Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mimili
21. okt 2010

Krásne ránko!
@janicca Juchuuu! Samé dobré správičky, Janicca, gratulujem.

@minka051 A o chvíľu určite príde ďalšia milá správička 😉

minka051
21. okt 2010

Dobré ranko prajem 🙂
@janicca no ja sa veľmi snažím nenechať ťa v tom samú a pridať sa a som strašne rada že na mňa tak myslíte. Som v pohode ale v kutiku duše mám strach. Ale mám myslieť pozitívne tak sa snažím. Inak gratulujem ti k fazulke bude to bojovník /čka neboj 🙂 🙂

@orsulka no ja sa chcem veľmi pridať ku vám a dúfam že sa to podarí aj kiare. Všetkým vám moc ďakujem.

No toto čakanie je asi najhoršie zo všetkého, ale vlastne už je rozhodnuté len mi to musia povedať. 🙂

minka051
21. okt 2010

@mimili ahoj tak dúfam že neskalmem 🙂

lucula73
21. okt 2010

@minka051 aj ja verím,že to budú pozitívne správičky 😉 tfuj,tfuj.

inak ahojte.... 🙂 nestíham nič,vobec,len vás horko ťažko prečítam,musíme ešte aj cvičiť s malým tri krát denne,no to sa hádam ani nedá 😝

minka051
21. okt 2010

@lucula73 ahoj no aj ja tomu verím 🙂 A prečo musíš s malým toľko cvičiť?

janicca
21. okt 2010

brééé ránko vám prajem 🙂
dievčence ešte raz vám ďakujem za gratulácie ... 😉
za chvílu čakáme ďalšie super správičky však minka 😵 😵 😵 a zajtra sa stane zázrak však Kiarka 😵 😵 😵 ja by som bola taká štastná keby to tak bolo 😉
Ciky tak to sa necháme prekvapit ako sa to všetko bude vyvíjať 😉 či ti nezačnem za to aj platit 😀 😝 😀 😀

lucula73
21. okt 2010

@minka051 lebo je lenivý,nič sa mu nechce,len by sedel ako peceň chleba 😝 😀

janicca
21. okt 2010

@lucula73 😀 😀 😀 😀 😀 že peceň tak to si ho pekne nazvala ...zlatušik krásny 🙂 🙂

minka051
21. okt 2010

@lucula73 no neboj ono sa to zmení 🙂 😉

@janicca no keď to povieš ty tak musím podať len dobré správy 🙂 Ešte som stále v pohode , ale tlak mi už stúpa. Chcem sa ťa spýtať mňa vôbec okrem prs nič nebolí len sem tam pichne v bruchu a ani príznaky že by mala prísť mrcha nemám a to už 3 dni mešká. No ale teda nechcem ju ani vidieť.

lucula73
21. okt 2010

@minka051 to je určitee na dobrej ceste,nemusí ti nič byť zatiaľ,veď to je skoro,hlavne,že neprišla mrcha 😉
@janicca 😀 ..ja sa smejem,ale inak mi je z neho doplaču.... 😝

janicca
21. okt 2010

@lucula73 ale ved niektoré detičky su pomalšie ale ved on to určite dobehne aj ked neskor 😉
@minka051 moja to su všetko tie správne pocity na tehuhu tak že také pichy to asi patrí k tomu 😉

minka051
21. okt 2010

@janicca
@lucula73
no ja som už tak nervózna, že sa až bojím zavolať. Tak taký bojko tu asi nieje 😲 Preto som ani netestovala.

petuska123
21. okt 2010

@minka051 tak vela stastia aby bol pozitivny vysledok

lucula73
21. okt 2010

@minka051 ja to poznám....ja keď mám niekde zavolať,idem predtým 5x na wcko 😀
drž sa moja....

minka051
21. okt 2010

@lucula73 už som bola 2x 😀 A do 10tej sa určite aj pos.... 😀 Teraz som si urobila kávu tak sa idem ukludniť.

janicca
21. okt 2010

@minka051 presne viem o čom hovoríš to čakanie je neskutočne dlhé ale ved vieš ako sa hovorí kto si počká ten sa dočká 😵 😵 😵 o 10:00 budem silno na teba mysliet 😉 😉 😉 tfu tfuj tfuj ....ak to má pomoct tak sa kludne aj pototo 😀 😀 😀 😀

kiara15
21. okt 2010

@noe a co si do mna nestrcila mohli sme si pokecat 😉 😉
@minka051 drziiim!!!!! 😉 😉 😉

cikyta
21. okt 2010

Ahojte....

@lucula73 V prvom rade je to chlap a tak je to uplne v poriadku ! Tí boli vždycky pohodlní 😉 To je vedecky dokázane 😉 😅

Inak zdravím všetky.............teda dnes to moje pozdravovanie je trochu od veci,lebo som chorá 🙄

minka051
21. okt 2010

@cikyta ahojček tak o chvíločku volám no to sú teda nervy 😖 Inak choroba nieje bohvie čo nezávidím a prajem skoré uzdravenie. 😉

noe
21. okt 2010

@kiara15 nabuduce strcim 😀 ja mam vzdy pocit, ze niekoho tam poznam, ale az ked bruzdam doma konika zistim, kto to asi bol 😉
Ja moc niesom na zoznamovnie typu: '' ahoj sa mi podobas na niekoho z konika, niesi to nahodou ty? A ako sa vlastne volas???'' 😀 😀 😀
Aj s @janicca sme boli vcera dohodnute, ze sa stretneme a nestretli sme sa 😒 😀

kiara15
21. okt 2010

@noe kludne ved aj sa moc tak neviem ale ked som si ista poviem 😉 😉

minka051
21. okt 2010

Tak už som volala 🙂
Tak asi ste mi pomohli a všetci anjelikovai stáli primne a povedali mi že to vyšlo Výsledok je pozitývny .
Ani neviem som v šoku mne nadiktovali HCG mlU/ml - 76,7. Povedali že do tretieho týždňa má byť 71 tak je to OK.
vtých vašich hodnotách je to asi 767. neviem. teraz musím volať do centra ako ďalej.

lucula73
21. okt 2010

@minka051 krása.....tichučko gratulujem,nech sa bobáčiky držkajú..jupíííí 🙂 🙂

cikyta
21. okt 2010

@minka051 GRATULUJEEEM 🙂
Ja som tak čakala na teba ! Fakt som si nebola istá,ako dopadneš,aj ked...to dievčatko vidím v tvojom náručí uplne jasne ! 🙂
Mne je od radosti do plaču.........................................................................................................ja by som ťa tak vystískala!

orsulka
21. okt 2010

@minka051 áááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@minka051 minkááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
toto je skvelá správa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hroooozne moc sa tesííííííííííííííííííím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk.-)))))))) konečne to vyslo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 v😵 😵 😵 😵 v😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucula73
21. okt 2010

@cikyta takžee nie tojášik? 😀 ..len keď budú tri.... 🙂

mimili
21. okt 2010

@minka051 To je supeeeeeeeeeeeeeeeer!!! Gratulujem! Veľmi sa teším s Tebou... teraz už len nech maličký bobáčik rastie a silnie....tak už môžeš testnúť🙂

minka051
21. okt 2010

@cikyta júúúj ja som z toho taká paf ,že teraz by sa mi krvi nedorezali 🙂 Strašne ďakujem 🙂

@lucula73 ďakujem ale teším sa po tichúčky aby sa nič nepokazilo. 🙂

cikyta
21. okt 2010

@lucula73 fakt...............ved oni môžu byť aj try ! No čo,tak miesto jednej princezny "hrozia" try 😀

Minka..........................pripíjam na tvoje zdravíčko a zdravíčko tvojej malej-malých.........!

orsulka
21. okt 2010

@minka051 teraz sa auž nič nepokati...základ bolo aby sa chytilo !!! a to sa teraz stalo......tak verim, že toi už bude len a len OK 🙂))))))) treba sa aj nadalej setriť...a vydržaaaať!!!!! toto je fakt skvele dievča!!!! velmi som ti priala 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre