Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
8. nov 2010

@fopardi 4 izbový a máme velikú terasu a garáž skoro ako jeden byt. 🙂 Ved už si to hádam za tolké roky zaslúžime.

kamka17
9. nov 2010

pekné ránko prajem 😎 😎 😎
@minka051 krásny domček, tiež závidím ten pocit vegetu na teraske a verím, že podobných "kamarátov" už nebudete potrbovať, to si človek fakt radšej najme normálnu firmu, ktorá má stanovený štandardnýcenník a nemusíš sa potom s nikým zjednávať a prosiť sa o cenu 😠 😠 držím palce, nech sa vám podarí domček dostavať a nech sa vám v ňom dobre býva 😉 😉
@tija28
@orsulka malá sa má fantasticky, však má dobrých rodičov, tak ako inak 😀 😀 a fakt že je poslušná, v kuse spí, vobec neplače, snažím sa vždy vystihnúť čas papania, lebo vtedy vie aj plakať 😅 a v noci tiež spinká a pučí sa, takže aj ja sa pri nej vyspím, nie som v strese...akurát že toho veľa nestíham, lebo je to dokola len papať, odsávať mliečko a behať po doktoroch...ale tak nesťažujem sa, poznám aj "horšie" deťúšiky 😉 inak mliečko moje papá stále, ale teda hlavne z fľašky, lebo z cicíka síce vytiahne, ale len tak cvične...dnes idem volať dokyne skrs váhu, aby sme sa mohli vážiť a zisťovať, koľko priberáme 😵

speranza1
9. nov 2010

prajem vam vsetkym dobre rano.. takze vcera sme 1x absolvovali iui , takze uz len budeme cakat ako to dopadne... uz nech je vysledok akykolvek, prijmem ho s pokorou 🙂

petuska123
9. nov 2010

@speranza1 tak a ako to prebiehalo???nebolelo??

speranza1
9. nov 2010

@petuska123 nie peta vobec som nic necitila..len po zakroku asi tak o 3-4 hodinky ma pobolievalo v podbrusku..odo dnes beriem utrogestan, tak uvidime ako to dopadne ..aj vy sa chystate na iui?

petuska123
9. nov 2010

@speranza1 no veru asi ani nas to neobide...neviem ale kedy kedze len teraz sa robia vysetrenia mne...

speranza1
9. nov 2010

@petuska123 a este k tomu ako to prebiehalo... od 3dc -7dc som brala clostilbegyt, potom v 10dc sono... nasledne planovanie iui.. nejakych 36 hodin pred zakrokom som si mala pichnut pregnyl.. potom prebehol samotny zakrok... (mm odobrali spermijky, precistili ich) a nasledne mna z vnutra vydezinfikovali, kliestami otvorili krcok maternice - nic ma nebolelo...a potom ti takou tenkou pipetou s hadickou vstreknu partnerove spermije... takze takto to prebiehalo u nas... 😉

speranza1
9. nov 2010

@petuska123 peta zrejme ta zacnu stimulovat od dalsieho zaciatku cyklu... nemas sa coho bat... nie je to nic neprijemne...

petuska123
9. nov 2010

@speranza1 a u teba prebieha ovulacia???

speranza1
9. nov 2010

@petuska123 ano petka u mna prebiehala stale ovulka na jednotku, HP mam super..ale ja mam nepriechodny 1 vajickovod a mm nema excelentny spmg.... a u vas je to ako?

petuska123
9. nov 2010

@speranza1 mne sa HP este vysetruje vysledky mam zatial len z prveho odberu zatial su v poriadku.ovulku tiez mavam a o nepriechodnom vajick.neviem zatial 😒 a mm nema tiez daky dobry spermie doki vravel ze je tam sanca aj na prirodzene otehu ale nie velka...morfologie nebola ukazkova 😠

speranza1
9. nov 2010

@petuska123 petka tak so spmg. je to u nas podobne... ked robili mm 1x spmg. tak nam vraveli ze bol velmi zly az 78% mrtvych, nepohyblivych spermii a este k tomu so zlou morfologiou..ale vcera pri odbere pred iui mal cca o polovicu lepsie spermijky... andrlogicka nam vravela ako keby vysetrovala 2 roznych pacientov, ze sa ten spmg, pred tym nedal porovnat so vcerajsim...tak som spokojna , hlavne kvoli manzelovi...

mimili
9. nov 2010

@speranza1 Tak to je super, že spermíky sú už lepšie. Je teda veľká šanca na úspech, držím palce! Keby sa dal tak posunúť čas o 2 týždne dopredu, že?

speranza1
9. nov 2010

@mimili neviem mimilli..myslela som ze budem viacej nedockava, ze co a ako to dopadne..ale som az privelmi pokojna a povznesena nad tuto situaciu a ja naozaj necakam zazraky a aj ked si niektore povedia ze som skeptik, tak je mi to luto..ja si len myslim ze som skor realista 😉 🙂
a ty sa ako mas? aj vy ste boli na iui...si pisala ze ty si u Dr. Krajkovica, ze? on je velmi mily... myslela som ze to on nam bude robit iui..ale nerobil...ale to je vlastne jedno...

mimili
9. nov 2010

@speranza1 Máš k tomu dobrý postoj - pohoda a kľud je veľmi dôležitý - to je začiatok úspechu... No počkaj za 10 dní..potom napíš, či stále nie si nedočkavá 😀 . Predsa len... ja som tiež realista, ale človek stále dúfa, že možno...
My sme na IUI nešli, drahý má zlé spermošky, tak by to bolo zbytočné. A kto Ti to robil?

speranza1
9. nov 2010

@mimili mojmu mm robili uz asi 5x spmg.a stale mal ine vysledky... po prvych vysledkoch vraveli ze nie su dobre ale ze mozeme skusit iui..potom nam povedali ze v den iui boli ovela lepsie..no ale uvidime.. nielen spermijky su dolezite,ale aj to ci moje vajka su v poriadku a neviem co este... a potom kedze ja mam ten 1 nepriechodny vajcovod..je u mna velke riziko mimomat. tehu..ale to je uz vlastne jedno..bude tak ako sa rozhodne ten hore nad nami.. je to vsetko v jeho rukach..
robil nam to Dr. Galo... cakala som ze sa nam bude venovat Krajkovic, kedze sme 1x boli unho...ale neskor sme boli u Gala a on nam aj robil iui... a vy idete na IVF? uz ta stimuluju? alebo ako je to s tebou?

mimili
9. nov 2010

@speranza1 Jáj, veru..nech rozhodne ten "z hora"... ale nech rozhodne v náš prospech 😀 😀 😀.
A aký bol Galo? Ja som musela zastaviť stimuláciu. Nasadili mi malé dávky hormónov, takže musím začať od začiatku s vyššími dávkami.

speranza1
9. nov 2010

@mimili napisem IP 😉

zefa
9. nov 2010

ahojte snažilky 😉 🙂 ....som tu sto rokov nepísala,ale práve som našla toto a hoci sa ma to už asi nebude nikdy týkať aspoň vám nech stúpne nálada.............dúfam,že to čoskoro bude možné aj na SK.všetkým vám silno držím palce 😵 😵
http://www.najmama.sk/clanok/225707/novinka-kto...

tinusa412
9. nov 2010

Ahojte ako ste spokojné s doktorom Gallom?

kiara15
9. nov 2010

@minka051 krasnyx domcek 🙂 🙂

kiara15
9. nov 2010

@tinusa412 bola som snim raz ale asi som neni este nan ho zvyknuta 😉 je iny ako Krajko 😉

zlatanka30
9. nov 2010

@kiara15 tak radsej krajko co???? 😀 😀 😀

kiara15
9. nov 2010

@zlatanka30 no ano ale mozno to je o zvyku a neviem este aky je pri zakrokoch a tak 😉

cikyta
9. nov 2010

@tinusa412 Ja som s ním bola spokojná 😉

fopardi
9. nov 2010

@kiara15 ako dlho sa snažite o druhe babo ?

minka051
9. nov 2010

@kamka17 ved určite to doriešime a faktúra sa musí jednoznačne prerobiť lebo budem zlá 😠 😠 😠

Inak zdravím všetky babulky ja sem ani nestíham chodiť od kedy som v práci tak len teraz nakúkam ako sa tu máte. 😉 😉

minka051
9. nov 2010

@kiara15 Dakujem je presne taký aký som si vysnívala. 🙂 🙂 neskôr nafotím ked už bude aj zariadený 🙂

denis19
9. nov 2010

@minka051 moc hezký dum, takovou podobnou predstavu mám i já...mužeš mi do ip napsat kolik stojí stavba takového domečku?

denis19
9. nov 2010

@minka051 moc hezký dum, takovou podobnou predstavu mám i já...mužeš mi do ip napsat kolik stojí stavba takového domečku?

izzie27
9. nov 2010

@speranza1 uz sa musis len vyzbrojit trpezlivostou a cakat aky bude výsledok. Budem držať palčeky , aby bol len a len pozitívny. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre