Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
25. júl 2009

ja myslím že niekde som čítala možno aj v našej teme že v nedele sa robia take vecičky tak určite to stihnete
kiara ked si predstavím že najbližšie 2 mesiace isto ešte sa nič diať nebude a budem musieť ešte byť v tej blbej robote tak mi je na grc 3 roky tam chodím s tym že ved možno už čoskoro to príde a furt nič ☹ tak som dnes taka trošku s depkou ale čo narobím musím sa z toho vyspať a v pondelok naklusať -makať ☹

kiara15
25. júl 2009

dominka to ta chapem aj ja som si to hovorila pomli 12rokov a nic a teraz tiez to prve IVF som myslela ze je iste nic tak ratam ze teraz to bude.A vy do kedy budete takto chodit? 😒

komarik
25. júl 2009

ahojte, tak s tou prácou to u nás bolo podobne. 7 rokov si vravím že konečne tam nebudem musieť chodiť aj som zmenila zamestnanie aj nás zrušili a som inde. Teraz to už musím nejako vydržať.

domika, mne sa istý čas vôbec netvorili folikuly. Myslím že to bol nejaký blok vo mne. Nereagovala som na clostil ani merional. Potom sa to samé upravilo. Nevýhoda je len v tom že to chce čas.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tija28
25. júl 2009

pekny vikendovy vecer vsetkym bambulkam 😀 😀 😀

prave sme sa vratili zo splavu...............a musim dodat, ze bolo uplne uzasne - perfektne som zrelaxovala, a este by som veru ostala aj viac dni na vode 😉 ale niekto musi aj pracovat v nasej rodine, hihihihihi 😀 😀 😀
inak mrchu som dostala prave v den odchodu a presne pol hodinku pred odjazdom....................ale zvladli sme to obe 😀 ............no teraz som paradne unavena, ale konik je moja zavislost, hihihik 😎 😎 😎

janula - aj mne je luto, ze Ti to takto dopadlo 😉 teraz si od nas trosku oddychni, ale nevzdavaj to este, a sup potom do dalsieho tehulkovania 🙂 🙂 🙂

katarina - no Ty nam uz pekne tehulkujes...................radost citat - supeeeeeer 😉 😉 😉...... tak peknu slnieckovu dovolenku prajem 😎 😎 😎

wolfi - som ja len zvedava, kam To pojdete dovolenkovat 😉......... 😎 😎 😎

........................tak zdravim vsetky ostatne a dobru nocku 🙂

domika9
25. júl 2009

kiara do kedy takto budeme neviem ale dnes ma už napadlo že či nemam ten vaječník nejaky ,,slabší,, lebo z druheho ovulacia ok normane min. mesiac bola pred tym asi 2 mesiace tiež a tento druhy vaječník nič za celu dobu čo chodime do martina tak viem o jednej ovulacii z toho vaječnika tak ma už napada všeličo ale ved jasne ja viem že vela robí aj psychika ale bola doba že som to brala ovela ovela horšie len som čakala kedy bude další den aby už som vedela či som alebo nie moj život sa vlastne točil okolo toho či som teoreticky pred alebo po ovulacii a tomu som podriadovala všetko či pojdem do sauny alebo či si pojdeme niekam ,,sadnuť,, ale teraz sa na to už vobec nepozeram dlhšiu dobu
zakaždym to nešlo jednoducho pokial sme sa dopracovali ku // vždy to nejaku dobu trvalo ale takto ok minuleho roku od oktobra ?

domika9
25. júl 2009

komarik a ten merional je čo zač ? to je tiež ako clostil?

domika9
25. júl 2009

dnes ma ešte napadlo sice že pred časom ako som tak dlho špinila a čo som vtedy ani nevedela že či to bola menzes alebo nie tak ma napadlo že vtedy som mala vystelku len taku nizku (aj dnes bola len 6mm) a folikul nikde dr. vtedy vravel že to vyzera cca na 6 den cyklu (ale už si presne nepamätám ) a potom ked som tam šla o týžden tak som ostala prekvapena že folikul tam bol tak možno sa naozaj ešte nejaky objaví zatial budem do seba tlačiť chilli a uvidíme už ma prešla ta zla nalada z toho ved zase to nieje až taka tragedia 🙂

kamka17
26. júl 2009

peknú nedeľu všetkým prajem a som rada, že pekne víkendujete a dovolenkujete...katarinka, pekne si to veru užite aj za nás 😎 😎

domi, moja, veru sa nesmieš vopred stredovať, lebo potom sa aj ten folik zľakne a nebude.... 😅 😅 a hlavne asi netreba nad tým príliš premýšľať, lebo ono keď to má prísť, tak to príde aj bez toho nášho uvažovania, či áno alebo nie...tak sa teš na budúci týždeň na sono a isto tam už niečo bude 😉 😉

no a asi sme na tom vštky rovnako, čo sa týka tej práce, lebo ja už z tejto mojej iné východisko nemám ako tehu, a už si to hovorím skoro dva roky, že to tam dlhšie nevydržím...a vydržala som, lebo keď musíš, tak musíš 😎 😎

a tijuš som rada, že si zas s5 medzi nami a že si sa nám neutopila 😀 😀

kiari...ty si inak stále na pn ??

kiara15
26. júl 2009

pekny den vsetkym 🙂 🙂 🙂

kamka ano stale som na PN preto sa rychlo do toho pustam lebo som sa tak dohodla zo zamestnavatelom lebo on by mi netoleroval ze som raz v praci a potom nie.Tak sme sa tak dohodli ze si to vyskusam a on si zobere nahradu a potom sa v klude vratim 😉

dominka je to hrozne co?ja som uz dnes dostala tak zacinam stimulovat 🙂

tijuska vitaj medzi nami tak si pekne zrelaxovana co??? 🙂 🙂

kamka17
26. júl 2009

kiari čau...tak to máš potom celkom fajn šéfa, že ti aspoň takto "dovolil" byť doma, lebo predsa len, povedať šéfovi, do čoho ide, že vlastne nakoniec ak pojdeš na materskú, tak o teba tak či tak príde, to by podľa mňa hocikto netoleroval...tak si to pekne užívaj a držím palce, nech sa tam už nemusíš vracať 😉 😉 lebo ako vieme, aj podľa štatistík sú 2.IVF úspešné, takže to už máš asi jasné 😎 😎

kiara15
26. júl 2009

kamka ved ja som tym aj napasmana ze su uspesnejsie j si hovorim ze si uz idem len po babo 😉 a diky za podporu teraz ju budem potrebovat.Ano je tolerantny aj ja som bola prekvapena ale mi povedal ze nikdy nemal somnou ziadne problemy tak preco nie vsak sme ludia 😉

komarik
26. júl 2009

domika, merional sú injekcie silné ako menopur.

kiara15
26. júl 2009

tijus a kedy ty ides k tomu Hudecovi a o kolkej lebo ja idem zajtra 🙂 🙂 🙂

lusina
26. júl 2009

Ahojte,
baby kedy ste dostali ms pri dlhom protokole.a na ktorý deň ste išli do helíka?
lebo ja som dnes 30 dc, picham decapeptyl a ms nikde, na zajtra som obj. do helíka, to už budem 31dc.nieje to skoro?aj ked Mikulová hovorila, že najneskor do 32 dc, a je to aj písane aj v tých papieroch.tak dúfam, že ma "nezrušia", že som mala prísť až 32 dc.

lusina
26. júl 2009

halo kde ste 😨

lusina
26. júl 2009

to som tu stále sama??? 😕

domika9
26. júl 2009

lusina ja som sice tu ale s prtokolom ti ja neporadím 😉

komarik
26. júl 2009

ahoj lusina, mne vtedy MS meškala a viem že som bola dosť vyľakaná. Ale nevadí keď mešká ani keď príde skôr. Ja som vtedy dostala asi na 36 deň.

lusina
26. júl 2009

diki komarik.a nevadí, že tam idem na 31dc? či to nie je skoro?

kiara15
26. júl 2009

lusina nevadi ked ta tak objednali.ja som dostala mrchu na 30dc. 😉

tija28
26. júl 2009

ahojte 😀

tak ja sa zajtra rano chystam k Hudecovi.....................takze prievidzanky - myslite na mna........a ja vam zato vsetkym budem kyvat - a nieze mi neodkyvate !!!!! 😀 😀 😀

kiarka - mas IP 😉

ostatne vsetky bambulky pekne zdravimmmmmmmm 🙂 🙂 🙂 a pekny vecer vsetkym 😉 😉 😉

kiara15
26. júl 2009

tijus neboj budeme ti kyvat 🙂 🙂 🙂 a dnes som si sama pichla prvu injekciu taka som na seba pisna keby ste vydeli ako som sa radovala 😀 😀 😀

tija28
26. júl 2009

kiarka - som na Teba velmi pysna 🙂 🙂 🙂 .........uz je z Teba hotova sestricka 😀

wolfskinka
27. júl 2009

dobre ranko po vikende ...
opat dlhy tyzden pred nami ...

orsulka ......... prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

komarik fakt mame tie iste stolicky .... posli priezvisko to hrozne ... do IP

kiara ahojki

domika to mi je luto ... nechapem ako je to mozne co ti povedal krajko preco to je ?

tija ... no s tou dovolenkou to fakt bude zaujimave to som zvedava aj ja ... tie cestovky su ako na hlavu trafene, pzaj ako bolo na splave ??? hod nejake zazitky 😵

orsulka
27. júl 2009

takže dobre rano a pekny cely tyžden......prajem vam.....🙂))))))
wolfi.....tak čo???bola tura???????????

tijuška...hlavne, že si sa neutopila a vratila si si...dnes pozdravuj Hudeca🙂))))))) inak už som ti kyvala cez okno, len neviem či si ma videla🙂))))))

kiara!!!!!!!! no na teba som pysna......tak sama si sa odvažila, to je super!!!!!! 😉 😉 🙂 🙂 🙂 takže si začala 26-teho?????? tak to len den ako si planovala, že????

domi...tak to ma mrzi, že to takto....a že nič......a to ako????????? hmmm...ale možno treba byt trpezliva, alebo co......ked ja viem, že to tak otravuje, že stale len čakat a čakať a čakat....... že to ide poriadne na nervy...... ale asi to je lepsie, ako by si už nabehla na IVF....ešte to treba skusit...... 😉

gabika24
27. júl 2009

ahojte...
no táto témička je plodná príspevkami a určite bude plodná aj bábetkami 😉 konečne som dočítala, čo ste všetko popísali... 😵
tija, ako bolo u Hudeca?
wolfi,neboj týždeň zbehne jedna radosť (či to len mne tak uteká?). Aj ste boli na túre? My sa chystáme budúci týždeň (bez detí 😉 - tie si chcú užiť naši), tak idemelen s kamarátkou a kamarátom 😉
orsul, ahooooooj 😵
komrik, iba sa mi to zdá. alebo ti tie tt naskakujú ako divé? - veď len teraz si začínala a že už bude 11tt. no asi som tu menej, než by som chcela 😀 - musím dohovoriť drobcom (a naučiť ich žehliť, prať, upratovať, umývať riad... 😀 😀 😀)
Pekný slniečkový deň všetkým 🙂

orsulka
27. júl 2009

gabi čaf....a aj AHOJ 🙂)))) utekaj k drobcom 🙂))))))

gabika24
27. júl 2009

orsul, veď utekám - každú chvíľu - a tým, že sú dvaja, sa teda nautekám - ale stojí to za to,veď uvidíte 😉

orsulka
27. júl 2009

😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre