Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

petuska123
10. feb 2011

ahojte baby este ma caka 12 dni dlheho cakania ny vysledok po IUI

fopardi
10. feb 2011

@komarik tak snad maš už melindu pri sebe a je všetko ok

@petuska123 no to čakanie je o život každy den ma aj 100 hodin ale vydržiš 😉

baby bola som si trošku zašportovať a zlomila som si ruku tak mam o zabavu postarane ruka v sadre maly je akčny no prebalovanie je u nas velmi zaujimave 😀

petuska123
10. feb 2011

@fopardi 😀 tak este ze to nieje noha

fopardi
10. feb 2011

@petuska123 ved presne tak aj ked dve ruky su dva ruky

wolfskinka
10. feb 2011

@tija28 aj ten tvoj malicky je zlatucky, sledujem na facebooku 😀

brmbolcek
11. feb 2011

@tija28- teda aky ste uz veliky 🙂 🙂 🙂 s tatina je ozaj dobra mamina 😉 😉 😉 pri tvojom frmole ani by clovek nebol povedal, ze si porodila a ak ano tak iba na skok a pokracujes v praci dalej 😉 😉 😉 len sa drzkajte
sledujem foto na fb..... 🙂 🙂 🙂

tak ako uz mame MELINDU na svete ? verim, ze ano a su v poriadku 😉 😉 😉

orsulka
12. feb 2011

tak kukám a kukam, ci už Melinda dosla.......ale stale nič..........tak aj ja verim, že už je tu , len nám nikto ešte nedal vedieť 😉 😉
tijus...Oliveer je krásnučký........veliká chlapina -))))))

orsulka
14. feb 2011

dobre ranko prajem 🙂))
tak ako po víkende????? oddýchnutý, vyspinkaný?????????

janicca....srdiečko tebe sa ako darí????? tak dávno som o tebe nepocula mojko.......hádam stale len nepracuješ....
tijus....tak ako Oliverko?????? spokojný???? tatino spokojný???? mamka vyspinkaná???? 😀 😀 😀
@wolfskinka dufam, že a snetrapia žiadne choroby, ale ako som videla, zoznamujete s as vodičkou a chodíte plávať 🙂)))
@brmbolcek božinku vy tiež teda rastiete., že 4 mesiace...paráda !!! 🙂)))
cikytka...ako sa mámoja princeznička Sisa?????? už ste dufam zdrave obe, a netrapia vas žiadne sople ani kašle.... 😵 😵
kiarka.......aj nas prideš občas kuknuť???? ako sa mas????? ci si stále v práci???
lucul...co drobec?????? este ťa prehána štvornožky po celom dome?????? 😀 😀 😀
@petuska123 budeš aj testovať alebo len počkas na krvičku????????

pozdravujem aj vsetky ostatne dievčatka a bambulky, maminy, snažilky, nesnažilky, čakatelky 😵 😵 😵

orsulka
14. feb 2011

takááááááááááááááá som zvedava na komárika!!!!!!! keby už dal niekto nejake info !!!!!!!!!!!!!!! neviete nikto nic??????

petuska123
14. feb 2011

@orsulka ahoj budem testovat uz vcera som tesla aj ked to bolo skoro ale len tak zo zaujimavosti 😀 a BT meriam podstivo

orsulka
14. feb 2011

a este som zabudla.......vsetkým krásneho Valentína 🙂))))))) cmukyyyyyyyyyyyyyyyy

orsulka
14. feb 2011

@petuska123 a vcera bol kolký den??????

petuska123
14. feb 2011

@orsulka vcera bolo len 7 den od pregnylu a 5 dni od iui..takze nadej tam nieje .... 😀 😀 😀 😀 zvedavost bola silnejsia

cikyta
14. feb 2011

@orsulka Aj tebe krásneho Valentína,plný LASKY !!!!
Adamko a Šarlotka posluchaju ? Posielam cmučik obom !
Už sme zdravučké obe,tak je svet krajší... 😉

tija28
14. feb 2011

ahojte bambulky 😉.......................ja zase expres rychlo 😉 😉 😉
................dneska sme boli na dalsej poradni a maly uz ma 4410g a 56cm 😉

@brmbolcek - aj tvoja cucoriedka je uz pekne velika a krasne okata 😉 😉 😉
@orsulka - o spanku nemoze byt ani rec - maly nespi vo dne v noci 😀 ..........a co tvoje kuriatka ? stihate ? 😉
@fopardi - no ty si si to pekne zariadila - tak nech mas coskoro rucku zahojenu 😨
@cikyta - tak papriku nakupim a hviezdicka moze prist aupairkovat 😉

petuska123
14. feb 2011

baby BT zvysuje aj utrogestan??

wolfskinka
14. feb 2011

@orsulka no vyskusali sme plavanie, pacilo sa mu velmi ale babyplavanie zaciname az v aprili lebo az vtedy otvaraju kurz
orsulik inac ako to zvladate ? adamko a šarlotka ako spinkavaju ? vyspite sa aspon trosicku a dobre papkaju ?
@tija28 oliverko rastie ako z vody,

komarik
15. feb 2011

Píše za mňa mamička lebo ja som ešte maličká. Narodila som sa 10.2.2011 o 17.20h, volám sa Melinda a mám 3270g a 54cm.
Včera nás pustili domov tak sa neskôr ešte ozvem. 😵 😵 😵

cikyta
15. feb 2011

Ahoj,vitaj medzi nami ,
prenádherná Helinka .
Bud vždy zdravá,bud vzdy krásna ,
princeznička malinká .

Dostala si krásne meno ,
Melindou ťa volajú ,
všetky tetky z Heliosu ,
na pozdrav ti mávajú !

Miluj vždycky svoju mamku ,
jej láska je nekonečná ,
ved si pre nu vytužená,
dcerenôčka výnimočná !

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petuska123
15. feb 2011

@komarik gratulujem

petuska123
15. feb 2011

@cikyta jej aka pekna basnicka.....ty mas basnicke crevo v sebe.. 😉

brmbolcek
15. feb 2011

pekne ranecko 😎 😎 😎
u nas slniecko 😎 😎 😎

... mame obdobie svrbenia steklenia dasienok 😉 😉 😉 ale celkom sa to da 😉 😉 😉

@orsulka- tak ako valentinske plienocky dopadli ? veru bezi to ........ akurat vcera som dalsiu varku vyradovala veciciek co je nam uz male , a veru je mi za kazdou luto co odkladam ako rastieme .....
@tija28- vy teda kvitnete ? ako v parci ? a co mama -tatino , ako si nazivaju ked si ty v parci , inak mate krasne miery 😉
@melinda - super krasne miery - zelame vela vela zdravicka a kopec tepleho mliecka , ste uzasne 🙂 🙂 🙂

vsetky ostatne zdravime a zelame pekny slnecny dnik 🙂 🙂 🙂

surviver
15. feb 2011

pekne ranko 🙂

@komarik blahoželam a prajem vela vela zdravička a Melinda nech pekne papa a spinka 😵

@wolfskinka no Matejko je zlatý,najmä v tej parochni nema chybu 😀

@tija28 tak Teba teda obdivujem ako to stihaš maleho aj pracu...len sa držte pekne aj dalej 😉

@orsulka orsulik,tak vidim,že ste ok a už ste si aj pekne zvykli,tak to je fajn ,ked dvojmaminka si aj pekne poupratuje 😉 ..no Adamko a Sarlotka asi pekne posluchaju 🙂

a zdravim aj všetky ostatne helinky 🙂

speranza1
15. feb 2011

dobre rano dievcata... pekne vas vsetky zdravim...
mam na vas otazocku..ktorej z vas brali pre OPU krv na 3x..raz na gynde potom na hematologii a potom na internom???????????????... mne dnes na hematologii povedali ze sa tam objednava aj niekolko mesiacov vopred... ja som z toho normalne vedla..myslela som, ze gynekologicka mi moze zobrat krv pred OPU a dat na rozbor na vsetko na co potrebujem... neviem..poradite mi prosim vas?

komarik
15. feb 2011

@cikyta, prekrásna básnička - hneď si ju dávam aj na facebook

ďakujeme dievčatá aj my prajeme všetkým a aj vašim miláčikom len to najlepšie 😵 😵 😵

cikyta
15. feb 2011

@speranza1 Nespominam si,žeby mi brali 3 krát po sebe.
Pred OPU v helíku,čo je normálne, na gynde asi skrz predoperačné na OPU a na hematologii maximálne až vtedy,ked som otehotnela,aj to len preto,že mám zlu krv,inak tam nie.

cikyta
15. feb 2011

@komarik 🙂

speranza1
15. feb 2011

@cikyta ja som myslela ze ma tam dnes na hematologii porazi ked mi oznamili ze sa tam objednava aj 3-5 mesiacov dopredu.... vsade som sa doteraz dcitala ze tie predoperacne vysetrenia co sa tyka krvicky mi mohla pokojne zobrat aj gyndoska..ale preco brat 1x krv a stravit na poliklinike 1den ked mozu mi brat krv na 3x..ze??? a samozrejme ze 3 dni mam v praci 2-3 hodinove meskanie... ja neviem kam to speje nase zdravotnictvo...

cikyta
15. feb 2011

@speranza1 Nerozumiem,prečo ti kázali isť na hematologiu 😒

speranza1
15. feb 2011

@komarik gatulujem..... malicka je prenadherna..iste ste pysni rodicia na svoje nadherne babatko...prajem vela zdravicka a sil 😵 😵 😵 ...
pre tento pocit sa oplati zit a podstupovat vsetky tie peripetie.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre