Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
27. júl 2009

orsulka nebola ved prsalo ... dali sme turu po obchodakoch .. v sobotu po Maxe a Carrefoure a nic sme nekupili tak sme sa v endelu vybrali do trencina do Lauricia a tam som si kupila 3 tricka, 1 kratasy a sandale a muzovi tiez kratke nohavice

tura sa odlozila na tuto sobotu ma byt krajsie ... tak snad bude ak tura nebude tak pojdeme opat na senec

orsulka
27. júl 2009

wolfi...no vidiš, ja som ti to vravela, že má byť škaredo....... 😒 ale aspon ste si nakúpili 🙂

wolfskinka
27. júl 2009

no ved hej nakupili .. som bola prekvapena mali aj na slona ako som ja, dnes som sa vazila rano ze 83.2 ... no v zime som mala top 88 ... ale dnes idem na korcule a dufam, ze zajtra bude pod tou 83 ... mam kopec peknych veci ale tak cca 3 kila mi chyba zhodit ... tak sa musim posnazit .. 3 kila nie je az tak moc, tak som si dala zavazok kilo za tyzden a vcera som robila aj brusaky

orsulka
27. júl 2009

tak teda zaberááááš wolfi...zberááááááš........tak ti želam...nech ti to vydrži, lebo to je tiež dosť doležité 😉 😉

ja som jedla cely vik.....no čo...starali sa o nas v tych Kosiciach pekne.....až velmi pekne 🙂))))) a potom ...že nedaj si......prd!!!!!!! a dala som si...a čo !!!! 😀 😀 😀 😀
takjže tento týžden sa možem aj pretrhnut v cviceniiiii 😀 😀 😀 a ale už sa na to tešim 🙂))) 😉 😉

wolfskinka
27. júl 2009

orsul no pomaly dalej zajdes a potesi kazde kilecko dole ... a korcule to je iny zaberak ked pojdem vecer na korcule a hned potom zalahnem a nebudem jest no mohlo by zabrat

orsulka
27. júl 2009

to určite......ale taky kusok zlelninoveho salatu by si mohla dat....lebo ked zas niečo taketo večer zješ, a pojdes spat tak po hodinke, hodinke a pol....tak to zas blahodárne posobi na biorytmus organizmu...a nastartuje to spravne jedenie pocas celeho dna.....ale ako kceš....

wolfskinka
27. júl 2009

no dam si melon tam mam a hrozno a broskyne

orsulka
27. júl 2009

e-e...ovocie nie......ovocie ma vela cukru, to ti už pisal aj komarik...ak chces niečo zjest potom vecer, tak bud len nejake maso, alebo zeleninu.....ovocie e-e

wolfskinka
27. júl 2009

dobre mam doma kopec paradajok

orsulka
27. júl 2009

hihihih.....paradajky su ok 🙂)))))))) uvar si ryžu , a kusok spapaj s posolenymi paradajkami 😉 😉 😉 zasyti ta to, a nic moc kaloricke.... 😉

orsulka
27. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 tolko k okienku zdraveho stravovania 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
27. júl 2009

orsul no dik ... zalozila si okienko zdraveho stravovania, po tych antibiotikach mi zacali vypadavat vlasy tak som si vcera kupila zinok .. a vies co mi povedqal ten moj sibnuty chlap, ze sme mohli usetrit, ze mi mohol z roboty doniest pozinkovanu tyc a ze som ju mohla lizat kolko sa mi bude ziadat ... pako len na hovadiny si ho clovek uzije

komarik
27. júl 2009

krásne ránko prajem, alebo obedík?

Ste sa nejak rozpísali. Plodný výkend ste mali. Ja som bola sama doma takže nuda až-až. 😝

gabi, tebe sa zdá že mi to naskakuje rýchlo a mne že neskutočne pomaly.

wolfi, IP.

wolfskinka
27. júl 2009

komarik nemam IP, a uz mas jednu stvrtinu za sebou 😵

komarik
27. júl 2009

ale musíš mať IP. 😕

wolfskinka
27. júl 2009

az teraz uz som ti odpisala

orsulka
27. júl 2009

komarik...ahoj ...... každemu to ubieha nejak inak 😀 😀

komarik
27. júl 2009

ahoj orsul 😵

wolfi, ty si šikulka a napasuješ to určite presne tak ako potrebuješ. 😉

wolfskinka
27. júl 2009

komarik ... k tomu tvojmu priezvisku by sa hodilo meno Yvetta

orsulka
27. júl 2009

komarik...len pekne rozmyslaj a vyberaj mena....ešte nás chvilu "čas" .... 😀 😀 😀

nepoznám priezvisko.... ale ved yvetta vyzerá pekne....este ked je takto aj napisane..... 🙂

wolfskinka
27. júl 2009

komarik no s tym napasovanim to vyzera vselijako ... ved uvidime

orsulka
27. júl 2009

uvidíme...povedal slepy a isiel do kina....... 😀 😀 😀

wolfskinka
27. júl 2009

orsul no tak toto si zapamatam .. uvidime povedal slepy a isiel do kina .. tak to je dobra haluz

orsulka
27. júl 2009

ano.....a ešte možeš k tomu dodať, že na film s titulkami..... 😀 😀 😀

wolfskinka
27. júl 2009

no super ... tak to budem pouzivat

orsulik mne sa nechce a este tu musim vydrzat 2.5 hodiny ☹

orsulka
27. júl 2009

ja este stale mam co...tak dufam, že to ubehne rychlo....... 😉

wolfskinka
27. júl 2009

no ja nic cely den iba konikujem

orsulka
27. júl 2009

a kto koäa kuje....koníkuje 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
27. júl 2009

no ved praveze nikto pisem si s babami co presli adopcnym konanim a ked mi napisali co ma este caka sa mi vlasy jezia ...

orsulka
27. júl 2009

wolfi...vydržali oni...vydržite aj Vy...... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre