Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
16. nov 2010

@zlatanka30 🙂 🙂 🙂

zlatanka30
16. nov 2010

@kiara15 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
16. nov 2010

@roja310 tak velká gratulácia k //...je to super, ale len začiatok, tak prajem, aby to bolo uspešné cakanie dalsich 9 mesiacov 🙂 🙂
@kiara15 presne tak, hlavne, že ste prisli na čas...cakali ste dlho?????????
@cikyta ahoj dievčatko...ty si tu dávno nebola moja...ako sa mávate??? zdravičko služi????

kuk foto 😉 😉

tija28
16. nov 2010

@roja310 - gratulujem k potvrdenemu tehu a vela prijemnych zazitkov pocas tehulkovania ti zelam 😀 😀 😀
@orsulka - moc pekne tehu fotecky 😉 😉 😉

petuska123
16. nov 2010

@roja310 ahoj ja sa pripajam tiez ku gratulacia aby si mala bezproblemove tehu...a na prvy sup vam vyslo ivf??na IUI ste ani neboli??

komarik
16. nov 2010

@roja310, super - gratulujem
@orsulka, gyndoš sa za cukor neozval tak to zrejme bude v pohode. Super fotečky máš 😵 . Kočík sme kúpili bexu typ S7 (http://www.svetkocikov.sk/img/bexa/bexa-farby.jpg ). Je úplne ako nový lebo baba ho používala len 2mesiace. Potom dostali od svokry nový kočík tak tento museli predať.
@tija28, a tvoj šinter kope, kope? Alebo je poslušný? 🙂

tija28
16. nov 2010

@komarik - kocik je velmi peknucky - a aku farbu mate ? 😉 ................inak oliver je ako pod prudom, stale sa vrti 🙂 🙂 🙂 budeme to mat pestre asi - uz sa tesime na bezsenne noci 😀 😀 😀

komarik
16. nov 2010

tija28, farba kočíka je pod číslom "S7". Je tmavohnedý a na béžovej časti sú tyrkysové, zelené a tmavohnedé krúžky. A neboj Oliverko sa teraz vyvrtí a potom bude poslušný a zlatučký.

tija28
16. nov 2010

@komarik - tak tu kombinaciu ti rozhodne schvalujem - je krasna 😉 .........melinda v nej bude ina fesanda 🙂
...inak mi nebude vobec vadit, ak bude oliver rostak, sak aj ja vobec neobsedim, tak to bude u nas doma potom asi o.k. 😀

kiara15
16. nov 2010

@orsulka ani nie hned nas prvych brali to bolo dobre zlata pani doktorka 😉
@komarik krasny kocik 🙂

orsulka
17. nov 2010

@komarik pekny kociarik 🙂 🙂 tak je fajn, že ten cukor je OK 🙂 načo zbytočne starosti 🙂 🙂
@tija28 ty mas o chvilku dalsiu poradnu, vsak????? kedy dojdes do PD????? dame stretko??? budete mat cas????

roja310
17. nov 2010

@shira_ Ďakujem 😉 , no a keď mám povedať pravdu, mne tiež vypadli slzičky 🙂 . Už to len šťastne dotiahnúť do konca 😉 .

roja310
17. nov 2010

@kiara15 Tak to ti držím palce 😉 . Po dlhom dohadovaní s manželom som si dala vložiť dve. Ak máš možnosť, daj si vložiť radšej dve 😉 . Ja som brala ethinoestradiol, či ako sa to volá a utrogestan.

roja310
17. nov 2010

@tija28 Ďakujeeeeem 🙂 🙂 🙂

roja310
17. nov 2010

@petuska123 Ahoj, ja som bola na KET. Absolvovali sme aj dvakrát IUI - neúspešne. Ty si bola na IUI?

roja310
17. nov 2010

@komarik Ďakujeeeeem 🙂 🙂 🙂

petuska123
17. nov 2010

@roja310 ahoj nie este nebola my sme este len zacali chodit do iscare takze mi to mame vsetko pred sebou

kiara15
17. nov 2010

@roja310 ja som pevne rozhodnuta jedno vzdy ked si dam dve nedopadne to dobre
a kto ti robil vklad?,

tija28
17. nov 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 .............................co porabate v dnesny sviatocny den ? 🙂
..........ja som prave dosla z prace a idem rychlo naberat druhy dych, lebo este v noci musim aspon na hodku do firmy 🙂
@orsulka - ja ma poradnu 25.11. okolo jedenastej, tak by sme veru mohli nieco vymysliet - teda ak nenastane nejaky nepredvidatelny problem, ktory ma prinuti k skorsej navsteve 😉

roja310
17. nov 2010

@petuska123 Tak to ti držím palce 😉. A ideš hneď na IVF či skúsite aj IUI?

roja310
17. nov 2010

@kiara15 Drž sa 😉 . Vklad mi robil MUDr. Krajkovič, ty chodíš ku komu?

orsulka
17. nov 2010

@tija28 ok tijuš....mala by som mať volno 😉 😉 😉 zavolame si toho 25-teho 😉

tija28
17. nov 2010

@orsulka - o.k. 🙂 tesim sa 🙂 🙂 🙂

tija28
17. nov 2010

@orsulka - uz sa nam to pekne krati - sak my uz budeme zachvilu kocikovat 😉

orsulka
17. nov 2010

@tija28 ano zlatko...ty sa ako citiš??? dufam, že ste Ok, a žiadne problemy......????

tija28
17. nov 2010

@orsulka - no tak ja mavam dost casto take krce ako na mrchu, uz som s tym bola aj v tn na pohotovosti.........a pravdepodobne je to bud z toho, ze sa mi este stale zvacsuje brucho alebo su to tie falosne kontrakcie, povedali mi, ze sa neotvaram, krcok bol vraj 2,5cm - tak snad je to v poriadku..........a snad vydrzim v pohode k hudecovi na poradnu...............inak vsetko po starom - a uz sa velmi tesim na kontrolu, som zvedava kolko maly zase podrastol a tak 😉 a ty 3v1 ako ??? 😉 😉 😉

orsulka
17. nov 2010

@tija28 ako som pisala bola som v utorok na poradni, Hudec tam nebol, tiež kontroloval krčok aj ten steh, vsetko OK, robili mik aj sono, merali drobcov, dosť sa tam vrteli pani doktorke 🙂 🙂 povedala,že pekne rastu, možu mať tak po 1,5 kg......tak som bola velmi rada..... 😉

tija28
17. nov 2010

@orsulka - tak to je fajn, ze su mali v poriadku, ved to je najdolezitejsie 😉 a mena uz mate vybrate ? 😉

orsulka
17. nov 2010

@tija28 stale nemáme konečnu verziu................ 😔

lucula73
17. nov 2010

@orsulka orsulik fúha,tak to majú orsuliatka krásnu váhu teda,tolko často nemá ani jedno,keď je....tak sa pekne držkajte,myslím na vás aj čítam ,len píšem máličko... 😉

inak pekný večer všetkým 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre