Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
20. okt 2010

@cikyta ahojček no práve som na teba myslela, teda to je neuveritelné a odrazu si tu. 🙂 Dík moc moc dúfam že nesklamem.

cikyta
20. okt 2010

@minka051 😀 som Kasper 😀

noe
20. okt 2010

@minka051 😀 tak som si ta s niekym pomylila, obcas pridate foto zo stretavky a sa mi zdala jedna pani dnes v Heliose trochu povedoma. A ako som vam sem nakukla, tak sa podobala na teba 🙂

@cikyta dakujem, dufam, ze mi bude dobry kamarat 😉

minka051
20. okt 2010

@cikyta 😀 😀 No zajtra potrebujem Kasperov aj anjelov 🙂 🙂 🙂

cikyta
20. okt 2010

@noe Uvidíš,že ti bude dobrý kamarát ! 😀 Verný a hlavne pomôže vtedy,ked to najviac potrebuješ 😉

@minka051 Všetko bude,neboj nič !!!!!!!!!!!! 🙂

minka051
20. okt 2010

@cikyta no ked to povieš ty tak tomu verím. 🙂 😉 Inak som celkom v pohode a cítim sa dobre až mi je to čudné.

cikyta
20. okt 2010

@minka051 Ved pozerám tvoje písmenká aj dozadu a fakt sa mi zdáš uplne užastná vyrovnaná žienka,ktorej už chýba len jedno !!! 😉 Mám z teba velku radosť a len si to pekne uchovaj tuto náladičku ! Je to najlepšie,čo môžeš teraz urobiť pre seba,svoje okolie a napokon možno aj bábätko (či bábätká-ktovie) 😉 😉 😉 😉 😉

minka051
20. okt 2010

@cikyta no uvidíme 🙂 🙂 malá herečka sa má ako? 🙂

cikyta
20. okt 2010

@minka051 Sisa? Ako aprílove počasko,ale skôr je taká mrzutá skrz zubky ☹ Niekedy má záchvat smiechu a v zápätí sa rozplače od zlosti.....no užas táto detská puberta 😀

minka051
20. okt 2010

@cikyta no tak to poznám, 🙂 ale neboj bude aj horšie o pár rokov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tá ďalšia puberta radšej nevravím treba len vydržať.Aj tak sa to zmeniť nedá. 🙂 🙂 🙂

noe
20. okt 2010

@cikyta krasne si to napisala 😉 skoro sedi aj na manzela 😀
Inak mas nadhernu nadhernu dcerku 😵 Hned je den krajsi, ked pridas nejaku novu foto Sisinky a jej huncucstiev 😀

cikyta
20. okt 2010

@minka051
@noe no že dakujem dievčence 😀 😀 😀

minka051
20. okt 2010

@cikyta a vravíš na dnešný dátum je taký magický..20.10.2010. Dúfam že mi prinesie šťastie. 🙂 🙂 čo ty ako naša veštica si o tom myslíš. 😉

cikyta
20. okt 2010

@minka051 No,ťažko povedať,ale kedže máme v tomto mesiaci 5 nediel , čo sa zopakuje zase až o 823 rokov,tak to vidím viac ružovo,ako čierne 😉

minka051
20. okt 2010

@cikyta no super tak to by ma nenapadlo počítať. A ako vieš že až o 823 rokov to sa dá nejako vypočítať. Ty si asi génius 😀 😀

cikyta
20. okt 2010

@minka051 Práve mi prišla sms,že je magický mesiac mám to poslať 8 ludom...a ked tak urobím,tak ma na konci mesiaca čaká prekvapenie-finančné,vraj zbohatnem 😀 😀 😀 😀 😀
Tomu,že sa to opakujem každých 823 r. možno verím,ale tomu dalšiemu ee (akože to zbohatnutie atd...)😝 😀

Pápá.ideme von trošku zase............... 🙂

janicca
20. okt 2010

ahooooooooooooooooooj tak som sa sem konečne dostala podať čerstvé správy o mojej osobe 😀 😝 tak že dnešná návšteva v Helíku dopadla na jedničku s hviezdičkou no šak iné sme ani nečakali 😵 😵 😵 tak že nie dve ale jedna fazuľka ale to neva my sme vďační aj za to jedno hlavne nech je všetko v poriadku 😉
@minka051 pssss čítam ťa tak potichučky 😀 ja budem zajtra tvoj anjel strážny ale s takými malými rožkami 😀 😉 verím že to tam je a ináč to ani nebude ved aj Cykita ti to vybosorovala 😀 eee vyveštila 😉
@cikyta tak vaše veličenstvo mám taký dojem že certifikát vám ostáva a ešte ak to bude tojášik tak ťa budem pasovať za Sybilinu neter 😀 😀 😀 😀 😝

orsulka
20. okt 2010

@janicca gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵
zajtra sa k tebe prida aj minka....a ak boh da....tak v piatok Kiarka 🙂 🙂 😉 😉

janicca
20. okt 2010

@orsulka ahoj moja 😉 tak s tým počítam že má v tom nenechajú samu 😵 silno myslím na obidve 😉 😉

jerryjanka
20. okt 2010

@janicca moc gratulujem k bublinke. nech to dotiahnete do konca samozrejme uspešneho
@minka051 držím palce na zajtra
@cikyta ty bosorka jedna 😀

fopardi
20. okt 2010

@janicca super super super hned je krajši den tak sa teším
a zajtra je na rade
@minka051

no a kiara normalne som hlatala strany späť aby som vyhutala čo som premeškala tak som prekvapena tajne dufam že sa stal zazrak a mala si normelnu mrchu či len taku slabšiu či ako ? dlho -kratko bola?

katy7
20. okt 2010

@janicca to je fantasticka spravicka, srdecne blahozelame a nech sa fazulke aj tebe pekne dari a nech prezijete spolu 2v1 krasnych devat mesiacov

cikyta
20. okt 2010

@janicca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa tu šulam,ako sa z nevinnej hry stane takáto vážna vec,ktorá vychádza 😀 😀 😀
Gratulujem zo srdiečka a ver,že to bude tojášik,ako bič !!! 🙂

lucula73
20. okt 2010

@janicca gratulujem,veľmi sa teším s tebou... 🙂

kiara15
20. okt 2010

@minka051 presne tak ako keby som drzala granat v ruke 😉
@lucula73 ano bol neg.a vidis?,jja som stoho tiez mimo??testla ale ozaj len duch ☹
@noe ano cakala som na krv a ty si kde bola??
@cikyta iba slabililinky duch ☹

kiara15
20. okt 2010

@janicca a tebe este raz srdecne gratulujem 🙂 🙂 🙂 super ze jedna furt som si myslela ze dve 😉

kiara15
20. okt 2010

@fopardi moja zlata to bolo cele take zvlasne ale bolo to normalne ako mrcha takze som aj ja zo vsetkeho zosokovana co to vlastne sa stalo 😒 a preco sa to neudrzalo ☹

fopardi
20. okt 2010

@kiara15 tak neviem no asi najviac fakto ukaže ta krv kedy to ideš ešte vpiatok?

kiara15
20. okt 2010

@fopardi jasne ze v piatok sa dozviem co a preco asi??sice aj tak mi nepovedia co sa stalo??

noe
20. okt 2010

@kiara15 ja som cakala uz pri dverach na krv. Uz davnejsie som pozerala nejake foto z vasich stretavok a zdala si sa mi povedoma. A tak som bludila vasou temou a zistila som, ze si to asi ty 😀 😀 super, ze som sa nemylila.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre