Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
7. nov 2010

@cikyta ako aj ja mam nakupovanie rada ked viem co chcem a maju to 🙂 a tento krat sa mi to podarilo na prvy sup pre krsnence ale co este dcere 😒 my smuzom sme uz vybaveny kupili sme si auto tak musime byt spokojny 😉

tija28
7. nov 2010

baby - diky za radu, no idem sa vychystat na tu pohotovost........................keby som sa uz dneska neukazala, tak si ma tam zase nechali - tak dufam, ze sa tu ukazem 😉 😉 😉

orsulka
7. nov 2010

@tija28 držím palec moja...ked nič ine napis sms...dikes .-)))))

cikyta
7. nov 2010

@tija28 Tijuška-budem na teba moc myslieť,nech je všetko v poriadku a nech ešte Oliverko pekne poslucha v brušku minimálne do Silvestra 😉 Tak držím na pohotovosti palce !!! Taktoooooooooo 😉

Inak zdravím všetky Helinky 😉

orsulka
7. nov 2010

vsetky pekne nedelkujete??? to je fajn...ja cakam navstevu a tak chystam pohostenie pomaličky

tija28
7. nov 2010

ahojte 😉 tak a sme naspat, chceli si ma tam nechat na pozorovanie, ale nakoniec sme sa s ujom doktorom dohodli, ze ked sa mi to bude opakovat, tak mam znova dobehnut lezat na oddelenie..........................a inak som v poriadku, zatial sa ani neotvaram, tak som aspon spokojnejsia, ked som sa dala pozriet 😉

kiara15
7. nov 2010

@tija28 super ze si sa dala pozret a Oliverko je v poriadku ani ti nepovedali z coho to mohlo byt?,

cikyta
7. nov 2010

@orsulka Aj my sme mali taku menšiu návštevu 😉
A dnes aj same urazy ☹ Sisa si rozbila noštek-išla jej krvička.Aj hlavičku-išla jej krvička ☹ A večer sa mi skoro otopila vo vani ☹ UF...

@tija28 To je fajn,že ste Ok. A som rada dobrým správičkám 😉

tija28
7. nov 2010

@kiara15 - diky....no spomenul, ze to moze byt z viacerych dovodov, a aj z toho, ze sa mi este stale zvacsuje brucho 🙂
@cikyta - no vy mate teda kazdy den ine a ine zazitky 😉.................sisi je ina kaskaderka 😉

cikyta
7. nov 2010

@tija28 aha tak ti povedal. 😉

janicca
8. nov 2010

tak ahojte moje krásne 😉
tak dnes dá sa povedat som do ružová vyspatá asi ten stres a to všetko okolo toho už pomaly zo mňa opadá a konečne si začneme užívať tehulkovanie 😉 no zatial sa budeme tešit tak potichučky 😉
@cikyta bože baby dávajte na seba pozor ja viem že obidve ste také žihadla maminka dá podnet a Sisa vykoná 😀 😉 😉
@tija28 a ty sa nám pekne opatruj nech to potiahneš ešte nejaký ten týždnik držkaj sa aj s Oliverkom 😉
no idem ja niečo urobit dnes mám na pláne periny prezliesť dufam že nepríde koza a nezožerie mi plány 😀 😀

lucula73
8. nov 2010

pekný deň 🙂 aj keď vonku je škaredo..

@janicca ahoj,ja byť na tvojom mieste,periny neprezliekam...ponaťahuješ si brucho a nemusí to dobre skončiť..nechcem ťa plašiť 😉

janicca
8. nov 2010

@lucula73 ale ved to su lahke perinky uplne že pomalinky to budem robit tak ja už potom neviem čo možem a čo nie mne sa nezdá že by som sa pri tom nejak namáhala ..... ale šak ked povieš tak si dám povedať 😉

lucula73
8. nov 2010

@janicca 🙂 ..však urob tak ako to cítiš 😉 ...ja len preto,že si už raz krvácala... 😉

kuspitka
8. nov 2010

ahojte ,ako sa mate?

@janicca ahoj ,ak by som ti mohla poradit tak pockaj este s pracami doma.radšej si ľahni a nič nerob.

denis19
8. nov 2010

@kuspitka ahoj!!!! ako ste docestovali?

@janicca prikláním se k názoru kuspitky!!!

kuspitka
8. nov 2010

@denis19 dobre moja.
len potom dalsie dni su horsie kamilka ma velmi napuchnute dasna tak nam velmi zuri.musela som ju uspat.
2mesiace bola velmi ukazkova a co sa uz deje posledne 2dni je katastrofa

denis19
8. nov 2010

@kuspitka no to bude tema zoubkama ne? neboť jinak je Kamča úplne super!!!Jsem ríkala večer mužíkovi co už vše delá, tak jen čučel 🙂

kuspitka
8. nov 2010

@denis19 a ten bordel co vam urobila doma.
obcas mam pocit,ze ma nedostatok spanku aj ,ked buva vela,ale doktorka povedala ,ze aj zmena pocasie a to ze zas si nevie najst rezim

denis19
8. nov 2010

@kuspitka no my meli poslední dve noc, ne tuto dnešní, také zajímavou..vstala po tretí ráno a ne a ne spát,ale priložili jsem to tomu,že je zmena počasí a tlaku..

kuspitka
8. nov 2010

dufam,ze ked sa zobudi tak to bude lepsie.

@denis19 mozno naozaj to robi aj pocasie.....

denis19
8. nov 2010

@kuspitka tomu já prikládám velkou vinu 🙂 a ješte byl aj nov v sobotu..tak to vš dokupy a je z toho nervozka 🙂 dnes jdeme ke mne do práce, ukončit materskou a nahlásit rodičovskou a dohodnout se co s mojí starou dovolenou 😕

kuspitka
8. nov 2010

@denis19 tu je dnes zamracene neviem ci pojdeme niekde von....

janicca
8. nov 2010

ááá hotovo 😉
dievčence je pekné že sa bojíme jedná o druhu ale šak každá jedna sama najlepšie vieme čo možeme a čo nie ja sa naozaj cítim dobre ani výtok ani špinenie ani bruško dokonca nebolí 😉 tak že pekne pomaličky čo to možeme porobiť 😉
@denis19
@kuspitka ako vám tie dievčence rastu len toť to boli také malé bodky a už také slečny 😉

denis19
8. nov 2010

@kuspitka u nás je podobne, proto jsem to v okamžiku oblékání stopla, jsem ani nevedela ,že tak leje 😠

@janicca no jsi šikulka, polehoučku teda mužeš 🙂 je mi to jasné a chápu i já to delala, zase opatrne ted, potom to bude horší a horší 😀

kuspitka
8. nov 2010

@janicca už sú veľké dievčatá....
tak ako myslíš ty vieš čo môžeš a čo nie,ja som do 14tt nič nerobila,lebo som sa bala....

kuspitka
8. nov 2010

@denis19 u nás neleje ,ale mne sa do takého nečasu nechce...

janicca
8. nov 2010

@denis19 no ved už chcem aby to bolo horšie a horšie chcem si už velké brucho obchádzať 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@kuspitka joooj ja by som to nevydržala nič nerobit jasné budem sa prisposobovat mojmu telu a jeho potrebám momentálne 😉 😉 😉

denis19
8. nov 2010

@janicca hm, to Ti verím,ale já to nezažila, jako obcházet to velké bricho...fikli mne drív než jsem se nadála a karolínka byla venku 🙂 Ale nevadí i tak to bylo fajn období 🙂 A holky jsou fakticky už velké a kamilka...ta Ti už i chodí, neuveritelné!!!!

@kuspitka ani já na ted nikam nejdu a ješte začalo i foukat!!!desbes.

denis19
8. nov 2010

@kuspitka jo muj milovaný jede do Tisovca nekdy koncem tohoto mesíce,pokud nenasneží,ale na dva dny???? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre