Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

katika125
25. okt 2013

@zelenagw mám 6 a 7ročné dievčatká, ale vyzerá že budú mať súrodenca a pravdepodobne pôjde k nám novorodeniatko

zelenagw
26. okt 2013

@katika125 no aspon sa ti napepí... no by by bolo super 🙂

katika125
4. nov 2013

@zelenagw no to som zvedavá, či sa nalepí. Teraz bola u nás kamarátka, ktorá ssa vydávala v júni a prišla s tým, že je tehotná, ani som nevedela, ako ma to vezme, som večer revala . Ešte že mám manžela a ma objímal

zelenagw
4. nov 2013

@katika125 nebojkaj bude 🙂 určite ved sme ženy na to určené ale to nesmieme vzdať!!! držím palce 🙂

katika125
5. nov 2013

@zelenagw no všetko ukáže čas a ty si ako na tom

zelenagw
5. nov 2013

@katika125 dnes som mala odber vajicok 🙂 tak teraz rellaxujem ...

katika125
6. nov 2013

@zelenagw pekne tak ti držím palce aby ti všetko dobre dopadlo, aby si mala bojovníkov a šťastne to dotiahla do deviateho mesiaca 😉

zelenagw
6. nov 2013

@katika125 z 10tich vajicok mam 6 spravne oplodnenych 🙂 bojovnikov 🙂

katika125
13. nov 2013

@zelenagw super, tak už máš asi aj v brušku toho bojovníka, dala si si jedno, alebo dve vložiť. Držím ti všetky prsty, aj na nohách 😉

zelenagw
13. nov 2013

@katika125 dakujem uz od nedele a dali sme 1 bojovnika 🙂

afrika
13. nov 2013

@jerry23 prekvapujú ma tvoje skúsenosti s tímto centrom.. ja som tam bola stála pacientka od roku 2007.. prešli sme si fakt všetkým s bývalým manželom.. mám za sebou 5 potratov a už po prvom mi boli z tohto centra robené nejaké drobné vyšetrenia a po druhom som ich absolvovala strašne moc.. nikdy sa mi nestalo, že by sa mi dostatočne nevenovali.. nikdy...
dokonca teraz som tehotná - nie ich zásluhou a aj napriek tomu ma pán dr Krajkovič prijal u nich akoby som bola po IVF-- môžem mu hocikedy zavolať, môžem hocikedy prísť, presne si ma pamätá... toto je moja skúsenosť 🙂 🙂

afrika
13. nov 2013

@jerry23 bola som u nich na veľmi veľa pokusoch plánovanie pohl. styku, 6 x IUI, 2 x IVF a 3 x KET.. + hysteroskopia, odsávanie tekutiny, podávanie injekcií na samovoľné vyčistenie po potratoch (za čo som neskutočne vďačná..)

katika125
15. nov 2013

@zelenagw tak sa držkaj, aby všetko dobre dopadlo a ako mi povedal Krajkovič, všetko je v hlave 🙂 , tak ver tomu že sa to podarí. Pozitívne myslenie je veľmi dôležté 😉 . Tomu verím aj ja 😀

zelenagw
16. nov 2013

@katika125 aj ja si to myslim že to vyjde verím tomu 🙂 a dakujem 🙂 a už máš to malé bábo doma ??

katika125
18. nov 2013

@zelenagw nie, to malinké by sa malo narodiť asi vo februáry, to sa ešte len všetko ukáže ako to bude. To malinké môže mať abstinenčné príznaky, lebo mamke to je jedno, či pije atď. Uvidíme ako to všetko dopadne, ale malo by ísť potom k nám
tak sa pekne drž a poztívne mysli

zelenagw
19. nov 2013

@katika125 Jasne ze budem no drzim palce aby bolo vsetko ok zajtra uz skusim ciknut .-ň

katika125
19. nov 2013

@zelenagw tak ideš testíkovať? Nemôžeš vydržať 😀 , chápem. Bola som taká istá keď som bola druhýkrát

zelenagw
20. nov 2013

@katika125 Mám ducha 🙂 Na 10 deň po ET 🙂

katika125
22. nov 2013

@zelenagw to je riadny duch, tiško blahoželám 🙂

zelenagw
22. nov 2013

@katika125 ďakujem krásne dúfam že sa čoskoro pridáš ???

magdus999
22. nov 2013

@zelenagw a ty chodíš do Heliosu? ak áno, tak sme sa tam pekne minuli v ten deň 🙂

katika125
22. nov 2013

@zelenagw no to sa uvidí, momentálne to akosi s mužom fakt neriešime, ani neni kedy, od kedy sme kúpili byt, tak neni kedy a ani financií, ale verím, že sa k tebe pridám čo najrýchlejšie 🙂

korenka17
30. nov 2013

ahojte,som tu nová,chodím do Heliosu,som po odbere vajíčok-v utorok,bolo ich 22,zajtra je 5.deň kultivácie,ráno mám volať o 8-mej,ako to vyzerá,včera ich bolo 7...tak snád bude nejaké naj na vklad,aj na prípadné zamrazenie...držte palčeky! 😵

zuzulik85
5. jan 2014

@jerry23 ahoj, a mozem sa ta opytat do ktoreho centra si potom presla??? ja som tiez podla vysetrení ok, a aj tak uz 3x sa vo mne 100% embryjko neudrzalo.. doky ma chce poslat este na imunologiu zameranu na tehotnost. no vraj to robí len jedna laborantka v BA a ta je na materskej.. a inak to robia v prahe.. preco je CZ daleko pred SR v umelom oplodnení.???? hrozne.

bluevivien
16. jan 2014

Ahojte, aj my chodime do Heliosu, kvoli opakovanym potratom. Konecne nam na nieco prisli - manzel ma 40% poskodenych spermii. Mozno preto tolko potratov. Mate s tymto niekto skusenosti, pri takom zlom spermiograme? Neviete mi povedat, ci sa takto narodia poskodene deti, alebo sa zakazdnym tehotenstvo predcasne skonci? Dnes sme tam boli, ale nemali vela casu na vysvetlovanie.

anuska30
17. jan 2014

ahojte.caka ma vo februari ivf.mam 37 rokov.rada by som vedela ake ste si dali oplodnenie,ci klasika,ktore preplaca poistovna,alebo ICSI...? dali ste si 1alebo dve embryjka a kolko deticiek sa vam narodilo? dakujem

smoulinka13
30. jan 2014

ahojte my ideme na prve IVF a vybrali sme si podla odporucani helios.zatial nemozem povedat nic zle.kvoli manzelovi musime ist ICSI..poradili nam len jedno embryo vlozit aj ked sme chceli dve...ze vraj je to vacsie riziko.Momentalne picham uz menopur 3 DC 🙂

jerry23
18. mar 2014

@zuzulik85 ahoj chodila som do Heliosu do MT a presla som do Iscare do BA

zuzulik85
18. mar 2014

@smoulinka13 väčšie riziko vložiť si 2 embrya??? tak to som ešte nepočula. Mne v ISCARE povedali opak. Pri vložení 2 embryi je vyššia šanca že sa ujme aspoň jedno. Môžu sa aj obe, a môže sa stať aj že budú z dvoch nakoniec 3, keďže sa môže deliť.

zuzulik85
18. mar 2014

@jerry23 a prečo si prešla? Ja som s ISCARE max spokojná, ale tak zaujímajú ma skúsenosti iných.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre