Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

fopardi
25. okt 2010

@tija28 počkaj ešte ti budu musieť porod vyvolavať 😉

tija28
25. okt 2010

@fopardi - no kiez by si mala pravdu........................ta pridem potom osobne vybozkavat 😀 😀 😀 😀 😀 .............ale som viac-menej realista, takze uvidime, co nam osud nadelil 😀

cikyta
25. okt 2010

@zlatanka30 To musíš mať nejaku velku cystu,čo? Lebo poznám vela žien s cystami a IVF sa im preto nerušilo. No každý máme svoj príbeh,svoju cestu....a držím palce,nech sa ti to vyrieši a nech ti ju raz a navždy odstránia. ☹

@tija28 Silvinka dakujeeeeeeeeee 🙂

cikyta
25. okt 2010

@tija28 Ver Fopardi..........vobec nezáleží na strese 😉 (to by som Sisu v 9tt stratila,v 12tt tiež, a v20tt určite.Najprv som mala hnačky-grcačky+hospitalizáciu,potom 2 výpady zuriveho vlčiaka a napokon tragické umrtie kamarata v mužovom náručí ☹ )
A po narodení Sisi neplatí ani to,že v strese stratíš mlieko.Mali sme problémy s očkami,prepichovanie kanálikov,reflux+hospitalizácia,zlé klbiky a zlé prognozy do buducna ..... všetko sa vyriešilo a hla-mám mliečka na 3 riťulky 😉

zlatanka30
25. okt 2010

@cikyta neni velka,ale vzdy sa urobi. ☹

cikyta
25. okt 2010

@zlatanka30 A kde ju máš? Ja som mala počas IVF v pravom vaječníku 11mm endom.cystu,ktorá sa zväčšuje,no vtedy bola 11mm.

zlatanka30
25. okt 2010

@cikyta tiez pravy mne ju vtedy pri opu dal krajko prec,ale povedal ze vzdy sa moze urobit ked pride mrcha.a ty ju mas este stale.keby som bola tehu tak mi je to jedno ,ale takto ma to doslova s... ☹ najlepsie asi vybrat cely vajecnik a bude pokoj uz som aj nad tym rozmyslala

cikyta
25. okt 2010

@zlatanka30 Po pôrode mi ju na UTZ velmi nevideli a pravdu povediac,sustredili sa na maternicu.To mi robili utz v nemocke a tak sa s tým nejak nazaťažuju.Ale viem,že tam je.Cítim ju omnoho viac,ako pred otehotnením.Aj ked si to zatlačím.
Ked som sa pri IVF pýtala,či to vadí,povedali,že na IVF a tehotenstvo nie.................preto mi je divne,že to u teba vadí ☹

cikyta
25. okt 2010

@zlatanka30 V nemocnici sa im nechcelo mi ho moc hladať,lebo ho mám velmi vysoko a je taký zapatrošený 😒

wolfskinka
25. okt 2010

@tija28 jezsisi uz len 78 dni ... to poriadne leti ... najvyssi cas vsetko pochystat, tija tipujem na Silvestra ako si ty tipovala mne 11.7. ... a vyslo ... 😀 😀 😀 😀 tak moj tip je 31.12.

wolfskinka
25. okt 2010

@tija28 jezsisi uz len 78 dni ... to poriadne leti ... najvyssi cas vsetko pochystat, tija tipujem na Silvestra ako si ty tipovala mne 11.7. ... a vyslo ... 😀 😀 😀 😀 tak moj tip je 31.12.

speranza1
26. okt 2010

krasne ranko snazilky, buduce mamicky a mamicky 🙂

minka051
26. okt 2010

@zlatanka30 moja nič nieje stratené treba začať inak myslieť a hlavne veriť že sa to musí podariť a aj sa podarí 🙂 🙂

@suriver to ešte neviem ale asi budem vedieť 2.11. mám UTZ. 🙂 😉

janicca
26. okt 2010

ahojte 😉
@orsulka krásne fotečky normálne nám kvitneš do krásy 😵 😵 a tích 12 kg vobec nie je vidno a keby aj bolo tak su predsa dve 😵 😵 a tie súpravičky sú úžasné 😉
@tija28 Edmond to znie tak vznešene 😀 😀 😀 😀 😀 😀 čo sa ti na tom nepáči ??? 😀 😝
@zlatanka30 moja hlávkue hore ani sa nenazdáš a budeš tehuhu ani ja som tomu neverila a predsa sa na mna niečo nalepilo 🙂tak že hlavne pozitívne myslenie a všetko pojde ĺahšie 😵 🙂
@minka051 ja som bola na 14 den po ET tam mi akurát potvrdili z krvi a podla utz ešte nevedela povedat že kolko ich tam je ale niečo tam videla , 21 po ET a tam už bolo pekne vidno že koľko ďalšia kontrola bude 3.11

minka051
26. okt 2010

@janicca ahoj
tak to ja budem 25deň od KET tak hádam už bude vidieť. No som zvedavá 🙂 🙂

mysiatko
26. okt 2010

ahojte dievčatá, chcem sa opýtať, som po ET 10 deň a 3 deň trochu špiním, nemám zavolať do centra?zvyšovali vám dávku liekov keď ste niektorá špinili?ja beriem rano a večer 2krát utrogestan zo spodu.ďakujem

minka051
26. okt 2010

@mysiatko rozhodne zavolaj , ale to býva aj dobré znamenie. Neskúsila si si urobiť test. Ja beriem Utrogestan 3x2 tabl.

tija28
26. okt 2010

@cikyta - a ty si rodila presne, ci skor, ci si prenasala ?..........ja uz si ani nepamatam
.................a inak to si mala ine stresy veru, ............a silvinka vyzera pekne k svetu - tak som zvedava, aky bude ten moj oliver, ci to bude tiez taky zivel ako sisi, zase pri tych mojich starostiach - ja budem vdacna za mlieko aj na jednu ritku 😀 😀 😀
@wolfskinka - no silvester mi je asi sudeny, muz sa mi vola tak, odhodeneho psika sme si vzali presne na silvestra, tak som zvedava, kedy pride oliver 😀 😀 😀 ..................a co maly - poslucha, a co cvicenie - pomaha ? 😉
...................ostatne vas pekne zdravim a prajem krasny jesenny dnicek 😉 😉 😉

mysiatko
26. okt 2010

takže som volala, mám zvýšiť dávku na 3*2 tablety, test som skúsila včera a je tam druhá palička, len mám také mrchovské pocity v podbrušku občas,

zlatanka30
26. okt 2010

@mysiatko nech ti to vide 🙂

minka051
26. okt 2010

@mysiatko tak to je super že sú tam dve paličky 🙂 🙂 🙂 teraz len kľud, oddychuj a uvidíš všetko bude dobre 😉 Si doma na PN?

mysiatko
26. okt 2010

@minka051 veď som sa aj včera na ten testík pozerala vyjavene a chodim sa na neho stale pozerať...oddychujem a len tak polihujem...trochu ma hneva to špinenie, ale čo má byť to bude 🙂 🙂 🙂 ano som na PN od transferu

minka051
26. okt 2010

@mysiatko tak to je dobre.... ja som tak isto niekoľko krát pozerala na test a vždy s úsmevom na tvári 🙂 🙂 neboj dobre to dopadne. na krv kedy ideš?

zlatanka30
26. okt 2010

a mna uz stve to spinenie.
@minka051 ty sa drz.ja som uz dnes vsetko vyhodila ohladom toho zbabraneho ivf.

mysiatko
26. okt 2010

@minka051 na krv idem az o tyžden, lebo v pondelok je sviatok tak sa to posúva

minka051
26. okt 2010

@mysiatko to ubehne neboj hlavne že už máš// čiaročky 🙂 😉

mysiatko
26. okt 2010

@minka051 pri 1 IVF som nespinila tak snad to je dobre znamenie

kiara15
26. okt 2010

pekny den zelam vsetkym 😉

@mysiatko super ze uz mas //zatial po tichucky gratulujem 🙂 🙂

@zlatanka30 ahoj a hlavu hore 😉
@orsulka krasne fotecky a vybavicka este krajsia 🙂 🙂

zlatanka30
26. okt 2010

@kiara15 vsak prave preto som vsetko vyhodila. nech to nemam na ociach. 😠 😠 😠 😠 😠

kiara15
26. okt 2010

@zlatanka30 a co ked budes este nieco potrebovat??ja som si vzdy nechala aspon som nemusela dokupovat napr.pregnyl alebo decapeptil a tak 😉

zlatanka30
26. okt 2010

@kiara15 uz to urcite nebudem potrebovat..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre