Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

majocka82
15. mar 2011

@lucula73 ahoj,bola by som rada keby ano ale nieje tak. ale dneska prisla a zajtra ideme do heliku. tak mi odlahlo a hned som bola kludnejsia. ked sme zacaly s tabletkami tak sme sa s manzelom ani nesnazily koly hormonom 🙂

romy01
17. mar 2011

ahojte

reku kuknem po dllllhych mesiacoch aj sem lebo fakt nestiham pozerat vsetky moje oblubene temy a musim pogratulovat orsulke ku krásnym dvojickam. Posielam cmuuuk

a aj surviver. Ahoj moja a ty hned druhe ? to je skvela novina, moc sa tesim . a ako sa to podarilo - islo to samo ci ste mali nejake vajka odlozene ?

surviver
17. mar 2011

@romy01 čauko,no zadarilo sa prirodzene 🙂 tak dufam,že to dako zvladneme 😉 🙂

orsulka
18. mar 2011

čaves babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak ako?????
@romy01 ssssssssercus dievčinka...tak teda fakt po dlhých mesiacoch vitaj.......vy už ste veliký.....držite sa dobre????

veru ano wolfi už davno nebola, kiarka, kuspitka, cikytka,domika, brmbi, janicca, martula, a vsetky ostatne.........teda vacsina je asi v temicke mamičiek heliosu ak sa nemýlim 😉 😉 😉
a vsetkym snažilkám velmi držim palčeky, nech vsetky stimulky dopadnu na vybornu!!!!! 😉 🙂 😉 🙂

kiara15
21. mar 2011

@orsulka ahoj orsul ja som tu len sem tam nakukne co nove ale u mna nist 😒 ale som si vsimla ze vy riadne rastiete 😉

romy01
22. mar 2011

ahoj orsulka, veru to uz je koooopa mesiacov co som tu nebola a veru piseme si v teme mamicky ale ani tam to nie je take aktivne - deti su narocne na cas 😀

surviver - to je skvela sprava - povzbudiva. Ja by som chcela este jedno babo a to co najskor tak snad sa aj nam podari. drzkaj sa - dve deturence daju zabrat, ze?

orsulka
22. mar 2011

@kiara15 no veru riadne...už vyradujem vecičky...hihihihihih...a cakam, že nejake tie návštevy dokupia niečo väčšie, ci im budem obliekať...hihihihihih......ale srandujem, ved ja im tiež kupim .... 😀 😀 😀 takže čakáte na krajsie pocasko???? ci co??????? su už nejake plány na dalsi postup, alebo to nechávate este tak????
@romy01 to fakt?? deti su naročne na čas??? 😀 😀 😀 😀 tak ja tiež sledujem že su naročne 🙂))))) ja stiham sem akurat vtedy, ak su drobci vonku, a mne zostane cas po upratovani, prani, žehlení, vesaní prádla a prácou 😀 😀 a držím palčeky na dalsie babo....nech to vyjde ako si prajete 😉

kiara15
23. mar 2011

@orsulka ved dobre mas veru nasteva nieco pokupy 😀 😀 a malinky posluchaju??su velmi zlatunky som si ich kuk na fc 😉 no my???to ja neviem ako to bude a co vlastne bude moj stale zarity ako len moze byt takze stale nist nove len to ze Hudec mi povedal ak sa rozhodneme tak by mi doporucil ten Zlin 😒 ale ci to bude veru neviem 😒 vsak keby nieco sa ozvem vsak aj ja by som mala ist kuk malinkych ale ked ja som furt v praci 😉

orsulka
24. mar 2011

@kiara15 ked si nájdes čas, tak zavolaj a pridi pozrieť.......nemusíš furt len pracovat🙂
a manželovi dopraj čas...on len nechce aby si sa ty trápila, potom je aj jemu ťažko.....

majocka82
24. mar 2011

ahojte v sobotu ideme na poslednu navstevu do heliku pred odberom. Velmi sa bojim ale co uz. Babi kolko ste si daly zaviest vajicka? ja stale vaham a premyslamci jedno alebo dva.Pekny den 😀 😀

surviver
24. mar 2011

@majocka82 neboj sa a držim palce 🙂 Ja som si dala vložit jedno a nelutujem,lebo ak by sa chytili dve,tak by to asi nebolo jednoduche starat sa o dvoch drobcov naraz,ale určite sa to da zvladnut aj s dvojkami,ved Orsulka by porozpravala 😉

majocka82
24. mar 2011

@surviver ahoj,ja stale premyslam:ak si dam jedno,tak co ak sa neujme a ja budem s nervami v prdely,ak si dam dva tak je to vacsia starost ale istota. tak neviem,uvidim co povie manzel. Ale embryologicka povedala,ze na moj vek by dala jedno najlepsej kvality.Tak uvidim. Pa 🙂
Ale dakujem. Co som citala tak Orsulka si aj vytrpela kym sa dopracovala k dvom zlazickam. Ja len zacinam.

majocka82
24. mar 2011

@surviver a ujalo sa na prvy krat ?

surviver
24. mar 2011

@majocka82 no naštastie sa ujalo na prvy krat 🙂 ....aj ja som išla do Heliku s tym,že si dam vložit určite dve,ale embryologička nas "prehovorila" že bude lepšie vložit jedno najlepšie a ist na istotu,lebo ,že s dvojkami su väčšie rizika aj počas tehu...tak nech sa spravne rozhodnete 😉

majocka82
24. mar 2011

@surviver dufajme,ze sa rozhodneme spravne. Bojim sa sklamania,ked sa neujme.Druhe babatko mate pomocou ivf?

surviver
24. mar 2011

@majocka82 teraz som otehulkovala prirodzene 🙂 ....viem,že maš obavy,každy ich ma,ale musiš mysliet pozitivne a verit,že budu aj "zvyšne" embryjka aj na mrazenie,pre istotu 😉

majocka82
24. mar 2011

@surviver dakujem a gratulujem 🙂 🙂 🙂

kiara15
24. mar 2011

@orsulka veru budem si muset najst cas na teba velmi rada pridem kuk tych malych drobcekov. 😀 Veru neznasal to ked som plakala a on mi nemohol pomoct tak preto neviem ci ho zlomim teraz robi vsetko preto len aby som na vsetko zabudla je inak velmi pozorny 😉

orsulka
27. mar 2011

@kiara15 tak to je super, že je taky...ešte že takých doma máme 🙂)))
@majocka82 ja som vždy vkladala dve.......akurat na KET sme dvali po jednom........a sice je teraz roboty kopec, keby som sa mala rozhodnuť, tak zas dam vložiť dve 😉 😉 😉 ale ono je to aj o tom, prečo ste sli na IVF, a aky ste mali problem.....ak mal problem manžel a ty si OK, tak je super velka šanca, že ked vložia, tak sa chytí aj to jedno 😉 😉 u nas nevedeli určiť prečo to nejde, boli sme obja v poriadku.....

majocka82
27. mar 2011

@orsulka ahoj,dakujem.Ja som v poriadku ale manzel ma velmi zle spermie a povedali nam ze normalnou cestou to bude problem tak preto sme isly na IVF. Ja sa bojim,ze ked vlozime dve a ujmu sa tak to bude na mna vela. Ja byvam daleko od rodiny a na manzelovu sa nemozem spoliehat ak to budu dvojcata. bojim sa ze to nezvladnem sama, ale stale vaham a premyslam. V pondelok ideme na odber tak mam este tyzden na premyslanie. 🙂 🙂

komarik
28. mar 2011

Ahojte, tak ako sa máte? Nestíham čítať čo je tu nové, tak aspoň posielam malé foto našej Melindy keď má dobrú náladu.

orsulka
29. mar 2011

@komarik je uplne nádhernááááááááááááááááááá)))))))))))!!!!!!!!!!!!!!

komarik
29. mar 2011

@orsulka - jeeej, aj ty máš nové foto v albume. Idem poriadne pokukať dvojičky 😵

majocka82
29. mar 2011

Ahojte dievcence,vcera sme absolvovaly odber vajicok a odobraly nam 9 a do dnes sa nam oplodnilo 7 vajicok.Som velmi rada. 🙂 🙂

komarik
29. mar 2011

@majocka82, super počet. Držím palce...

romy01
29. mar 2011

komarik

jeeej Melinka je riadny smejo 😀 Nech jej ta nalada vydrzi co najdlhsie

majocka super gratulujem k urodicke. A co sa tyka toho ze kolko vlozite - nechajte si poradit od embriologicky. JA by som to ale riesila tak ze keby bolo vajok viac aj na mrazenie na prvy pokus by som vlozila jedno, no ak vam ostanu povedzme len dve dala by som si ich vlozit obe dve. Ide o to ze po odmrazeni je asi 30% embrii nepouzitelnych a bola by si nestastna keby si vlozila jedno co sa neujme a druhe by neprezilo rozmrazenie. Navyse ak si dobre pamatam tak je len 20 - 30 % sanca ze sa ujmu obe ked sa dve vlozia. Vacsinou sa ujme len jedno alebo sa ujmu obe ale jedno aj tak zastane vo vyvoji.

posielam virusiky nech sa vam podari upatlat batoztek stastia 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

orsulka - verim verim ja si dvojky neviem ani predstavit - a to som ich fest chcela 😀

orsulka
30. mar 2011

nasi krpčekovci:

komarik
30. mar 2011

@orsulka, aké majú krásne, guľaté líčka. Sú nádhernííííííííííííííííííí 😵 😵 😵

petuska123
30. mar 2011

ahojte davno som neprispela sem do temy....no mame nove jedine to ze nabuduci piatok ideme vybavovat ziadost na ivf 😖 2 IUI sa nepodarilo tak uz len IVF je sanca asi teda dufam.

cikyta
30. mar 2011

Zdravím helinky............pozeram,že máme krásne bábätká........... 🙂

@petuska123 držím palce na IVF. IUI je len strata času niekedy,takže IVF bude tutovka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre