Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
1. nov 2010

@minka051 ano nemala radsej necitaj nic ok??a mysli pozitivne budeme zajtra na teba myslet 😉

fopardi
1. nov 2010

no idem ja spať tak sa majte krasne a pekne sa vysinkaj minka pred zajtrajškom a zajtra počítam kolkmo babätiek čakaš 🙂

kiari ahojky kedy idem´š na ketko ? 😉

minka051
1. nov 2010

@fopardi no ako keby som seba videla. Presne ako píšeš. škoda že sa nedá vidieť do bruška 🙂

minka051
1. nov 2010

@kiara15
@fopardi Dik moc tak idem aj ja už do postele tak pekné sny 😉

kiara15
1. nov 2010

@fopardi ked dostanem mrchu 😉
@minka051 aj ja cakam 😉 😉

minka051
2. nov 2010

Dobré ránko 🙂
No som tu dnes prvá 🙂 Tak pôjdem sa chystať k doktorke a uvidím čím ma prekvapí.

kamka17
2. nov 2010

@minka051 no tak na dnes držím silno palce, nech sa konečne dozvieme, koľko fazuliek máš v brušku 😉 a prosím ťa, odteraz máš zákaz navštevovať iné témičky ako túto, lebo presne ako kiara napísala, treba myslieť pozitívne, takže netreba sa stresovať ešte aj nejakými hororovými zážitkami iných báb...s tebou bude všetko ok a basta 🙂 😉

@cikyta... 😀 😀 😀 😀 som si živo predstavila Silviniku v tom skle...musela byť asi prekvapená, že čo ju to zabrzdilo... a vás, jak sa rehocete...ja by som sa asi tiež 😅

a všetkým ostatným od A po Z prajem pekný dník a aj pekný celý týždeň...
dnes máme presne 7 týždňov 🙂 ...čiže 34tt

minka051
2. nov 2010

@kamka17 už budem čítať len dobré veci a myslieť len pozitívne.Takže všetko bude v poriadku 🙂 😉

orsulka
2. nov 2010

@minka051 ´bude dobre, neboja sa ty nič dievča!!!!!!!! bude dobre 😵 😵 😵 to že mas strach a nerviky ci bude vsetko OK, je normalne...po tom vsetko cim sme si prsli je to fakt normalne, presne aj ja som sa takto citila pred každym sonom... ja som tiež dokonca tak okolo 7 tt spanikárila a sla na sono, lebo som si nebola ista ci je vsetko OK..... 😉 😉 😉 doktor sa na mne smial, lebo som tam prisla s tym, že sa citim až velmi dobre a mám chuť na kávu 😀 😀 😀 tak napr. ja to špinenie kontrolujem doteraz...aj to je normal podla mna 😉 😉

@kamka17 Paulínka je nádherne dievčatko....a pojdete už tento týžden domkov ????? 😕 😕 😉 😉 už by som vam to priala 😵 😵 😵

vsetkým dievčatkám prajem krasne dobre ranko 🙂)))

janicca....tak ako sa mame??? kedy je dalsia kontrola???? oddychujes, ci žbrýlaš?????? 😀 😀

minka051
2. nov 2010

@orsulka no ja sa ukľudním neboj. Hlavne aby tam doktorka videla len to dobré. 🙂

orsulka
2. nov 2010

@minka051 nič iné tam vidieť nemože.....noooooooooooooooooo....tak maximálne tam može vidieť nie jedno...ale dve srdiečka 🙂))))))) 😉 😉 😉 😉

minka051
2. nov 2010

@orsulka ved jasnéé . napíšem hned ako prídem. Mám tam byť o 9:30 tak sa idem hodiť do sprchy a pôjdem. 🙂 😉

orsulka
2. nov 2010

@minka051 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😉 😉 😉 😉 🙂 😉 🙂 😉

surviver
2. nov 2010

pekne ranko 🙂 ...my sme chvilu neboli doma,lebo sme boli "pozabavat" starych rodičov 😉 ,ale už sme domka 🙂

orsulik,fajn,že si nemocku pekne zvladla,ale lepšie ,že už si doma,ved všade dobre,ale doma...a mate peknu obyvku 😉

kamka no Paulinečka je krasna a kedy pojde domov už vieš? sa tešim ,že ju kuknem life 😵

minka,aj ja som velmi zvedava 😉

a aj ostatne zdravim cyk,kiarka,janica,lucuka,fopardi....a všetky,lebo nas je tu nejako viac teraz tak aby som na nikoho nezabudla 🙂 a prajem pekny tyžden....

denis19
2. nov 2010

@minka051 nemohu se dočkat, hned po návratu z neurologie zapínám PC!!!!

orsulka
2. nov 2010

@surviver ahooooooooooooooooj.....no nebola si tu veru dávno...🙂))) ale aj starý rodičia nech sa krásne potešia s drobčekom 😉 😉 😉

surviver
2. nov 2010

@orsulka orsulik no potešili sa ,ale už možno aj boli radi,že ideme preč,lebo ich maly tak poprehanal po izbach,že za nim nestihali a 10kg nosit na rukach,sa im tiež zdalo vela 😉 ....tak myslim,že do Vianoc naberu novu silu a potom ich pojdeme znova poprehanat 😀 ...a Ty sa ako citiš? Bruško rastie? 🙂

orsulka
2. nov 2010

@surviver citim sa fajn...dokonca sme tuto noc prespali uplne že celu...len sem tm na WC...ale pohodka 🙂))))) v piatok idem na poradnu...... 😉 😉 😉
no my tiež budeme na Vianoce u svokrovcov, ja by som tolko jedla asi nechystala 😀 😀 😀

ofs
2. nov 2010

Ahojte, veľmi vás prosím o pár povzbudivých slov. Som 7deň po ET, asi tretí deň škaredo kašlem, beriem homeopatiká STODAL. Prosím vás môže mať vplyv moja choroba na uhniezdenie embrya? Celkom som z toho zúfalá, teploty nemám, ale bolia ma priedušky, strašné, som smutná, naša snaha nebola márna? Napíšte mi pár slov, ďakujem

orsulka
2. nov 2010

nooooo... MINKAAAA??????????????????????????? ta de si??????? 😉 😉

minka051
2. nov 2010

@orsulka no som tu a predýchavam, lebo som momentálne na dne. Písala som vám v druhej téme.

petuska123
2. nov 2010

@minka051 co sa stalo???zle vysledky???

minka051
2. nov 2010

@petuška 123 ano. Doktorka videla dva obaly ale sú prázdne miminká nerastú. Zobrala krv na HCG ale myslím zbytočne, lebo prišla som domov a vložka červená, a urobila som aj test a je tam len / čiarka. Tak to je koniec. 😢

orsulka
2. nov 2010

@minka051 tak som si precitala 😔 😔 ale ako sim pisala...treba počkat do zajtra na vysledky krvi......a krvacaš velmi??? je to normálna krv, alebo len take hnede??????

petuska123
2. nov 2010

@minka051 tak to my je luto 😢 je to vsetko nespravodlive!!!

mimili
2. nov 2010

@minka051 Minka, bóže, až mi zle prišlo... no presne ako píše Orsulka.. je to asi dosť ťažké, ale radšej počkaj do zajtra, keď to bude naozaj potvrdené a až potom sa vyplač... Veľakrát sa stáva, že doktori nič nevidia a potom je z toho bábätko.. aj krvácanie vraj môže niekedy byť..Táto téma je predsa celá o viere, všetko čo prežívame je založené na viere a nádeji...tak ja stále veríííím! Strašne silno na Teba myslím!

mimili
2. nov 2010

@ofs Ja stále vravím, že čo sa má stať, sa stane... A keď Ti je súdené mať teraz bábätko, tak ho budeš mať aj napriek nejakej hlúpej chrípke. Rýchle uzdravenie prajem, hlavne sa šetri a oddychuj!

minka051
2. nov 2010

@mimili si zlatá a ďakujem ved zajtra sa uvidí.

@petuška ano aj ja cítim nespravodlivosť ale život je už asi taký. 😒

surviver
2. nov 2010

@minka051 ,ešte to nie je stratene,verim,že krvička bude zajtra pekne pozitivna a srdiečka,alebo aspon jedno srdiečko sa ešte rozbucha...držim velmi palce,len sa ešte nestresuj,aj ked je to isto tažke,ale aspon skus ,pekne lahni a oddychuj,ved už sa to musi podarit a zazraky....deju sa ,a verim ,že taky jeden srdiečkovy bude aj u Teba 😵

denis19
2. nov 2010

@minka051 napiš mi to , nevím kam jsi to psala, do jaké témy a nechápu co se stalo?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre