Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
16. okt 2010

@tija28 😀 😀 😀 😀

komarik
16. okt 2010

@tija28, @cikyta, tak ja mám len jedny tehu rifle a sú také tenšie. Už mi je v nich zima. A doma striedam dvojo vyťahaných teplákov. Čo sa týka šiat tak mám také polo šaty-polo tuniku ešte z pred tehu. Dajú sa nosiť v lete ale keď si ich oblečiem na rolák a k čižmám tak to vypadá ešte lepšie. Ja som zatiaľ stále pribrala len 2kg (už by som chcela viac) ale Obelix a domáce kino je fajn 😀 😀 😀 Na krvi mi zase vybehol cholesterol ale ťažkú hlavu si z toho nerobím.

cikyta
16. okt 2010

@komarik To nič,že len 2 kg..aspon budeš kočica maminka 😉 Nebudeš musieť meniť komplet garderobu atd.....A na cholesterol sa kašli.Ten je ako počasie-lieta si ako chce hore dolu.....a možno práve v tejto chvíly ho máš už v poriadku 😉

tija28
16. okt 2010

@komarik - tak to mas fajn, ze iba 2kg, hned by som s tebou menila tych svojich 12kg, co uz mam navyse.................ved ja pouzivam momentalne oblecko velkosti XXL...............................no hruuuuuuuza 😉 .............a z toho cholesterolu si nic nerob, presne ako vravi cikyta - mozno ho uz ani nemas vysoky prave teraz 😉
@cikyta - no a co robi nasa princeznicka prave teraz ? 😉

cikyta
16. okt 2010

@tija28 Má nos nalepený na domácom kine ( 😀 ) tom ozajstnom a spieva s mickeymausom: "myška-muška-miky-maus !!!" 😀

tija28
16. okt 2010

@cikyta - no esteze je to to ozajstne kino.........................................musi byt zlata, pri tom speve 😀 😀 😀 😀

cikyta
16. okt 2010

@tija28 Už vie aj začiatok:
-Prší prší...Kom kom kominár...Pláva kačka po jazere...Kolo kolo mlynské 😉 Pomaly viac,ako ja 😅

tija28
16. okt 2010

@cikyta - no z nej bude isto spevacka..............ked uz ma tolko krasnych pesniciek v malicku 😀 😀 😀 😀 😀

fopardi
16. okt 2010

@tija28 ty že nosíš xxl ved ty si uplne chudučka a aj tych 12kg je malo aby si bola xxl 😉

joj baby ja by som bola najradšej v takom 6-7 mesiaci stale to je asi najkrajšie obdobie v tehotenstve ked sa babo už hybe a bruško ešte nieje take velke tak je to super

ciky my sme si dnes už spievali rolničky akosi ma pochytila predvianočna nalada 🙂

komarik
16. okt 2010

@fopardi, však treba, treba. Vianoce už klopú na dvere 😀
@cikyta, kde chodíš na tie detské pesničky? Ja si už žiadne nepamätám. Čo potom budeme spievať?

tija28
16. okt 2010

@fopardi - no veru, veru XXL mi teraz doplna satnik, mne to vyskocilo do bokov, do prs, a samozrejme ze do brucha, tak som teraz ako matrioska alebo mozno mam este lepsi vyraz - vestonicka venusa 😀 😀 😀 😀 😀
............................a to mas pravdu s tym najkrajsim tehu obdobim teraz, teraz je to super 😉 ............takze vianocna naladicka je dnes u vas - no krasa, este sniezik chyba 😉

tija28
16. okt 2010

@komarik - uz to tak vyzera, ze zachvilu budeme chodit k cikyte po pesnicky, alebo este lepsie - budeme si poziciavat sisku na striedacku - sak z nej je uz mala spevacka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lulu10
16. okt 2010

ahojte baby, je tu niekto v teme kto chodi do Heliosu kvoli opakovanym potratom? Alebo som sama? ☹

minka051
16. okt 2010

Ahojte prajem peknú sobotu 🙂
U nás je jarmok ale máme zamračené 😒 no hlavne že neprší 😉 Vidím tu sa tuším chystáte na spevácku súťaž 😀

cikyta
16. okt 2010

Požičiam vám potom Sisu.........No......nejaké básničky z netu a pesničky si pamätám.Aj pionierske ! To som mala ešte dobru pamäť a bola som bystrá... 😵
Už teraz si nepamätám,čo bolo ráno 😝

@lulu10 A prečo mávaš opak.potraty? Príčinu vieš? ☹ Možno to má suvis s trombozou a zrážanlivosťou krvy......neviem......Doki ti čo povedali? ☹

lulu10
16. okt 2010

@cikyta ano mam trombofilnu mutaciu MTHFR od obidvoch rodicov a pichala som si aj fraxiparin a aj tak to zle skoncilo, tak uz neviem,nic ine nam nenasli 😔 chodim k doktorovi Krajkovicovi, tak som myslela ci tu nieje niekto s takym problemom

cikyta
16. okt 2010

@lulu10 Ja mám to,čo ty,len som ešte nepotratila...........teda.........moj muž má aj zlé spermie,tak aj preto som nemohla byť tehotná. Ale tiež mám tie mutácie+pichala som fraxík 😉

lulu10
16. okt 2010

@cikyta aj moj manzel ma zle spermie, morfologia len 1% dobre ale ja zazracne otehotniet problem vobec nemam, ako sa hovori staci na mna hodit trenky a som tehotna len sa to vzdy zle skonci, uz ma napadlo ci su neni problem tie zle spermie... 😒

cikyta
16. okt 2010

@lulu10 hm...ktovie ☹ Nad tým som ešte nerozmýšlala....A v helíku ako ? Máte plánovaný sex+fraxiparín,či ako?
(musim odbehnuť uspať malú...)

lulu10
16. okt 2010

@cikyta nie zatial sme planovane nemali nic, kazal nam otehotniet a hned prist pre faxiparin + lieky na udrzanie, to vsetko som aj brala a nepodarilo sa... minuly vikend som stravila v nemocnici a do heliku ideme teraz vo stvrtok, tak doktorovi oznamim ze som znovu potratila, som zvedava co povie,bojim sa ze povie ze nech to nechame tak, ze uz neni ziadna moznost... ☹

orsulka
16. okt 2010

no tak som sa vratila z nakupov...hihihih...nieco na jedenie, kosičky do skrine na zemiaky a cibulu.....a pre každeho drobca 3 ks bodičiek....s dlhým rukávikom.......
neviem doma najst kabel, aby som mohla stiahnut fotky z fotaku 😠 😠 😠 😠

@lulu10 ahoj.,...mylsím teda, že by vas Krajko mohol poslať na genetiku na vysetrenie....tam by sa mohla zistiť nejaká tá pričina...možno je to v tom....teda ak ste na tej genetike este neboli.....

cikyta
16. okt 2010

@lulu10 Nooooooo..........tak toto ti na 100% nepovie !!! Ver mi 😉
Kolkokrát si potratila,ak to nieje tajomstvo? ☹

orsulka
16. okt 2010

@komarik caf babulka...že 2 kg!!!!! no tak to ti aj ja závidím...ja už mam tiež + 12 kg.......
podla mna je to fajn, že si tak vela nepribrala...nebudeš musieť zhadzovať 🙂))))
@cikyta ahoj hviezdička moja 😵 😵 😵

cikyta
16. okt 2010

Ano Orsulka má pravdu.A nemusí vás ani posielať,len aby to bolo zdarma,tak ho poproste,nech vám napíše papier tam.Aj my sme boli z vlastnej iniciatývy. (kurňa aké Y-I?) 😅 😀

cikyta
16. okt 2010

@orsulka ahoj slniečko. 😎 🙂

lulu10
16. okt 2010

@orsulka na genetike sme boli, karyotypy mame v poriadku,nic nam tam nenasli, len mne tu trombofilnu mutaciu, neviem ci je este nejake ine geneticke vysetrenie na ktore by nas poslal?

cikyta
16. okt 2010

@lulu10 aha tak.Tak to neviem... ☹

lulu10
16. okt 2010

@cikyta uz 3krat v priebehu 15 mesiacov ☹

orsulka
16. okt 2010

@cikyta iniciatívy...... 😉 😉
@lulu10 tak teda teraz fakt neviem, ked ste n&a tom už boli 😔

cikyta
16. okt 2010

@orsulka dík za gramatické okienko 🙂

@lulu10 fuha.no to mi je luto ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre