen s medzigoria mam aby mi bolo lahsie kamaratka mi ho dala 😉

brmbolcek
5. okt 2010

@spenzara- odpoved mas v IP 🙂 🙂 🙂

@kiara15- waaau, kamen s medzgioria mas ???? tak teda ty si inaac vybavenaaaaaaaaa 😉 😉 😉 ja hodim vecer za teba modlidbu a uz to bude kompletne 😉 😉 😉 , juj nech je to len uspesne 😉 😉 😉

speranza1
5. okt 2010

@kiara15 aj sa budem za teba modlit a dufam, ze sef hore to uz zariadi k tvojej spokojnosti 🙂

kiara15
5. okt 2010

@brmbolcek ano am mam taku kamaratku co na mna moc myslela a povedala nech ho nosim pri sebe 😉 😉 dakujem za modlidbu 🙂

kiara15
5. okt 2010

@speranza1 aj tebe dakujem .ved aj ja tebe drzkam palceky na prve sedenie 😉 😉

speranza1
5. okt 2010

@kiara15 .. nevies co obsahuje to prve sedenie?--lebo nam vraveli, ze aj odbery..tak teraz neviem, ..

brmbolcek
5. okt 2010

@kiara15- mas velmi dobru kamaratku 😉 😉 😉

speranza1
5. okt 2010

@brmbolcek a ako sa ma tvoja cucoriedka..je dobrucka? v noci spinka? ako si na seba zvykate? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre