Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domcek
10. júl 2009

Lucul ja som stale PN a budem asi az do konca aj ked z prace stale vyvolavaju. Mam besne krce do bruska a nvolnosti. V 6tt som trochu spinila a vcera som lkarovi pri vysetreni na koz zacala krvacat tak horor nastastie to bollo len zkrcka tak to preslo aj ked stal spinim tak proste sa dari,
No baby uz idem koncit pomaly chlapi uz volaju nemaju kluce od domu a aj auto som im slohla hihih.
zastavim sa castejsie kdze so m si dala ze predam tie lieky.
paaaaaaa

mzuzka
10. júl 2009

ahoj ,drzkajte sa, lezkaj a ved vies. nech je vsetko tak ako ma byt. tfuj tfuj pre stastie

marcelkatt
10. júl 2009

Prajem veľa šťastia.. tá osobka vie komu... Ale aj ostatným snažilkám a tehulkám.

kiara15
10. júl 2009

le ste sa rozkecali ale uz asi tu nik neni 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
10. júl 2009

ja posielam krasne velke blahozelanicko vsetkym ozaj silno vybojovanym a tazkym cielom nasim novym tehulkam 😉 😉 zacinate krasnu cestu novuckym smerom a ja zelam vam na tej puti nech urobite co naj naj a az do konca vela stastnych tehukilometrikovvvvvvvvvvvvvvvvv 😀 😀 😀 😀 , tesim sa s vami 🙂 🙂 a drzim vo vnutri v sebe a potisku aby vam to kazdej z vas vyslo tak ako si zelate kazda z vas a po svojom do stastneho koncaa 😉

kamka -- ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

a zelam dobru nockuuuuuuuuuuuuuuuu a nam ostatnym co nas caka taka dlha put , si povedzme , ze to zvladneme , kuknime na nase priklad. ake su nadherne a stastnee 🙂 🙂 🙂 🙂 su to nase vzory tak budeme od nich odpisovat a brat si priklad 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

kiarka .. ajoj a bez spinkat vonku uz fajne prsi , bude sa dobre hajat 😉 😉

a teba cikytka beriem za slovo --- fotka a sylvinka --- 😉 😉 inak tam budem stat ako stolny stlllppppppp 😉 🙂 🙂

a uz podme hajat 😉 tak teda guttenn drichmennn 🙂 🙂 🙂 pa pa

kiara15
10. júl 2009

brmbolcek ahoj a teda aj dobru noc 😔

brmbolcek
11. júl 2009

prvaaaaaaaaaaa a posledna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vstavajte a makajte ved je sobotienkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zelam prijemne dobre ranko a prijemne yhutnavanie kavickoveho vychutnavania 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

zelam pekny dnik pa pa pa

kiara15
11. júl 2009

zeby druuuha? 😀 pekny den vsetkym Helikam zelam 🙂 🙂 🙂

mzuzka
11. júl 2009

ahojte,aj ja sa pripajam k zelaniu krasneho vikendiku

ybyta
11. júl 2009

ty brdo ledva som vas dočitala Mzuzka super zavidim som to vedela !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 všetko dobre moja opatruj sa idem chystať mame oslavu ja aj manžel narodky meniny mali dodatočne s konca juna majte sa paaaaa 😉

orsulka
11. júl 2009

ahojte...tak ja som vyupratovala cely bytik...a hned som spokojnejšia...polovička odisla rano o piatej na hriby a este ho niet..... ☹
takže pocitam, že bude hribov ajajááááj....a najbližšie 3 hodiny ichbudem cistiť a krájať...no fasa..no fasa 😀 😀 😀

domcek....rada som ťa aspon na chvilku videla....škoda že máš tie nevolnosti, ale verim, že to hádam časom prejde.....držkaj sa mi 🙂)))))))) myslím na vas 🙂))

kamka17
11. júl 2009

čaute všetky prítomné aj neprítomné...duchom sme tu aj tak stále všetky... 😎 😎

orsul, teba už nožka nebolí, keď si taká akčná ???? veru treba aj mne trošku poriadiť, lebo to moje zlato je tiež mimo, išli na akýsi motorkový zraz až na východ, kdesi od košíc sam i hlásil...ale aspoň mám klídek sama pre seba, hihi...takže pijem kávičku a tak 😎

mzuzka, tie klúčenky fakt nemajú chybu 😀 😀

brmbolcek ahoj moja, trošku sme sa obišli.. 😅

orsulka
11. júl 2009

kamka...ahoj...............ale boli, ale včera to bolo horšie...........ale mám pocit, že to treba "rozchodiť"..... 😀 😀 😀 rano som sa prešmotkala do obchodu.....zistujem, ked mam niečo na opatku tak je to lepsie .....
ja mám takýchto výronov za sebou až -až-až.....už mi chceli dat aj členok do sadry, že je velmi oslabeny......pchhhhhh.....a to načo 😀 😀

kamka17
11. júl 2009

orsul...čo nás nezabije, to nás posilní... 😀 😀
mna ten obchod ešte len čaká, suším hlávku a tuho premýšľam, čo variť, lebo neviem...ale keby som mala tie tvoje hríby, tak by som veru vedela 🙂 🙂

tija28
11. júl 2009

dobre ranko bambulienky 😀 😀 😀

ja som sa bola vcera vecer bavit s babami na diske, som sa vratila o piatej.........a mam teraz opicu ako hrom, no totalka, ale bolo supeeeeeer, aj troch obdivovatelov som mala, takze sa aspon este necitim na ocot, hiiiihiiii 😀 ......a to ideme o chvilu do BA na vylet.........aspon, ze nemusim teraz soferovat..........fuuuuuuuuu 😎 😎 😎

orsul - Ty si ako ja, ja si tiez vyvalujem clenok jedna radost - a presne ako vravis - sportom k trvalej invalidite 😝

tak vam vsetkym prajem krasny .............a obcas aj slnieckovy vikendik 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
11. júl 2009

tijuš čau, pekný dník a výlet aj tebe...a tú opičku ti veru nezávidím, ale isto máš nejaký recept na jej zaháňanie, tak nech to máš rýchlo za sebou... 😉 😉 a musí to byť fajn pocit, keď si ťa stále všímajp aj iní chlapi 😎 😎

tija28
11. júl 2009

kamka - no to ja mam take super slobodne single kamosky niektore, ze sa pri nich citim volna ako vtak 😀 😀 😀 teda obcas, teda vlastne len na diske - to vies, stara skola 😀 😀 😀............takze Ty budes vegetit dneska, tak si to pekne uzi a nic nerob, len pi kavicku a oddychuj pekne 😉

inak musim pochvalit surviver - uz ma v albumiku krasne fotecky bruska..............hned mam chut ist do toho snazilkovania aj hned, ked vidim, ze to fakt funguje 🙂 ..........takze ostatne tehulky, sem s foteckami brusiek, ved musime predsa vediet, ako vam to pekne rastie, takze sup sup - podmeeeeeeee 😀 😀 😀

kamka17
11. júl 2009

tijuš...oddychovala som včera, dnes sa musím aspoň tváriť, že niečo robím, lebo zajtra zas idem do práce...ale neboj, nebudem to preháňať, však práčka perie sama, v hrncoch sa to tiež nejako uvarí, len to tam nahádzať a potom hor sa zas k našim na super ovocný prudko jedlý ríbezľový koláč...inak ten milujem, tak si dám aj za vás 😉 😉

a máš prvadu s tou inšpiráciou od surviver...ale musíme byť trpezlivé, lebo raz aj na nás dojde, všetko pekne postupne 😎

tija28
11. júl 2009

kamka - tak si pekne vychutnaj kolacik..........a za mna si daj kludne aj dva 😀 😀 😀

ja sa uz pomaly odporucam.........idem sa malovat a tak, skusim zakryt tie olympijske kruhy pod ocami a nieco si este musim spravit s vlasmi, nech sa ma ti blavaci moc nezlaknu, ................tak pa a pekny vikend 😀 😀 😀

komarik
11. júl 2009

ahojte, tak ja hlásim príchod na Slovensko a taktiež príchod z Heliosu.

Sme v 9tt, srdiečko bije ako hrom. Máme aj fotečky, takže neskôr pridám. Krásny víkend všetkým.

mzuzka supeeeeeeeeeeeeer správy, orsul vylieč nožičku a tijus ty teda ideeeeeeees. 3 nápadníkov za večer 😀 😀 😀

lucula73
11. júl 2009

komarik - no vitaj domka a teda super správička... 😉
tak ste trošičku pred nami...ja začínam 9. až v pondelok....a kolko malo mimčo?vieš?

inak pekný sobotný deň všetkým...

orsul - aj moj bol na hríby...samé červivé doniesol,tak som smutná..zvonku pekné a znútra nie....

kamka17
11. júl 2009

komarik...tiež ťa vítam doma a teším sa z tvojich pekných 9tt 😉 😉

lucul ahojky aj tebe 🙂 obed už navarený ? a ozaj, malá už vie, že bude mať súrodenca ??

komarik
11. júl 2009

lucul, neviem presne či sme 9tt lebo dr. povedal 9tt ale na správe pre svojho gynekológa mám napísané 8tt+0. Malé malo 16mm, ale keď nám pustili srdiečko tak mi aj slzičky vytiekli. A manžel sa od rána škerí ako fazuľový struk.

kiara15
11. júl 2009

vidim ze vsetky si uzivate vykend tak si idem aj ja 😀 😀 😀

komarik krasna 9tt 😉

orsul cistis tie hribiky? 🙂

lucul ahoj moja? 😉

tijus ty si riadne uzivas veru aj ja by som po nejakej dobe isla na didzinu 😀

kamka ahoj 😉 😉 😉

cikyta
11. júl 2009

Ahojte.
Aj Silvia bola na hríby.(Kuk album)
Juj Tijuš-závidím didžinu veru veru!
Komarik-gratulujem ku buch buch...

komarik
11. júl 2009

ciky, Silvinka je nádherná a určite z nej bude veľká hubárka 😉

orsulka
11. júl 2009

ciky........ved ja to fur vraim...princezná to je!!!!!!! je krásna aj ako žltý tulen 🙂)))))

lucul......doniesl plny košík.....take mensie boli uplne zdrave, ale vačšie nápodobne...zvonku fajn, zvnutra derave🙂))) ale aj tak bolo čo stym robit 🙂)))

tija.....super, že disco, ja sa viem tiež takto odviazať, ale stačí z času na čas....potom sa z toho neviem spamatať tri dni!!! hihihihih
ale dnes ta akcia na plažovom...festival, Krschnerka, horkiže sliže, katka knechtova, vidiek aj cmorik.....a pivo!!!!!!!!!!!!!!! a hruskaaa 🙂)))))))))))

komarik...buch-buch-buch....supeeeeeeeeeeeeer...a vitaj domka po dovci 🙂)

orsulka
11. júl 2009

kiari...už sme dočistili 🙂))))))) vsetky sme pokrajali...a zistila som, že som ani na praženicu nič nenechala...tak aspon kuriatka.... 😀

kiara15
11. júl 2009

ciky ahoj Silvinka je uzastna velmi krasne babo 🙂 🙂 🙂 a tych hribou ale nazbierala budete mat co doma cistit 😀

kiara15
11. júl 2009

orusul veru prazenicu by som si neodpustila 🙂 a dnes je u nas festival?no ak nahovorim stareho tak mozno s tam uvidime le pochybujem ten bude chcet odychovat 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre