Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
12. júl 2009

tija zajtra budem vediet co to bude...tesim sa.aspon kus radosti mame teraz aj ked je vela smutku...

tija28
12. júl 2009

kuspit - a mate uz pripravene aj meno pre dievcatko alebo pre chlapca ? 😉

kuspitka
12. júl 2009

hej mame .Svatlanka a Branko.
tak ides na laprku to je super ja som po laparke isla na IVF a podarilo sa nam to...

tija28
12. júl 2009

krasne mena 😉 kuspit pod na skype 🙂

brmbolcek
12. júl 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee

zuzanka -- nankupene ? a dufam ze ste sli autom lebo tych nakupov je az az ... 😀 😀

wolfi ... a ty ako moja ? precistena z cajiku ? 😀 😀 boli prehanky burky ? 😀 😀 a mozno budu ked si das sarlatanske kvapkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😉 😉 😉 , nezabudaj cim dalej tym lepsie od elek. energie...

tijka ... tak ako ? uz ti je lepsie po tak dlhej zurkeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 teraz mas odpustky 😉 😉 🙂 🙂

lucul zdravim ta mamina 😉 🙂 😀

tija28
12. júl 2009

brmbolcek - tak ja sa mam docela fajn .........uz mi aj nadcha prechadza ............a Ty ako ? co mas nove ? ako ste pokrocili s domcekom ??? 😉

mzuzka
12. júl 2009

pekne poobedie prajem, ako vidim, vela vas tu nie je 😉 tijuska ty uz mas za sebou 11 IUI ked si pisala ze 12 IUI?

tija28
12. júl 2009

mzuzka - asi som to blbo napisala...............mam za sebou len jedno IUI, ale kym sa odhodlam na tretie ivf-ko, tak skusim este dvanast IUI, a az potom to posledne ivf-ko..................snad ho uz nebudem dovtedy potrebovat 😀
a co Tvoji mali svistici ? robila si si testik aj dneska ? 😉

mzuzka
12. júl 2009

dnes nie, budem uz len kazdy 2hy den. ved 6 testov je dost. uz som spokojnejsia, len ma neskutocne bolia krize,ako ma bolievaju pred mrchou.

takze mas na mysli kazdy mesiac IUI jeden rok?

tija28
12. júl 2009

mzuzka - tak nejako sme sa s muzom rozhodli...............samozrejme, ak budem mat priechodne vajcovody 😉
a aj tak si si to dobre vymyslela.....sup na slovensko pre svistikov a sup do anglicka so svistikmi, mam z Teba obrovsku radost, len som Ti to este ani pomaly nestihla napisat.........proste si isla na istotu - a vyslo to 🙂

mzuzka
12. júl 2009

no v podstate ani sa mi nechce uverit,ze to slo ako podla napisaneho planu. ale vyzera to tak, ze to vyslo. sama som z toho prekvapena.sice som to tu pisala tak jednoducho,ale cakala som, ze to bude komplikovanejsie, ale v podstate nebolo. 🙂 este som bola dokonca kratsie,ako som cakala.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mzuzka
12. júl 2009

no ja som kukucila, nasi by mali byt barani. akurat som hovorila, ze dufam ze to nebudu chalani, lebo ma uz vystre. muz a syn su tvrdohlavy skorpioni a k tomu dvoch tvrdohlavych baranov a mozem si to hodit 😀

mzuzka
12. júl 2009

no helinky moje, krasne snicky, ja sa idem dat do poriadku a sup sup do prace. vy zatial krasne snicky. ved viete, ja ich budem strazit. 😵 😵

ybyta
12. júl 2009

No ahojte ja som bola dnes v utulku chodim tam venčiť aj zbieram korunky a tak milujem zvieratka všetky doma mam maleho zajka rozelu a2 morčiatka mamu adcerku stači,? ked mi uhinul psik pekinez velmi som smutila mala 13 rokov pekinez tak muž už ani počuť aked robil v Rakusku som si urobila ZOO 😝 😀 😀 povedal že keby tam ešte bol doma by nam krava behala 😀 😀 😀 😝 😀 Tijuška anmala by sito lahšie isť hned naIVF viem to podľa seba? len sa pitam lebo Ivf nevadia zrasty jaich mam som to pisala

ybyta
12. júl 2009

halo dievky spinkate všetky????????? 🙄 😔 😔

tija28
12. júl 2009

ybyta - cavec....................ja som akurat zase sadla za net, lebo sa mi este nechce spat 😝 ..........s tym ivf-kom mas sice pravdu, lenze ja mam uz len posledny pokus .....a este predtym vyskusam to IUI 😉

mzuzka - to akoze preco ides do prace ? ved Ty sa uz pekne setri, aby sa svistikovia pekne vyvijali 😉

katarina - zelam Ti na zajtra uspesne potvrdenie tehotenstva ...........a budem na Teba mysliet 😉

ybyta
12. júl 2009

Tijuš 3krat sa hradi???????????? chapem lebo kolko to vynde ked to nehradi poisťovňa?

tija28
12. júl 2009

ybyta - cez poistovnu veru len 3 x a dost 😉
.............a ked si to hradis vsetko sama, tak potom to vychadza od cca 70.000 - 100.000 Sk 😉 takze dufam, ze to uz nebudem musiet riesit 😉

ybyta
12. júl 2009

jeto na prt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mojka tisi isto mladšia ja mam37 toako že ma viac času akoja myslim 😉 kedy ideš na oeraciu?

tija28
12. júl 2009

ybyta - no ja mam teraz 29............ale 14 rokov nic.............tak niekde mam problem 🙂
......a Ty co uz mas vsetko za sebou ? a kolko sa uz pokusate ? 😉

ybyta
12. júl 2009

Tijuška na st.139 som popisala omne ked si to prečitaš možno budeš mať dosť 😔 mito nevzdame že? ani za svet pokial mam maternicu tak sa nevzdam apokial je zdravie ak tej adop. mudro je vela deti čo potrebuju rodičov a rodičia deti viem očom hovorim možno niekedy na buduce 😉

ybyta
12. júl 2009

jaratam mito nejak nevychaza ako od 15? alebo ako mysliš od začiatku pohlav. života? tych 14 rokov?ešte čakam odpoved adobru nocku želam som tu jak upir 😀 😔 😔

tija28
12. júl 2009

ybyta - precitane.....................ufffff 😉 ale dolezite je, ze bojujeme dalej a dockame sa 😉
..........a som Ti dala chrobaka do hlavy s tym mojim pohlavnym zivotom, co ???? pozname sa od mojich 15-tich, ale sexovat sme zacali, az ked som uz nebola pod zakonom, hihihihi 😀 😀 😀

ybyta
12. júl 2009

no aspon zaspim ja by so aj v posteli nad tim rozmyšlala tak som rada žesisi ma prečitala dik aspoň sa teraz lepšie pozname 😉 😉 lebo to bolo dlhe že? aty maš len tie zrasty?

tija28
12. júl 2009

ybyta - no ja v podstate ani neviem, ci mam nejake zrasty a co presne mi moze byt, ale isto mi nieco bude, ked to nejde samo 😉 ved uvidim po zakroku, co tam mam za problem 🙂 a potom dam vediet 🙂

ybyta
12. júl 2009

asi si zaspala na klavesnici 😝 😔 😀 😀 😲 😀 ja idem do postielky tešim sa zajtra Kalinichta 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

tija28
12. júl 2009

ybyta - neviem sice, co to znamena, ze kalinichta, ale.....................................dobru nocku Ti prajem 😉

wolfskinka
13. júl 2009

prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵

wolfskinka
13. júl 2009

brmbolcek ... aky caj ???

sarlatanske kvapky su v kuchyni asi 7 m od pc 😀 dnes ich nemam az zajtra 5 kvapiek, to bude sranda 😀 😀 😀 budem z toho nadrbana lebo to chuti ako vodka 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre